Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
من هم مدتی میشه دارم بازی می کنم.lvl 109.
main character هم lucio و mercy.
متاسفانه به خاطر csgo و community فاجعه ش از هرچی comp زده شدم.این مدت فقط quick play>:D<
حالا در مورد comp این بازی خیلی مرددم.کسی نمیتونه به ما یه خورده قوت قلب بده؟:)
Battlenet id:
TickTockkk#2464

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
من هم مدتی میشه دارم بازی می کنم.lvl 109.
main character هم lucio و mercy.
متاسفانه به خاطر csgo و community فاجعه ش از هرچی comp زده شدم.این مدت فقط quick play>:D<
حالا در مورد comp این بازی خیلی مرددم.کسی نمیتونه به ما یه خورده قوت قلب بده؟:)
Battlenet id:
TickTockkk#2464
comp اگه soloQ بری فقط باید خوش شانس باشی یا اینکه با player های جالبی روبرو میشی :D
حداقل placement match ها رو میتونی بری آخر فصل reward میده تا دو هفته دیگه فصل جدید comp میاد

از کلاس های دیگه هم حداقل دو سه تا هیرو بلد باشی بهتره فقط healer برندار اگه تیمت خوب نباشه اذیت میشی

این دوتا ویدیو رو هم حتما حتما ببینید team work خیلی خوبی دارند
لینک1
لینک2

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: miladdej

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام
اين بازي فيزيكي هم جايي پيدا ميشه براي pc ?
قيمت ديجيتاليش به صورت cd key چقدره الان ؟
فیزیکی رو اطلاع ندارم اما نسخه Origins فیزیکی هستش که 59.99$ هستش. نسخه دیجیتال (که فقط سی دی کی هستش و بازی رو به اکانت بتل.نت وصل میکنه و باید خودتون 7 گیگ اینا دانلود کنین) 39.99 دلار هست که متاسفانه سایتای ایرانی به دلایل معلوم نمیفروشن. در نتیجه باید خودتون گیفت کارت بخرین و خودتون بخرین یا اینکه به صورت ریالی پول بدین به یه نفر که مسترکارت/ویزا/پی پال داره که واستون پرداخت کنه. میشه همون حول و حوش 150 تومن اینا.

• Like
Reactions: nima_montana

Legendary_Snake

کاربر سایت
Mar 3, 2008
32
سلام .
شما بدون لگ و delay بازی می کنید ؟!!!
من قبل از اینکه بازی رو بگیرم یه سر به اینجا زدم دیدم کسی مشکلی نداره حالا بازی رو گرفتم خیلی delay داره .
از نرم افزار کاهش پینگ متل CPR میشه استفاده کرد ؟ :(

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام .
شما بدون لگ و delay بازی می کنید ؟!!!
من قبل از اینکه بازی رو بگیرم یه سر به اینجا زدم دیدم کسی مشکلی نداره حالا بازی رو گرفتم خیلی delay داره .
از نرم افزار کاهش پینگ متل CPR میشه استفاده کرد ؟ :(
من از گادپینگ استفاده میکنم ولی جدیدا مشکل داره و وویس نمیشه استفاده کرد.
بعضی وقتام وقتی میمیری یهو پینگت تا 20-25 هزار میره و دیسکانکت میشی در صورتی که قبلش پینگ زیر 150 هستش ...

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
بچه ها یه سوال.
واسه خریدن این بازی اگه با یورو بخریم فرقی میکنه با اینکه دلار بخریم؟ینی از نظر سرورای داخل بازی،مثلا شبیه دوتا نیست که بشه تغییرش داد از توی بازی؟
ریجن اکانتمم موقع ثبت نام آمریکا زدم.

پ.ن : کل تاپیکو خوندم گفته بودن بچه ها که مثلا اگه اکانتت امریکا هست با دلار بخر یا اروپا هست با یورو ولی اینکه آیا رو سرورا ام،واسه بازی کردن تاثیر میذارن یا نه چیزی گفته نشده بود...چون با سرورا آمریکا اصلااا نمیشه بازی کرد واسه همین مهمه بدونم...

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بچه ها یه سوال.
واسه خریدن این بازی اگه با یورو بخریم فرقی میکنه با اینکه دلار بخریم؟ینی از نظر سرورای داخل بازی،مثلا شبیه دوتا نیست که بشه تغییرش داد از توی بازی؟
ریجن اکانتمم موقع ثبت نام آمریکا زدم.

پ.ن : کل تاپیکو خوندم گفته بودن بچه ها که مثلا اگه اکانتت امریکا هست با دلار بخر یا اروپا هست با یورو ولی اینکه آیا رو سرورا ام،واسه بازی کردن تاثیر میذارن یا نه چیزی گفته نشده بود...چون با سرورا آمریکا اصلااا نمیشه بازی کرد واسه همین مهمه بدونم...
سلام

بازی Region Free هست و به هیچ وجه فرقی نداره.
موضوع اینه که بلیزارد سیاستش اینه که قیمت Europe و US رو یکی بذاره هر چند که از نظر ارزش ارز فرق میکنن با هم.
من خودم از شاپ us با دلار خریدم و الان هم میتونم توی EU بازی کنم هم US.

شمام با دلار بخر چون بیشتر میصرفه برات.

• Like
Reactions: EnzoFerrari

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
سلام اگر کسی میتونه بره تو این فروم overwatch و بگه که زودتر بازی های رقابتی رو بزارن !!!
3-4 تا QM رفتم همه ویدو برداشتن اصلا مسخره بازی شده !
بعد مجبور شدم بیام بیرون به احتمال خیلی زیاد الان رفتم تو بنی چیزی !
من خواستم پست بزارم ولی نمیزاره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر