Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
سلام بالاخره بازی تا چندروز دیگه دستم میرسه فقط چندتا سوال داشتم ، اول اینکه حجم بازی چقدر هست ؟ سرعت دانلودش خوبه ؟ و اینکه حجم مصرفی هر بازی زیاد هست ؟ حدودی حدسی چیزی میدونید ؟

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,096
نام
سالار
سلام بالاخره بازی تا چندروز دیگه دستم میرسه فقط چندتا سوال داشتم ، اول اینکه حجم بازی چقدر هست ؟ سرعت دانلودش خوبه ؟ و اینکه حجم مصرفی هر بازی زیاد هست ؟ حدودی حدسی چیزی میدونید ؟
حجمش که 6.8 ـه
من با ایرانسل دانلود کردم سرعت دانلودم زیره 1مگ نبود :D
حجم مصرفی ام در جریان نیستم :D

• Like
Reactions: XMohsen

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
سلام دوستان من بازی رو تهیه کردم و اولین بازی که زدم با اختلاف اول شدم:D
لطفا منو اد کنید تا باهم بریم بازی
Sobhan#11296

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
خوب بالاخره منم بازی کردم بعداز هزاران ویدئویی که دیدم :D باید بگم که همونطور که انتظار داشتم از بازی خوشم اومد فقط ترس اینو دارم که یه موقع زده نشم :D

در کل بازی شباهت زیادی به tf2 داره ولی با توجه به ساپورتی که ببلیزارد میکنه مطمئن هستم که موفق تر از اون هست .

الان بازی بستگی به هیروهایی که انتخاب میکنیم داره یا اینکه با هر هیرویی میشه برد ؟ یعنی استراتژی میخواد ؟

آقا لینک دانلود نیستش یعنی ؟ نمیشه با خودش دانلود کرد اصلا.

من دانلود کردم با بالاترین سرعت شاید مشکل از طرف شماست ؟!

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,096
نام
سالار
خوب بالاخره منم بازی کردم بعداز هزاران ویدئویی که دیدم :D باید بگم که همونطور که انتظار داشتم از بازی خوشم اومد فقط ترس اینو دارم که یه موقع زده نشم :D

در کل بازی شباهت زیادی به tf2 داره ولی با توجه به ساپورتی که ببلیزارد میکنه مطمئن هستم که موفق تر از اون هست .

الان بازی بستگی به هیروهایی که انتخاب میکنیم داره یا اینکه با هر هیرویی میشه برد ؟ یعنی استراتژی میخواد ؟

من دانلود کردم با بالاترین سرعت شاید مشکل از طرف شماست ؟!

تیمی بیشتر حا میده :D
اونکه اره استراتژی میخواد مثله lol و dota2
ولی فعلا بازی های رنک نیومده ملت شخمی بازی میکنن

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
تیمی بیشتر حا میده :D
اونکه اره استراتژی میخواد مثله lol و dota2
ولی فعلا بازی های رنک نیومده ملت شخمی بازی میکنن

اره ، چندتا بازی همینطوری انتخاب کردم باختیم ولی یکی دوتا رو درست حسابی انتخاب کردم بردیم :D

الان با tracer , videomaker :d , merci خوب بازی میکنم و ازشون خوشم اومده با یک سری ها یا بازی نکردم یا واقعا بلد نیستم :D مثل گنجی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر