1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

دومین فراخوان عضویت در خبرنگاری بازی سنتر

گفتگو در 'اخبار و اعلاميه های سايت' ایجاد شده توسط TCSCELL, ‏Nov 12, 2014.

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
  1. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    درود

به منظور پوشش و ارایه هر چه بهتر و با کیفیت‌تر اخبار دنیای بازی‌ها، تحریریه بازی‌سنتر قصد دارد تعداد 4 عضو جدید برای بخش خبرنگاری خود جذب کند.

افراد علاقه‌مند می‌توانند علاقه‌مندی خود را طبق مراتب زیر اعلام کنند:

1. ابتدا یک پیام خصوصی با عنوان "اعلام امادگی" برای بنده ارسال کنید.
    2. بعد از اعلام آمادگی، با کاربر مورد نظر از طریق پیام خصوصی ارتباط برقرار شده و یک نمونه کار به کاربر داده می‌شه.
    3. کاربر مورد نظر حداکثر 2 ساعت بعد از ارسال خبر توسط ما، فرصت داره تا ترجمه خودش رو به ما تحویل بده.
    4. پیام خصوصی حاوی ترجمه نهایی خبرتون هم حتما با عنوان "ترجمه نهایی" ارسال بشه.

زمان اعلام آمادگی حداکثر تا تاریخ پنجشنبه مورخ 29/8/93 ساعت 23:00 خواهد بود.
    نتایج نهایی انتخاب شدگان، حداکثر تا یک هفته بعد از اتمام مدت زمان فراخوان، در همین تاپیک اعلام خواهد شد.

قبل از هر چیز به نکات زیر توجه داشته باشید:

• اعضای خبرنگار موظف هستند بطور میانگین در ماه 16 خبر بر روی صفحه اصلی داشته باشند. (فروم شامل این تعداد نخواهد بود)
    • اعضای خبرنگاری دسترسی به برخی از امکانات کاربران گلد سایت، مثل چت باکس، سایز امضا و ... را خواهند داشت.
    • اعضایی که برای خبرنگاری انتخاب خواهند شد، درآینده و زمانی که تحریریه نیاز به عضو جدید داشت (در صورت تمایل) شانس اول عضویت در تحریریه بازی‌سنتر را دارا خواهند بود. همچنین در مدت زمان فعالیت در خبرنگاری، امکان ارسال نقد، پیش‌نمایش و یا مقاله مد نظر خود بر روی صفحه اصلی را دارا خواهند بود.
    • بدلیل اینکه سایت این بار بصورت جدی تری اقدام به جذب خبرنگار کرده است و با توجه به امکاناتی که در اختیار آن ها خواهد گذاشت، اگر شرایط ماندن در گروه حداقل به مدت 6 ماه را دارا نیستید، از شرکت در این فراخوان خودداری کنید. قابل ذکر است که از مشکلات احتمالی پیش آمده برای عضو در این مدت چشم پوشی خواهد شد.
    • به عنوان پیام خصوصی خود حتما توجه داشته باشید. برای اعلام آمادگی حتما عنوان مربوطه و برای ترجمه نهایی نیز حتما عنوان مربوط به خود (که هر دو بالاتر اعلام شدند) را به درستی انتخاب کنید. با توجه به تجربه قبلی، در صورت عدم توجه کاربران به این نکته، پیدا کردن و جمع بندی نهایی از مطالب شرکت کنندگان کار بسیار طاقت فرسایی خواهد شد و احتمال بروز خطا زیاد شده و ممکن است حق کسی به اشتباه پایمال شود. به همین منظور پیام‌هایی که این مورد را رعایت نکنند، ترتیب اثر داده نخواهند شد.

هر سوالی بود همین جا بپرسید.

موفق باشید.

2. کاربر سایت

نام:
    مـمـسـن
    اشخاصی مثل من که سابقه ی عضویت توی بخش خبرنگاری رو داشتن هم باید نمونه کار بدن؟! چون دیگه همه میدونن که من تسلط کامل به ترجمه ی متون انگلیسی دارم. نیاز هست؟!

3. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    [MENTION=97886]~ MaMaSaN ~[/MENTION]
    بله، اون ها هم باید بدن.

4. کاربر سایت

نام:
    عماد
    بهتر نبود یه حدود زمانی تعیین میکردید؟

مثلا میگفتید نمونه ها ساعت خاصی به متقاضیان ارسال و تا 2 ساعت بعد اون ساعت جواب بدند !

الان من درخواست دادم ولی متاسفانه هنوز چیزی ارسال نشده برام. تا کی باید صبر کنم؟

5. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    من قبل از اینکه براتون خبری ارسال کنم، باهاتون هماهنگ میکنم که چه ساعتی در سایت تشریف داشته باشین یا اینکه شما چه ساعتی میتونین در سایت تشریف داشته باشید، بعد همون ساعت براتون خبر رو ارسال میکنم و 2 ساعت بعد باید تحویل بدید.
    فلذا نیاز نیست منتظر باشید. اگه کاری دارید برید انجام بدید:D

6. کاربر سایت

نام:
    حسین
    درود
    من می خوام بیام فقط فکر کنم شما با من مشکل داری چون ی داستانی بود که خودتم تو جریانی و بهت پیام هم دادم حالا تکلیف چی می شه !

7. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    تکلیف خاصی نیست.
    اگه علاقه دارید اعلام آمادگی کنید، برای شما هم نمونه کار ارسال میشه.

8. کاربر سایت

نام:
    AmiR Mohamad
    منم اعلام امادگی دارم نمونه کار بفرستین

9. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    پیشنهاد میکنم اگر کسی موقعیتش رو داره بیاد و تو تیم خبرنگاری عضو بشه. سوای تگ و اون مزیت‌هایی که سایت میزاره، واقعا و واقعا شما در نوع نگارش و بسیاری چیزهای دیگه به روز خواهید شد.

10. کاربر سایت

نام:
    |\| \-/ I K |\|
    پیام‌خصوصی فرستاده‌شد.

11. کاربر سایت

نام:
    S |-| /-\ |-| /-\ B
    به عنوان عضو سابق یکی از اولین گروه های خبرنگاران، به دوستانی که وقت دارن و میخوان مهارت های زبان انگلیسیشون رو بهتر کنن حتما پیشنهاد میکنم که شرکت کنید.

12. کاربر سایت

میشه زمان اعلام آمادگی رو تمدید کنید؟ من الان پیام دادم :-bo:-)

- - -ویرایش - - -

چون چند نفر دیگه هم امروز اعلام کردن :D

13. کاربر سایت

14. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    چند نفر تو پیام خصوصی هم خواستار تمدید مدت زمان فراخوان بودن؛ خواستم تاکید دوباره کنم که مدت زمان اعلام آمادگی تا پنجشنبه 29/8/93 هست. یعنی پنجشنبه هفته آینده. :D

15. کاربر سایت

:)) :D

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

این صفحه را به اشتراک بگذارید