1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Assassin’s Creed: Unity (نصب، مشکلات گرافیکی و ...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط M.V.S, ‏Nov 10, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    مسیح

Release Date: 11 November 2014
    Publisher: Ubisoft
    Developer: Ubisoft Montreal
    Genre: Action-Adventure, Stealth
    Mods: Single Player, Co-op
    Platforms: PC,Xbox One, PS4

تاپیک اصلی بازی
    Assassin’s Creed: Unity | PC

وضعیت انتشار: منتشر شده

NVidia Geforce 344.75 WHQL

دانلود
    ( نسخه دسکتاپ )
    دانلود ( نسخه لپ تاپ )
    پسورد: soft98.ir

==============================================
    AMD Catalyst Omega 14.12
    دانلود:
    ویندوز 7 - 64bit
    ویندوز 8 و 8.1 - 64Bit

Minimum system Requirements:
    (OS: Windows 7 SP1 / Windows 8/8.1 (64 bit only
    Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
    Ram: 6GB
    (Video Card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM
    DirectX: Version 11
    Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
    HDD: 50GB Space
    MultiPlayer: 256 kbps or faster broadband connection
    Supported Video Cards at Time of Release: NVIDIA GeForce GTX 680 or better, GeForce GTX 700 series; AMD Radeon HD7970 or better, Radeon R9 200 series Note: Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported

Recommended System Requirements:
    (OS: Windows 7 SP1 / Windows 8/8.1 (64 Bit only
    Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
    Ram: 8GB
    (Video Card: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM
    DirectX: Version 11
    Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
    HDD: 50GB Space
    MultiPlayer: 256 kbps or faster broadband connection

Last edited by a moderator: ‏Mar 1, 2017
  2. کاربر سایت

سلام دوستان

من در بخش هفتم ، مرحله سوم مشکل دارم ، اونجا که باید رفت برروی پشت بام کلیسا و اون Assassin که لیدر انجمن رو کشته رو کشت ، بعد از مبارزه و زخمی شدنش ، باید نزدیکش بشیم و کلید E رو بزنیم تا از نزدیک درگیر بشن ، اینجا بازی میگه کلید E رو مرتباً فشار بده ، اینکار رو انجام میدم ، بار اول شمشیر طرف رو در دست میگیرم اما در ادامه که همچنان میگه این کلید و بزن ، هیچ اتفاقی نمی افته ، اگر این رو نزنم ، اون با سر میزنه و دوباره مبارزه از سر گرفته میشه ، اگر همچنان کلید E رو بزنم باز از ابتدای اینکه می گفت کلید E رو مرتباً بزن شروع میشه !!! و ادامه پیدا نمی کنه بازی !!! در حالیکه در چند راهنما ، مخصوصا راهنمای تصویری دیدم که بر اول که این کلید و زدیم و شمشیر رو در دست گرفتیم ، بار دوم که اینو بزنیم ، آرنو اون Assassin رو حل میده و پرت می کنه عقب ولی در بازی من به اینجا نمیرسه !!! نمیدونم مشکل چیه ظاهرا یک مشکل از بازیه ، ممنون میشم راهنمایی کنید اینجا باید چکار کنم از مشکل برطرف شود. تا بدینجا هم هیچ مشکل کرش یا مشکلات متداول (البته باگ به ندرت) رو نداشتم و کرک سالم بوده ولی اینجا داره اذیت می کنه !!!!

3. کاربر سایت

نام:
    ....
    هر کی نسخه reloaded داره ترو خدا پارت ۲۹ رو اپلود کنه یا ۱سایت معرفی کنه .....

4. کاربر سایت

خوشبحال اونایی که کنسول داشتن و تونستن بازیش بکنن این یونیتیرو ... من که دیگه رفت جزو آرزوهای دست نیافتنیم!

5. کاربر سایت

اقا یکی منو راهنمایی کنه.پنجاه صفحه خوندم دو نفر بیشتر نسخشون اسکیدرو نبود.من نسخه اسکیدرو دارم تو سایتا همه اپدیت های مختلف ریلودید و نسخه ali رو گذاشتن ولی اسکیدرو فقط 1.4 رو. چه کنم.

6. کاربر سایت

اینجا که کسی مارو کمک نکرد.کسایی که نسخه اسکیدرو دارن و اپدیت دو ریلودد رو نصب کنن و اون پچ احرشم تیک بزنن بازیشون مرحله بعد قتل بابای الیز گیر میکنه.من خودم یه ترتیب اپدیت دو نسخع علی بعد اپدیت های سه و چهار و پنج اسکبدرو ریختم.فرق خاصیم تو باز احساس نکردم

7. کاربر سایت

نام:
    ali
    با سلام
    دوستان من نسخه اسکیدرو را دارم و تا امروز بازی راحت اجرا می شد اما امروز بازی را اجرا میکنم موس و کی برد در بازی دیر اجرا میشد (مثلا وقتی میخوام دوربین بازی را بچر خوانم این عمل بهد چند ثانیه عمل میکند) چطوری ای مشکل را حل کنم ؟ در صورتی در بازی افت فریم ندارم؟
    در ضمن ادرس سیو نسخه اسکیدرو کجاست؟ ومیشه سیو ایکیدرو را در دیگر نسخه ها استفاده کرد ؟
    با تشکر

8. < RED PHANTOM > کاربر سایت

نام:
    Majid
    موقعی که بازی اجرا هست مینیمایز کن Task Manager رو باز کن و روی بازی کلیک راست کن بروتو Detail از اونجا دوباره روی بازی کلیک راست کن Perority ـش رو اگه روی های یا ... هست بیار پایین شاید درست شد.
    من وقتی Periority ـش میبردم بالا دقیقا همین اتفاق واسم میوفتاد.

9. کاربر سایت

نام:
    ali
    ممنون بابت راهنمایی این کار را انجام دادم و بازی بسیار خوب شد اما بازم مثل روز اول نشد ولی میشه تحمل کرد و بازی را به پایان برد.

10. کاربر سایت

سلام

من این Assassin’s Creed Unity Dead Kings دانلود و طبق روش نصب کردم ولی داخل منو بازی گزینه Dead Kings وجود نداره

11. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

داخل منو نمیاد ، کنار کافه تئاتر یه علامت F هست رو نقشه تا جایی که یادمه ، Fast Travel میشی به Dead Kings

12. کاربر سایت

سلام
    دوستان من بازی رو نصب کردم
    آپدیت های ریلودد هم به ترتیب نصب کردم تا ورژن 1.5
    ولی متاسفانه بازی سیو نمیشه
    چی کار کنم این مشکل سیو حل بشه؟
    دوستان من الان چه نسخه ای از بازی رو دارم؟
    همون اول که اومد دانلود کردم
    یادم نیست چه نسخه ای بوده

آپدیت های ریلودد به همه نسخه ها میخوره؟

آخرین ویرایش: ‏Oct 6, 2015
  13. کاربر سایت

نام:
    پیمان
    سلام . بعد از چند ماه خواستیم بازی رو بریم که موقعه ای به منطقه هایی که توی نقشه مشخص کردم میرم بازی استوپد ورکینگ میده و از بازی میاد بیرون نسخه بازی ریلود هست هر پنج تا آپدیت هم نصبه و دی ال سی دد کینگ هم نصبه . ویندوز 10
    مشکل بازی از چیه میشه گفت تقریبا نصف مپ رو نمیشه رفت . البته دوستانم همین نسخه رو بازی کردن[​IMG][/URL][/IMG]

14. کاربر سایت

نام:
    پیمان

ای هلاک شدم یه جنتلمنی پیدا نمیشه راهکار پیشنهاد بده

15. کاربر سایت

نام:
    پیمان

درستش کردم . بازی رو دوباره نصب کردم بعد آپدیت 1.2 رو نصب کردم و ران پچش هم اجرا کردم بعد آپدیت 1.3 رو نصب کردم بعدش Dead Kings DLC نصب کردم آپدیت 1.4 و ران بچ هم اجرا کردم و در آخر آپدیت 1.5 و کرک کردن بازی .

16. کاربر سایت

همه ی اپدیتای بازی رو انجام دادم و روی High ّبازی میکنم.مشکلم اینه که کیفیت چهره ارنو نسبت به بقیه شخصیت ها افتضاحه ته ریشاش انگار بازی نسل شیشمه.موهای بعضی شخصیتان گاهی واقعا ضایس.گرافیکمم 750 ti هست.

این صفحه را به اشتراک بگذارید