StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
آقا من شما رو یادم اومد اونموقع سال 2011 اینا بود یه چند بار باهم WOL بازی کردیم ولی بعدش مشا برای مدت زیادی رفتین دیگه نیومدین ، هنوزم تو کاراکتر فرند هام دارم :d
اون موقع من یه نووب بزرگ بودم
البته این یه اکانت دیگست که دارم اون قبلیرو فروختم

آره شاید :D واس خیلی وقت پیش ـ زیاد یادم نمیاد متاسفانه .

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام، من تا حالا از این سری بازی نکردم. میشه مثل بقیه بازی ها تک نفره بازی کرد؟ چند نفره شبکه چطور؟

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
سلام، من تا حالا از این سری بازی نکردم. میشه مثل بقیه بازی ها تک نفره بازی کرد؟ چند نفره شبکه چطور؟

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk
بله تک نفره داره، بخش داستانی خیلی خوبیم داره! شبکه نمیشه. حداقل قبلا که نمیشد

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
مبعد از مدت ها و بازی های تکراری - کمپین پروتاس ها لذتی اخروی و دنیوی باسم دشت . ورای انتظاراتم بود .

بچه ها ARK SHIP جز این عزیز دل Spear of Adun . ایا در نسخه های قبلی جایی از وجودشون اطلاع داده شده بود . ؟

من عاشق ترین هام . به طول 75 کیلومتر - خیلی بزرگتر از citidal در mass effct با رکورد 47 کلیومتر . اسپیر اف ادون تجلی عشق من به این نسخه شد . اگر شما در independence day سفینه alien ها با 22 کیلومتر قطر بالای نیویورک وحشت زده اتون میکرد .فقط دم spear of adun اندازه اون بود .

من تخیل قوی دارم وقتی با تاکسی توی شهر حرکت میکنم به آسمون نگاه میکنم و تصور میکنم اگر spear of adun در فاصله 10 کیلومتری بالای شهر بود چه شمایلی داشت - یا اگر 5 گیلومتری بود . جز پارت اخر کمپین شاهکار بود .

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان یه سوال من نسخه ی کامل بازی رو سفارش دادم برام بیارن چون حوصله ی دان 19 گیگو ندارم فقط چون قبلا تو pc ایم hots رو داشتم اومدم به بازی بشناسونمش تا از ادامه برای vol دان کنه ولی همش تو checking (همونی که علامت بتل نت میاد و می چرخه ) می مونه بعد نیم ساعت هم می گه ورژن این نسخه قدیمی است در حالی که wol هم تو pc دارم ولی اونو میشناسه و از ادامه دان می کنه .می خواستم ببینم علتش چیه ؟؟راهی است که درستش کنم که hots بشناسه و از ادامه دان کنه ؟؟
حالا من نسخه ی کرکی vol سفارش دادم برام بیارن تا فقط از خوده محتویاتش استفاده کنم .می خواستم بپرسم اونو به بتل نت بشناسونم بازی رو میشناسه یا ممکنه مثل hots مسخره بازی در بیاره؟؟

jim-raynor

کاربر سایت
Jan 6, 2015
36
نام
جیمز رینور
نمی دونم چرا امسال تو مراسم TGA استارکرافت جدید رو پشکل هم حساب نکردن و نامزد تو هیچ بخشی نشد
آخه چرا با بازی های بلیزارد اینجوری رفتار میشه؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
دوستان یه سوال من نسخه ی کامل بازی رو سفارش دادم برام بیارن چون حوصله ی دان 19 گیگو ندارم فقط چون قبلا تو pc ایم hots رو داشتم اومدم به بازی بشناسونمش تا از ادامه برای vol دان کنه ولی همش تو checking (همونی که علامت بتل نت میاد و می چرخه ) می مونه بعد نیم ساعت هم می گه ورژن این نسخه قدیمی است در حالی که wol هم تو pc دارم ولی اونو میشناسه و از ادامه دان می کنه .می خواستم ببینم علتش چیه ؟؟راهی است که درستش کنم که hots بشناسه و از ادامه دان کنه ؟؟
حالا من نسخه ی کرکی vol سفارش دادم برام بیارن تا فقط از خوده محتویاتش استفاده کنم .می خواستم بپرسم اونو به بتل نت بشناسونم بازی رو میشناسه یا ممکنه مثل hots مسخره بازی در بیاره؟؟
منظورت از vol رو نفهمیدم همون (LOTV (legacy of the void هست یا (WOL (wings of liberty ولی بازی که شما داری اگه قدیمی باشه و آپدیت نباشه بخوای کپی کنی و ادامشو دانلود کنی این اجازه رو نمیده بهت و باید از اول دانلود کنی به نظرم از یه سایت آخرین بک آپشو بخر اگه نمیتونی دانلود کنی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مبعد از مدت ها و بازی های تکراری - کمپین پروتاس ها لذتی اخروی و دنیوی باسم دشت . ورای انتظاراتم بود .

بچه ها ARK SHIP جز این عزیز دل Spear of Adun . ایا در نسخه های قبلی جایی از وجودشون اطلاع داده شده بود . ؟

من عاشق ترین هام . به طول 75 کیلومتر - خیلی بزرگتر از citidal در mass effct با رکورد 47 کلیومتر . اسپیر اف ادون تجلی عشق من به این نسخه شد . اگر شما در independence day سفینه alien ها با 22 کیلومتر قطر بالای نیویورک وحشت زده اتون میکرد .فقط دم spear of adun اندازه اون بود .

من تخیل قوی دارم وقتی با تاکسی توی شهر حرکت میکنم به آسمون نگاه میکنم و تصور میکنم اگر spear of adun در فاصله 10 کیلومتری بالای شهر بود چه شمایلی داشت - یا اگر 5 گیلومتری بود . جز پارت اخر کمپین شاهکار بود .
دو تا دیگه هم هستن که نقش اساسی‌ تو داستان ندارن.Pride of altaris و Memory of nezin تو سری اول و زمانی‌ که Zerg برای اولین بار وارد Auir می‌شه،قبل از اینکه بتونن وارد جنگ بشن رو زمین توسط Zerg نابود میشن.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
منظورت از vol رو نفهمیدم همون (LOTV (legacy of the void هست یا (WOL (wings of liberty ولی بازی که شما داری اگه قدیمی باشه و آپدیت نباشه بخوای کپی کنی و ادامشو دانلود کنی این اجازه رو نمیده بهت و باید از اول دانلود کنی به نظرم از یه سایت آخرین بک آپشو بخر اگه نمیتونی دانلود کنی
نه داداش حل شد.دان کردم تموم شد ولی از ادامه Hots دان کرد یعنی شناختش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر