StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
اقا من كه توي اين دانلود لامصبش موندم. چند هفته قبل كه اپديت ٥ گيگيش اومد گرفتم. هفته قبل هم ١ گيگ جديد اومد، جفتشون در حالت بك گراند و پريلودگونه... امروز كه سي دي كي رو زدم گفتم راحت برم بازي، بازم ٥ گيگ اپديت دارم :||||||
حالم رو گرفت... نميدونم اونايي كه گرفتم چي بودن

alexfr

کاربر سایت
Jul 18, 2012
4
من cdkey ‍از یه حا گرفته بودم که الان گفتن کی شون مشکل داره و ‍‍‍‍‍‍برگشت خورده. الان شما ها دیدم کی دارین. می شه PM کنید از کجا گرفتین؟ مرسی

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
با سلام
دوستان اگر کسی سایت ارزون و معتبر ایرانی برای فروش سی دی کی این بازی سراغ داره برام بفرسته.
من cdkey ‍از یه حا گرفته بودم که الان گفتن کی شون مشکل داره و ‍‍‍‍‍‍برگشت خورده. الان شما ها دیدم کی دارین. می شه PM کنید از کجا گرفتین؟ مرسی

فرستادم

-------------------------

آقا این مشکل من چه خنده دار بود، زدم آپدیت شه دیدم چقدر سریع میره جلو. نگو الکی بوده این حجمی که نوشته بودن، در حد 100-200 مگ آپدیت اومده بوده ولی زده بود 5 گیگ واسه اینکه فایل‌ها رو به روز کنه حتماً. نمیدونم خودمم :D
تازه به پشتیبانی تیکت زده بودم و نوشته بودن که متأسفانه باید این حجم جدید همش رو بگیرین، برگشتم دیدم 2 گیگ مونده در حالی که 100 و خورده‌ای از حجمم رفته بود.

خلاصه اگه کسی مثل من شد و از قبل آپدیت‌ها رو گرفته بوده، بزنه بره. حجمش کمتر از اون چیزیه که نشون میده. هارت استون هم یک بار اینجوری شده بود.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
Holy Mother Of GAMES
بازی کولاکه
ته EPIC هست
کسی بازی نکنه نصف عمرش بر فناست
از صبح نشستم پاش الان دیگه از چشک درد کندم !!
حالا هی بیا دل مارو بسوزون:d، هنوز دانلودم تموم نشده!:|
نقد رسمی که از بازی منتشر نشده ولی کسایی که بازی کردن خیلی راضی بودن، یه عده میگن حتی بیشتر از WOL به شماره اول شبیه هست!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بازی کی کرک میشه؟ اصن احتمال کرک هست؟
بعد اینکه سی دی کی چقده؟ رو اکانت بتل.نت که کشورش ایرانه میشه نصب کرد؟

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
بازی کی کرک میشه؟ اصن احتمال کرک هست؟
بعد اینکه سی دی کی چقده؟ رو اکانت بتل.نت که کشورش ایرانه میشه نصب کرد؟

بازي هاي بليز و مخصوصا استاركرفت ها تا اونجا كه يادمه سخت و دير كرك ميشدن، اين يكي معلوم نيست... ديابلو ٣ هم راستي هنوز كرك نشده! :دي

سي دي كي والا من خودم ١٢٠ گرفتم، از همين حدود شروع ميشه تا ١٣٠-١٤٠... ارزون ترين همين قيمت ١٢٠ تومن بود كه ديدم. روي كشور ايران هم هيچ مشكلي نداره، اكتيو و نصب ميشه. فقط احتمالا واسه اون DLC كه قراره بياد دچار مشكل ميشيم، نميدونم. چون فعلا معلوم نيست ماموريت هاي نووا رو چطور قراره عرضه كنن...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این قسمت سه تا کمپین رو شامل میشه دیگه ؟ مثل نسخه قبلی که دوتا رو با هم داشت ؟ یا جدا گونه عرضه میشه ؟
نه این فقط بخش سوم رو داره اما واسه بازی کردنش نیازی به اون دوتا قبلی نیست، اما واسه تجربه کامل سری و دونستن داستان باید دو نسخه قبلی رو هم بخرید!

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,729
cd key معتیر از کدوم سایت میشه خرید ممکن هست معرفی کنید

تو اکانت من زده ایران نمیتونم از گیفت کارت بتل دات نت استفاده کنم حتی با تغییر ای پی به آمریکا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر