StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
دوستان من میخوام اگه شد آخر ماه pre-order بازی رو بگیرم، ولی چون اکانتم کشورش ایرانه مستقیم نمی‌تونم بخرم باید از سایت‌های واسطه‌ی ایرانی بخرم طبق معمول. بعد چون pre-order هم هست و سی دی موقع بازی موقع عرضه داده میشه و از اونجا که زیاد اطمینانی به سایت‌های عزیز ایرانی هموطن نیست، پیشنهاد میدین چه کنم ؟ سایت ایرانی معتبر کدوم یکیه؟ (توی پیام خصوصی اگه خواستین بگین) وایستم بازی عرضه بشه بگیرم مطمئن‌تر باشه یا الان بخرم و از reward هایی که میده استفاده کنم؟ یه راهنمایی بکنین، ممنون میشم

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
Launch Trailer

این چند روز اندازه چند سال داره طول میکشه

شاهکار :crying1:

[video=aparat;o0KQJ]http://www.aparat.com/v/o0KQJ[/video]

صادق، با توجه به نزدیک بودن زمان عرضه و اهمیت بازی واسه PCبازها تقاضیا مهم شدن تاپیک رو دارم!:d

البته مجتبی بهتره بگیم واسه PC بازهای اصیل :d
چون من معتقدم کسایی که به سبک RTS علاقه ندارن PC GAMER با اصالت نیستن:d

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
فردا بازی میاد واااااااااااااااااااااای من نمیتونم صبر کنم که 20 سال داستانی که از bw شروع شد رو چطور میخوان تموم کنن برا همیشه
6 ماه pre order کردم :d

BATTLE TAG : ARES#22981

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر