کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
چیزی که واضحه اینکه شرکت اصلا برای تغییر سیاست برنامه نداشته و همین اعتراضات بود که باعث شد پارس یه قدم رو به عقب برداره .
من خودم تمدید نکردم چون شیادی و حقه بازی هم حدی داره . واقعا به قول Noctis Lucis@ الان شرکت داره به ریش همه ی اونایی که رفتن تمدید کردن میخنده .

بنده از تمام کسانی که از این کمپین حمایت کردن کمال تشکر رو دارم و از شما تقاضا دارم بر موضع خود پافشاری کنید .
به امید آنکه رستگار شوند

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
مطمئنن بعد چند ماه 2 تا 7 رو میکنن 3 تا 4 سیاست جدید بنظرم اینه .از استارترم تشکر ویژه میکنم بابت اطلاع رسانیهاش من که آماده بودم امروز برم هم واسه خودم هم واسه برادرام رو قطع کنم یعنی 3تا یوزر ولی خوشبختانه یا بدبختانه نشد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
همین الان هم که تنور داغه اعتراض کنید ممکنه بازم عقب نشینی کنن ! اگه هنوزم روی حرفتون پافشاری کنید و به این مدت محدودی که برای تمدید و اینا گذاشتن اعتراض کنید ممکنه بازم یه اتفاقایی بیوفته ولی اگه ول کنید تموم میشه میره پی کارش :D من خودم یکی دوباری اعتراض کردم ، اگه بازم کسایی باشن که اینکار رو بکنن ممکنه اوضاع بهتر هم بشه :D

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان خلاصه ی تایپکو بگید ببینیم چهجوری باید اعتراض کنیم چی بگیم به کجا بگیم و اینا. من خودم داس آفلاین ندارم ولی اگه جمش نکنیم همه به این بلا گرفتار میشن

دوستان تنبلی نکنید pLz

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
همین الان هم که تنور داغه اعتراض کنید ممکنه بازم عقب نشینی کنن ! اگه هنوزم روی حرفتون پافشاری کنید و به این مدت محدودی که برای تمدید و اینا گذاشتن اعتراض کنید ممکنه بازم یه اتفاقایی بیوفته ولی اگه ول کنید تموم میشه میره پی کارش :D من خودم یکی دوباری اعتراض کردم ، اگه بازم کسایی باشن که اینکار رو بکنن ممکنه اوضاع بهتر هم بشه :D

مثل اینکه اعتراضات تاحدی باعث عقبگرد شرکت شده . بنظرم الان وقتشه موضوع رو رسانه ایی کنیم . تو که یک بار این بحث رو پیش کشیدی الان بگو چی کار کنیم؟ :d

دوستان خلاصه ی تایپکو بگید ببینیم چهجوری باید اعتراض کنیم چی بگیم به کجا بگیم و اینا. من خودم داس آفلاین ندارم ولی اگه جمش نکنیم همه به این بلا گرفتار میشن

دوستان تنبلی نکنید pLz

شما به شماره ی 02182208888 زنگ بزن بگو از این طرح ساعات شبانه که جدیدا گذاشتن ناراضی هستی .

دوستان خواهشمندم با یه عقبگرد جزئی از طرف شرکت کوتاه نیایید . در واقع هیچ چیزی عوض نشده .

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
به همین سرعت جا زدید و رفتید تمدید کردید :D یعنی تجربه نکردید که با یه کم مخالفت تا چه حد تونستید شرایط رو به نفع خودتون برگردونید (هر چند نسبی) ؟ اگه توی 90% همچین شرایط بحرانی ای همه روی حرفشون می موندن ، وضعمون به کل تغییر میکرد :D اگه به خاطر این طرح قرار بود یه درصد سنگینی ریزش داشته باشن ، با همین ترفند درصد زیادیش رو برگردوندن ...
خودتون خنده ـتون نمیگیره میگن به خاطر مشتریان پرمصرف و افزایش سرعت اینکار رو کردن ولی میان همچین شرطی میذارن ؟ الان اینایی که گروه گروه میرن تمدید میکنن توبه کردن و کم مصرف شدن ؟ :D
من خودم 13 همین ماه پایان قراردادمه ، شرایطمم جوریه که به نت نیاز دارم ، ولی نمی تونم بشینم هر روز به یه ساز اینا برقصم که :D خیلی شیک بی خیال تمدید شدم و میرم سراغ یه isp دیگه تا وقتی که این دلقک بازیا به کل اصلاح بشه ... با تمدید فقط به ریش هممون میخندن :D

قضیه شکرآباد شده (جریان دستشویی و اینا) :D یه فشار میذارن روتون بعد که همون فشار رو برمیدارن (تازه موقتیه اینم) کلی هم حال میکنید در صورتی که چیزی این وسط تغییر نکرده :D

پ.ن : یکی از بچه ها قبلاً اشاره کرد ، الانم اینطور که از امضاها پیداس داره همه گیر میشه همینجوری شل بگیرید به سلامتی بزودی دیگه نت رایگان وجود خارجی نخواهد داشت ...

عزیزم حرفت کاملا منطقی ، ولی آقا پویا حاضر نیست به هیچ وجه از اون در آمد 25 گیگ دانلود شبانش بگذره ! لذا سریع میدونا خالی میکنه !
میگه من یک سال دیگه اون 25 گیگمو هر شب بگیرم ، تا بعدا چی بشه خدا بزرگه ، بقیه هم به من ربطی نداره .
خوب با این کار این طرخ اجراش به عقب افتاد ، اما 100 درصد اجرایی هست .
موفق و موید باشید .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مثل اینکه اعتراضات تاحدی باعث عقبگرد شرکت شده . بنظرم الان وقتشه موضوع رو رسانه ایی کنیم . تو که یک بار این بحث رو پیش کشیدی الان بگو چی کار کنیم؟ :d

والا کاری که میشه کرد مشابه همون زنگ زدن دست جمعیه ، حالا اینبار یه باشگاه خبری ای چیزی باید پیدا کنیم که یه جورایی به تلویزیون و اینا ربط داشته باشه ، اگه زیر سیبیلی رد کردن معلوم میشه که رسماً داریم آب تو هاونگ می کوبیم . اگه اتفاقی هم این وسطا بیوفته که چه بهتر ... فقط هماهنگ کنید دسته جمعی اینکار رو بکنیم ، بلکه جواب بده

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
عزیزم حرفت کاملا منطقی ، ولی آقا پویا حاضر نیست به هیچ وجه از اون در آمد 25 گیگ دانلود شبانش بگذره ! لذا سریع میدونا خالی میکنه !
میگه من یک سال دیگه اون 25 گیگمو هر شب بگیرم ، تا بعدا چی بشه خدا بزرگه ، بقیه هم به من ربطی نداره .
خوب با این کار این طرخ اجراش به عقب افتاد ، اما 100 درصد اجرایی هست .
موفق و موید باشید .

من متوجه بخش درآمد من نشدم. چه درآمدی مثلا؟ من هرشب هم دانلود ندارم. ولی سرعت انقدری بالا هست که بشه اون میزان دانلود کرد. و ضمن اینکه پارس آنلاین سر ساعت 5 لااقل تو محل ما اینترنت رو قطع می کنه و من هم بیدار نیستم که بعد وصل شدنش بتونم دانلود رو ادامه بدم. مغلطه در حد تیم ملی است چونکه آغاز اعتراض سر همین حذف کردن دانلود رایگان شبانه ست و اگه در نظر شما کار مبتذلی میاد بحثش جداگانه ست و ربطی به موضوع حاضر نداره.

هدف ازین اعتراضات ما چی بود؟ من خودم دو بار نامه زدم، دو باز زنگ زدم و هربار اعتراضمو گفتم و حاصلش رو هم تو پیج نوشتم. الان که طوری تاالان تغییرش دادن به خاطر همین اعتراض ها و ترسوندن ها که من هم سهمی داشتم توش، بخوای یا نخوای بپذیری، و لازم نیست آواره اینور اونور بشم (خصوصا شما که از همه چیز خبر نداری در مورد شرایط من)، چرا باید تحریم کنم؟ پارس آنلاین بهترین ISP ست با اختلاف خیلی زیاد، لااقل برای من. انقدر راحت قضاوت می کنی دیگران رو. همه چی رو فقط باید تحریم کرد. اخراجی ها رو، صداوسیما رو، الانم پارس آنلاین رو، این همه هم که خود تحریم زندگی مارو نابود کرده بازم خودمون نفر اول تحریم کردنیم. نه خیر، بنده اگه طرف مقابل یک قدم راه بیاد من هم راه میام. من زنگ زدم گفتم راه حلی به ما کاربرای باسابقه بدین. راه حل گرفتم. چرا باید تحریم کنم؟ شما الان تمثیل فداکاری و روحیه جمعی هستی که به خاطر درد دیگران حاضر به تغییر سرویس خودت شدی؟ اعتراض کردن برای من حد و حدودی داره و یا کاملا اینوری یا کاملا اونوری رفتار نمی کنم.

شیادی و حفه بازی رو کاملا می پذیرم. در میل اولم بهشون با تندترین لحن این رو بهشون گفتم. اما به قول فردوسی پور plan b ما چیه الان؟ آسیا تک؟ اونها فردا نمی تونن بامبول کنن و تغییر رویه بدن؟ همین الان کم اذیت نمی کنن؟ شاتل، مخابرات، و ... چه فرقی می کنه وقتی همه فقط به دنبال چاپیدن هستن. ما ایرونی ها که به گرفتن شکل ظرف عادت کردیم. وقتی اوضاعمون همینه رفتن من و امثال من با وجود تغییر در سیستمشون معنای خاصی نداره. از آدم و عالم بیزارم من واقعا. دلم میخواد جایی باشم که آدمیزاد نبینم. ولی شدنی نیست و باید با همین شرایط ساخت. من مدرسم و کارم در ارتباط مستقیم با آدم هاست. همه رو تحریم کنم؟ واقعا از انسان ها، از خودخواهی هاشون، از رفتارهاشون از همه چیزشون متفرم. جامعه ی ما نماد بارز دروغ و شیادیه. همه جاش همه چیش. همه رو تحریم کنم آره؟

و خدمت اون دوست عزیزی که می گه جا زدید عارض بشم که: یا کسی مثل من طولانی تمدید کرده، که یعنی تا اون تاریخ طرح اینها براش رعایت نمیشه، یعنی طرحشون اجرا نمیشه ، نمی دونم به قدر کافی واضح توضیح می دم یا نه. یا کوتاه مدت تمدید کرده، که بعد تموم شدنش دیگه اون سرویس ویژه رو نداره، پس عوض می کنه سیستمش رو چون دلیلی برای تمدید نداره اگه اینجا قبلا معترض بوده. من نمی دونم هدف شما چیه؟ نابودی کامل پارس آنلاین برای اینکه حقمون رو گرفته باشیم و حرصمون خالی شده باشه؟ نابودی جزئیش؟ ضربه زدن برای فهموندن اعتراضمون؟ اگه هدف اینه من با تمدید یک ساله و شامل تغییر جدیدشون نشدن این کارو انجام دادم. از من یک قرون پول بیشتر نمی تونن در بیارن. باقی هم که شامل دو گونه ی بالا نمی شن، یا میان جدید بخرن، که چشم دارن ببینن شبانه نداره پس اگه لازمش دارن نمیان بخرن، که این همون ضربه ست، یا براشون مهم نیست و استفاده ی چندانی ندارن، که پس پولی تو جیب پارس آنلاین نمیره. پارس آنلاین طرحی ریخته از ابتدا محتوم به شکست بوده. یا کوتاه میاد ازش به شیوه هایی اعم از همین شیوه و شیوه های آینده که کارمندشون گفت قراره اضافه کنن. یا باقی شرکت ها هم به پارس آنلاین خواهند پیوست و شبانه رایگان کلا نخواهیم داشت.

قضاوت کردن بقیه، اون هم با استیل دست تو جیب، خیلی خیلی ساده ست.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان تو شهر ما (خرمشهر) از بین ISP های معروف فقط پارس آنلاین، آسیاتک و مخابرات موجوده.
من الان دو مگ محدود پارس آنلاین رو دارم. به نظرتون از چه خدمات دهنده ای چه سرویس بگیرم که کیفیتی در حد کیفیت سرویس فعلیم ارایه بده؟

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
این هدیه سرویس های نامحدود هم کمتر شده یا من اشتباه میکنم؟ :|
الان 256 بازه هاش مرحله اول 10 گیگ و مرحله دوم 16 گیگ هست. قبلا بیشتر نبود؟ :-/

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من بدبخت از همه جا بیخبر رو بگو راحت نشستم واسه خودم به خیال اینکه شبا اینترنتم مجانیه. من تازه امروز متوجه شدم:d یعنی من نامردم تلفن اینا رو تحت فشار قبر نزارم. اینقدر زنگ میزنم تا بسوزه

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
من بدبخت از همه جا بیخبر رو بگو راحت نشستم واسه خودم به خیال اینکه شبا اینترنتم مجانیه. من تازه امروز متوجه شدم:d یعنی من نامردم تلفن اینا رو تحت فشار قبر نزارم. اینقدر زنگ میزنم تا بسوزه

خوب این قانونو تازه از 10 اذر اجراییش کردن...البته قانون که نه دزدی تو روز روشن اسم بهتریه واسه اینکارشون

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ happypooya

دوست عزیز کسی ، کسی رو متهم یا قضاوت نمیکنه ... شما دوست داشتی بخری و کارت موقتی راه بیوفته به کسی هم ربطی نداره مبارکت هم باشه
ما هم داریم سعی میکنیم ببینیم میشه کار بیشتری کرد یا نه ، در واقع دیدگاه هامون با هم فرق داره. اینکه فلانی (حالا اینجا پارس آنلاین) یه قدم نصفه نیمه ای برداره و یه نیم تنه ای تکون بده برای شما پیروزی به حساب میاد ولی ممکنه برای بقیه تازه حکم قدم اول رو داشته باشه ... اینجا هدف نابودی کسی یا چیزی نیست ، هدف مهیا کردن شرایط بهتر زندگی برای خودمونه . با تنفر داشتن از زمین و زمان کار درست نمیشه این خودمونیم که باید شرایط رو برای خودمون درست کنیم و گرنه مطمئن باش هیچ کسی به حز خودمون دلش برای ما نمی سوزه ...

یه سری چیزا توی ایران جا نیفتاده یا به غلط جا افتاده. اینکه مثلاً من نوعی دارم اعتراض یا انتقادی میکنم به فلان طرح واسه این نیست که می خوام برم فلان شرکت رو به آتش بکشم ، بلکه صرفاً از روی علاقس ! بله ، پارس آنلاین میشه گفت بهترین ISP هست و من و امثال من دوست داریم دوباره مثل سابق خدمات خوب و درخور مشتری تحویل بده ، این اعتراضات و ... هم صرفاً در همین راستاس ولی متاسفانه تا توی ایران حرف از انتقاد میاد همه به فکر جنگ و تخریب و آتش سوزی می افتن !!! انتقاد به معنی در میون گذاشتن ضعف ها برای بهتر شدنه که قطعاً از روی دوست داشتن یه چیزی هست ، و گرنه اگه فلان چیز برای من مهم نباشه به درک که میخواد هر اتفاقی براش بیوفته ... پس وقتی انتقاد میشه یعنی اون چیز برای ما مهم بوده ، نه اینکه فردا مشعل به دست بخواهیم بریم برای سوزوندنش.

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
من که دیروز رفتم تمدید کردم قبل از اون تاریخ اعلام شدشون دیشم گذاشتم واسه دانلود ولی الان که رفتم نگا کردم دیدم از حجمم کم شده...متشکریم پارس انلاین:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر