کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
حالا اینجا جای ادامه دادن این بحث نیست ولی به عنوان حرف آخرم میگم اگه بنا به حرف قشنگ زدن بود الان سرویسم رو تمدید کرده بودم رفته بود پی کارش ...

چشم

نمی دونم چرا باید به خودت بگیری این بخش رو. و ربط حرف قشنگ زدن و تمدید سرویس رو درک نمی کنم. اگه خواستی می تونی توضیح بدی.

- - -ویرایش - - -

درسته دیگه
بین از ساعت 12:01 شب وارد دهم آذر میشیم !
اینا هم نوشته بودن تا دهم آذر یعنی تا ساعت 12:00 شب نهم
منم ساعت ده شب جریانو فهمیدم و طرفای 11:30 سوزوندم اشتراکو

دقیقا منم داشتم میرفتم آسیا تک بگیرم. ناامیدانه سایت رو باز چک کردم ببینم تغییری ندادن این همه اعتراض کردیم که دیدم بله یه راهی گذاشتن.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
بزنید شبکه چهار برنامه کافه فناوری !!! ببینید چقدر وضعیت اینترنت خوبه و isp ها مظلوم هستن
با این مجری شبیه دخترشون :d
یک ربع نگاه کنید مرض قلب میگیرید از بس حرص میخورید .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دوستان مقدار دانلود شبانه تون چقدره الان؟ من قبل این تغییرات شبی 2-3 گیگ بود بعد تا حدود یک هفته بعد تغییرات شبی 12-13 گیگ بود الان هم شده شبی 5 گیگ!

البته من از قبل 10 اذر تمدید کرده بودم و میخوام بدونم اونایی که بعد 10 اذر سرویس گرفتم و اون طرح جدید شامل شون میشه دانلود شبانه شون چقدر خوب شده در حد شبی 12-13 گیگ هست یا نه؟

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
دوستان مقدار دانلود شبانه تون چقدره الان؟ من قبل این تغییرات شبی 2-3 گیگ بود بعد تا حدود یک هفته بعد تغییرات شبی 12-13 گیگ بود الان هم شده شبی 5 گیگ!

البته من از قبل 10 اذر تمدید کرده بودم و میخوام بدونم اونایی که بعد 10 اذر سرویس گرفتم و اون طرح جدید شامل شون میشه دانلود شبانه شون چقدر خوب شده در حد شبی 12-13 گیگ هست یا نه؟

من نت 128 دارم

قبل این داستان ها شبی حدودا 900 مگ تا 1 گیگ و نیم میگرفتم
الان بعد از 10 آذر تا الان که یه ساله تمدید کردم شبانه حدود 5 تا 6 گیگ دارم میگیرم ، اصن یه چیز وحشتناکی شده خیلی بالا ر فته سرعت شبانه برام

cerberus70

کاربر سایت
Feb 2, 2015
29
نام
am swag
منم ماه پیش اشتباه کردم و 1ساله گرفتم (صبانت) ازین کلاه بردارا.........
الان 11 ماه مونده و سرویس من (ویژه جشنواره شبانه نیم بهاء) و به من اطلاع ندادن!!به پشتیبانی زنگ زدم خیلی راحت میگه همینه دیگه×××)x
آخه قراردادی که توافق میشه مگه میشه زد زیرش!
انگار من 1ماه مصرف کنم بعد بگم من پوله 10 روز میدم همینه که هست!
آخه مگه داریم؟؟؟؟ چه گیری کردیم همه چیز زورکی!!:|

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
منم ماه پیش اشتباه کردم و 1ساله گرفتم (صبانت) ازین کلاه بردارا.........
الان 11 ماه مونده و سرویس من (ویژه جشنواره شبانه نیم بهاء) و به من اطلاع ندادن!!به پشتیبانی زنگ زدم خیلی راحت میگه همینه دیگه×××)x
آخه قراردادی که توافق میشه مگه میشه زد زیرش!
انگار من 1ماه مصرف کنم بعد بگم من پوله 10 روز میدم همینه که هست!
آخه مگه داریم؟؟؟؟ چه گیری کردیم همه چیز زورکی!!:|

همین الان هم میتونی از اون 11 ماه باقی مانده هم انصراف بدی و پولتونو پس بگیرید و برید سراغ یه isp دیگه

الان دیگه دزدی قانونی همه جا باب شده بدبختانه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
با این سیاست جدید کلا باید فرار کرد از اینا
من ک میخوام غیرفعال کنم برم سراغ اسیاتک یا های وب
من سال پیش فرار کردم اومدم اسیاتک اوایلش خوب بود ولی الان رسما داغون شده ! سرعتم روز به روز داره میاد پایین تر بعد میگن مشکل اینه خطط نمیکشه !
میگم دوست عزیز خط من تا همین چند وقت پیش داشت درست سرعت میداد بعد میگین نمیکشه ؟؟؟:| برای چند تا از نزدیکان هم که اسیاتک دارن سرعتشون نسبت به من خیلی بدتر شده و به اونا هم همین دلیل مسخره رو دادن !
حالا کارشناس اسیاتک اومده خونمون ببینه مشکل چیه بعد 1 ساعت تفکر اخر سر از کیفش 4 تا انتی ویروس دراورد گفت این پک های انتی ویروس ما هست :x شما باید یکیشو بخرین :|:|
خدایی نمیدونم اینا چی فرض کردن ملت بدبختو :))

- - -ویرایش - - -

اینترنت نسل سوم همراه اول(سپاه پاسداران)
tapxq5frws0coqbtewkj.png
من با ایرانسل 4g هم سرعتم تا 26 مگابیت (سه مگابایت و خرده ای) هم رسید ولی هیچ کدوم برای بازی های انلاین مناسب نیستن و نخواهند بود ! فقط به درد دانلود میخورن و بس ...

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
با سلام دوستان به ۲ مشکل عجیب بر خوردم از شکرت پارس اونلاین اینترنت گرفتم بد از ۲۰ روز الافی آخرش امروز وصل کردن یه مشکله خیلی عجیب داره !!!! تو شرایط عادی کار می‌کنه مشکلی‌ نداره ولی‌ به محض باز کردن استیم کلا اینترنت تایم اوت میده بد دیسکانکت می‌شه تا استیم و نبدنم بالا نمیاد حالا سوال اینجاست این مشکلو چطور به بخس فنی‌ بفهمونم
یه مشکل عجیب هم واسه خط صبا ننت دارم دنو استریم ‌ام ۳۰۰۰ِ نویز خط ۲۸۰۰- ۳۰۰۰ عجیب ترین..... ۲۰ روز گفتم تاحالا کاری نکردن عملاً اینترنت به درد نمی‌خوره ۲ روز هم هست کلا هیچی‌ نشون نمید
در آخر از دوستان ساکن تبریز اینترنت بی‌ سیم میدونن که واسه بازی عالی‌ باشه پینق پایین باشه تایم اوت نده
دوستان ساکن ولی‌ عصر تبریز از چه شرکتی واسه بازی اینترنت میگیرین؟
bvz1_pars_online.png

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
بزنید شبکه چهار برنامه کافه فناوری !!! ببینید چقدر وضعیت اینترنت خوبه و isp ها مظلوم هستن
با این مجری شبیه دخترشون :d
یک ربع نگاه کنید مرض قلب میگیرید از بس حرص میخورید .
منعهم نزن برادر با مجریش چیکاری داری :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر