کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من متوجه بخش درآمد من نشدم. چه درآمدی مثلا؟ من هرشب هم دانلود ندارم. ولی سرعت انقدری بالا هست که بشه اون میزان دانلود کرد. و ضمن اینکه پارس آنلاین سر ساعت 5 لااقل تو محل ما اینترنت رو قطع می کنه و من هم بیدار نیستم که بعد وصل شدنش بتونم دانلود رو ادامه بدم. مغلطه در حد تیم ملی است چونکه آغاز اعتراض سر همین حذف کردن دانلود رایگان شبانه ست و اگه در نظر شما کار مبتذلی میاد بحثش جداگانه ست و ربطی به موضوع حاضر نداره.

هدف ازین اعتراضات ما چی بود؟ من خودم دو بار نامه زدم، دو باز زنگ زدم و هربار اعتراضمو گفتم و حاصلش رو هم تو پیج نوشتم. الان که طوری تاالان تغییرش دادن به خاطر همین اعتراض ها و ترسوندن ها که من هم سهمی داشتم توش، بخوای یا نخوای بپذیری، و لازم نیست آواره اینور اونور بشم (خصوصا شما که از همه چیز خبر نداری در مورد شرایط من)، چرا باید تحریم کنم؟ پارس آنلاین بهترین ISP ست با اختلاف خیلی زیاد، لااقل برای من. انقدر راحت قضاوت می کنی دیگران رو. همه چی رو فقط باید تحریم کرد. اخراجی ها رو، صداوسیما رو، الانم پارس آنلاین رو، این همه هم که خود تحریم زندگی مارو نابود کرده بازم خودمون نفر اول تحریم کردنیم. نه خیر، بنده اگه طرف مقابل یک قدم راه بیاد من هم راه میام. من زنگ زدم گفتم راه حلی به ما کاربرای باسابقه بدین. راه حل گرفتم. چرا باید تحریم کنم؟ شما الان تمثیل فداکاری و روحیه جمعی هستی که به خاطر درد دیگران حاضر به تغییر سرویس خودت شدی؟ اعتراض کردن برای من حد و حدودی داره و یا کاملا اینوری یا کاملا اونوری رفتار نمی کنم.

شیادی و حفه بازی رو کاملا می پذیرم. در میل اولم بهشون با تندترین لحن این رو بهشون گفتم. اما به قول فردوسی پور plan b ما چیه الان؟ آسیا تک؟ اونها فردا نمی تونن بامبول کنن و تغییر رویه بدن؟ همین الان کم اذیت نمی کنن؟ شاتل، مخابرات، و ... چه فرقی می کنه وقتی همه فقط به دنبال چاپیدن هستن. ما ایرونی ها که به گرفتن شکل ظرف عادت کردیم. وقتی اوضاعمون همینه رفتن من و امثال من با وجود تغییر در سیستمشون معنای خاصی نداره. از آدم و عالم بیزارم من واقعا. دلم میخواد جایی باشم که آدمیزاد نبینم. ولی شدنی نیست و باید با همین شرایط ساخت. من مدرسم و کارم در ارتباط مستقیم با آدم هاست. همه رو تحریم کنم؟ واقعا از انسان ها، از خودخواهی هاشون، از رفتارهاشون از همه چیزشون متفرم. جامعه ی ما نماد بارز دروغ و شیادیه. همه جاش همه چیش. همه رو تحریم کنم آره؟

منظورم از در آمد مستقیما این نبود که حتما در آمدی از این دانلود دارید ، منظور همون امکان دانلود 25 گیگ هر شب هست .
من شخص شما رو قضاوت نکردم ، من هممونا قضاوت کردم ، حالا شاید میگی زود قضاوت میکنی ولی همه ماها همینطوری هستیم . جامعه ی ما خودخواه پرور ـه ! از همین الانش هم دارن بچه ها خودخواه تربیت میکنن و یک ذره روحیه جمعی توی این بچه ها نیست .
من قصد توهین یا جسارت نداشتم ، اگر ناراحت شدید شرمنده .
اما حرف من اینه شما یک سال دیگه تمدید کردید ، بعدش چی ؟! سال آینده چی ؟! منظور من اینه ما خیلی زود قانع میشیم . حق و حقوق خودمونا نمیدونیم و هر روز هم داره زندگیمون سخت تر و بدتر میشه .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
منظورم از در آمد مستقیما این نبود که حتما در آمدی از این دانلود دارید ، منظور همون امکان دانلود 25 گیگ هر شب هست .
من شخص شما رو قضاوت نکردم ، من هممونا قضاوت کردم ، حالا شاید میگی زود قضاوت میکنی ولی همه ماها همینطوری هستیم . جامعه ی ما خودخواه پرور ـه ! از همین الانش هم دارن بچه ها خودخواه تربیت میکنن و یک ذره روحیه جمعی توی این بچه ها نیست .
من قصد توهین یا جسارت نداشتم ، اگر ناراحت شدید شرمنده .
اما حرف من اینه شما یک سال دیگه تمدید کردید ، بعدش چی ؟! سال آینده چی ؟! منظور من اینه ما خیلی زود قانع میشیم . حق و حقوق خودمونا نمیدونیم و هر روز هم داره زندگیمون سخت تر و بدتر میشه .

مهدی عزیز، تو خونواده ی ما کلا منم که دانلود می کنم فقط. برای همه، همه چی، از استادامون بگیر تا دوست و آشنا و البته خودم، سریال و برنامه و ویدیوهای مختلف و کتاب و غیره. کتاب که میگم کتاب مصور که بعضا بالای 200-300 مگه، چون کارم اینه کلا. یک سال دیگه هم شاید ایران نباشم. من نباشم یه سرویس معمولی برای خونوادمون کفاف میده. اگه هنوز هم نرفته بودم، تا اون موقع هزارتا اتفاق افتاده. اگه نشه دانلود کرد هم خوب دیگه نمی کنم. اگه شرکت دیگه ای سرویس بهتری بده میرم اونجا. مهم اینه که تسلیم طرح اینها هرگز نمیشم. هرگز یک قرون بابت ترافیک اضافه نه تا الان دادم و نه هرگز خواهم داد. یک بار که پارس آنلاین ترافیک دزدی کرده بود و من مدرک داشتم، پشتیبانی اصرار داشت که تا ما بررسی می کنیم شما حالا ترافیک بخرین ما بعدا بهتون اون بخش کسر شده رو اضافه می کنیم، گفتم خانوم 5 تومن 10 تومن پولی نیست، ولی این پول زوره و من نمی دم و شما موظفین ترافیک من رو برگردونین که برگردوندن آخر. ازون موقع DU METER نصبه رو سیستمم که تمام ترافیک رو به ساعت و روز نشون میده که دوباره شامل دزدی نشم که نشدم.

من هم حرفم حرف شماست. عادت کردیم که قانع بشیم. وقتی قانونی نیست که از ما حمایت کنه و تنها راهمون تهدیده، تهدیدی که خودش عمل زشتیه ولی از روی ناچاریه، ناچارا به شرایط تن میدیم. من فکر می کنم پارس آنلاین تاحدی با این طرح جدیدش از رویه ش برگشته، به همون دلایلی که بالاتر عرض کردم. قطعا سرویس های تازه تری هم اضافه می کنه که دوباره بتونه مشتری جذب کنه. من فکر می کنم خیلی هایی که نتونستن مثل من تمدید کنن شاید الان پشیمون باشن. پارس آنلاین هم برد خاصی نکرده، چون کاربرایی که تمدید کردن به محض تموم شدن مهلت سرویسشون، تغییر میدن ISP رو. کسی هم که دانلودره نمیاد ماهی 50-100 تومن به اینها اضافه بده، میره. اونی هم که نیست که پولی نمیده. غلط کردم مودبانه گفتند و من پذیرفتم.

- - -ویرایش - - -

@ happypooya

دوست عزیز کسی ، کسی رو متهم یا قضاوت نمیکنه ... شما دوست داشتی بخری و کارت موقتی راه بیوفته به کسی هم ربطی نداره مبارکت هم باشه
ما هم داریم سعی میکنیم ببینیم میشه کار بیشتری کرد یا نه ، در واقع دیدگاه هامون با هم فرق داره. اینکه فلانی (حالا اینجا پارس آنلاین) یه قدم نصفه نیمه ای برداره و یه نیم تنه ای تکون بده برای شما پیروزی به حساب میاد ولی ممکنه برای بقیه تازه حکم قدم اول رو داشته باشه ... اینجا هدف نابودی کسی یا چیزی نیست ، هدف مهیا کردن شرایط بهتر زندگی برای خودمونه . با تنفر داشتن از زمین و زمان کار درست نمیشه این خودمونیم که باید شرایط رو برای خودمون درست کنیم و گرنه مطمئن باش هیچ کسی به حز خودمون دلش برای ما نمی سوزه ...

یه سری چیزا توی ایران جا نیفتاده یا به غلط جا افتاده. اینکه مثلاً من نوعی دارم اعتراض یا انتقادی میکنم به فلان طرح واسه این نیست که می خوام برم فلان شرکت رو به آتش بکشم ، بلکه صرفاً از روی علاقس ! بله ، پارس آنلاین میشه گفت بهترین ISP هست و من و امثال من دوست داریم دوباره مثل سابق خدمات خوب و درخور مشتری تحویل بده ، این اعتراضات و ... هم صرفاً در همین راستاس ولی متاسفانه تا توی ایران حرف از انتقاد میاد همه به فکر جنگ و تخریب و آتش سوزی می افتن !!! انتقاد به معنی در میون گذاشتن ضعف ها برای بهتر شدنه که قطعاً از روی دوست داشتن یه چیزی هست ، و گرنه اگه فلان چیز برای من مهم نباشه به درک که میخواد هر اتفاقی براش بیوفته ... پس وقتی انتقاد میشه یعنی اون چیز برای ما مهم بوده ، نه اینکه فردا مشعل به دست بخواهیم بریم برای سوزوندنش.

حالا خیلی هم مهم نیست ولی نوشتتون هست چنتا بالاتر از من. خودتون رجوع کنید ببینید چی نوشتین.

بله من هم موافقم. هم در مورد دنیایی بهتر (هرچند همه حرف قشنگ راحت می زنن و تو عمل همینه که تو شهرمون داریم تو خیابونا تو دانشگاها تو محل کار سر معامله تو سوپری تو شهروند تو صف تو هرجا که بگین هرروز میبینیم) و هم در مورد پارس آنلاین. من هم میخوام که دوباره سرویس درخوری ارائه بده و برای همین هم با کوتاه اومدنش باز موندم. چون همه پلهارو خراب نکرده. احساس پیروزی خاصی نمی کنم. من حرف هام رو هرچند زدم و دوباره تکرار نکنم بهتره.

- - -ویرایش - - -

من که دیروز رفتم تمدید کردم قبل از اون تاریخ اعلام شدشون دیشم گذاشتم واسه دانلود ولی الان که رفتم نگا کردم دیدم از حجمم کم شده...متشکریم پارس انلاین:d

امیر سرویست کی تموم میشد؟ شاید اشتباه شده. من دیشب 4.5 گیگ دانلود کردم الان از کل سرویسم 600 مگ کم شده که خودم مصرف کردم. غیر ازخود کامپیوتر موبایل و تبلت خودم و بقیه هم هست و روزانه 200-300 مگ مینیموم مصرف میشه. شما طبق حرف پشتیبانی اگه سرویست نهم تموم شده باشه بهر نحوی و تمدید کنی تا اخر تمدیدت رایگانه شبا. اگه نه تموم نشه و تمدید کنی تا اخر سرویس فعلیت رایگانه. حالا حتمن با پشتیبانی تماس بگیر.

خیلی مسخرن که چت آنلاین برای خرید و تمدید و خلاصه به هر نحوی پول گرفتن دارن ولی برای پشتیبانی ندارن!

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
والا کاری که میشه کرد مشابه همون زنگ زدن دست جمعیه ، حالا اینبار یه باشگاه خبری ای چیزی باید پیدا کنیم که یه جورایی به تلویزیون و اینا ربط داشته باشه ، اگه زیر سیبیلی رد کردن معلوم میشه که رسماً داریم آب تو هاونگ می کوبیم . اگه اتفاقی هم این وسطا بیوفته که چه بهتر ... فقط هماهنگ کنید دسته جمعی اینکار رو بکنیم ، بلکه جواب بده

تو پیدا کن به من بگو من پیگیری می کنم و بعد اطلاع میدم به همه .
به قول خودت تا تنور داغه باید اعتراض کنیم . چند روز بگذره دیگه به هیچ جا نمی رسیم .
این هدیه سرویس های نامحدود هم کمتر شده یا من اشتباه میکنم؟ :|
الان 256 بازه هاش مرحله اول 10 گیگ و مرحله دوم 16 گیگ هست. قبلا بیشتر نبود؟ :-/

هدیه سرویس های نامحدود هم کم شده . اطلاعیه اش رو من چند وقت پیش تو وب سایتش دیدم

من که دیروز رفتم تمدید کردم قبل از اون تاریخ اعلام شدشون دیشم گذاشتم واسه دانلود ولی الان که رفتم نگا کردم دیدم از حجمم کم شده...متشکریم پارس انلاین:d

یعنی تو تاریخ 9 آذر تمدید کردی الان داره ازت حجم کم میکنه :-/

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا خیلی هم مهم نیست ولی نوشتتون هست چنتا بالاتر از من. خودتون رجوع کنید ببینید چی نوشتین.

بله من هم موافقم. هم در مورد دنیایی بهتر (هرچند همه حرف قشنگ راحت می زنن و تو عمل همینه که تو شهرمون داریم تو خیابونا تو دانشگاها تو محل کار سر معامله تو سوپری تو شهروند تو صف تو هرجا که بگین هرروز میبینیم) و هم در مورد پارس آنلاین. من هم میخوام که دوباره سرویس درخوری ارائه بده و برای همین هم با کوتاه اومدنش باز موندم. چون همه پلهارو خراب نکرده. احساس پیروزی خاصی نمی کنم. من حرف هام رو هرچند زدم و دوباره تکرار نکنم بهتره.

حالا اینجا جای ادامه دادن این بحث نیست ولی به عنوان حرف آخرم میگم اگه بنا به حرف قشنگ زدن بود الان سرویسم رو تمدید کرده بودم رفته بود پی کارش ...

تو پیدا کن به من بگو من پیگیری می کنم و بعد اطلاع میدم به همه .
به قول خودت تا تنور داغه باید اعتراض کنیم . چند روز بگذره دیگه به هیچ جا نمی رسیم .

چشم

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
دوستان اولین شبتون با طرح جدید رو چگونه گذرونديد ? :-دی
دیشب سرعت مثل اینکه خیلی خوب بوده و یه فیلم و چندتا از پارت های یه بازی دی ال شده بود ولی خوب الان ترافیک خریدم -____-

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان اولین شبتون با طرح جدید رو چگونه گذرونديد ? :-دی
دیشب سرعت مثل اینکه خیلی خوب بوده و یه فیلم و چندتا از پارت های یه بازی دی ال شده بود ولی خوب الان ترافیک خریدم -____-

دیشب 10 گیگ دانلود کردم;;)

البته برا من هنوز همون شیوه قبلی حساب میشه چون قبلا تمدید کرده بودم

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
با اینکه نت من 128 محدود هستش اما دیشب 6گیگ و نیم دانلود کردم

خیلی سرعت بالا بود برا من تاحالا هیچ شبی سابقه نداشت اینجوری باشه ، من نهم اشتراکمو سوزوندم و یه ساله گرفتم

سرعتم از 500 پایینتر نیومد

قبلنا تو زمان فری سرعتم روی 50_60 بود

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
من دیروز ده اذر اشتراکمو سوزوندم و تمدید کردم ولی صب که نگاه کردم دیدم از ترافیکم تو ساعت دانلود شبانه کسر شده...

آخرین وقتش ساعت 12 شب نهم آذر بود

کاش لااقل اشتراک فعلی رو نسوزونده بودی که تا پایان زمان اون شبا نت فری داشته باشی

الان دیگه کاریش نمیشه کرد

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بابا برين خداتونو شكر كنين. شاتل بهم ايميل داده ديگه شبانه ندارين. بعد فهميدم براي سرعتاي ١-٢-٤ مگ شبانه رو حذف كرده و گفته ماهي ٣٥٠٠ بايد بديم براي شبانه. لامصب هم ميگه تا پايان سرويستون هم نميتوني تمديد كني شبانتو!!! خوب خيلي رو اعصابه !! ٣ ماه بدون شبانه

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
توو روح این پارس آنلاین!
من از این قضیه خبر نداشتم، شبا ساعت 2 به بعد تازه انلاین میزدم! الان خبرش رو توو سایت دیدم کلی خورد توو حالم!
در حال حاظرم ISP ای بهتر از پارس انلاین سراغ ندارم واسه انلاین در نتیجه باید خفه بشیم و تحمل کنیم! البته من فردا زنگ میزنم حسابی از خجالتشون در میام.
با این قوانین مسخرشون.

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
آخرین وقتش ساعت 12 شب نهم آذر بود

کاش لااقل اشتراک فعلی رو نسوزونده بودی که تا پایان زمان اون شبا نت فری داشته باشی

الان دیگه کاریش نمیشه کرد

اخه من دیدم تو سایتشون زدن تا تاریخ ده اذر مهلت هست...بیخیال خیلی مختصر و مفید isp مو تغییر میدم.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
اخه من دیدم تو سایتشون زدن تا تاریخ ده اذر مهلت هست...بیخیال خیلی مختصر و مفید isp مو تغییر میدم.

درسته دیگه
بین از ساعت 12:01 شب وارد دهم آذر میشیم !
اینا هم نوشته بودن تا دهم آذر یعنی تا ساعت 12:00 شب نهم
منم ساعت ده شب جریانو فهمیدم و طرفای 11:30 سوزوندم اشتراکو

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
من خدود یک ماه اشتراک دارم توی این مدت همش شبا دانلود میکنم وقتی اشتراکم تموم شد میرم اسیاتک دوباره از 2 تا 8 صبح دانلود میکنم:d

Punisherhadi

کاربر سایت
Nov 21, 2014
6
آقا یه نفر میشه یه آمار کلی به ما بده ببینیم چه شرکتایی شبانه رایگان رو برداشتن یا قصد برداشتن دارن ؟
اینایی که من خبر دارم ایناس :
شاتل (مال خودم)
صبا نت (فامیلمون داره)
پارس آنلاین

دیگه کدوما این کارو کردن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر