The Binding Of Isaac Rebirth

فردا نسخه ی جدید یکی از بهترین بازی های Indie چند سال اخیر منتشر میشه و حیفه که تاپیکش رو توی این بخش نداشته باشیم! :d
اما به خاطر اینکه من تنبلم:-" و حس نوشتن ندارم، از نوشته های خیلی کامل دوستمون raya2 استفاده میکنیم :d
کلا تمام ادامه ی پست رو،از ایشون بدونید :d

420px-The_Binding_of_Isaac_Rebirth_Teaser.jpg

Developer: McMillen
Platforms: PC - PS4 - PSVita
Release Date:
4 نوامبر 2014
Genre: Action​

بعد از انتشار موفق بازی Binding of Isaac در سال 2011 برای PC, مک میلن بر آن شده که این بازی را با تغییراتی دوباره و تعویض موتور, بار دیگر برای PC و چندین کنسول دیگر منتشر کند. بدون شک مهمترین تغییر این بازسازی, خارج کردن بازی در استفاده از موتور Flash و استفاده از یک موتور جدید با مشکلات کمتر است. همچنین آیتمها و دشمنان در بازی دوباره تعادلسازی شده‌اند و گرافیک بازی نیز به حالت پیکسلی (16-bit) در آمده. (البته میتوان با فــیـلتر یا فـیــلترهایی که در قسمت تنظیمات بازی موجود هست, بازی را از حالت پیکسلی خارج کرد). دشمنان و آیتم های جدید, پشتیبانی از گیم پد و احتمالاً حالت دو نفره نیز از دیگر اضافات این بازسازیست.

داستان بازی (خطر اسپویلی) :d
یکی بود یکی نبود. یه مامانه بود با پسر کوچولوش که با هم شاد و خرم بودن. پسره همش با اسباب بازیهاش بازی میکرد. مامانه هم همش از طریق تلویزیون شبکه ی مسیحیهارو نگاه میکرد. یه روز یه صدا از آسمون به مامانه ندا میده که پسرت خیلی شیطون شده, حالشو بگیر. مامانه هم میگه چشم و اسباب بازیهای پسره رو میگیره. بعد از مدتی دوباره صداهه ندا میده به مامانه که پسرت گناهکاره, حالشو بگیر, مامانه هم پسررو توی اتاقش زندونی میکنه. ولی کار به اینجا ختم نمیشه و دوباره صداهه میگه که این کارا فایده نداره, باید پسرتو برام قربونی کنی. مادره هم بی چون و چرا قبول میکنه و با یه چاقو میره سمت اتاقه پسره. پسره که از شکاف درب موضوع رو میبینه, هی خودشو به این ور و اون ور میکوبه تا راه فراری پیدا کنه و ناگهان دربی چوبی زیر کفه اتاقش پیدا میکنه و میپره توش. ناغافل از اینکه وارد شهر غولها و آدمخورا شده و ...

بازی توسط شرکت Nicalis در حال ساخت است; همان شرکتی که دو بازی خوش ساخت Cave Story Remakes و NightSky را در کارنامه ی خود دارد. تمام قابلیتهایی که در بازی اصلی و اضافه شونده اش (Wrath) وجود داشت, در این بازسازی نیز وجود دارند بعلاوه ی یکسری قابلیتهای جدید به اندازه ی همان اضافه شونده ی قبلی مانند یک غولآخر و پایان جدید, دو شخصیت قابل بازی دیگر و آیتمها و موارد جدید دیگر. در‌ واقع هدف آن است که ارزش انجام چند باره ی بازی با ایجاد احساسی جدید و تازه, بالاتر رود.

Tumblr_mebmdqzGwA1rq0wgw.jpg

همچنین یکسری مواردی که به علت محدودیتها از نسخه ی قبلی حذف شده بود, به این بازسازی اضافه شده اند. قابلیت دو نفره ی بازی تنها بصورت آفلاین است و موزیکهای بازی ریمیکسی از آهنگهای قبلی بهمراه یک آهنگ جدید از Danny B است. انتظار می‌رود که این بازسازی تا پایان 2014 (نوامبر) منتشر شود.

هنوز تصاویر اصلی این نسخه ی بازسازی شده منتشر نشده‌اند و این‌ها تنها تصاویر ابتدایی این بازیست. (احتمالاً تصاویر نهایی تفاوتهای بسیاری با این تصاویر اولیه خواهند داشت)

Tumblr_mebme43ZMS1rq0wgw.jpg

Tumblr_mej8adW0hD1rq0wgw.jpg

tumblr_nagv7eNBKk1tu8wtco1_500.jpg

---​
ادامه ی این پست از کمک بقیه ی فن های بازی، مثل آریا ( Dinosaur ) و کیان ( .: Darkness :. ) میباشد :d

آرت دیزاین بازی فوق العاده شده:x یه عکس مقایسه بین نسخه قدیمی و جدید میزارم . برای دیدن بقیه عکسا میتونین اینجا برین

xr2m5oavvf6jeirbydb6.jpg

برای کسایی که با گرافیک پیکسلی نسخه جدید مشکل دارن یه گزینه فلش فیلتـر توی option قرار گرفته که بازی رو از اون حالت 8bit در میاره . هر چند به نظر خودم همون گرافیک پیکسلی خیلی قشنگتره:x
ظاهرا این فقط یکی از چندین فیـلتر گرافیکیه بازیه ...
lafd88zmh7y7cbshdyng.png

Before

After

:bighug: its time to get Harder

ay52htfgygq6t5ec65u0.png

عالی شد بالاخره درجه Hard هم به بازی اضافه شد و ارزش تکرار بازی به بی نهایت رسید:d

از اعماق جهنم بیا بالا ببینم! :D
خب یه خبر خیلی جالب! قراره توی این نسخه شاهد اتاق های گنده و عظیم باشیم! چیزی که گیم پلی بازی رو غنی تر از قبل میکنه و تنوعش رو بالاتر میبره.

این ویدئو رو هم حتماً ببینین!!! دیدنش به تنهایی آدمی رو به فضا میفرسته، چه برسه به تجربه کردنش! :D
watch?v=U0nSY44wew8

کاش میشد بازی رو زودتر منتشرش کنن و بعداً با آپدیت ها امکانات جدید بهش اضافه کنن. :(

بازی 4 نوامبر منتشر میشه!
23t06dg.gif

تریلر بازی بسیار عجیب و استغفراللهی هست! :D
watch?v=1aBb0M8HRCQ

خدا به داد اعتیادمون برسه!!!

یکسری آپدیت:
=============

- رزولوشن اصلی بازی 480x272 هستش و سازنده گفته که این رزولوشن برای یک بازی پیکسلی مناسب هستش!

- فریم ریت بازی 60 هستش

- قابلیت جدیدی به اسم SEEDS اضافه شده به این معنی که هر بار شما بازی میکنید, اتاقها بصورت رندوم و بر اساس یک SEED مشخص ساخته میشن و اگه شما بتونید اون SEED رو پیدا کنید و یادداشت کنید, میتونید اون SEED رو برای دور بعدی بازی وارد کنید و اتاقها بصورت دفعه ی قبلی, ساخته میشن و حتی میتونید این SEED رو به دوستانتون هم بدید تا اونا هم مانند شما همون مراحل و اتاقها رو بازی کنن.

- 4,294,967,295 حالت مختلف SEED تو بازی وجود داره!

---​
لیست تروفی های بازی هم اومده! بازی هم پلات داره! :d
59 تروفی : 1 پلات ، 2 طلا ، 1 نقره ، 54 برنز

اما اگر 1% با خودتون گفتید، چه خوب!!!! بازی پلات داره! زهی خیال باطل عزیز دل برادر! :d عمرا نمیتونی پلاتش کنی:-" البته شایدم بتونی ها! ولی رسما پیر میشی :d (حالا هفته ی بعد 10 نفر میان میگن پلات کردیم :| )
کلا اینجوری بگم،من به عنوان یک فن و کسی که تجربه ی قبلی رو دارم،میگم یه چیز وحشتناکیه پیدا کردن همه ی آیتم ها و پایان ها و Secretـها ! :d :-" و یه تروفی داره میگه همه ی اینا رو بیاب! :d

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آها :) آره پلاتش واقعا سخته و حوصله میخواد.
؟؟؟ ظاهرا سخته ولی به نظرم راحته, من خیلی راحت تونستم همه سِکرات ها و تروفی هاشو بگیرم. اگه یدونه ازون بچه شیطونا :d (اسمش یادم نیس الان) بگیری که قلبو به قلب آبی تبدیل میکنه که دیگه خیلی راحت میشه.

من بانداژ گرِل رو هم بالاخره با این روش گرفتم. اینجا میذارم که اگه این و "میت بوی" رو کسی نگرفته با این روش بگیره (البته بازم ممکنه در مرحله Chest بدشانسی بیاریدو نتونید بگیریدش (بهتره با جون زیاد به اونجا برسید) اما مطمئن ترین روشه به نظرم و حتی میشه جفتشونو تو یه دست گرفت)
Start as Isaac with The D6 unlocked.

1. Get The Wafer.
    1. Hold R to reset the floor until a Treasure Room is adjacent to the starting room.
    2. If the item inside the Treasure Room is not The Wafer, re-roll it. If it still isn't The Wafer, reset.
  2. Get a Sharp Plug from a shop.
    1. Make sure that you save enough keys so that you can get into every shop.
    2. Use all re-rolls on the shop.
    3. Other useful items here are Scapular, Habit.
    4. Do not get 9 Volt, it will ruin the sharp plug's ability.
  3. Complete the game with the Polaroid to go to the chest.
  4. In the chest, obtain everything else you need.
    1. Clear the chest and look for another pedestal on which you can place your health pickup.
    2. Roll the first room to get a health pickup like Yum Heart, Book Of Revelations, or Satanic Bible
    3. Re-roll the pedestal(s) away from your health pickup for the Monster Manual
  5. Use the manual over and over until you get a Super Meat Boy and/or Super Bandage Girl.

من فقط آیتمای لاست (به جز قلب آیزاک که گرفتم) رو باید بگیرم اما فعلا میخوام یکم از بازی دور بشم و چن تا بازی دیگه رو تست کنم.
تو آیتما هم به جر 5 آیتمی که باید از لاست بگیرم فقط 4 تا مونده (کلا 9 تا) که اونارم باید شانس بیارم تا بهم بده و راه خاصی نداره.
حوصله که 100% میخواد ×_×
اون حداست. معمولا توی اطاقه شیطان گیر میاد. یه قلبم بیشتر قیمت نیست ولی فک کنم بعده patch که اومد یکم nerf شد. قدیم rate دارپش بالاتر بود . الان بعضی موقها قرمزهای کامل هم که میخوره drop نمیکنه .
اون کتابه که قلبه سیاه هم میده عالیه !

من زیاد کلا با ??? و lost نرفتم . تازه میخوام بشینم پاشون ! لول....
شانس D:
انقدر ایتم توی بازی هست که شانس همینطوری فقط میاد پایین .اماعالیه بازیش.

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
بالاخره بازی رو پلات کردم #:-s>:)
فکر نمیکنم به این زودیها بازی ای بیاد که پلات کردنش به اندازه ایزاک سخت و نا عادلانه باشه!
جدا ازین قضیه گلیچ تروفی هم پدرمو درآورد! حتی با آخرین آپدیتم هنوز تروفیها گلیچ دارن و من بعد از گذشت یک روز از پلات کردن بازی (که تروفیهاشو بهم نداد!) بالاخره تونستم سه تروفی آخرو با روش آپلود سیو / پاک کردن سیو / دانلود دوباره از کلاد, بدست بیارم.

از قضیه گلیچ که بگذریم بازی واقعا در کنار اعصاب خوردیهایی که داره عالیه و از الان منتظر DLC بازی بنام Afterbirth هستم

لحظه حماسی پلات :

آمار بازیم (بالای 200 تا از مرگهام به خاطر بازی با لاسته!)

و آخرین بازیم که منجر به دریافت همه آیتمها از جمله God Head شد :

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
تاپیک همچین شاهکاری فقط 6 صفحه جلو رفته باشه؟:|
اگه یه seed داشته باشیم و واردش کنیم،دقیقا همونی که قبلا از روش seed رو برداشتیم میاد؟یعنی محتوای جعبه ها و کپسول ها هم ثابت هست؟من یه seed دارم اونقدر خوب هست که به جرات میشه گفت یکی از قوی ترین های تاریخ این بازیه :| منتهی به محتویات یکی از این جعبه طلایی ها بستگی داره شدیدا و به خاطر تغییر کردن محتوای یکی از این جعبه طلایی ها دیگه نمیتونم مثل دفعه اول که بازی کردم قوی شم.البته از آیتم تاس هم استفاده کرده بودم سری اول که بازیش کردم.حالا خواستم بدونم باید اینقدر با تاس ور برم تا همون آیتم اون دفعه رو بهم بده یا کلا دیگه محتوای جعبه تغییر کرده و مثل دفعه اول با یکی دوتا تاس نمیشه گیرش آورد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر