The Binding Of Isaac Rebirth

فردا نسخه ی جدید یکی از بهترین بازی های Indie چند سال اخیر منتشر میشه و حیفه که تاپیکش رو توی این بخش نداشته باشیم! :d
اما به خاطر اینکه من تنبلم:-" و حس نوشتن ندارم، از نوشته های خیلی کامل دوستمون raya2 استفاده میکنیم :d
کلا تمام ادامه ی پست رو،از ایشون بدونید :d

420px-The_Binding_of_Isaac_Rebirth_Teaser.jpg

Developer: McMillen
Platforms: PC - PS4 - PSVita
Release Date:
4 نوامبر 2014
Genre: Action​

بعد از انتشار موفق بازی Binding of Isaac در سال 2011 برای PC, مک میلن بر آن شده که این بازی را با تغییراتی دوباره و تعویض موتور, بار دیگر برای PC و چندین کنسول دیگر منتشر کند. بدون شک مهمترین تغییر این بازسازی, خارج کردن بازی در استفاده از موتور Flash و استفاده از یک موتور جدید با مشکلات کمتر است. همچنین آیتمها و دشمنان در بازی دوباره تعادلسازی شده‌اند و گرافیک بازی نیز به حالت پیکسلی (16-bit) در آمده. (البته میتوان با فــیـلتر یا فـیــلترهایی که در قسمت تنظیمات بازی موجود هست, بازی را از حالت پیکسلی خارج کرد). دشمنان و آیتم های جدید, پشتیبانی از گیم پد و احتمالاً حالت دو نفره نیز از دیگر اضافات این بازسازیست.

داستان بازی (خطر اسپویلی) :d
یکی بود یکی نبود. یه مامانه بود با پسر کوچولوش که با هم شاد و خرم بودن. پسره همش با اسباب بازیهاش بازی میکرد. مامانه هم همش از طریق تلویزیون شبکه ی مسیحیهارو نگاه میکرد. یه روز یه صدا از آسمون به مامانه ندا میده که پسرت خیلی شیطون شده, حالشو بگیر. مامانه هم میگه چشم و اسباب بازیهای پسره رو میگیره. بعد از مدتی دوباره صداهه ندا میده به مامانه که پسرت گناهکاره, حالشو بگیر, مامانه هم پسررو توی اتاقش زندونی میکنه. ولی کار به اینجا ختم نمیشه و دوباره صداهه میگه که این کارا فایده نداره, باید پسرتو برام قربونی کنی. مادره هم بی چون و چرا قبول میکنه و با یه چاقو میره سمت اتاقه پسره. پسره که از شکاف درب موضوع رو میبینه, هی خودشو به این ور و اون ور میکوبه تا راه فراری پیدا کنه و ناگهان دربی چوبی زیر کفه اتاقش پیدا میکنه و میپره توش. ناغافل از اینکه وارد شهر غولها و آدمخورا شده و ...

بازی توسط شرکت Nicalis در حال ساخت است; همان شرکتی که دو بازی خوش ساخت Cave Story Remakes و NightSky را در کارنامه ی خود دارد. تمام قابلیتهایی که در بازی اصلی و اضافه شونده اش (Wrath) وجود داشت, در این بازسازی نیز وجود دارند بعلاوه ی یکسری قابلیتهای جدید به اندازه ی همان اضافه شونده ی قبلی مانند یک غولآخر و پایان جدید, دو شخصیت قابل بازی دیگر و آیتمها و موارد جدید دیگر. در‌ واقع هدف آن است که ارزش انجام چند باره ی بازی با ایجاد احساسی جدید و تازه, بالاتر رود.

Tumblr_mebmdqzGwA1rq0wgw.jpg

همچنین یکسری مواردی که به علت محدودیتها از نسخه ی قبلی حذف شده بود, به این بازسازی اضافه شده اند. قابلیت دو نفره ی بازی تنها بصورت آفلاین است و موزیکهای بازی ریمیکسی از آهنگهای قبلی بهمراه یک آهنگ جدید از Danny B است. انتظار می‌رود که این بازسازی تا پایان 2014 (نوامبر) منتشر شود.

هنوز تصاویر اصلی این نسخه ی بازسازی شده منتشر نشده‌اند و این‌ها تنها تصاویر ابتدایی این بازیست. (احتمالاً تصاویر نهایی تفاوتهای بسیاری با این تصاویر اولیه خواهند داشت)

Tumblr_mebme43ZMS1rq0wgw.jpg

Tumblr_mej8adW0hD1rq0wgw.jpg

tumblr_nagv7eNBKk1tu8wtco1_500.jpg

---​
ادامه ی این پست از کمک بقیه ی فن های بازی، مثل آریا ( Dinosaur ) و کیان ( .: Darkness :. ) میباشد :d

آرت دیزاین بازی فوق العاده شده:x یه عکس مقایسه بین نسخه قدیمی و جدید میزارم . برای دیدن بقیه عکسا میتونین اینجا برین

xr2m5oavvf6jeirbydb6.jpg

برای کسایی که با گرافیک پیکسلی نسخه جدید مشکل دارن یه گزینه فلش فیلتـر توی option قرار گرفته که بازی رو از اون حالت 8bit در میاره . هر چند به نظر خودم همون گرافیک پیکسلی خیلی قشنگتره:x
ظاهرا این فقط یکی از چندین فیـلتر گرافیکیه بازیه ...
lafd88zmh7y7cbshdyng.png

Before

After

:bighug: its time to get Harder

ay52htfgygq6t5ec65u0.png

عالی شد بالاخره درجه Hard هم به بازی اضافه شد و ارزش تکرار بازی به بی نهایت رسید:d

از اعماق جهنم بیا بالا ببینم! :D
خب یه خبر خیلی جالب! قراره توی این نسخه شاهد اتاق های گنده و عظیم باشیم! چیزی که گیم پلی بازی رو غنی تر از قبل میکنه و تنوعش رو بالاتر میبره.

این ویدئو رو هم حتماً ببینین!!! دیدنش به تنهایی آدمی رو به فضا میفرسته، چه برسه به تجربه کردنش! :D
watch?v=U0nSY44wew8

کاش میشد بازی رو زودتر منتشرش کنن و بعداً با آپدیت ها امکانات جدید بهش اضافه کنن. :(

بازی 4 نوامبر منتشر میشه!
23t06dg.gif

تریلر بازی بسیار عجیب و استغفراللهی هست! :D
watch?v=1aBb0M8HRCQ

خدا به داد اعتیادمون برسه!!!

یکسری آپدیت:
=============

- رزولوشن اصلی بازی 480x272 هستش و سازنده گفته که این رزولوشن برای یک بازی پیکسلی مناسب هستش!

- فریم ریت بازی 60 هستش

- قابلیت جدیدی به اسم SEEDS اضافه شده به این معنی که هر بار شما بازی میکنید, اتاقها بصورت رندوم و بر اساس یک SEED مشخص ساخته میشن و اگه شما بتونید اون SEED رو پیدا کنید و یادداشت کنید, میتونید اون SEED رو برای دور بعدی بازی وارد کنید و اتاقها بصورت دفعه ی قبلی, ساخته میشن و حتی میتونید این SEED رو به دوستانتون هم بدید تا اونا هم مانند شما همون مراحل و اتاقها رو بازی کنن.

- 4,294,967,295 حالت مختلف SEED تو بازی وجود داره!

---​
لیست تروفی های بازی هم اومده! بازی هم پلات داره! :d
59 تروفی : 1 پلات ، 2 طلا ، 1 نقره ، 54 برنز

اما اگر 1% با خودتون گفتید، چه خوب!!!! بازی پلات داره! زهی خیال باطل عزیز دل برادر! :d عمرا نمیتونی پلاتش کنی:-" البته شایدم بتونی ها! ولی رسما پیر میشی :d (حالا هفته ی بعد 10 نفر میان میگن پلات کردیم :| )
کلا اینجوری بگم،من به عنوان یک فن و کسی که تجربه ی قبلی رو دارم،میگم یه چیز وحشتناکیه پیدا کردن همه ی آیتم ها و پایان ها و Secretـها ! :d :-" و یه تروفی داره میگه همه ی اینا رو بیاب! :d

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی احمقانست! واقعا نا امید شدم, علاوه بر تروفی های The Relic و Something from the future تروفی Challenges هم برای من باز نشد! ینی باید رو یه سیو دیگه 20 تا چلنجو از اول برم به امید اینکه باز بشه ؟ :))
تا حالا بازی دیگه ای این مشکلو داشته ؟ با پچ ممکنه بعدا درست بشه ؟ چون اینا تو بخش سیکرت ها باز شدن و فقط تروفیشو نداده, ینی یه پچی بدن که یکبار بازیو چک کنه میتونه این تروفیهارو بده
دقیقا ! نه اینکه تروفی گرفتنش خیلی سادست ! این همه ادم جون بکنه اخرش هم تروفی نده خیلی روی اعصابه ×_×
توی psnprofiles و تروفی همون 0% هست پلات !

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دقیقا ! نه اینکه تروفی گرفتنش خیلی سادست ! این همه ادم جون بکنه اخرش هم تروفی نده خیلی روی اعصابه ×_×
توی psnprofiles و تروفی همون 0% هست پلات !

آره
نه الان دیگه صفر نیست
The Binding of Isaac: Rebirth Trophies - PSNProfiles.com

البته تا مدتها صفر بود ولی الان میشه دید که اولین پلات کننده ها 11 دسامبر بازیو پلات کردن و احتمالا بعد از آپدیت تروفی های نگرفته رو بهشون داده, اینکه چرا به من و خیلی های دیگه نداده رو نمیدونم.

خلاصه از بازی واقعا لذت بردم (نسبت به نسخه اصلی که 2011 روی پی سی اومده بود, خیلی بهتر شده بود) و الانم چیزی تا پلاتش نمونده (اگه بده) اما این قضیه تروفی خراب کرد همه چیو.

یه سئوالی :
تو بخش سیکرت ها تو شماره 64 رو گرفتی ؟ روی PS4 چه جوری میشه گرفتش ؟ (روی PC احتمالا 100 بار بازیو باز کنی میده اما روی PS4 من بیشتر از صدبار بازیو اجرا کردم نداده, تروفیها گلیچ دارن ولی خود بازی بعدیه گلیچ داشته باشه و چیزیو نده)
http://bindingofisaacrebirth.gamepedia.com/Achievements

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره
نه الان دیگه صفر نیست
The Binding of Isaac: Rebirth Trophies - PSNProfiles.com

البته تا مدتها صفر بود ولی الان میشه دید که اولین پلات کننده ها 11 دسامبر بازیو پلات کردن و احتمالا بعد از آپدیت تروفی های نگرفته رو بهشون داده, اینکه چرا به من و خیلی های دیگه نداده رو نمیدونم.

خلاصه از بازی واقعا لذت بردم (نسبت به نسخه اصلی که 2011 روی پی سی اومده بود, خیلی بهتر شده بود) و الانم چیزی تا پلاتش نمونده (اگه بده) اما این قضیه تروفی خراب کرد همه چیو.

یه سئوالی :
تو بخش سیکرت ها تو شماره 64 رو گرفتی ؟ روی PS4 چه جوری میشه گرفتش ؟ (روی PC احتمالا 100 بار بازیو باز کنی میده اما روی PS4 من بیشتر از صدبار بازیو اجرا کردم نداده, تروفیها گلیچ دارن ولی خود بازی بعدیه گلیچ داشته باشه و چیزیو نده)
Achievements - Binding of Isaac: Rebirth Wiki
اون ایتم سکه طلایی مربوط به 64 رو گرفتم. ربطی به 100 باز بازیو انجام بدی نداره ها ! Shell game اون یارو هست که 3 تا صدف داره بهش پول میدی بعد باید شانسی انتخاب کنی ! 100 بار بری این ایتم رو میده .

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
اون ایتم سکه طلایی مربوط به 64 رو گرفتم. ربطی به 100 باز بازیو انجام بدی نداره ها ! Shell game اون یارو هست که 3 تا صدف داره بهش پول میدی بعد باید شانسی انتخاب کنی ! 100 بار بری این ایتم رو میده .

ای واااای :)))) من منظور از شل رو پوسته بازی ترجمه کرده بودم :))) با توجه به تجربه ای که از نسخه قبلی داشتم و به نظرم به صرفه نبود اصلا به اون پول نمیدادم :)) برا همین باز نشده, ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ای واااای :)))) من منظور از شل رو پوسته بازی ترجمه کرده بودم :))) با توجه به تجربه ای که از نسخه قبلی داشتم و به نظرم به صرفه نبود اصلا به اون پول نمیدادم :)) برا همین باز نشده, ممنون.
اره اون رو 100 بار برو
اتفاقا luck اینا بالا باشه ایتم همینطوری میباره ازش D: البته خب یه سری coin هم حدر میده اما این دفعه که کلی coin میده ×_× به نسبت بازیه قبلی
من فعلا سعی دارم donation رو بالا ببره. 999 اش ایتم درست حسابی میده ! stop watch ... من فعلا نزدیکه 700 تا donate کردم لول

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
اره اون رو 100 بار برو
اتفاقا luck اینا بالا باشه ایتم همینطوری میباره ازش D: البته خب یه سری coin هم حدر میده اما این دفعه که کلی coin میده ×_× به نسبت بازیه قبلی
من فعلا سعی دارم donation رو بالا ببره. 999 اش ایتم درست حسابی میده ! stop watch ... من فعلا نزدیکه 700 تا donate کردم لول

گرفتمش :) اون مگسه که بالاش قلبه رو هم تا حالا نگرفته بودم این بهم داد (فک کنم فقط ازین میشد گرفتش)
اونو که خیلی وقته 999 تا توش انداختم و الان 200 تا اضافه هم توشه برای بازی با لاست, ولی بازی باهام درست راه نمیاد که با لاست بتونم همه چیو روی هارد برم (فقط قلب و آیزاکو تونستم رو هارد بزنم) یا بهم استاپ واچ نمیده یا 9 جون گربه و یا چندان قویم نمیکنه. استاپ واچ خیلی بازیو راحت تر میکنه و یکی دوباری که تو چلنجای سخت گرفتمش راحت چلنجو تموم کردم (با لاست حتی ممکنه با استاپ واچ و یکم شانس و بدون 9 جون گربه بشه بازیو تموم کرد)
با ازازل بازی کن و زود پرش کن :) تا هم گیر کرد از بازی بیا بیرونو از اول با ازازل برو, خیلی سریع میتونی پُرش کنی, 900 تا بندازیَم شمع آبی میده که قویتر از شمع قرمزه و بدک نیست.

علاوه بر آیتمهای هارد لاست فقط چند تایی "باس راش" باید با شخصیتای مختلف برم که تقریبا آسونم هست و دو سیکرت میت بوی و زن میت بوی! میمونه که یکم دردسر گرفتنش و حتما باید اون کتابرو داشته باشی که قلب آبی میده, خلاصه تا پایانش راهی نمونده فقط باید وقتم یکم خالی شه :)

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرفتمش :) اون مگسه که بالاش قلبه رو هم تا حالا نگرفته بودم این بهم داد (فک کنم فقط ازین میشد گرفتش)
اونو که خیلی وقته 999 تا توش انداختم و الان 200 تا اضافه هم توشه برای بازی با لاست, ولی بازی باهام درست راه نمیاد که با لاست بتونم همه چیو روی هارد برم (فقط قلب و آیزاکو تونستم رو هارد بزنم) یا بهم استاپ واچ نمیده یا 9 جون گربه و یا چندان قویم نمیکنه. استاپ واچ خیلی بازیو راحت تر میکنه و یکی دوباری که تو چلنجای سخت گرفتمش راحت چلنجو تموم کردم (با لاست حتی ممکنه با استاپ واچ و یکم شانس و بدون 9 جون گربه بشه بازیو تموم کرد)
با ازازل بازی کن و زود پرش کن :) تا هم گیر کرد از بازی بیا بیرونو از اول با ازازل برو, خیلی سریع میتونی پُرش کنی, 900 تا بندازیَم شمع آبی میده که قویتر از شمع قرمزه و بدک نیست.

علاوه بر آیتمهای هارد لاست فقط چند تایی "باس راش" باید با شخصیتای مختلف برم که تقریبا آسونم هست و دو سیکرت میت بوی و زن میت بوی! میمونه که یکم دردسر گرفتنش و حتما باید اون کتابرو داشته باشی که قلب آبی میده, خلاصه تا پایانش راهی نمونده فقط باید وقتم یکم خالی شه :)
مگسه شانس میخواد ولی ایتمه خوبیه ! من معمولا سکه داشته باشن میریزم توی همون slot machine خلاصه 1-2 تا pretty fly میده !!!
200 تا اضافه ؟ بیشتر از 999 که نمیشه !
توی reddit میگن بیشتر از 999 نباید بندازی. همه چی reset میشه ؟
با lost باید اون tammy head داشته باشی ! با اون میشه رفت .... تو utube هست . brime stone و control tears داره طرف کلا همه چی رو جمع میکنه D: لوووووووووووووووووووووووول
stop watch میگن donation باید روی 999 باشه حتما . اگر ریست بشه نمیاد .....
گربه هم توی که اره نیازه واقعا لول . 3 تاش که بگیری. 9 جون و کله گریه و اون دمه دیگه عالی میشه D: اون پشه میان دورت قشنگ Overpower خالیه لول....

دلم نمیاد از بازی بیام بیرون ! لول با azazel زیاد رفتم ولی اکثریت موقها خیلی overpower میشه. حتی mega satan هم راحتر میشه زد ... لول دقیقا blue candle آیتم جالبه .

اره اون کتابها رو میخوای که شانسه اسب سوارها رو زیاد کنه ولی بازم شانسش به نظرم به نسبت isaac اصلی کمتره ! من گرفتم جفتش رو اگر اشتباه نکنم .
Boss rush هم لول ×_× سخته به نظرم بعضی قسمتهاش . تازه اگر mom بیاد همه شون champion میشن خیلی خیلی سخت میشه...

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
مگسه شانس میخواد ولی ایتمه خوبیه ! من معمولا سکه داشته باشن میریزم توی همون slot machine خلاصه 1-2 تا pretty fly میده !!!
200 تا اضافه ؟ بیشتر از 999 که نمیشه !
توی reddit میگن بیشتر از 999 نباید بندازی. همه چی reset میشه ؟
با lost باید اون tammy head داشته باشی ! با اون میشه رفت .... تو utube هست . brime stone و control tears داره طرف کلا همه چی رو جمع میکنه D: لوووووووووووووووووووووووول
stop watch میگن donation باید روی 999 باشه حتما . اگر ریست بشه نمیاد .....
گربه هم توی که اره نیازه واقعا لول . 3 تاش که بگیری. 9 جون و کله گریه و اون دمه دیگه عالی میشه D: اون پشه میان دورت قشنگ Overpower خالیه لول....

دلم نمیاد از بازی بیام بیرون ! لول با azazel زیاد رفتم ولی اکثریت موقها خیلی overpower میشه. حتی mega satan هم راحتر میشه زد ... لول دقیقا blue candle آیتم جالبه .

اره اون کتابها رو میخوای که شانسه اسب سوارها رو زیاد کنه ولی بازم شانسش به نظرم به نسبت isaac اصلی کمتره ! من گرفتم جفتش رو اگر اشتباه نکنم .
Boss rush هم لول ×_× سخته به نظرم بعضی قسمتهاش . تازه اگر mom بیاد همه شون champion میشن خیلی خیلی سخت میشه...

آره اسلات ماشین برای گرفتن سه مگسو قرص و کارت خیلی بهتره (و حتی جون)
اگه بعد از 999 تا یه سکه بندازی دستگاه منفجر میشه و کلی سکه 10 تومنی بهت میده :d من نمیدونستم و این موقعیتو هدر دادم. بعد از اونم که همه چی ریست میشه و میشه از اول توش سکه ذخیره کنی.

تامی هِد وقتی خوبه که تیرت اشک نباشه وگرنه چندان کاربردی نداره. آره دیگه شانسیه اگه آیتم خوب بده با لاستم میشه راحت تا آخر رفت. من استاپ واچو بعد از اینکه 999 تا ریختم و ترکوندمش بازم گرفتم ولی زیاد پیش نیومده. شاید اگه رو 999 باشه احتمال دادنش بیشتر باشه (شایدم نه) ولی من فکر میکنم شانسیه قضیه.
من فقط یه بار سه آیتم گربه رو گرفتم اونم رفتم رو تاس6 و خودش همه چیمو تغییر داد و تبدیل به گربه شدم :)) خودم تا حالا پیش نیومده همرو بگیرم.

منم تا اینو پلات نکنم دلم نمیاد چیز دیگه بازی کنم (از میادین دور شم دیگه کار سخته تا آدم دوباره بیاد بازی کنه :)) ) GTA V رو بیشتر از یه ماهه دارم و دو سه تا ماموریت رفتم و باز اومدم سراغ این :d
البته سرم شلوغه و چند روزیه وقت نکردم بازی کنم. کلا با ازازل خیلی بازی راحته. تقریبا امکان نداره باهاش بازی کنم و نتونم بازیو تموم کنم. الانم که هر وقت سکه های donation کم میشه چند دست با ازازل میرم و پرش میکنم :)

آره من یه روزی مُدام تست میکردم که ببینم مرحله اول کتابو میده تا اینو بگیرم آخرم نداد. مدام ریست میکردم اما نداد و فعلا بیخیالش شدم. خوش به حالت که گرفتی.
آره من فکر میکنم سخت ترین بخش بازی رد کردن باس راش با لاست روی هارد باشه. از اونهمه غول که بعضیاشونم یهو میپرن روت! هیچیم نباید ضربه بخوری که واقعا سخته. (البته اگه خیلی قوی باشی میشه اما خب احتمالش خیلی کمه تا اونجا خیلی قوی برسی)

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
آره من فکر میکنم سخت ترین بخش بازی رد کردن باس راش با لاست روی هارد باشه. از اونهمه غول که بعضیاشونم یهو میپرن روت! هیچیم نباید ضربه بخوری که واقعا سخته. (البته اگه خیلی قوی باشی میشه اما خب احتمالش خیلی کمه تا اونجا خیلی قوی برسی)

اتفاقا من یه بار باس راش رو دقیقا تا نزدیکای آخرش روی هارد با لاست رفتم و شاید فقط یکی دو غول مونده بود که یهو تیر غیب خوردم مردم. حالا من انقد دیگه با Lost بازی کردم کلا بازی با بقیه کاراکترا برام مثل آب خوردنه، واسه همین دیگه علاقه ای ندارم با اونا بازی رو تموم کنم و فقط دنبال گرفتن Godhead هستم!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره اسلات ماشین برای گرفتن سه مگسو قرص و کارت خیلی بهتره (و حتی جون)
اگه بعد از 999 تا یه سکه بندازی دستگاه منفجر میشه و کلی سکه 10 تومنی بهت میده :d من نمیدونستم و این موقعیتو هدر دادم. بعد از اونم که همه چی ریست میشه و میشه از اول توش سکه ذخیره کنی.

تامی هِد وقتی خوبه که تیرت اشک نباشه وگرنه چندان کاربردی نداره. آره دیگه شانسیه اگه آیتم خوب بده با لاستم میشه راحت تا آخر رفت. من استاپ واچو بعد از اینکه 999 تا ریختم و ترکوندمش بازم گرفتم ولی زیاد پیش نیومده. شاید اگه رو 999 باشه احتمال دادنش بیشتر باشه (شایدم نه) ولی من فکر میکنم شانسیه قضیه.
من فقط یه بار سه آیتم گربه رو گرفتم اونم رفتم رو تاس6 و خودش همه چیمو تغییر داد و تبدیل به گربه شدم :)) خودم تا حالا پیش نیومده همرو بگیرم.

منم تا اینو پلات نکنم دلم نمیاد چیز دیگه بازی کنم (از میادین دور شم دیگه کار سخته تا آدم دوباره بیاد بازی کنه :)) ) GTA V رو بیشتر از یه ماهه دارم و دو سه تا ماموریت رفتم و باز اومدم سراغ این :d
البته سرم شلوغه و چند روزیه وقت نکردم بازی کنم. کلا با ازازل خیلی بازی راحته. تقریبا امکان نداره باهاش بازی کنم و نتونم بازیو تموم کنم. الانم که هر وقت سکه های donation کم میشه چند دست با ازازل میرم و پرش میکنم :)

آره من یه روزی مُدام تست میکردم که ببینم مرحله اول کتابو میده تا اینو بگیرم آخرم نداد. مدام ریست میکردم اما نداد و فعلا بیخیالش شدم. خوش به حالت که گرفتی.
قرص بعضی موقها ضده حال میزنه مخصوصا bad trip و آٍHEALTH DOWN خیلی بدن @____@ من اگه پستم بخوره هتم یه PHD میگیرم بعد قارچها رو میترکونم ....

اره ویدیوهاش رو دیدم که میترکه کلی سکه میندازه . یه سری میگن کلا دو حالت استفاده داره . یکی اینکه اصلا ایتمهای store رو نمیخوای لزوما . پول میندازی توی اون ذخیره میکنه برای یک دسته خاص . یه سری هم که خب upgrade میکنی همینطوری . به نظرم upgrade اش بیشتر به کار میاد. اره برای همین گفتم 999 که رسید دیگه نباید سکه بندازی توش. همه چی ریست میشه D: ....

tammyhead به درده brimestone میخوره ..... controlled tears هم همینطوری ... یا مثلا orbital tears به اضافه 2 تا trinket مثلا woop woop نمیدونم یکی حالت دیگه با splash اینا با سرعت بالا قشنگ نابود کنندس بازش D: ....

من تا حالا 3 بار گرفتم.... اون پشه که میاد دیگه خیلی قوی میشه D: اصلا سره باسها تیرهم نزنی پشه ها انقدر damage میدن که تموم میشه سریع لووووول

boss rush اصلا نباید ادم وایسه توش . یه چندتا ایتم خوب مثل blessed نمیدونم اینا همراه باشه که شانسه soul heart رو بالا ببره خوبه .... میشه رد کرد

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
اتفاقا من یه بار باس راش رو دقیقا تا نزدیکای آخرش روی هارد با لاست رفتم و شاید فقط یکی دو غول مونده بود که یهو تیر غیب خوردم مردم. حالا من انقد دیگه با Lost بازی کردم کلا بازی با بقیه کاراکترا برام مثل آب خوردنه، واسه همین دیگه علاقه ای ندارم با اونا بازی رو تموم کنم و فقط دنبال گرفتن Godhead هستم!

خب همینکه نتونستی بزنیش ینی سخت ترینه دیگه آقا

---------------------------------------------------------------------------------

بچه ها من هر کاری کردم نتونستم Super Bandage Girl رو بسازم!
دوبار با The Book of Revelations بازیو شروع کردم و سه تا توپ بانداژ شده رو هم گرفتم اما چهارمین اسب سوار (Death) نیومد و نتونستم کاملش کنم.
مگه راهش این نیست که با این کتاب شروع کنیو تو هر مرحله هم حداقل یکبار ازش استفاده کنی تا بتونی بگیریش ؟ نمیدونم چرا چهارمی نمیاد که کاملش کنم.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب همینکه نتونستی بزنیش ینی سخت ترینه دیگه آقا

---------------------------------------------------------------------------------

بچه ها من هر کاری کردم نتونستم Super Bandage Girl رو بسازم!
دوبار با The Book of Revelations بازیو شروع کردم و سه تا توپ بانداژ شده رو هم گرفتم اما چهارمین اسب سوار (Death) نیومد و نتونستم کاملش کنم.
مگه راهش این نیست که با این کتاب شروع کنیو تو هر مرحله هم حداقل یکبار ازش استفاده کنی تا بتونی بگیریش ؟ نمیدونم چرا چهارمی نمیاد که کاملش کنم.
شانسه برخورد بهشون بالا میره فک کنم خیلی .
شانس میخواد ...

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
شانسه برخورد بهشون بالا میره فک کنم خیلی .
شانس میخواد ...

ای بابا! آخر از دست این بازی روانی میشم :)) اون از تروفی ندادنش, اینم از این.
پلاتش نکردی ؟ من اینو + چند تا آیتم لاست بگیرم بازی پلات میشه (اگه بده پلاتو)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ای بابا! آخر از دست این بازی روانی میشم :)) اون از تروفی ندادنش, اینم از این.
پلاتش نکردی ؟ من اینو + چند تا آیتم لاست بگیرم بازی پلات میشه (اگه بده پلاتو)
نه :(
پلاتش واقعا سخت و وقت گیره. تغریبا 60-65% تروفیا رو همش رو گرفتم !
بعضی موقها دیگه 1-2 دست که میرم خسته میشم D: چون خیلی بازی کردم
فعط تروفیای ؟؟؟ هنوز نگرفتم ! اونم باید یه دست Satan - isaac رو بزنم .

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
نه :(
پلاتش واقعا سخت و وقت گیره. تغریبا 60-65% تروفیا رو همش رو گرفتم !
بعضی موقها دیگه 1-2 دست که میرم خسته میشم D: چون خیلی بازی کردم
فعط تروفیای ؟؟؟ هنوز نگرفتم ! اونم باید یه دست Satan - isaac رو بزنم .

آها :) آره پلاتش واقعا سخته و حوصله میخواد.
؟؟؟ ظاهرا سخته ولی به نظرم راحته, من خیلی راحت تونستم همه سِکرات ها و تروفی هاشو بگیرم. اگه یدونه ازون بچه شیطونا :d (اسمش یادم نیس الان) بگیری که قلبو به قلب آبی تبدیل میکنه که دیگه خیلی راحت میشه.

من بانداژ گرِل رو هم بالاخره با این روش گرفتم. اینجا میذارم که اگه این و "میت بوی" رو کسی نگرفته با این روش بگیره (البته بازم ممکنه در مرحله Chest بدشانسی بیاریدو نتونید بگیریدش (بهتره با جون زیاد به اونجا برسید) اما مطمئن ترین روشه به نظرم و حتی میشه جفتشونو تو یه دست گرفت)
[h=3]Start as Isaac with The D6 unlocked.[/h]
  1. Get The Wafer.
    1. Hold R to reset the floor until a Treasure Room is adjacent to the starting room.
    2. If the item inside the Treasure Room is not The Wafer, re-roll it. If it still isn't The Wafer, reset.
  2. Get a Sharp Plug from a shop.
    1. Make sure that you save enough keys so that you can get into every shop.
    2. Use all re-rolls on the shop.
    3. Other useful items here are Scapular, Habit.
    4. Do not get 9 Volt, it will ruin the sharp plug's ability.
  3. Complete the game with the Polaroid to go to the chest.
  4. In the chest, obtain everything else you need.
    1. Clear the chest and look for another pedestal on which you can place your health pickup.
    2. Roll the first room to get a health pickup like Yum Heart, Book Of Revelations, or Satanic Bible
    3. Re-roll the pedestal(s) away from your health pickup for the Monster Manual
  5. Use the manual over and over until you get a Super Meat Boy and/or Super Bandage Girl.

من فقط آیتمای لاست (به جز قلب آیزاک که گرفتم) رو باید بگیرم اما فعلا میخوام یکم از بازی دور بشم و چن تا بازی دیگه رو تست کنم.
تو آیتما هم به جر 5 آیتمی که باید از لاست بگیرم فقط 4 تا مونده (کلا 9 تا) که اونارم باید شانس بیارم تا بهم بده و راه خاصی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر