PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
GTA V - ONLINE | PSN

دوستان عزیز
GTA V هم منتشر شد ، همونطوری هم که انتظار میرفت عده ای از دوستان برای آنلاین شدن به مشکل بر خوردن ، و عده ای هم بدون مشکل به سرورها وصل میشن
این تاپک رو باز میکنم صرفا برای بحث و راهنمایی در مورد مشکلات شبکه‌ای و موضوعات مربوط به بازی آنلاین و Social Club و ریجن های بازی
(‌با اجازه مدیران عزیز )

خب پیغامی که عموما دوستان موقع آنلاین شدن دریافت میکنن اینه : Rockstar services unavailable right now , please return to gta v and try later

من این خطا رو به ساپورت گزارش دادم و این جواب رو دریافت کردم :
Hello shahramuae,
Thank you for contacting Rockstar Technical Support.We apologies for any inconvenience. The problem you describe may be related to your connection settings conflicting with other players. You can test your connection through the following option in the XMB:On PS4: Settings > Network > Test Internet ConnectionThis will inform you of your NAT type:Type 1; The most open of NAT types: connected directly to the internet without router.
Type 2; Similar connectivity as Type 1, except connected to the internet via a router.
Type 3; The least open of the NAT types.
If you have a less open NAT type, the problem you describe is most likely caused by a conflict with another player using an incompatible NAT type. Consult your network hardware manual to set up a more open NAT type for your PS4 and you should no longer see this problem. If you have a firewall or network hardware, such as a router, you might need to make a configuration change in order to obtain an open NAT. This configuration change is sometimes called “opening ports” or "port forwarding."
PlayStation®Network and SCEA Game ServersAll games published by SCEA (first-party) and the PlayStation Network may use the following ports for communication with SCEA (first-party) game servers:TCP Ports: 80, 443, 465, 983, 1935, 3478, 3479, 3480, 5223, and 10070 - 10080
UDP Ports: 3478, 3479, 3658, and 10070
Some players have found the following website useful for configuring ports with a static IP to attain a more open NAT type with many different router models: http://www.portforward.comAlso try:
1. Make sure your router's firmware is upgraded the latest version (very important).
2. Unplug your router for 10 minutes and plug it back in. Some older routers degrade in performance over time until it is rebooted, similar to a PC.
3. Disable any firewall or other network ******ing for the game.
4. Enable or disable uPnP (universal plug and play) on your router or the console settings.
5. If you don't care about security, enable DMZ (de-militarized zone) on your router for your console’s address. This turns off all of your router's firewall features for that specific console.
6. Contact your ISP and ask them what your DNS settings should be. Check the Primary and Secondary DNS settings on your console. For more information, see: PS3***8482; | Internet Connection Settings (advanced settings)
7. If you have a combination modem/router unit or ADSL, try setting the unit to "Bridge Mode" to bypass the router part of the hardware. If this fixes the issue, then you may be able to connect a second router between the combination unit and the console to dial the PPPoE connection.
8. If you use an ADSL connection, see if dialing a PPPoE connection from the console improves the NAT Type. Contact your hardware manufacturer manual or ISP for detailed instructions.
Best regards,Gary B.
Rockstar Support

ظاهرا یه سری تنظیمات در کنسول و مودم مشکل رو حل میکنه مثل port forward و DMZ ..
خواهش میکنم دوستانی که تجربه اینکار رو دارن در این مورد راهنمایی کنن .

ممنون

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوست عزیز تو اون تاپیک هم بهت جواب دادم ولی توجه نکردی...
مشکل فقط از اینترنت ماست این کارها هم تاثیر زیادی توی بهبودش نداره...
شما یه تست بگیری می بینی اکثر پورتها بستس :)) ولی شیلتر شکن باز کنی همش باز میشه 8-|

درسته ، پس چطور یه سری از بچه ها آنلاین میشن ، یه سری نه ؟!۱
اون یه سری اینترنت بهتری دارن ، یعنی پینگ و پهنای باندشون به نسبت بقیه بهتر...
مثلا برای مولتی TLOU من کلی لگ دارم و توی match making مشکل دارم ولی رفیقام هیچ کدوم این مشکلات رو ندارن چون اینترنت بهتری دارن
شما هم احتمالا نتت مثل من مشکل داره ، همه ی اون راه هایی که نوشتی رو هم تست کردم ولی تاثیر خاصی ندیدم تو بعضی ساعتها که نت درست میشه و پینگ میاد پایین خوبه ولی اکثر مواقع داغون و اذیت میکنه...

Last edited by a moderator:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
اون یه سری اینترنت بهتری دارن ، یعنی پینگ و پهنای باندشون به نسبت بقیه بهتر...
مثلا برای مولتی TLOU من کلی لگ دارم و توی match making مشکل دارم ولی رفیقام هیچ کدوم این مشکلات رو ندارن چون اینترنت بهتری دارن
شما هم احتمالا نتت مثل من مشکل داره ، همه ی اون راه هایی که نوشتی رو هم تست کردم ولی تاثیر خاصی ندیدم تو بعضی ساعتها که نت درست میشه و پینگ میاد پایین خوبه ولی اکثر مواقع داغون و اذیت میکنه...

انگار درست میگی ، اینجا یه سری پورت های PS4 رو تست کردم ، همه بسته بود 80, 443, 465, 983 ....

18fhmhqv80tzch5fvg6g.jpg

اگه زنگ بزنم پشتیبانی فرجی هست ؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
انگار درست میگی ، اینجا یه سری پورت های PS4 رو تست کردم ، همه بسته بود 80, 443, 465, 983 ....

18fhmhqv80tzch5fvg6g.jpg

اگه زنگ بزنم پشتیبانی فرجی هست ؟
از اونجایی که شیلتر شکن باز کنی اینا هم باز میشه! ، فکر نمی کنم 8-|
یعنی از مخابرات و از عمد بسته شده...

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نمیشه که اینجوری ، اگه سراسری باشه پس چرا رو بعضی isp ها بازه و بچه ها استفاده میکنن ؟
رو آی اس پی ها باز نیست ، اونا پینگ بهتری دارن و نتشون stable تر هست برا همین زودتر بقیه رو پیدا می کنن و کم پیش میاد kick بشن ...
به آی اس پی و مرکز مخابراتی بستگی داره ، باید ببینی تو منطقه شما کدوم آی اس پی بهتر سرویس می ده ، مرکز مخابراتی رو هم که نمی شه کاری کرد 8-|
این سرویسهای کاهش پینگ رو هم تست کن

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
ﻣﻨﻢ ﺗﺎ اﻻﻥ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ.ﻣﻴﻨﺪاﺯﻩ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺑﻌﻀﻲ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﻛﻪ اﻭﻧﻢ ﺗﻮ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﺯﻱ ﻫﺎ ﻫﺴﺖ.اﻣﺎ ﻛﻼ ﺩﻳﺸﺒﻢ ﺩﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﻮﻟﺘﻲ ﺑﻮﺩﻡ.

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
رو آی اس پی ها باز نیست ، اونا پینگ بهتری دارن و نتشون stable تر هست برا همین زودتر بقیه رو پیدا می کنن و کم پیش میاد kick بشن ...
به آی اس پی و مرکز مخابراتی بستگی داره ، باید ببینی تو منطقه شما کدوم آی اس پی بهتر سرویس می ده ، مرکز مخابراتی رو هم که نمی شه کاری کرد 8-|
این سرویسهای کاهش پینگ رو هم تست کن

من از شرکت رسانه گرفتم ، منطقه اقدسیه ، چون رادیویی هم هست پینگم خوبه همیشه (‌رو ۹۰-۱۱۰ ) تایم آوت و اینا هم ندارم اصلا !! :|

- - -ویرایش - - -

ﻣﻨﻢ ﺗﺎ اﻻﻥ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ.ﻣﻴﻨﺪاﺯﻩ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺑﻌﻀﻲ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﻛﻪ اﻭﻧﻢ ﺗﻮ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﺯﻱ ﻫﺎ ﻫﺴﺖ.اﻣﺎ ﻛﻼ ﺩﻳﺸﺒﻢ ﺩﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﻮﻟﺘﻲ ﺑﻮﺩﻡ.

شما اینترنتت از کدوم شرکت گرفتی ؟

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
- - -ویرایش - - -

من از شرکت رسانه گرفتم ، منطقه اقدسیه ، چون رادیویی هم هست پینگم خوبه همیشه (‌رو ۹۰-۱۱۰ ) تایم آوت و اینا هم ندارم اصلا !! :|

- - -ویرایش - - -

شما اینترنتت از کدوم شرکت گرفتی ؟

ﭘﺎﺭﺱ ﺁﻧﻼﻳﻦ

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بعید میدونم مرتبط به پینگ باشه ! من با پینگ 350-60 نه رو نسل قبل مشکل داشتم نه رو این نسل ! اینترنتمم مخابرات هست
البته امشب دو سه بار سعی کردم وصل شم تایم اوت داد اما دیروز و امروز بدون مشکل وصل میشدم فقط لودینگ سالها طول میکشید :|
شده داستان روزای اول GTA Online رو نسل قبل

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
بعید میدونم مرتبط به پینگ باشه ! من با پینگ 350-60 نه رو نسل قبل مشکل داشتم نه رو این نسل ! اینترنتمم مخابرات هست
البته امشب دو سه بار سعی کردم وصل شم تایم اوت داد اما دیروز و امروز بدون مشکل وصل میشدم فقط لودینگ سالها طول میکشید :|
شده داستان روزای اول GTA Online رو نسل قبل

آخه بحث پینگ و تایم آوت یه چیزه ، حداقل با تاخیر وصل میشه ، بحث بستن پورت ها یه چیز دیگس که اصلا به سرور جوین نمیشه !!!
من الان مشکلم دومیه ! اگه سراسری پورتارو بسته بودن که الان شماهام نمیتونستین آنلاین شین .
از طرفی هم اکثر این پورتها مال بتلفیلدم هست ، که راحت به اون وصل میشم !!!
کلا قاطی کردم دیگه :|

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
آخه بحث پینگ و تایم آوت یه چیزه ، حداقل با تاخیر وصل میشه ، بحث بستن پورت ها یه چیز دیگس که اصلا به سرور جوین نمیشه !!!
من الان مشکلم دومیه ! اگه سراسری پورتارو بسته بودن که الان شماهام نمیتونستین آنلاین شین .

شاید مشکل بخاطر هجوم زیاد گیمرها باشه اوایل عرضه بازی برای نسل قبل هم . همین طوری بود
الان کلا نمی تونی کانکت بشی؟

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa

این مشکل از پورت ها نیست از پینگ و ... هم نیست مطمئن باش مشکل از سمت خود راک* هستش چون نسل قبل هم همین داستان رو داشتیم

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
شاید مشکل بخاطر هجوم زیاد گیمرها باشه اوایل عرضه بازی برای نسل قبل هم . همین طوری بود
الان کلا نمی تونی کانکت بشی؟

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

نه به هیچ وجه

- - -ویرایش - - -

این مشکل از پورت ها نیست از پینگ و ... هم نیست مطمئن باش مشکل از سمت خود راک* هستش چون نسل قبل هم همین داستان رو داشتیم

امیدوارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر