PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
سلام از دیشب هر چی dns میزنم وصل نمیشه به سروراش، در صورتی که تا به دیشب میتونستم وصل شم با dns!
مشکل چیه باز؟؟؟؟؟
این لیست اوناییه که تست کردم نشده
8.8.8.8
8.8.4.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.2.2.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.4.4.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.8.8.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.2.2.4
4.8.8.4
〰️〰️〰️〰️〰️

4.2.2.4
8.8.8.8

دوتا اخری معمولا کار میکرد که از دیشب کار نمیکنه، mtu خم دستی زپم نشد!
کسی dns بهتر سراغ داره؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام از دیشب هر چی dns میزنم وصل نمیشه به سروراش، در صورتی که تا به دیشب میتونستم وصل شم با dns!
مشکل چیه باز؟؟؟؟؟
8.8.8.8
8.8.4.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.2.2.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.4.4.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.8.8.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.2.2.4
4.8.8.4
〰️〰️〰️〰️〰️

4.2.2.4
8.8.8.8

کسی dns بهتر سراغ داره؟
اگه مشکل از dns باشه برنامه ویندوزی dnsjumper هست لیست dns مناسب با اینترنت خودتو میده ، نمیدونم اینجا کمکی میکنه یا نه.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
اگه مشکل از dns باشه برنامه ویندوزی dnsjumper هست لیست dns مناسب با اینترنت خودتو میده ، نمیدونم اینجا کمکی میکنه یا نه.
نه دوست من، مساله اینکه راکستار محدودیت ایجاد کرده با dns خاصی میشد وصل شد که حالا اونم طاهرا نمیشه، من دنبال اون dns م

• Like
Reactions: saeed_sg

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
نه دوست من، مساله اینکه راکستار محدودیت ایجاد کرده با dns خاصی میشد وصل شد که حالا اونم طاهرا نمیشه، من دنبال اون dns م
فکر نکنم راک استار محدودیت ایجاد کرده باشه. من بدون مشکل روی PS4 وصل میشم. (بدون DNS)

• Like
Reactions: MASHIN and saeed_sg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مشکل چیه باز؟؟؟؟؟
8.8.8.8
8.8.4.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.2.2.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.4.4.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.8.8.4
4.2.2.4
〰️〰️〰️〰️〰️
4.2.2.4
4.8.8.4
〰️〰️〰️〰️〰️

4.2.2.4
8.8.8.8

کسی dns بهتر سراغ داره؟
کلا سیستم عجیب غریبی داره، با بعضی از ISP ـا بیشتر مشکل داره انگار، من نسخه PC رو دارم اما وضعیتم مشابهه.
با پسر عموم بازی میکردم من خودم با DNS گوگل 8.8.8.8 8.8.4.4 خوب کار میکرد اکثر مواقع ولی برا اون کلا کار نمیکرد اما باز نت اون با Open DNS خوب میشد، البته خراب میشد بعضی مواقع اما بازم کانکت میشد بالاخره، اینو تست کن:
208.67.222.222
208.67.220.220

• Like
Reactions: MASHIN and saeed_sg

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
فکر نکنم راک استار محدودیت ایجاد کرده باشه. من بدون مشکل روی PS4 وصل میشم. (بدون DNS)
والا من ته تهش با ایرانسل وصل میشدم, الان اون با dns هم کار نمیکنه!!!
خیلیا این مشکلو دارن البته ولی اینیکه تتازه به وجود اومده برای جای سوال داره اونم رو اپراطور ایرانسل( ۴ سال با وایمکس ایرانسل بی مشکل میزدم، الان از بعد عید مشکل دار شد) نت اصلی خودمم که شبدیزه از اول شوت بود، اصلا حرفشو نمیزنم!

کلا سیستم عجیب غریبی داره، با بعضی از ISP ـا بیشتر مشکل داره انگار، من نسخه PC رو دارم اما وضعیتم مشابهه.
با پسر عموم بازی میکردم من خودم با DNS گوگل 8.8.8.8 8.8.4.4 خوب کار میکرد اکثر مواقع ولی برا اون کلا کار نمیکرد اما باز نت اون با Open DNS خوب میشد، البته خراب میشد بعضی مواقع اما بازم کانکت میشد بالاخره، اینو تست کن:
208.67.222.222
208.67.220.220
ممنون، برای من تازه اینجوری شده، یعنی بعد عید با dns اقلا کار میکرد اما الان اونم از کار افتاده!!! خیلی عجیبه، اونم از ایرانسلی که از اول ۲۰۱۳ که جی تی ای وی اومد با وایمکسش مملتی میزدم اما الان هیچ جوره راه نمیده برای کانکت!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
ممنون، برای من تازه اینجوری شده، یعنی بعد عید با dns اقلا کار میکرد اما الان اونم از کار افتاده!!! خیلی عجیبه، اونم از ایرانسلی که از اول ۲۰۱۳ که جی تی ای وی اومد با وایمکسش مملتی میزدم اما الان هیچ جوره راه نمیده برای کانکت!
دقیقا نمیدونم چه بلایی سر بازی آوردن، یا خود راکستار اینطوری کرده یا هم قضیه پورتا از داخل خرابش کرده، چون منم پارسال همین موقعا بدون DNS راحت کانکت میشد و ارورم نداشت خیلی، امسال اینطوری شده.
کلا یک جوری شد زده شدم از بازی اینقد که تو لودینگ طولانی موندم یا ارور نتورک و اینا داد، کلا وضعیت بازی نسبت به قدیم خراب تر شده با این آپدیتا، نصف این باگای الانشو قدیم یادم نمیاد دیده باشم.

• Like
Reactions: MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
دقیقا نمیدونم چه بلایی سر بازی آوردن، یا خود راکستار اینطوری کرده یا هم قضیه پورتا از داخل خرابش کرده، چون منم پارسال همین موقعا بدون DNS راحت کانکت میشد و ارورم نداشت خیلی، امسال اینطوری شده.
کلا یک جوری شد زده شدم از بازی اینقد که تو لودینگ طولانی موندم یا ارور نتورک و اینا داد، کلا وضعیت بازی نسبت به قدیم خراب تر شده با این آپدیتا، نصف این باگای الانشو قدیم یادم نمیاد دیده باشم.
ببین شرکت امریکاییه راکستار، قطعا مثل ایکس باکس لایو اون هم مشمول تحریم شده!! الان لایو هم بی دی ان اس وصل نمیشه دیگه، منتها عجیبه هیچ دی ان اسی روی ۴ جی ایرانسل پیدا نکردم که کانکت بشه، الانم در بدر دنبالشم، یک اپ هست تو گوشی اسمش ping test هست، لازم نیست دیگه هر دفه کانکشن کنسول رو هر بار از اول تنظیم کنی، کافیه برنامه رو باز کنی، مثلا برای ایکس باکس تایپ کنی xbox.com یا حالا راکستار سوشیال یا خود ادرس راکستارو بزنی، شروع کنی پینگ گرفتن، اگه وصل نشه همش تایم اوت میده، دی ان اس سالم شروع میکنه به پینک گرفتن، من فقط رو شبکه ایکس باکس ازش نتیجه گرفتم با نت خودم، با ایرانسل هنوز هیچ دی ان اسی پیدا نکردم!!

• Like
Reactions: majidred2011

hossein57amani

کاربر سایت
Sep 15, 2009
64
سلام دوستان
چند روزه بازی من قسمت انلاین که میرم این پیامو میده و وصل نمیشه؟
files required to play gta online could not be downloaded from thr rockstar games service
ولی قسمت افلاین اجرا میشه و مشکلی نداره!
پلاس یکساله هم دارم وبقیه بازی هام به راحتی انلاین میشن
راهنمایی کنید ممنون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها راهی نیست بشه بی دردسر وصل شد به سرور؟
دوستم آسیا تک داره تقریباً راحت وصل میشه هر دفعه
اما من بگیر نگیر داره

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

R.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2019
4
سلام من یک مشکل خیلی بزرگگ دارم تورو به قرآن پاسخ بدید:
من تابه حال پلاس نداشتم ولی بالاخره چندروز پیش یه پلاس یک ساله هکی گرفتم و تونستم بازی های کال اف دیوتی بلک اپس3 و wwiiو مورتال کمبت ایکس ال و فورتنایت بازی کردم ولی وقتی میزنم توی بازیgta v میزنمgo onlineیا هر گزینه ی مربوط به انلاین مینویسهnot available فک کنم به فارسی به صورت خلاصه مینویسه فایل توسط راک استار سرویس یافت یا دریافت نشد چیکار کنم

R.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2019
4
وستان یکی کمک کنه. من بقیه بازیهارو انلاین میتونم بزنم، ولی این همش اون پیغام not available میده. چه کنم؟
واسه منم همین میشه چیکار کنم فهمیدی تروخدا بهم بگو به میزنه فتیل توسط راک استار سرویس یافت نشد تروخدا کمک کنید منم همه ی بازی هام میاد

R.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2019
4
سامان جان مشکل برای ما همچنان باقیست !!!!
شما تونستی جوین شی به سرور ها بعد از آپدیت ؟

- - -ویرایش - - -

اینم باز برمیگرده به همون مشکل نت
ولی درکل شما اول باید عضو یک Crews یا همون کلن باشی و با اونها ماموریت ها رو انجام بدین
برای عضویت در crews هم باید اول عضو Social Club باشین
واسه من نمیشه ثبت نام کرد مینویسه فایل توسط راک استار سرویس یافت نشد توی همون بخش کلاب همه ی بازی هام جز جی تی ای وی همسون کار میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر