PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
نمی دونم چطوری به این نتیجه رسیدی :D ولی بخش داستانی با اختلاف فضایی بهتر :D
GTA Online یجورایی ناقص بود ، امیدوارم زودتر تکمیلش کنن ...
تو شک انداختیم:d

دوستان هدف بازی توی آنلاین چیه ,میشه توضیح مختصر دربارش بم بدید؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

دور زدن با رفیقات ، death match و race و survival هم از مودهای بدرد بخور بخش آنلاینن ، یه سری ماموریت ساده هم داره که خیلی زود تکراری و خسته کننده میشن...
با پولی که به دست میاری می ری ماشین و خونه و لباس می خری ، مود سرقت آنلاین هم هست که هنوز اضافه نشده ، به نظرم می تونه بخش آنلاین رو بهتر کنه ولی فعلا همیناست ...
DLC بخش داستانی هم تاریخ مشخصی نداره هنوز :D

M

!_Meshki_!

سینگل > انلاین
کلا انلاین GTA خیلی بی هدف و نچسب هست ، واقعا یک نفره بت حال نمیده ، اگه دو نفره بازی کنید خیلی خیلی لذت بخش هست اما پیدا کردن همچین یاری اسون نیست ، من یه زمانی با همین ارمان هرروز تقریبا میزدیم بعدش دیگه جفتمون خسته شدیم .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa

هدف بازی توی آنلاین اینه که اگه یه فرند ثابت داشته باشید هم زبون خودتون چه بهتر که رفیق قدیمی یا فامیل باشه ، توی GTA Online میتونید زندگی کنید
موارد لازم برای لذت بردن از Online :
1 - یک فرند خوب
در غیر اینصورت با بازی کردن Online یا تبدیل میشید به گزینه 1 ، یا تبدیل میشید به یکی مثل همین دوستانی که دیگران رو ترول میکنن :)

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
نمی دونم چطوری به این نتیجه رسیدی :D ولی بخش داستانی با اختلاف فضایی بهتر :D
GTA Online یجورایی ناقص بود ، امیدوارم زودتر تکمیلش کنن ...
بابا انصافا کجای GTA online ناقص بود؟ :D ببین آرمان جان من نمیگم استوری مودش بد بود، و از نظر داستانی اگه بخوایم بگیم که مسلما استوری مد از آنلاینش بهتر بود (اصلا مگه آنلاین داستانی هم داشت مگه؟ :D) ولی اگه از نظر وسعت گیمپلی و امکانات بازی بخوایم بررسی کنیم دیگه همه میدونن که آنلاین بهتره! که با هر آپدیتی که تیم راکستار عرضه میکنه اون وسعتش بیشتر و بیشتر میشه و اون نوافصی که میگین رو برطرف میکنه!
البته من این حرفو قبول دارم که آنلاینش تنهایی لدتی نداره و به نظرم اوج لذتش موقعی هست که با Crew ی که با دوستاتتون ایجاد کردین Mission و اینارو انجام بدین!

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان CREW من فعاله . فرصتو از دست ندید هر کس مونده بگه تا توی کلاب عضوش کنم . میتونید لیست کسانی که عضو شدن رو ببینید ,
سرورا برای من باز شده . به بعضی دوستان ترفیع درجه دادم و توی CREW آوردمشون.

Blue-Dragons

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر