PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

mahdipersian

کاربر سایت
Aug 4, 2016
1
دوستان من وقتی میخوام وارد gta online بشم با خطای files required to play gta online could not be downloaded from the rockstar games sevice میشم تمام اپدیت ها را هم دانلود کرد م و کنسولم هم ps4 هست لطفا اگه میشه راه حلو بهم بگین ممنونم

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
سلام
با اینترنت ۱مگ وایمکس ایرانسل میشه بدون مشکل بازی کرد؟
پینگم متغیره از ۱۴۰ تا :D۲۲۰
سرعت دانلود ۱۲۰ تا :D۱۳۰
سرعت اپلود حدودا ۶۰تایی :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان من وقتی میخوام وارد gta online بشم با خطای files required to play gta online could not be downloaded from the rockstar games sevice میشم تمام اپدیت ها را هم دانلود کرد م و کنسولم هم ps4 هست لطفا اگه میشه راه حلو بهم بگین ممنونم

براى من هم امروز همين اخطار رو ميده! نميدونم از كجاست يا از سرور هاى راك استاره يا از اينترنت كشور. فكرنكنم راه حل خاصى داشته باشه.

سلام
با اینترنت ۱مگ وایمکس ایرانسل میشه بدون مشکل بازی کرد؟
پینگم متغیره از ۱۴۰ تا :D۲۲۰
سرعت دانلود ۱۲۰ تا :D۱۳۰
سرعت اپلود حدودا ۶۰تایی :D
فكر كنم براى انلاين پينگت هى متغير باشه اذيتت كنه وگرنه مثلا با سرورهاى اروپا اگه پينگت نزديك هاى ٢٠٠ باشه بتونى بازى كنه. در هر صورت من اينترنت گوشيم رو شير كردم هم با ايرانسل و هم با همراه اول پينگم شديدا متغير بود و نتونستم بازى كنم! نت تايپت هم نگاه كن اگه تايپ ٣ باشه كه خوب نيست.

• Like
Reactions: somerhalder

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
براى من هم امروز همين اخطار رو ميده! نميدونم از كجاست يا از سرور هاى راك استاره يا از اينترنت كشور. فكرنكنم راه حل خاصى داشته باشه.

فكر كنم براى انلاين پينگت هى متغير باشه اذيتت كنه وگرنه مثلا با سرورهاى اروپا اگه پينگت نزديك هاى ٢٠٠ باشه بتونى بازى كنه. در هر صورت من اينترنت گوشيم رو شير كردم هم با ايرانسل و هم با همراه اول پينگم شديدا متغير بود و نتونستم بازى كنم! نت تايپت هم نگاه كن اگه تايپ ٣ باشه كه خوب نيست.
البته ی سوال دیگم دارم
با بچه هایی که تو ایرانن میشه بدون مشکل و لگ بازی کرد؟
کلا با خارجیا انلاین نمیزنم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
البته ی سوال دیگم دارم
با بچه هایی که تو ایرانن میشه بدون مشکل و لگ بازی کرد؟
کلا با خارجیا انلاین نمیزنم
من با اينترنت سيم كارت حقيقتش با ايرانى ها بازى نكردم و تجربه اى ندارم ولى ميدونم كه با پينگ ٢٢٠ ميشه با ايرانى ها بازى كرد.

A.s.A

کاربر سایت
Jun 16, 2009
21
سلام، ممنون ميشم يه راهنمايى كنيد، خوندم پستارو اكثراً ولى مشكلم حل نميشه،
من اينترنت وايرلس پتياك دارم ٣ مگ، سرعت دانلودم حدود ٣٥٠-٤٠٠ پينگمم با اسپيد تست كه ميگيرم زير صد هست، بين ٣٠-٤٠ تا ٧٠-٨٠
به راحتى آنچارتد آنلاين و ديويژن وصل ميشه بازى ميكنم، اما هنوز يك بارم موفق نشده به جى تى اى وصل بشه، ارور ميده كه ًبه راك استار نميتونه وصل بشه، امكانش هست فيل تر باشه ؟
چيزى به ذهنتون ميرسه رفقا ؟

آخرین ویرایش:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
سلام، ممنون ميشم يه راهنمايى كنيد، خوندم پستارو اكثراً ولى مشكلم حل نميشه،
من اينترنت وايرلس پتياك دارم ٣ مگ، سرعت دانلودم حدود ٣٥٠-٤٠٠ پينگمم با اسپيد تست كه ميگيرم زير صد هست، بين ٣٠-٤٠ تا ٧٠-٨٠
به راحتى آنچارتد آنلاين و ديويژن وصل ميشه بازى ميكنم، اما هنوز يك بارم موفق نشده به جى تى اى وصل بشه، ارور ميده كه ًبه راك استار نميتونه وصل بشه، امكانش هست فيل تر باشه ؟
چيزى به ذهنتون ميرسه رفقا ؟
آى دى من :
As-1A113

سلام
اول به ای اس پی زنگ بزن بگو آی پی استاتیک بده بهتون ، بعد هم بگو مشکل رو احتمالا پورت های راک استار رو بستن

دوستانی که کرو ندارن میتونن از طریق این لینک عضو کرو ما بشن :
Rockstar Games Social Club - Crew : Pro Heists Crew 911

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
سلام.میخواستم بدونم تو بازی جی تی ای چجوری میشه با دوستم حرف بزنم؟با هدست خود کنسول میشه یا باید یکی بگیرم؟
شما با دوستت میری تو یه پارتی و تو هر حالتی دیگه صدای همو میشنوین چه تو بازی چه داشبورد...
هدستم که هر چیزی میکروفن داشته باشه میشه حتی هندزفری گوشی!! هدست خو کنسولم که مسلمه واسه همین کار گذاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر