Middle Earth: Shadow Of Mordor | Xbox 360

siamaktehrani

کاربر سایت
Oct 23, 2013
57
چرت و پرت محض!
من که اصلا خوشم نیومد،مرحله خاصی هم که نداره،چون اصلا داستانی پشتش نیست،که مثلا از یه نقطه ای مثل بازیهای darksiders یا prince of persia یا castlevania یا assassin's creed یا dante's inferno شروع کنی و داستان پیش بره و در آخر با نفر اصلی بجنگی و پایان
مراحلش اینجوریه که از اول تا آخر با یه عده مبارزه میکنی و میکشیشون،همین!
تو بازیهایی که نام بردم،مراحل این بازی،شامل مراحل فرعی بازی میشد نه اصلی
بهتر اینطوری بگم که این بازی فاقد مرحله اصلیه و مراحل فرعیش هم چنگی به دل نمیزنه،چون مبارزات تکراری و خسته کننده است
گرافیکش هم تو کنسول های نسل هفتم جالب نیست به اضافه لودهای طولانی اعصاب خردکن،گرافیک نسخه pc و نسل 8 رو چون ندیدم قضاوت نمیکنم
در مجموع گول عکس ها و سروصدای زیادش رو نخورید و 2 تا dvd الکی نسوزونید یا الکی پولتون رو برای خریدش دور نریزید،چون شنیدن آواز دهل این بازی فقط از دور خوش بود

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
چرت و پرت محض!
من که اصلا خوشم نیومد،مرحله خاصی هم که نداره،چون اصلا داستانی پشتش نیست،که مثلا از یه نقطه ای مثل بازیهای darksiders یا prince of persia یا castlevania یا assassin's creed یا dante's inferno شروع کنی و داستان پیش بره و در آخر با نفر اصلی بجنگی و پایان
مراحلش اینجوریه که از اول تا آخر با یه عده مبارزه میکنی و میکشیشون،همین!
تو بازیهایی که نام بردم،مراحل این بازی،شامل مراحل فرعی بازی میشد نه اصلی
بهتر اینطوری بگم که این بازی فاقد مرحله اصلیه و مراحل فرعیش هم چنگی به دل نمیزنه،چون مبارزات تکراری و خسته کننده است
گرافیکش هم تو کنسول های نسل هفتم جالب نیست به اضافه لودهای طولانی اعصاب خردکن،گرافیک نسخه pc و نسل 8 رو چون ندیدم قضاوت نمیکنم
در مجموع گول عکس ها و سروصدای زیادش رو نخورید و 2 تا dvd الکی نسوزونید یا الکی پولتون رو برای خریدش دور نریزید،چون شنیدن آواز دهل این بازی فقط از دور خوش بود

اتفاقا برعکس
بازی بسیار زیبا و معرکه ساخته شده
مبارزات عالی-گیم پلی عالی- و ......

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
باو چیچی گیم پلی عالی؟ :| کسی AC بازی کرده باشه میفهمه این گیم پلی 70 درصدش تقلیدیه! از اون Vision مخصوصش گرفته! تا مبارزات و مخفی کاری های تکراری. ولی داستانش رو جالب در آوردن خوشم اومد. کلاً پیشنهاد میکنیم اگه PC دارین که میتونین بازی رو روی Medium هم اجرا کنین و فریم خوبی بگیرین این بازی روی X360 بازی نکینین که گرافیکش تعریفی نداره و توی نسخه PC حتی روی Graphic Quality, Low هم بازی گرافیک قابل قبولی داره.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
منم گرفتم چررته!کامل !

باو چیچی گیم پلی عالی؟ :| کسی AC بازی کرده باشه میفهمه این گیم پلی 70 درصدش تقلیدیه! از اون Vision مخصوصش گرفته! تا مبارزات و مخفی کاری های تکراری. ولی داستانش رو جالب در آوردن خوشم اومد. کلاً پیشنهاد میکنیم اگه PC دارین که میتونین بازی رو روی Medium هم اجرا کنین و فریم خوبی بگیرین این بازی روی X360 بازی نکینین که گرافیکش تعریفی نداره و توی نسخه PC حتی روی Graphic Quality, Low هم بازی گرافیک قابل قبولی داره.

حالا برفرض بازی تقلیدی باشه،مبارزات بازیو داری با اساسین مقایسه میکنی؟
آپگریدهای بازی انقدر زیبا و متونعه که بازیو برات لذت بخش میکنه
اینارم قبول نکنی میتونی متای بازیو ببینی
به هر حال بازی خیلی زیبا ساخته شده :)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
[MENTION=77737]inick[/MENTION] [MENTION=49758]sia sag[/MENTION]
واقعا این بازی رو با AC مثایسه میکنید؟
AC از بعد اتزیو به یه بولشت کامل تبدیل شد
مبارزات این عالیه
گیمپلیش فوق العاده بهتره
تارگت کردن دشمن ها خیلی خوب طراحی شده
و اگه یکی از اون کاپیتان ها مارو بکشه آپگرید میشه و یک سرباز مارو بکشه کاپیتان میشه (یک بار مردم و اون موقع این اتفاق افتاد حالا نمیدونم کلا اینجوریه یا نه :D)
بازی خیلی عالی در اومده
تنها مشکل که برای من وجود داره اینه که تکسچر های بازی وقتی از منوی پاوز میایم بیرون خیلی دیر لود میشن :| :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
[MENTION=77737]inick[/MENTION] [MENTION=49758]sia sag[/MENTION]
واقعا این بازی رو با AC مثایسه میکنید؟
AC از بعد اتزیو به یه بولشت کامل تبدیل شد
مبارزات این عالیه
گیمپلیش فوق العاده بهتره
تارگت کردن دشمن ها خیلی خوب طراحی شده
و اگه یکی از اون کاپیتان ها مارو بکشه آپگرید میشه و یک سرباز مارو بکشه کاپیتان میشه (یک بار مردم و اون موقع این اتفاق افتاد حالا نمیدونم کلا اینجوریه یا نه :D)
بازی خیلی عالی در اومده
تنها مشکل که برای من وجود داره اینه که تکسچر های بازی وقتی از منوی پاوز میایم بیرون خیلی دیر لود میشن :| :D

بنده پی اس ۴ ام دارم.کلا بازی بینهایت گرافیکش پایینه اخه این چه وضعشه!!!!داستان بازی هم نا مربوطه. گیم پلیش خوبه اما حیف بازی داستانی و مستقیم نیست که چی کاپیتانشون رو بکشم!قبول کنید بیمحتواست

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بنده پی اس ۴ ام دارم.کلا بازی بینهایت گرافیکش پایینه اخه این چه وضعشه!!!!داستان بازی هم نا مربوطه. گیم پلیش خوبه اما حیف بازی داستانی و مستقیم نیست که چی کاپیتانشون رو بکشم!قبول کنید بیمحتواست

خوب اینکه شما این بازی رو نپسندید دلیل بر بد بودنش نمیشه
من خیلی دنبال همچین بازی ای بودم
که فقط بکشم و بکشم و بکشم و بکشم
انقد سر از بدن جدا کنم که دیگه انگشتام جون نداشته باشن کنترلر رو تکون بدن
خوب این بازی مال منه :x
ولی یه سری ترجیح میدن فقط یه خط داستانی محدود رو با گرافیک بالا بازی کنند که نتیجش میشه کرایسیس و هیچکی حس بازی رو نداره :|

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

sorry but U R NOOOOOB :D : D
(شوخی)

برای یه بازی open world گرافیکش واقعا خوبه.داستانش هم خوب کارش شده.یکم بری تو عمق بازی متوجه میشی که بازی چقدر زیباست :)

- - -ویرایش - - -

بچه‌ها یه سوال
بازی داستان خاصی‌ داره یا فقط باید این آدمهای دورو اطراف و بکشیم؟؟

داستان داره :)
بازی 20 مرحلس

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان یه سوال
تو بازی میشه چیز میز هم خرید؟مثلا شولدر سپر شمشیر کله و .....
ایتم چی؟
ممنون میشم بگید عصری میخوام بخرم زودتر بگید

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان یه سوال
تو بازی میشه چیز میز هم خرید؟مثلا شولدر سپر شمشیر کله و .....
ایتم چی؟
ممنون میشم بگید عصری میخوام بخرم زودتر بگید

سلام دوست من
خیر نمیشه.فقط میشه آپگریدشون کرد.بعد فول آپگرید شدن خنجر یا شمیرت شکلش عوض میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر