کار های جالبی که در battlefield انجام دادید

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
لطفا کار های جالبی که در battlefield (مهم نیست کدوم سریش) بنویسید یا هم عکس و ویدئو بزارید.
یکی از کار های جالبی که انجام دادم امروز این بود که با هلیکوپتر transport در حالی که یکی از اینا هم جلوم بود ضربدر زدم بعد با مینیگان بقلیه در عرض یک ثانیه دابل کیل دادم یه ربع مونده بودم! بعد تو lancang dam با وقتی بالای ساختمون بودم یدور همرو زدم!
هاردکور بود :d

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
من یدفعه تو BF3 بالای یه دکل prone کرده بودم و اسنایپ میکردم و اونموقه خیییلی تازه وارد بودم

بعد دیدم از اون دور-مورا یه هلیکوپتر داره میاد که خلبانشم دیده میشه , آقا منم نشونه گرفتم 10-20متر بالاتر سمت راستش و گفتم یا بخت یا اقبال و تیر و شلیک کردم

بعد دیدم :-o:-o:-o خلبانو هدشات کردم :-o:-o:-o:-o:-o:-o

شاید باورتون نشه چون خودمم هنوز تو کفشم :d

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
با دوستانم توی بتل چهار و مپ پاراسل استورم
سی فور و مین می زاشتیم زیر جت اسکی بعد منفجر می کردیم . اقا هزار متر می رفتیم توی اسمون
فیلمش دارم ولی کیفیتش بالا هست و حجمش زیاد

فرستاده شده از LG-P768ِ من با Tapatalk

آخرین ویرایش:

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
امروز داشتم بتل میزدم sraw زدم به یه تانکه بعد یه آدمه اومد بزنه منو وقتی زد وقتی خواستم دوباره spawn شم ۳۰۰ تا امتیاز داد viechle destroyed خخخخ:d

آخرین ویرایش:

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
یه خاطره دیگه بگم

یه بار رفتم تو لابی رفیقم افتادم تیم مقابلش. اونم نشسته بود تو چاپر همه رو از دم میزد( مپ دان بریکر که توی اون راحت میشه از دست استینگر فرار کرد_ البته حرفه ای ها)
منم دیدم داریم می بازیم با ارپی جی زدمش. بعد بازی رفیقم گفت من اصلا نفهمیده بودم که اومدی تو سرور من منتها وقتی منو زدی پیش خودم گفتم این حتما کار محمد بوده! بعد هم که اسمت دیدم دو سه تا فحش ابدار بارت کردم!!!( یادش ب خیر و یادش گرامی :d )

فرستاده شده از LG-P768ِ من با Tapatalk

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
امروز خیلی حال داد با محمد و بچه های کلن (شهریار و پوریا و علی ) جاتون خالی k/d رشیوم قبلن 0/80 بود تو اون دستایی که بازی کردیم به 3 هم میرسید. دست آخر همه ی بچه ها رفتن علی هم یه سرور دیگه بود رفتم تو سرورش دیدم هیچی نیست تو بیس بعد آمارو دیدم :) دیدم علی اوله منم با 4 چرخ رفتم دور دور :)) یدفه ای یکیو دیدم لهش کردم 500 تا امتیاز داد ! بعد دیدم نوشته Ali_m69 :)) مپ هم داونبریکر بود. منظور از آمار همون فرگه :) برادران pc باز فرگ شو و فرگ مووی و این رو خوب میدونن :) شاد باشید.

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
من و سامان و شهریار بودیم تو مپ لانسانگ دم بعد اینترنت کانکشن لاست داد پرید بیرون از بازی ، اعصابم خورد شد ، بعد که جوین سرور شدم تو تیم مقابل افتادم ، دیدم شهریار با استینگر کمپ کرده ، رفتم نایفش کردم:d , بعدا تو همون بازی سامان و شهریار رو رخ تو رخ زدم یه دابل کیل مشتی داد ، خیلی با حال بود D:

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
یبار توی بتل ٣ سوار ترنسپورت هلی بودم کنار گانر نشسته بودم دیدم یه جت داره از روبروم میاد منم smawرو برداشتم و شلیک کردم در کمال ناباوری خورد به جت و بنگ

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
هههه تیم دث مچ Flood zone بود داشتم میرفتم که یه دفعه لگ گرفت و بازی وایساد همه داشتن در جا میدوییدن , من رفتم تو یکی از راه پله ها دیدم یکی با شاتگان کمپ کرده,بعدش که بازی درست شد من تلپورت شدم سر جای اولم رفتم طرفو C4ایش کردم. اینم از خاصیت های لگ داشتن دیگه :d

کسی میتونه اینطوری موتور پارک کنه:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر