B4Y Life: X

BeastMaster

کاربر سایت
Oct 5, 2014
43
e90f10ffe10798b254a9ae6e482fe846ced4e8ae_full.jpg

B4Y Life: X برنامه ایست برای دانلود محتوای خریداری شده دیجیتال شما در Xbox One با استفاده از PC
با استفاده از این برنامه می توانید بازی های خریداری شده به صورت دیجیتالی را با استفاده از کامپیوتر خود دانلود کرده و سپس اون رو به کنسول انتقال بدید
در نتیجه نیازی به روشن گزاشتن کنسول و یا قرار دادن کنسول در حالت Insta-On نیست ، همچنین امکان استفاده از دانلود منیجر نیز فراهم می شود که در نهایت می تواند ویژگی هایی مانند سرعت بالاتر دانلود نسبت به کنسول ، زمان بندی دانلود برای انجام دانلود در ساعاتی معین برای مثال دانلود های رایگان شبانه ، به اشتراک گزاری دیتا دانلود شده و آپدیت ها ، نگه داری دیتا محتویات خریداری شده بر روی هارد کامپیوتر به منظور پاک سازی هارد دستگاه و ... فراهم آورد

کنسول Xbox One به دلیل پشتیبانی نکردن از Pr0xy و ایجاد موارد امنیتی برای جلوگیری از انتقال محتوا از هر جایی به غیر از سرور های مایکروسافت ساخت چنین ابزاری را چندین برابر سخت تر کرده
در حال حاضر نسخه اولیه این برنامه در دست تهیه و تست هست

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
اولین ویدئو منشتر شده از نسخه V0.99 Alpha:

B4Y Life: X V0.99 Alpha

[video=aparat;DIeQb]http://www.aparat.com/v/DIeQb[/video]

برنامه کماکان جای کار داره
دوستانی که محتوای دیجیتال خریداری می کنن و می تونن تستر باشن و یا می تونن با License Sharing محتوای دیجیتال در اختیار من بزارن اعلام کنند

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
تا همین لحظه که من خدمت شما هستم کلا 1 نفر اعلام آمادگی کرده برای تستر شدن
که متاسفانه اون 1 نفر هم من تا به الان نتونستم پیداش کنم!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر