Pro Evolution Soccer 2015 | Xbox 360

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوست عزیز من اینکارهایی که amirroz2012 گفته بود کردم الان با اخرین اپدیت بازی میکنم
خب اون برای جی تگ هستش من برای غیر جی تگ لینک دادم خواستم آموزش بزارید

- - -ویرایش - - -

PES 2015 Xbox360 Option File Mod by Johncenawwe - PES Patch
برید به این لینک پچ ایکس باکسه

توی نظرات اینجا هم نوشتن کار نمیکنه این پچ

gerard

کاربر سایت
Nov 17, 2014
5
Patch دانلود PES 2015 Data Pack 1 + Title Update | XBOX360
اینم لینک آپدیت واسه ایکس باکس این آپدیت نقل و انتقالات رو آپدیت میکنه ولی برای لایسنس تیمها نیست. با عرض پوزش بابت لینک قبلی. این آپدیت رو خودم امروز نصب کردن و بازی هم کردم هیچ مشکلی نداره اگه مراحلی که گفته درست انجام بدید .
برگرفته از انجمن Orpf

- - -ویرایش - - -

http://orpf.ir/forum/f106/دانلود-pes-2015-data-pack-1-title-update-|-xbox360-1306-new/
اینم لینک آپدیت واسه ایکس باکس این آپدیت نقل و انتقالات رو آپدیت میکنه ولی برای لایسنس تیمها نیست. با عرض پوزش بابت لینک قبلی. این آپدیت رو خودم امروز نصب کردن و بازی هم کردم هیچ مشکلی نداره اگه مراحلی که گفته درست انجام بدید .
برگرفته از انجمن Orpf

arsenal1886

کاربر سایت
Apr 1, 2010
16
نام
آرمان
شما چطور اپدیت کردی ؟ حجمش چقده؟ بعد یه سوال دیه انلاینش گلد میخواد؟
بله گلد میخواد !!!
توی xbox لاگین کردم ، بعدش خودش پیشنهاد داد که پچ دارم اپدیت میکنی ؟! گفتم اره !
عدد که ننوشت اما حدود 600-700 مگ بود فک کنم ....

جای یو اس بی کجاست ؟! پشت کنسول ؟!

جالبه که توی لیست اخبار انلاینش نوشته دیتا پک رو نصب کنید لباس ها تغییر میکنه - 8 تا تیم اضافه میشه و 8 تا کفش !!!! + ترنسفر !

فقط 2 تای اخرش شد ....

- - -ویرایش - - -

سلام
چرا امدن تیمها تو زمین و تغویضا و ... رو نشون نمیده؟؟؟

یکی در میون نشون میده ...

God/Of/War

کاربر سایت
Jun 27, 2012
43
نام
Shadmehr
حالم بهم خورد ...
انگار دارم پلی استیشن 1 بازی میکنم....
فیفا خداییش عالیه ...
فیفا هر نسخه ای که وارد بازار میکنه بهتر از نسخه قبلشه.

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
انیمیشن بازیکنها خوب کار شده و طبیعیه و کلا بازی نرمتر از فیفا هست و گیم پلی بهتری داره .
بزرگترین مشکل بازی بافت بسیار بی کیفیت چمن هست . صد رحمت به ps2 ! باگ و افت فریم هم داره مخصوصا تو انیمیشنهای بعد گل .

arya60

کاربر سایت
Nov 5, 2012
7
سلام دوستان
من از داخل بازی توی قسمت اکسترا آپدیت رو انجام دادم و ترکیب ها و بازیکنا به روز شدن و 8 تا کفش هم اضافه شد
هرچی دنباله پچ گشتم چیزه خاصی پیدا نکردم
ولی یه پچ دانلود کردم به اسمِ
[h=2]PES 2015 Xbox360 The Return of the Kings Patch Update v2.2[/h]و این لینکشه PES 2015 Xbox360 The Return of the Kings Patch Update v2.2 - PES Patch

با برنامه horizon به فلش منتقل کردم ولی هیچ تغییری ایجاد نشد
کسی میدونه باید چیکار کنم؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی رو دیروز گرفتم . گرافیک به مراتب از فیفا کمتره ولی گیم پلی با این حال که یه کم غیر طبیعی است ولی از فیفا بیشتر بهم چسبید .
ولی چیزی که خیلی نظرم رو نسبت به این بازی عوض کرد و کلا دیدم بد شد اینه که لیگ قهرمانان آسیا رو دقیقا همون نسخه پارسالی رو گذاشتن .
برای یه کمپانی در حد کونامی و یه بازی با این همه بکگراند پر سابقه واقعا نکته منفی هست که لیگ آسیا رو آپدیت نکردن . حداقل نمیزاشتن سنگین تر بودن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر