تلاش برای خارج کردن ایران از لیست سیاه مایکروسافت

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سودی که مایکروسافت از رو ایکس باکس وان تو ایران میبره از ویندوز بیشتره! پس ایکس باکس رو تحریم نمیکنه چون 1-از اول این کارو نکرد 2-مگه مرض داره فروش خودش رو کم کنه;;):-/

@Kevin-1993
از من میشنوی هر چه سریع تر ایکس باکستو بفروش;)

:-o

به نظرتون چند درصد فروش کل کنسول ها تو ایرانه؟!! در ضمن اونا مگه اصلا میدونن که تو ایران کنسول فروش میره که بخواد تصمیم هم بگیره؟ هر چی اینجا فروش میره همش به اسم امارات حساب میشه نه ایران. حالا خوبه تو اون نامه بالا به صراحت گفتن که ورود هرگونه دستگاه به ایران غیرقانونی محسوب میشه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اقا بي خيال اين كارها بشيد!
اينا تحريم اين مدلي رو كه بر نميدارن پس الكي يه كاري نكنيد يكيشون حس كار كردن و مفيد بودنش گل كنه پيگير قضيه بشه بياد بزنه همه تون رو از بيخ و بن و با IP و هزار كوفت و زهر مار ديگه بن كنه

وقتي كه همتون ميدونيد تحريم و بسته بودن رو بر نميداره براي چي الكي تلاش مي كنيد

ميدونم حالا يه سري دوستان سريع مي گن بايد تلاشمون رو بكنيم و از اين حرفا اما نه ايران براي مايكرو سودي داره نه اين كه هنوز تحريم ها درست و حسابي برداشته شدن
پس ولشون كنيد

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
:-o

به نظرتون چند درصد فروش کل کنسول ها تو ایرانه؟!! در ضمن اونا مگه اصلا میدونن که تو ایران کنسول فروش میره که بخواد تصمیم هم بگیره؟ هر چی اینجا فروش میره همش به اسم امارات حساب میشه نه ایران. حالا خوبه تو اون نامه بالا به صراحت گفتن که ورود هرگونه دستگاه به ایران غیرقانونی محسوب میشه.

خو اگه ایران رو از بیخ تحریم کنن کسی دیگه از همونجا وارد نمیکنه!

یعنی شما میگی مایکروسافت نمیدونه از کنسولش تو ایران داره استفاده میشه؟ [-( این همه اکانت با IP ایران داره بازی و گلد خریداری میکنه:|:-/

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
الان روی X1 چه مدلیه؟کلا استور با توجه به IP باز نمیشه؟:-/
از پستم اشتباه برداشت نشه. من منظورم محمد نبود (جدی میگم) منظورم من کلی و طرفدارای مایکروسافت بودن که اونموقع کم مونده رو ما رو جر بدن.
قطعا اینجا جای خوبی هست برای انتقام گیری.

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خو اگه ایران رو از بیخ تحریم کنن کسی دیگه از همونجا وارد نمیکنه!

یعنی شما میگی مایکروسافت نمیدونه از کنسولش تو ایران داره استفاده میشه؟ [-( این همه اکانت با IP ایران داره بازی و گلد خریداری میکنه:|:-/

نخیر نمیدونن چون چک نمیکنن. همونطور که بالاتر گفتم امتحانش مجانیه. اگر مایلید چند نفر شما اکانت شما رو گزارش کنیم که از ایران هستید بعد ببینید چی میشه ;)

اینا زمانی چک میکنن که به تعداد قابل توجهی File complaint بشه اکانتتون و حساس بشن و چک کنن که دلیل گزارشات چیه. اونجا اگه متوجه بشن در اولین فرصت دسترسیتون قطع خواهد شد.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
نخیر نمیدونن چون چک نمیکنن. همونطور که بالاتر گفتم امتحانش مجانیه. اگر مایلید چند نفر شما اکانت شما رو گزارش کنیم که از ایران هستید بعد ببینید چی میشه ;)

اینا زمانی چک میکنن که به تعداد قابل توجهی File complaint بشه اکانتتون و حساس بشن و چک کنن که دلیل گزارشات چیه. اونجا اگه متوجه بشن در اولین فرصت دسترسیتون قطع خواهد شد.
نه مرسی:-$:d

- - -ویرایش - - -

الان روی X1 چه مدلیه؟کلا استور با توجه به IP باز نمیشه؟:-/
[/RIGHT]
قطعا اینجا جای خوبی هست برای انتقام گیری.

با IP ایران به غیر از خرید همه کاری میشه کرد:>

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد

فردین جان حرف منطقی نزن. تازه اونم با دلیل و مدرک! هرکی هرچی گفت بگو شما راست میگی.
مایکروسافت زمانی که استفادش رو از همه ببره اون موقع برای خودش بن میکنه. فعلاً اولشه تازگی داره ملت دارن گلد میخرن براش سود دارن. فعلاً بن نمیکنند.
یک سال دیگه که فروش کنسولش افت کنه خودش هکش میکنه(برای کشورهایی مثل ایران) و به همون بهانه همه رو بن میکنه مثل ۳۶۰.
مایکروسافت در هیچ کشوری به اندازه ایران در فروش کنسول هک شده درآمد نداره
اصلاً اگه ایران نبود احتمالاً ورشکست میشد(الکی)

آخرین ویرایش:

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
فردین جان حرف منطقی نزن. تازه اونم با دلیل و مدرک! هرکی هرچی گفت بگو شما راست میگی.
مایکروسافت زمانی که استفادش رو از همه ببره اون موقع برای خودش بن میکنه. فعلاً اولشه تازگی داره ملت دارن گلد میخرن براش سود دارن. فعلاً بن نمیکنند.
یک سال دیگه که فروش کنسولش افت کنه خودش هکش میکنه و به همون بهانه همه رو بن میکنه مثل ۳۶۰.
تکلیفت که با خودت معلوم نیست.اگه وان بده پس تو چرا خریدی؟اگه ماکروسافت فلانه چرا با خرید کنسولش حمایتش میکنی؟اصلا معلوم نیست فازت چیه فکر میکنم فقط کامنت میزاری که تعداد پستات بره بالا.در نهایت فکر نکنم اصلا کنسول داشته باشی.:>

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
قابل توجه دوستانی که آیه یاس میخونن:
US removes sanctions on computer exports to Iran ahead of next month***39;s elections | The Verge
اگه بخوان میتونن تحریم رو بردارن، بستگی به خودشون داره.

فكر كنم در اين مورد صفحه پيش يكي از بچه ها يه توضيح كاملي داد
اين الزام اور نبوده فقط دستورالعمل بوده قانون تصويب شده نبوده

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
فكر كنم در اين مورد صفحه پيش يكي از بچه ها يه توضيح كاملي داد
اين الزام اور نبوده فقط دستورالعمل بوده قانون تصويب شده نبوده
یه قانون تصویب شده که صادرات یه سری چیزها به ایران آزاد اعلام شده، به نظرم طبق همین قانون مایکروسافت میتونه تحریم Store یا فروش محصولاتش رو برداره و دیگه این قضیه کاری به دولت آمریکا نداره :D دستور العمل دیگه چیه؟ قانونی هست که خود دولت ایالات متحده تصویب کرده.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
یه قانون تصویب شده که صادرات یه سری چیزها به ایران آزاد اعلام شده، به نظرم طبق همین قانون مایکروسافت میتونه تحریم Store یا فروش محصولاتش رو برداره و دیگه این قضیه کاری به دولت آمریکا نداره :D دستور العمل دیگه چیه؟ قانونی هست که خود دولت ایالات متحده تصویب کرده.

رفيق من اون چيزي رو كه اون دوستمون گفته بود نقل قول كردم :d

ببين فرقش اينه كه من مي گم فلان كارو انجام دادن كار خوبي ايست اما امگان داره انجام دادنش يه سري منع قانوني پيش بياره يا يهو ببيني يه جايي ايش براي ادم دردسر ميشه پس قيدش رو ميزنم :|
اما اگر ديدم فلان چيز قانوني شده و كسي ديگه نميتونه روش حرفي بياره ميام ذارت عمومي ايش مي كنم :d

اينجا دولت US گفته اشكال نداره بفروشيد اما كنگره شون تصويب نكرده پس يارو عطاش رو به لقاش مي بخشه :|

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
رفيق من اون چيزي رو كه اون دوستمون گفته بود نقل قول كردم :d

ببين فرقش اينه كه من مي گم فلان كارو انجام دادن كار خوبي ايست اما امگان داره انجام دادنش يه سري منع قانوني پيش بياره يا يهو ببيني يه جايي ايش براي ادم دردسر ميشه پس قيدش رو ميزنم :|
اما اگر ديدم فلان چيز قانوني شده و كسي ديگه نميتونه روش حرفي بياره ميام ذارت عمومي ايش مي كنم :d

اينجا دولت US گفته اشكال نداره بفروشيد اما كنگره شون تصويب نكرده پس يارو عطاش رو به لقاش مي بخشه :|

اگه اینطور که شما میگین باشه پس چرا گوگل و اپل استورهاشون رو برای ایران از تحریم درآوردن :-/

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
اگه استور ویندوز 10 باز بشه به ضرس قاطع استور XONE هم ردیف میشه:>

YvZc.jpg

@Kevin-1993
ایکس باکستو نفروختی؟ اگه امشب فیل اسپنسر با زنش دعواش بشه بیچاره میشیا:-b:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟