تلاش برای خارج کردن ایران از لیست سیاه مایکروسافت

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اين مسائل سياسي هست با ري دادن و ... رفع نميشه. حتي اگر روزي مشكل حل بشه به خاطر اين كار ها نيست بلكه تغيير در اون قانونه.
نمونه هم زياد داريم :Bethesda براي TES ONLINE و Blizzard براي كل بازي هاش ، حتي اكانت ايراني هارو يك سريشون رو بست ...
در كل با اين چيزا اين مشكلات حل نميشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این کارشون یه کشور و یه جمعیت خاص رو هدف گرفته نژاد پرستی نمیگن ؟

ما که داریم پول حق و حقوشون رو میدیم و بازی هاشون رو هم بصورت رسمی و از خودشون و نه بازار سیاه ، خریداری میکنیم دیگه چرا اینجوری میکنن و راه رو میبندن !

از ما منظورم خودم نیست ، منظورم ایرانی ها هستند .

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
مشکل از جای دیگست با این بچه بازی ها حل نمیشه.اگر در حال حاظر ماکروسافت تحریم رو برداره میلیون ها دلار جریمه میشه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
فقط باید دست به دعا باشیم این برادران به توافق برسن :d وگرنه هیچ تکونی نمی خوره.
اگرم می خوایم حرکتی کنیم از Xbox Voice باید اقدام کنیم. از این توییت ها به جایی نمیرسه آدم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
Kevin-1993
یه بار دیگه تو این تاپیک بحث های خارج از مبحث مطرح کنید، دسترسی تون به انجمن قطع میشه. این بار فقط تذکر دادم ولی سری بعد از این خبرها نیست.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
قبل از هرچیز بگم که از کمپین‌تون حمایت میشه و امیدوارم به نتیجه برسه ولی...
تحریم‌های ایران به خاطر قطعنامه‌ها شورای امنیت یا قوانینی بوده که دولت امریکا در مجلس نمایندگان و سنای این کشور تصویب کرده و اصولا یک قانون (عهدنامه بین‌المللی بلحاظ اعتبار در حکم قانونه) تا زمانی که توسط قانون دیگری نسخ نشده باشه معتبره و هیچ شخص یا سازمانی نمی‌تونه بدون مجوز قانونی، مفاد یک قانون رو بی‌اعتبار کنه. حتی اگه یادتون باشه دو سه سال پیش وزارت خارجه امریکا اعلام کرد که در امور مربوط به نرم‌افزار و سخت‌افزار کامپیوتری محدودیتهای دسترسی برای ایرانیان رو برداشته اما چون این موضوع فقط یه دستورالعمل بود و به صورت قانون نبود باز دیدیم که تحریمها پابرجا موند و اکثر شرکتهای بزرگ نظیر گوگل، یاهو، ادوبی، مایکروسافت و... چارچوب کلی محدودیت دسترسی رو حفظ کردن.
شرمنده بابت آف تاپیک! صرفا خواستیم افکار عمومی رو تنویر کنیم :d
موفق باشید :bighug:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
فقط باید دست به دعا باشیم این برادران به توافق برسن :d وگرنه هیچ تکونی نمی خوره.
اگرم می خوایم حرکتی کنیم از Xbox Voice باید اقدام کنیم. از این توییت ها به جایی نمیرسه آدم.

خو منم که گفتم! کو گوش شنوا8-|:-@

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
یک نفر داخل انجمن XBOX نوشته بود مایکروسافت کسانی رو که با IP ایران وصل بشن رو بعد مدتی از لایو محروم خواهد کرد.
این گفته صحت داره؟
اگر صحت داره کنسول بن میشه یا اکانت لایو؟
در ضمن جناب ناظم، به جای اسپم دادن در تاپیک لطفاً از طریق پیام خصوصی هشدار دهید :d

آخرین ویرایش:

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
تو کل دنیا ب حرف کمپین های +1000 نفری توجهی نمیشه چ برسه ب کمپین ما ک کلا 50نفرم نمیشه!
اینا بکنار چون رسما حرفامون ب گوش هیچکس نمیرسه ...
یه 1ماه دندون رو جیگر بذارید این تحریما برداشته شه (ب توافق رسیدن فقط نمیان ب مردم بگن!!) دیگه Market میشه کویت برا ایرانیا :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
و البته اینم اضافه کنم که تمامی کاربرانی که الان توی ایران دارن از کنسول استفاده میکنن کاملا غیرفانونی محسوب میشن. کاری نکنید که همگی دست جمع بن بشید. فقط کافیه حساس بشن و برن اکانتتون رو چک کنن تا بفهمن از ایران وصل شدید. باور هم ندارید امتحانش مجانیه. حدود 15-20 نفر یه نفر رو File complaint کنید تا واسه اکانت طرف حساس بشن به علت گزارش ها و برن چک کنن اکانتش رو تا ببینید چه اتفاقی میفته.

این سوالی هست که وقتی Xbox One داشت میومد از بخش Enforcement پرسیدیم و جواب گرفتیم ازشون. سوال هم این بود که مایی که ایران هستیم میتونیم از Xone استفاده کنیم یا نه.

99171754947967997717.png

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
و البته اینم اضافه کنم که تمامی کاربرانی که الان توی ایران دارن از کنسول استفاده میکنن کاملا غیرفانونی محسوب میشن. کاری نکنید که همگی دست جمع بن بشید. فقط کافیه حساس بشن و برن اکانتتون رو چک کنن تا بفهمن از ایران وصل شدید. باور هم ندارید امتحانش مجانیه. حدود 15-20 نفر یه نفر رو File complaint کنید تا واسه اکانت طرف حساس بشن به علت گزارش ها و برن چک کنن اکانتش رو تا ببینید چه اتفاقی میفته.

این سوالی هست که وقتی Xbox One داشت میومد از بخش Enforcement پرسیدیم و جواب گرفتیم ازشون. سوال هم این بود که مایی که ایران هستیم میتونیم از Xone استفاده کنیم یا نه.

99171754947967997717.png

پس با این حساب خیلی بد میشه کنسول رو بن کنند ۵ هزار تومان هم دیگه کسی نمیخرش.
پس بهتره بفروشیم بریم PS4 بگیریم.
هرچند که XOne مزیت هایی نسبت به PS4 داره ولی نمیرزه که خطر بن شدن رو قبول کنم.
من اگه میدونستم اینطوریه هیچ وقت XONE نمیگرفتم!

فکرشو یکن یک روز زیبای آفتابی درحالی که خورشید خانوم تو آسمونه شما میگی XBOX ON!
بعد در کمال ناباوری میبینی کنسول میگه بیلاخ!
بعد میبینی یه صفحه بزرگ میاد که نوشته Your console is banned!
اولش فکر میکنی داری خواب میبینی بعد یکی میزنی توی گوش خودت میبینی بیداری و ۵۰۰ دلار ۳ هزار و صد تومنی شده هوتوتو رفته هوا.
البته بعضی ها بچه مایه دارن و ۱۸ تا کنسولشون هم بن بشه براشون مهم نیست

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
والا نیازی نیست که توییت کنید یا پیجشونو پر از کامنت کنید . شما اول بگید توی XONE چه مشکلاتی برای خرید بازی یا برنامه دارید ؟ اگه مشکلتون تحریمه که باید اول راه تغییر IP رو مثل ویندوز با همون آموزش انتقال KERIO رو یاد بگیریدو امتحان کنید و روش کار کنید ببینید چه جوابی میده .

ما چون قانون کپی رایتم کپی کردیم :d پس حق اعتراضم نداریم . ولی اگه اینکارو بکنید واسه هممون بد میشه و ربطی به مهربونی و گوش دادن فیل به حرف مخاطبا نداره . شما دارید با این موضوع احساسی برخورد میکنید ولی از دید اونا ما فقط کارمون نقض قانون کپی رایته . هر چقدرم محبت آمیز جوابتونو بدن مطمئن باشید با این موضوع موافقت نخواهند کرد چون کشور ما این قانونو نقض کرده و جزء کشورهایی نخواهد بود که حتی با رییس جمهورو وزیر فناوری اطلاعاتمون توافق کنه سر هزار تا مسئله چه برسه با ما .

نزارید همین یه لقمه نونی هم که سر سفرمون گذاشتن جمعش کنن :|:d .

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
والا نیازی نیست که توییت کنید یا پیجشونو پر از کامنت کنید . شما اول بگید توی XONE چه مشکلاتی برای خرید بازی یا برنامه دارید ؟ اگه مشکلتون تحریمه که باید اول راه تغییر IP رو مثل ویندوز با همون آموزش انتقال KERIO رو یاد بگیریدو امتحان کنید و روش کار کنید ببینید چه جوابی میده .

ما چون قانون کپی رایتم کپی کردیم :d پس حق اعتراضم نداریم . ولی اگه اینکارو بکنید واسه هممون بد میشه و ربطی به مهربونی و گوش دادن فیل به حرف مخاطبا نداره . شما دارید با این موضوع احساسی برخورد میکنید ولی از دید اونا ما فقط کارمون نقض قانون کپی رایته . هر چقدرم محبت آمیز جوابتونو بدن مطمئن باشید با این موضوع موافقت نخواهند کرد چون کشور ما این قانونو نقض کرده و جزء کشورهایی نخواهد بود که حتی با رییس جمهورو وزیر فناوری اطلاعاتمون توافق کنه سر هزار تا مسئله چه برسه با ما .

نزارید همین یه لقمه نونی هم که سر سفرمون گذاشتن جمعش کنن :|:d .

من خودم نمیدونستم کسی حق نداره در ایران XONE بهره. مگرنه هیچ وقت این کار رو نمیکردم.
چه خوب چه بد، قانونیه که شرکت سازنده وضع کرده و هر لحظه که بخواد با فشار دادن کلید Enter بر روی کیبورد میتونه هممونو محروم کنه
مثلاً ممکنه فیل اسپنسر شب با زنش دعواش بشه فردا صبح علی الطلوع به وقت محلی بیاد رو سر ما خالی کنه و مارو محروم کنه.
آره والا. جون مادرتون تا وقتی من کنسول رو میفروشم کامنت واسه مایکروسافت نفرستید.
هر وقت ما کنسول رو فروختیم پیج مایکروسافت رو با کامنت بمباران کنید.

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
سودی که مایکروسافت از رو ایکس باکس وان تو ایران میبره از ویندوز بیشتره! پس ایکس باکس رو تحریم نمیکنه چون 1-از اول این کارو نکرد 2-مگه مرض داره فروش خودش رو کم کنه;;):-/

@Kevin-1993
از من میشنوی هر چه سریع تر ایکس باکستو بفروش;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر