Alien: Isolation | Xbox 360

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا من همون اول کار گیر کردم اونجا که میخواد بره لباس بپوشه میرم تو اون اتاقه دو تا دره بسته میشه هیچ گاری نمیشه کرد

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
چه پایان گنگ و کسل‌کننده‌ای داشت! یهو! درجا! پوفف/...
داداش گنگ چيه شما متوجه نشدي البته ي كمي نامتعارف داستانو پيش بردن در واقع خودمم دو بار اخر بازي رو ديدم تا متوجه بشم چي شد اخر بازي اونجايي كه نوشته ها مياد(فقط صداشه نه چيزه ديگه اي) ميگه كه تو اخرين لحظه ها نجات پيدا ميكنه (به وسيله ادما نه كساي ديگه)

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
الان لباس تنت کردی؟ با باقی خدمه صحبت کردی؟ خب یه تکونی بده خودتو جداقل یکم برو جلو بعد به مشکل بخور بیا سئوال کن!! لوول :D

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
الان لباس تنت کردی؟ با باقی خدمه صحبت کردی؟ خب یه تکونی بده خودتو جداقل یکم برو جلو بعد به مشکل بخور بیا سئوال کن!! لوول :D

دوست گرامی من بچه نیستم و بار اولم هم نیست که یک گیم را بازی میکنم بنده 35 سالمه و از دوران اتاری تا حالا گیم بازی کردم این ی مشکل هست که در باز نمیشه و گویا مشکل باگ بازی یا دیسک هست کسی که هر بار نیم ساعت تو یک مرحله اونم مرحله اولش میگرده اما راهی پیدا نمیکنه شک نکن بازی مشکل داره این اولین باره تو عمرم که ی بازی همون اول کار گیر میکنم

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
دوست گرامی من بچه نیستم و بار اولم هم نیست که یک گیم را بازی میکنم بنده 35 سالمه و از دوران اتاری تا حالا گیم بازی کردم این ی مشکل هست که در باز نمیشه و گویا مشکل باگ بازی یا دیسک هست کسی که هر بار نیم ساعت تو یک مرحله اونم مرحله اولش میگرده اما راهی پیدا نمیکنه شک نکن بازی مشکل داره این اولین باره تو عمرم که ی بازی همون اول کار گیر میکنم

قصد توهین نداشتم! پس بازی مشکل داره!بهرحال همیشه بازیهای برنرمکس بهترین نتیجه رو دارند و چنین مشکلاتی هم بوجود نمیارند! حتما نسخه برنرمکس بازیها رو تهیه کنید!

:)

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
130
نام
رامین
اقا کسی جواب منو نمیده ؟ من نمیقهمم چرا نمیتونم این تیکه را رد کنم اول اول بازی دختره بیدار میشه یک چیزی ساین این میکنه بعد میگه برو لباس بپوش تو نقشه هم زده میرم همونجا تا وارد میشم در پشت سرم بسته میشه و دری که باید برم توش باز نمیشه هیچی هم اون اطراف نیست نمیفهمم یعنی چی
اول تو یه اتاق بلند میشی بعد یه مسیری رو میری تا برسی به یه جایی که باید لباساتو بپوشی
از همون دری که وارد اتاق شدی باید خارج شی (تا جایی که یادمه ورودیش در نداشت یه کامپیوتر هم فکر کنم تو اتاق هست باهاش ور برو ببین چی میشه) بعد راهرو ها رو ادامه میدی تا برسی به یه خانومی که باهاش صحبت می کنی
بازی در بسته زیاد داره که مخصوصا اوایل بازی باز نمیشن
بازی هم فکر نکنم مشکل داشته باشی چون نیازی به برنرمکس نداره و XGD2 هست

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اول تو یه اتاق بلند میشی بعد یه مسیری رو میری تا برسی به یه جایی که باید لباساتو بپوشی
از همون دری که وارد اتاق شدی باید خارج شی (تا جایی که یادمه ورودیش در نداشت یه کامپیوتر هم فکر کنم تو اتاق هست باهاش ور برو ببین چی میشه) بعد راهرو ها رو ادامه میدی تا برسی به یه خانومی که باهاش صحبت می کنی
بازی در بسته زیاد داره که مخصوصا اوایل بازی باز نمیشن
بازی هم فکر نکنم مشکل داشته باشی چون نیازی به برنرمکس نداره و XGD2 هست

میدونم دقیقا وراد همون در که میشم که بعد ی در دیگه برام باید باز بشه که لباسها اونحاست دره باز نمیشه و دری که وارد شدم بسته میشه و دیگه هیچکار نمینونم بکنم واسه همینه میگم بازی مشکل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر