Alien: Isolation | Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
پس مطمئنن مني كه تمام بازيامو رو easy ميزارم سر اين بازي جوون مرگ ميشم:d

من بازی را روی easy بازی نکردم اما روی Normal /Hard باید حوصله داشته باشی، اگر مدام بخواهی بدویی در بازی یا با همه درگیر بشی مطمئنا سریع کشته خواهی شد.;)

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
من بازی را روی easy بازی نکردم اما روی Normal /Hard باید حوصله داشته باشی، اگر مدام بخواهی بدویی در بازی یا با همه درگیر بشی مطمئنا سریع کشته خواهی شد.;)
خب خداروشكر شايد شانس داشته باشيم easy اش اسون باشه

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من اون قسمت از بازی که یه اندروید روشن میکنی و شما رو به یه اتاق دیگه میبره گیر کردم
بعد از اینکه اونجا میره اندروید میاد که شما رو بکشه ولی اگه بخوای از دستش فرار کنی راه نیست و اون طرف زمین الکتریسیته هست از یه طرف هم اگه اندروید رو بکشی alien میاد و شما رو می کشه
حالا چیکار باید کرد؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
واقعا این بیگانه ها هیچ قانونی برای رفت و آمد ندارن حتی چند بار پیش اومده تو کمد در حالی که ته کمد چسبیده بودم من رو پیدا کردن

باید با LS به ته کمد بچسبی و با LT نفست رو نگه داری. اینطوری پیدات نمیکنه.

من اون قسمت از بازی که یه اندروید روشن میکنی و شما رو به یه اتاق دیگه میبره گیر کردم
بعد از اینکه اونجا میره اندروید میاد که شما رو بکشه ولی اگه بخوای از دستش فرار کنی راه نیست و اون طرف زمین الکتریسیته هست از یه طرف هم اگه اندروید رو بکشی alien میاد و شما رو می کشه
حالا چیکار باید کرد؟

جواب در اسپویل

اونجا یک محفظه هستش که وقتی رفتی توی اتاق برو توی اون و کمی صبر کن. وقتی میایی بیرون اندروید رو برق گرفته و مرده. حالا برو به سمت راست تا آخر سالن. اونجا یک دکمه هستش که میزنی و دیوار روبروش پایین میاد و راه باز میشه. حالا دیگه راحت میتونی به جلو ادامه بدی.

من فعلا توی باگ مرحله 10 گیر کرده ام، اونجایی که باید یک محفظه هوا رو آماده کنیم. وقتی در باز میشه اصلا نمیره تو. توی اینترنت هم چرخی زدم و خیلی ها به خاطر این باگ نمیتونن بازی رو ادامه بدن. سگا هم فعلا فقط معذرت خواسته و گفته که پچ در حال تهیه هستش. حالا باید بازی رو بذارم کنار تا پچ بیادش. کسی این مشکل رو نداشته؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
مال من میره داخل محفظه ولی بعد اینکه لباس فضایی رو پوشید واچیو پایان مرحله رو نشون داد فیلم وکه رد میکنم گیر میکنه بازی
باید با LS به ته کمد بچسبی و با LT نفست رو نگه داری. اینطوری پیدات نمیکنه.

جواب در اسپویل

اونجا یک محفظه هستش که وقتی رفتی توی اتاق برو توی اون و کمی صبر کن. وقتی میایی بیرون اندروید رو برق گرفته و مرده. حالا برو به سمت راست تا آخر سالن. اونجا یک دکمه هستش که میزنی و دیوار روبروش پایین میاد و راه باز میشه. حالا دیگه راحت میتونی به جلو ادامه بدی.

من فعلا توی باگ مرحله 10 گیر کرده ام، اونجایی که باید یک محفظه هوا رو آماده کنیم. وقتی در باز میشه اصلا نمیره تو. توی اینترنت هم چرخی زدم و خیلی ها به خاطر این باگ نمیتونن بازی رو ادامه بدن. سگا هم فعلا فقط معذرت خواسته و گفته که پچ در حال تهیه هستش. حالا باید بازی رو بذارم کنار تا پچ بیادش. کسی این مشکل رو نداشته؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیروز یه نیم ساعتی بازی کردم .
خیلی زوده بخام قضاوت کنم ولی یه چیزی که خیلی تابلو هست اینه که حرکات لب ها اصلا با صحبت ها هم خونی نداره . برای همه همین طوری هست دیگه ؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
اره ولی بازی از مرحله 4 بهتر میشه
دیروز یه نیم ساعتی بازی کردم .
خیلی زوده بخام قضاوت کنم ولی یه چیزی که خیلی تابلو هست اینه که حرکات لب ها اصلا با صحبت ها هم خونی نداره . برای همه همین طوری هست دیگه ؟

- - -ویرایش - - -

واسه مشکلم تو مرحله 10 باید چیکارکنم

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دوستان این بازی هر دو دیسکش بازی هست یا یکیش برای انلاین ـه یا تکسچر ها که نصب باید بشه؟
اگه اره کدوم بازی هست یک یا دو؟
با تشکر ^_^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر