Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    53

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
چقدر عالی بود این تیکه:

oosru955fhp17tusqajr.jpg

=)) =)) =))
یاد و خاطره اون دست Addams Family زنده شد. :D
موجودات این قسمت هم چیزهای خیلی جالب و متفاوتی بودن. نسبت به خیلی از جک جونورهای Doctor Who هم حالت ترسناک تری داشتن و کلاً پتانسیل بالایی برای حضور توی سیزن های بعدی دارن.

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
چقدر عالی بود این تیکه:

oosru955fhp17tusqajr.jpg

=)) =)) =))
یاد و خاطره اون دست Addams Family زنده شد. :D
موجودات این قسمت هم چیزهای خیلی جالب و متفاوتی بودن. نسبت به خیلی از جک جونورهای Doctor Who هم حالت ترسناک تری داشتن و کلاً پتانسیل بالایی برای حضور توی سیزن های بعدی دارن.

اتفاقا به نظر من مال قبلیا جالب تر بود مثل weeping angles یا silence که واقعا از نظر طراحی و قابلیت هاشون عالی بود ولی قبول دارم بعضی ها بد نبودن

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
قضیه خاصی نداره عزیز :D ایمی و روری رفتن، حدود سه ماه بین اسپشال و چهار ماه بین بقیه قسمتا فاصله بود، هم دکتر کاستومش رو عوض کرد و خفن شد هم Screwdriverـش عوض شد هم تم تاردیس عوض شد. دیوید تنانت هم یه بار تاردیس رو عوض کرد. البته اون موقع به خاطر بودجه پایین تاردیس خیلی وضعش خراب بود. الان تاردیس کاپالدی خیلی خفنه.

در ضمن این اسپشیال ها رو به چه صورت باید دید؟:-/

اینا از همون اولین کریسمس اسپشال و اسپشال های دیگه تا آخریشه به ترتیب :

آخر فصل اول
Christmas Invasion

آخر فصل دوم
The Runaway Bride

اخر فصل سوم
Voyage of the Damned - کایلی مینوگ توی این قسمت بازی می کنه :biggrin1:

چهار گانه فصل چهار
The Next Doctor
Planet of the Dead
The Waters of Mars
End of Time 1&2

آخر فصل پنج
A Christmas Carol

آخر فصل شش

The Doctor, the Widow and the Wardrobe

آخر قسمت دوم فصل هفت یعنی قسمت چهارم

The Snow Men

آخر فصل هفت:

The Day of the Doctor

خداحافظی مت اسمیت :

The Time of the Doctor

همشون هم به داستان ربط داره و باید می دیدی از اول. :D پویا اگرم زحمتی نیست برایت اینو بزار تو پست اول :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
چقدر خوب تموم شد فصل 7 :D + اسپیشالشم بسیار عالی بود البته هنوز
The Time of the Doctor ـو ندیدم!
:D
فقط سوال:

دکتر که میگفت تاردیس قدرت تحمل همچین پارادوکسی رو نداره که یک نفر رو از دو زمان بتونه سوار کنه (همون اپیزودی که ایمی پیر میخواست همراه ایمی جوون سوار تاردیس بشه ولی دکتر نگذاشت) ولی الان سه تا دکتر کنار هم جمع شدن و همشونم تونستن بدون هیچ مشکلی سوار تاردیس دیوید تننت بشن تاردیس هم که آخ نگفت! این پارادوکس محسوب نمیشه اینطوری؟:D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
من قضیه این Special هارو نفهمیدم... قضیه چیه ؟ :D
الان توی فصل 1 رو مثلا گشتم قسمتی به اسم Christmas Invasion پیدا نکردم ... قضیه چیه ؟ :D

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من قضیه این Special هارو نفهمیدم... قضیه چیه ؟ :D
الان توی فصل 1 رو مثلا گشتم قسمتی به اسم Christmas Invasion پیدا نکردم ... قضیه چیه ؟ :D

این ها بعلاوه قسمت هایی هست که برای یک فصل ساخته میشه یعنی هر فصل 13 قسمت هست و در کنار این 13 قسمت ها یه اپیزودهای دیگه هم ساختن که با اینکه توو شمارش این سیزده تا نیستن ولی داستانشون توو زنجیره 13 قسمت فصل هست حالا یه وقت میوفته وسط فصل یه وقت آخر فصل , بیشتر آخر هر فصل :d
من که خودم از تورنت گرفته بودم

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
این ها بعلاوه قسمت هایی هست که برای یک فصل ساخته میشه یعنی هر فصل 13 قسمت هست و در کنار این 13 قسمت ها یه اپیزودهای دیگه هم ساختن که با اینکه توو شمارش این سیزده تا نیستن ولی داستانشون توو زنجیره 13 قسمت فصل هست حالا یه وقت میوفته وسط فصل یه وقت آخر فصل , بیشتر آخر هر فصل :d
من که خودم از تورنت گرفته بودم
ممنون :D
پس چرا سایت ها برای دانلود نزاشتن این قسمت هارو ؟ :-/
پس با تورنت بگیرم ؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
ممنون :D
پس چرا سایت ها برای دانلود نزاشتن این قسمت هارو ؟ :-/
پس با تورنت بگیرم ؟

چون نمیدونن جریان چیه :dاینا خودشون از جایی میگیرن بعد روو سرور خودشون آپلود میکنن باید سریع آپلود کنن در نتیجه کارشون میشه کپی پیس , مگر اینکه کسی که آپلود میکنه خودش درگیر سریال بوده باشه , فک کنم the snow men رو گذاشته باشن , آره من فایلای تورنتشو پاک کردم وگرنه زیپ میکردم برات میفرستادم سرعتشون هم عالی بود فقط اینکه تعداد کمیشون ترجمه فارسی داره باید با زیرنویس انگلیسی ببینی

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
چون نمیدونن جریان چیه :dاینا خودشون از جایی میگیرن بعد روو سرور خودشون آپلود میکنن باید سریع آپلود کنن در نتیجه کارشون میشه کپی پیس , مگر اینکه کسی که آپلود میکنه خودش درگیر سریال بوده باشه , فک کنم the snow men رو گذاشته باشن , آره من فایلای تورنتشو پاک کردم وگرنه زیپ میکردم برات میفرستادم سرعتشون هم عالی بود فقط اینکه تعداد کمیشون ترجمه فارسی داره باید با زیرنویس انگلیسی ببینی

آها ... دمت گرم :D سایت تورنتی که ازش دانلود کردی رو برام پ.خ میکنی ؟ :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
الان داشتم دنبال یک لینک دانلود درست میگشتم در مورد این قسمت Christmas invasion یکسری سایت ها نوشته بودن Season 02 Episode 00 بعضیا هم نوشته بودن Season 01 Episode 15 ...مگه باز یک اپیزود 14هم داره ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر