Doctor Who

بهترین دکتر از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    54

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
S05E1-E10:
فوق العاده بود عالی یعنی این هفته بعد از هفته ای که شروع به دیدن شرلوک کردم بهترین هفتم بود.هرکی شروع نکرده حتما بکنه.:bighug:
من برم سراغ ادامش :D

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بابت تاپیک خیلی ممنون همیشه دوست داشتم یه منبع اطلاعاتی درباره این سریال ببینم که بالاخره زده شد!
فقط الان مثلا تو این لینک 8 تا فصل هست.اینو من از کدوم فصلش شروع کنم؟چون نزده سال هرکدومو نمیدونم فصل یکش از 2005 هست یا قبلتر:
لینک

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
بابت تاپیک خیلی ممنون همیشه دوست داشتم یه منبع اطلاعاتی درباره این سریال ببینم که بالاخره زده شد!
فقط الان مثلا تو این لینک 8 تا فصل هست.اینو من از کدوم فصلش شروع کنم؟چون نزده سال هرکدومو نمیدونم فصل یکش از 2005 هست یا قبلتر:
لینک
فصل اول مال 2005 هست! اگه حوصله داری میتونی از همین اول شروع کنی اگه مثل من نداری میتونی از فصل 5 که دکتر مت اسمیت میاد شروع کنی که مال 2010 ـه!

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
من این کلارا رو میبینم بیشتر یاد ایمی پاند گفتن دکتر میفتم و ناراحت میشم !:(
این تا چند فصل هستش ؟ تایید شده که توی فصل بعد هست یا نه ؟
پیتر کاپالدی چی ؟ آخه دکتر باید بدنش جوون باشه ! کاشکی دوباره ریجنریت کنه به DavidTennant یا matt smith:bighug:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
لینکای FoV قسمت اومد :D یه نیم ساعت صبر کنین Audio و ایناش رو هم درست کنن فکر کنم تا ساعت یک اینا لینک خیلی خوب بیاد.

من این کلارا رو میبینم بیشتر یاد ایمی پاند گفتن دکتر میفتم و ناراحت میشم !:(
این تا چند فصل هستش ؟ تایید شده که توی فصل بعد هست یا نه ؟
پیتر کاپالدی چی ؟ آخه دکتر باید بدنش جوون باشه ! کاشکی دوباره ریجنریت کنه به DavidTennant یا matt smith:bighug:

خدا رو شکر جنا کولمن که قراره کریسمس اسپشال بره. Peter Capaldi هم که تا الان ترکونده و با این که قراردادش یک ساله ولی برای سال دیگه هم تمدید می کنه، یک چهار ساله یا سه سال احتمالا. مت اسمیت و دیوید تنانت هم که بر نمی گردن و امیدوارم که دکتر بعدی اگر سریال زنده باشه و شورانر بعدی به گندش نزده باشه بازم مثل همین باشه. :D

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
لینکای FoV قسمت اومد :D یه نیم ساعت صبر کنین Audio و ایناش رو هم درست کنن فکر کنم تا ساعت یک اینا لینک خیلی خوب بیاد.

خدا رو شکر جنا کولمن که قراره کریسمس اسپشال بره. Peter Capaldi هم که تا الان ترکونده و با این که قراردادش یک ساله ولی برای سال دیگه هم تمدید می کنه، یک چهار ساله یا سه سال احتمالا. مت اسمیت و دیوید تنانت هم که بر نمی گردن و امیدوارم که دکتر بعدی اگر سریال زنده باشه و شورانر بعدی به گندش نزده باشه بازم مثل همین باشه. :D

کاپالدی خوبه ولی با دکتر های قبلی که مقایسه میکنی به غیر از دکتر نهم که ضعیف ترین بود زیاد چنگی به دل نمیزنه مخصوصا در مقابل دیوید تنانت !
برای دکتر بعدی بازیگر شرلوک بندیکت کامبربچ خیلی خوبه هم به نقشش میخوره هم قیافش !
البته بعید میدونم
خدا رو شکر که این داره میره
فقط منم که از جنا کولمن خوشم نمیاد یا همه همینن ؟

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
برای دکتر بعدی بازیگر شرلوک بندیکت کامبربچ خیلی خوبه هم به نقشش میخوره هم قیافش !
فقط مونده اونو بیارن تا تیم شرلوک کامل بشه. کمپنین هم واتسون بذارن دیگه :d اسم سریالم بذارن شرلوک هو :d
به نظرم همین دار و دسته ی شرلوکه که تا الان ضعیف ترین اپیزودهای فصل رو نوشته. اگه به یه سری نویسنده ی با استعداد ولی کمتر شناخته شده مثل همین Jamie Mathieson بیشتر بها بدن مطمئناً سریال بهتر از این میشه.
====
آقا این اسپویلر هم لطفا رعایت کنیم :d درست جمع خودیه ولی فکر نکنم همه به روز سریال رو دیده باشن

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
فقط مونده اونو بیارن تا تیم شرلوک کامل بشه. کمپنین هم واتسون بذارن دیگه :d اسم سریالم بذارن شرلوک هو :d
به نظرم همین دار و دسته ی شرلوکه که تا الان ضعیف ترین اپیزودهای فصل رو نوشته. اگه به یه سری نویسنده ی با استعداد ولی کمتر شناخته شده مثل همین Jamie Mathieson بیشتر بها بدن مطمئناً سریال بهتر از این میشه.
====
آقا این اسپویلر هم لطفا رعایت کنیم :d درست جمع خودیه ولی فکر نکنم همه به روز سریال رو دیده باشن

اصلا خوراکه نقشه دکتره :D
همون اجتماع گریز بودن . بلد نبودن رفتار های اجتماعی رو میتونه القا کنه مثل شخصیت دکتر !
کلا بازیگر بسیار عالی هست اگه بشه عالیه !
عوامل فرق دارن با بازیگرا !

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اصلا خوراکه نقشه دکتره :D
همون اجتماع گریز بودن . بلد نبودن رفتار های اجتماعی رو میتونه القا کنه مثل شخصیت دکتر !
کلا بازیگر بسیار عالی هست اگه بشه عالیه !

نقش های دکتر هیچ وقت اولش آدم های معروفی نبودن. تام بیکر که الان اسطوره است اصلا کسی قبل از دکتر هو نمی شناختش، بازیگری شغل اولش نبوده اصلا! پیتر کاپالدی هم که کلا بعد از In The Loop از فیلما غیب شد وگرنه بازم معروف ترین آدمیه که تا حالا نقش دکتر رو بازی کرده. همه تعجب کرده بودن، الانم که بندیکت کامبربچ از بس سرش شلوغه با هالیوود که تهیه کننده ها مشکل داشتن این و فریمن رو فقط برای خوندن اسکریپت ها گیر بیارن، واسه فیلمبرداری هم که دهنشون سرویسه، بعد تو می گی چهار سال این بیاد تویه شبکه BBC کار کنه جای دیگه نره؟ اصلا امکان نداره :D

عوامل فرق دارن با بازیگرا !

اصلا تو فکر می کنی چرا از اول شرلوک رو ساختن؟ همین استیون موفات و گیتیس بودن که بعد از نوشتن فصل پنجم دکترهو یک سال وقت خالی پیدا کردن و پایلوت رو نوشتن، اصلا سریال شرلوک و شرلوک هولمز خودش انعکاس از دکتر هوئه :D موفات هم خودش هم شباهت اینا رو قبول داره. به خاطر همینه که تو فکر می کنی خیلی نقش بهش می خوره و مهمترین دلیل برای اتفاق نیفتادن این جریانه.

بعدشم پوریا در مورد نویسنده ها گفت دیگه، موفات دار و دسته شرلوک رو جمع کرده دور خودش همه دارن گند می زنن به دکتر هو، جیمی متیسون اولین نویسنده جدید کل این فصله، که یعنی خیلی خیلی بد.

+1

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
فصل اول مال 2005 هست! اگه حوصله داری میتونی از همین اول شروع کنی اگه مثل من نداری میتونی از فصل 5 که دکتر مت اسمیت میاد شروع کنی که مال 2010 ـه!
به نظر من خیلی اشتباه کردی از فصل 5 شروع کردی... آخه فصل های David Tennant رو رد کردی :D به نظرم بشین حتما حتما فصل 2 تا 4 که دیوید تنانت هست رو ببین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر