1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Rainbow Six Siege | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏Oct 13, 2014.

1. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين

Title: Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    Developer:
    Ubisoft Monteal
    Publisher: Ubisoft
    Release Date: 1 December 2015
    Platforms: PC - PS4 - Xbox One
    Metascore: 78 PC
    Official Website
    Official Subreddit

System Requirements

Minimum:

Supported OS
    Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
    Processor
    Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
    RAM
    6GB
    Video Card
    NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM)
    DVD ROM Drive
    DVD-ROM Dual Layer
    Sound
    DirectX® 9.0c compatible sound card with latest drivers
    Hard Drive
    30GB
    Multiplayer
    Broadband connection with 256kbps upstream or faster

Recommended:

Supported OS

Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
    Processor
    Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or better or AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz or better
    RAM
    8GB
    Video Card
    NVIDIA GeForce GTX 670 (or GTX760 / GTX960) or AMD Radeon HD 7970 (or R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X)
    DVD ROM Drive
    DVD-ROM Dual Layer
    Sound
    DirectX® 9.0c compatible sound card 5.1 with latest drivers
    Hard Drive
    47GB
    Multiplayer
    Broadband connection with 512kbps upstream or faster

در انتهای کنفرانس E3 2014 بود که بار دیگر Ubisoft به صورت غافلگیر کننده ای پرده از عنوانی جدید از سری Rainbow Six برداشت. سال 2011 بود که Ubisoft از این سری بازی تحت عنوان Patriots معرفی کرد و نمایش آن بینندگان را تحت تاثیر زیادی قرار داد، اما از زمان معرفی دیگر خبر چندانی از آن عنوان منتشر نشد تا اینکه تایید شد پروژه ساخت آن لغو شده است و جای خود را به عنوان جدید Siege داده است، عنوانی که هسته اصلی آن را بخش Multiplayer تشکیل می دهد و در آن خبری از بخش داستانی به صورت خاص نیست. حتی با اینکه در نمایش E3 امسال با حضور بازیگر سینما Angela Basset و نمایش او در تریلری از بازی گمان آن میرفت که بازی دارای بخش داستانی کاملی باشد اما در نهایت این بخش مربوط شد به ماموریت هایی که خط داستانی خاصی را طی نمی کنند. در ادامه اطلاعات اصلی که تا به حال از بازی منتشر شده را می توانید بخوانید.

اطلاعات منتشر شده:

• همانطور که در بالا اشاره شد، هسته اصلی بازی را بخش Multiplayer آن تشکیل می دهد. و بازی دارای بخش داستانی خاصی نمی باشد.
    • بخش تک نفره یا Single بازی شامل سری ماموریت هایی با عنوان Terrorist Hunt می باشد که خود شامل مد های مختلفی نیز می باشد (مثلا قرار گرفتن در نقش تروریست ها و یا کانتر تروریست ها). البته این بخش قابلیت بازی به همراه پلیر های دیگر را نیز دارد. قسمت دیگری که می توان به تجربه تک نفره آن پرداخت به نوعی بخش تمرینی بازی است که در آن می توانید با اسلحه و Operator های مختلف آشنا شوید و شیوه کار درست با آن ها را یاد بگیرید.
    • بخش Multiplayer بازی دارای مد های مختلفی هست که می توان به Rescue the Hostage ، Defuse the Bomb و ... اشاره کرد. بازی به صورت 5vs.5 در جریان هست، که بسیار یادآور بازی معروف در این سبک یعنی Counter Strike می باشد. اما وجه تمایز این بازی از CS گیم پلی تاکتیکال بازی است. جایی که استراتژی ها و همکاری های تیمی حرف اول را می زند، و استعداد های فردی در رتبه پایین تری نسبت به همکاری تیمی قرار می گیرد.
    • بازی در زمان عرضه 11 نقشه دارد و یوبیسافت گفته است که تمامی DLC هایی که بعد از عرضه بازی برای آن منتشر می شود به صورت رایگان در دسترس همه قرار می گیرد تا از چند دسته شدن بازیکن ها جلوگیری شود. همچنین سیستم Microtransaction در بازی وجود دارد اما تنها مختص موارد ظاهری و Booster Pack ها می باشد که تاثیری بر روی گیم پلی بازی نخواهند داشت.

در ادامه به مواردی که به عنوان آپدیت های بازی در سال 2016 در نظر گرفته شده اند می پردازیم:

• [*=center]

• یک تیم 80 نفره بعد از عرضه برای بالانس، گوش دادن به فیدبک ها، بهبود ها و سایر موارد روی بازی کار می کنن.
    • برای سال 2016 چهار تا آپدیت بزرگ در نظر گرفته شده که هر کدوم شامل 1 نقشه جدید، 2 Operator که هر کدوم قابلیت ها، گجت ها و سلاح اصلی و Secondary رو دارند.
    • در طول سال هم برای بازی مد های جدید، ایونت ها و قابلیت های ظاهری جدید عرضه می شه!
    • مپ ها و مد ها همزمان با عرضه برای همه در دسترس قرار می گیرند، اما Operator های جدید و اسکین تفنگ ها نیاز به باز شدن دارند. که می شه با واحد Renown که توسط بازی کردن به شما داده می شه یا R6 Credit که قابل خریدن با پول واقعی هستن به اون ها دسترسی پیدا کرد. یه سری اسکین های خاصی هم هست که فقط با R6 Credit قابل تهیه هستن. البته تاکید شده مواردی اینچنینی هیچ تاثیری روی گیم پلی بازی ندارند.
    • امتیاز بازی که همون Renown ها هستن رو بازی بر اساس کارهایی که انجام می دید به شما می ده، و به طور معمول با هر 1 ساعت بازی شما می تونید 1000 Renown دریافت کنید.
    • یه سری چلنج های روزانه هم برای بازی در نظر گرفته شده که با انجام اونا Renown بیشتری دریافت می کنید. مثلا کشتن یه تعداد معینی توی بازی توی یک روز.
    • اسکین تفنگ ها هم به 5 دسته تقسیم می شن، دسته اول تا سوم توسط بازی کردن و Renown قابل تهیه هستن، اسکین های 4 ام و پنجم فقط توسط R6 Credit .

• Seven day exclusive early access to the eight new operators that you can instantly add to your roster upon their release
    • Permanent 5% Renown boost to allow you to unlock content quicker
    • The exclusive Season Pass Porter weapon skin
    • The Safari Bundle of five weapons skins
    • Two extra daily Renown-earning challenges
    • 600 R6 Credits that can be used to purchase additional in-game content

آخرین ویرایش: ‏Feb 5, 2017
    Fifa 10, Paradise Lost, kamyy و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    هادی
    دوستان ادد کنید بزنیم

idahadi11

3. کاربر سایت

نام:
    امیرعلی
    اينم اوضاع اين روزاى نت كد و سرورا....

4. کاربر سایت

نام:
    امیرعلی
    امشب Battle-Eye شروع كرد به بن كردن چيترها و تو همين ساعات اول كلى چيتر بن كرده اگه بريد تو بازى ميبينيد همينجور پيام بن شدن پليرها مياد.

A-L-I, Paradise Lost و armin_shadow این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

واقعا فوق العادست این Battle-Eye! دیشب 3 دست رنک پشت سر هم زدم! به جرئت میگم هیچ حرک مشکوکی ندیدم! با ین که تیم ما نوب بود ولی تیم مقابل هم که همه +لول 150 به بالا بودن بازم ما بردیم!!! Battle-Eye مثل چی بن میکنه چیتر ها رو تو اون یک ساعت نیمی که بازی کردم نزدیک 4 نفر رو بن کرد... تو یک لحظه 5تا رو با هم شدید ترین موقع اش هم زمانی بود که تو یک دقیقه سه تا دسته سه تایی رو با هم بن کرد لامصب فوق العادست... کسی دیگه جرئت چیت زدن رو نداره بار اول 1 ماه بن بار دوم بن دائم (((((((((((((((((:

Adroit و A-L-I این نوشته را Like کرده اند.
  6. Future Breed Machine کاربر سایت

نام:
    Pooya
    بعد از اون آپدیت حجیم یکی دو ماهه پیش این Pulse به شکل مزخرفی بالانس بازی رو بهم زده بود. جوری شده بود که خودم هم میگرفتمش راحت تو هر راند هفت هشتا کیل میگرفتم. قرار بود بعد از آپدیت 4.1 که دیروز اومد این مورد درست بشه. اما هنوز هم که هنوزه Pulse اپراتور به شدت قدرتمندیه با اون دوربین مزخرف، و هر راند سر گرفتنش دعواست.

7. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    توی فرم سوال جدیدی که منتشر شده برای بازی نشونه هایی از وجود Season 2 بازی هست. البته وجود همچین چیزی دور از انتظار نبود، اما اینکه چطور بخواد پیاده سازی بشه مهمه!
    با توجه با سیاستی که یوبی سر این بازی داشت، یعنی جدا نکردن بازیکن ها و عرضه اپراتورها و مپ ها به صورت مجانی، احتمال خیلی زیاد باز هم همین طور خواهد بود. در مورد Season 2 می شه احتمال داد که مثل حالت اول بیاد تمامی اپراتور های قبلی و اون هایی که قراره بعدا اضافه بشن رو در اختیار بازیکن ها قرار بده، اما با توجه به اینکه اصلا از قبلی استقبال نشده به نظر من کار جالبی نیست. گرچه وقتی این ها می خوان همین طور آپدیت بدن به پول نیاز دارن و وقتی هم مثل Counter از مارکت قوی بهره نمی بره باید همچین حرکاتی بزنه!
    اما یک حالتی هست که من و مطمئنن خیلی های دیگه رو به شدت خوشحال می کنه! اونم اضافه کردن بخش داستانی به بازی هست به ازای اون پکیج پولی. یعنی همچنان به اضافه کردن اپراتور ها و مپ به صورت مجانی بپردازند، اما برای کسایی که می خوان کمپین داستانی هم داشته باشن، یک Season Pass پولی قراربدن.

Fifa 10 و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

کاش یک مد واسه بازی میدادن سوم شخص باشه ادم طراحی اپراتور ها ور میبینه بقول خارجی ها i want just cry )))):

9. کاربر سایت

سلام دوستان این بازی در ایران چطوری بازی میشه ؟ آیا لیگی چیزی هست ؟ تیم های ایرانی با هم بازی میکنند ؟ چون من به تازگی دیدم که مسابقات ICG هم براش هست با 30 تا تیم !

10. کاربر سایت

سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم تانگل هم نصب کردم اکانت هم ساختم لاگین هم شدم توی روم هم رفتم همه چی اوکیه ولی وقتی میرم قسمت join هیچ سروری نمیاد واسم ولی همون لحظه با سیستم توی خونه ک چک کردم چندتا سرور آن بودن دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟

11. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين

'Gwynbleidd' و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    آپدیت جدید هم عرضه شد. 3.5 گیگ.

13. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    با تشکر از 8Pic که رسما حالی داد به همه ی عکس های آپلودی من و خیلی از دوستان!!!

این در مورد آپدیت جدید بازی:
    Rainbow Six Siege - Operation Red Crow Adds New Operators, Year 2 Content Planned - UbiBlog - Ubisoft®

اینم تیکه مهمش در مورد آپدیت های سال دوم:

amir72, Fifa 10 و 'Gwynbleidd' این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    سیزن پس بازی برای Year 2 به استیم اضافه شده. سیزن پس اولی هم مسلما حذف شده.

15. کاربر سایت

سلام من لپ تاپ گرفیکش ۹۶۰ m بازی رو می تونم اجرا کنم
    Acer nitro v15

16. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    بله، حتما می‌تونین، ولی شاید رو 1080P نشه، مثلا رو 900P خوب بهتون فریم بده

Mohamad1376 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید