مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اينا تا حالا تاييد شده مگه نه؟
نمايشي از bb
نمايشي از order
نمايشي از u4
معرفي يه بازي(يا مال كپكام يا tlg)
اگه همينا باشه عاليه ديگه چي ميخوايين ملاقات با سازنده ها هم بيشتر براي طرفداراي دواتيشه باحاله:d واسه من همين ٤ تا رو درست و حسابي پوشش بدن كافيه

.

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
خوب واقع بینانه نگاه کنید ربطی نداره!:D یعنی اینکه این مراسم خیلی بزرگ و اتفاقی تکرار نشدنی هست دال بر معرفی بازی های عجیب و غریب نیست. چون جذابیت این مراسم توی خود ان هست.

ضمن اینگه من از ابتدای این تاپیک تاکید کردم و کماکان هم قویعا بهش معتقدم؛ این برنامه سونی در درجه اول یه هایپ و تبلیغ برای تضمین فروش آخر ساله. سونی بازی زیاد نداشته. انحصاری های کمش هم بد عمل کردن (اگه نگیم افتضاح). برای مقابله با مایکرو مجبوره که یجور جنگ تبلیغاتی راه بندازه. به واسطه همین و ایونت و هایپ های الکی که میکته, هر روز توییت جدید میکنن و .... تبلیغ میکنه! تبلیغ!

منم نگفتم قراره تخیلات ما مثل crash و یکی دو جین بازی معرفی بشه تو این بحث من طرف شما م :d فقط میگم با این حجم هایپ و جو به یه TLG بسنده نمیکنن خب چندتا بازی که نمایششون قطعی شده. با توجه به صحبت های کپکام حدسم اینه که با یه OM انحصاری طرفیم و بقیه ی اسم ها مثل S F. ilter و crash و... بیشتر آرزوی ما گیمرهاست تا واقعیت:d اون موقع که من امید به معرفی کراش داشتم هنوز پشت لبم سبز نشده بود و دیگه از این بازی کشیدم بیرون:d
اما دوتا چیز بهم الهام شده:d یکی معرفی GOW4 توسط sm(از بابت داستان هم خیالتون راحت بالاخره یه جوری ادامه ش میدن) و دومیش یه بازی خفن و فک انداز با پشتیبانی از Project Morpheus.
یعنی امیدوارمتمرکز سونی روی PM نره تا E3 و یه چیزی ازش نشون بدن.
اما در مورد هایپ و تبلیغات. سونی و تبلیغات الکی؟ استغفرالله شما همین پنج شنبه توبه کن:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اينا تا حالا تاييد شده مگه نه؟
نمايشي از bb
نمايشي از order
نمايشي از u4
معرفي يه بازي(يا مال كپكام يا tlg)
اگه همينا باشه عاليه ديگه چي ميخوايين ملاقات با سازنده ها هم بيشتر براي طرفداراي دواتيشه باحاله:d واسه من همين ٤ تا رو درست و حسابي پوشش بدن كافيه

.
رچت رو از لیست ها جا نندازید :((
اینم هست:(

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یه نفر بنام 7 دسامبر خبر از احتمال مشخص شدن چیزهایی در مورد این حروف داده.معنیش هم با خودتون که چه چیزایی میتونن باشن:|:

n9tswm64fpxgon72lcya.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اولین چیزی که با دیدن C به ذهن همه میرسه کرشه خب با رنگ نارنجیش :D
O برای اسپایرو ( اگه حرف آخرش منظورش بوده باشه :D ) و T هم برای سلطان خسته ها TLG :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من معرفی بازی Guerilla رو خیلی محتمل میدونم :d یه تیزر کوتاه و خفن نشون بدن و گیمپلی هم توی E3 عالی میشه
بنظرم بازی جدید MM و GG حتماً باید معرفی بشن, چون خیلی وقته روشون کار میکنن و اگه به اندازه کافی هایپ ایجاد نشه به اهداف مالیشون نمیرسن :d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
بنده خدا ری توییت کرده::d

50rbu071xmt33zc8psc8.jpg

hafrkvkts196pjbpwzj.jpg

یوشیدا به ژاپنی جواب داده:知らん که Google Translate اینجوری معنی کرد:Dunno یعنی چی اخه؟:|:d

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
یه نفر بنام 7 دسامبر خبر از احتمال مشخص شدن چیزهایی در مورد این حروف داده.معنیش هم با خودتون که چه چیزایی میتونن باشن:|:

n9tswm64fpxgon72lcya.jpg
همونطور که دوستان گفان
C: Crash
T: TLG
و همونطور که دوستان نگفتن
PM: Project Morpheus
O : بلکم onimusha

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
n9tswm64fpxgon72lcya.jpg

Crash Bandicoot
Spyro the Dragon
PlayStation Mobarezeh (منظور از مبارزه همون PlayStation Vs Capcom هست)
Devil May Cry
The Last Guardian + The Last of Us 2
والا با این جو و هایپی که ایجاد شده، همه اینا رو هم نشون بدن ملت ناراضی هستن! :D

کاش منم حوصله داشتم یه اکانت Twitterـی چیزی بسازم و هی شایعه از خودم در بکنم! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

n9tswm64fpxgon72lcya.jpg

C: Crash
O: Onimsuha
PM: Project Morpheus
D: Devil May Cry 5
T: TLG

حالا به این میشه گفت یه لیست واقع گرایانه :-" :D

ولی نه خارج از شوخی اون D قرمز بدجوری آدم رو یاد Devil May Cry میندازه :D C نارنجی هم نشونه Crash ـه ولی متاسفانه IP هنوز دست Activision ـه... 8-|

اوتار نه، من شون ساله عوضش نکردم اما سر امضا ردیفه!:biggrin1:

دقیقا بخاطر همین گفتم آواتار :D Avatar or Bust :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر