بازی‌کست BaziCast

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اول از همه تشكر و خسته نباشيد ميگم براي پادكست خوبتون.
جاي امير گل خاني هم واقعا خالي بود.
يك نكته هم بگم: آپديت مربوط به پخش موزيك و ويديو و كلا پشتيباني از فلش درايو براي كنسول Xbox one ماه Aguest به كنسول اضافه شد.
راستي من جواب سوال هفته هم پ.خ كردم :d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
يك نكته هم بگم: آپديت مربوط به پخش موزيك و ويديو و كلا پشتيباني از فلش درايو براي كنسول Xbox one ماه Aguest به كنسول اضافه شد.
اینکه دربارش بحثی نیست. موضوع صحبت های ما قابلیت اسکرین شات بود که قراره در آینده اضافه بشه

مرسی از نظرتون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خیلی خوب بود خسته نباشید واقعا. بنظرم نیازی به جایزه دادن هم نیست هدفتون از طرح سوالات میتونه این باشه که یه بحثی بین شنونده ها شکل بگیره و تو قسمت بعدی شما بحث های کاربران رو هم دخالت بدید تو پادکست و یجور تعامل شکل بگیره بین دو طرف. حالا جایزه هم نبود مشکلی نداره.

در ضمن من بلاخره تونستم یکی رو پیدا کنم که مثل خودم spec ops براش بهترین بازی نسل قبل بوده باشه چیزی که تو هیچ پادکست دیگه ای پیدا نکردم از این نظر پادکستتون خیلی منحصر بفرد بود برام:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
هاها این عالی بود >:)>:)>:)
یعنی دقیقا همون چیزی بود که من میخواستم :D اصلا اگه تهیه کننده اش خودم هم بودم اینجوری که دلم میخواست و درآوردینش در نمیومد :D

جواب سوالتون هم برام sms کنید که براتون پیام خصوصیش کنم :p :D

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
عالی بود . فقط همین جوری ادامه بدید و این پادکست رو کنسل کنید:) آخه همهی پادکست ها برسن به یه جایی تعطیل میشن

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
عالی بود دوستان، عالی !
نکته ای که من خیلی برام شیرین بود، اتمسفر و جوّ دوستانه بین بحث هاتون و از همه مهم تر ریل تایم ( :d ) بودن حرف زدن هاتون در خصوص با بحث ها و بازی های مختلف بود !
اینکه مثلا در مورد یه بازی بزرگ و پرسروصدا که قراره چندماهه دیگر عرضه بشه و یا شده، و بعد یکی از میان شما که از قضا بازی مورد علاقه ـش و Fanـش هم هست، با حس و هیجان بیشتری در رابطه با اون عنوان صحبت کنه و خلاصه حسّ واقعی ـش رو بگه، برای شنونده (چون ما مخاطبانی که فقط صدای شماها رو می شنویم..) قطعا به مراتب شیرین تر و صدمرتبه شنیدنی تر هست و راحت ارتباط برقرار میکنه و مهمّ تر اینکه نسبت به تایم برنامه و ایتم های مختلف خسته کننده نمیشه ! :d دوستان اینهایی که میگم، تا حالا در پادکست ـتون بوده، منظورم اینه که همیشه بر همین روال پیش برید عالیه ! یا مثلا قسمتی که در مورد آمار و فروش و تحلیل بازی ها هست، لفظ و لحن بیان یکمی جدّی تر (حرفه ای تر..) باشه، خیلی بهتره، جدی منظورم این نیست که با جدیت و قاطعیت تمام گفته بشه، خیلی کول و باحال و با لحن گیمری خودمون و البته اون لحن بیان ـه یکم حرفه ای تر باشه، مثلا بهتره ! :d شخصا خودم چون واقعا علاقه داشتم این پُست رو بدم و نظرم رو گفته باشم، اینکارو انجام دادم، چون مخاطبی که قراره یه چیزی رو دنبال کنه بالاخره باید برای هر چه بهتر شدن ـش حداقل اینکه نظر خودش رو گفته باشه، بگذریم..:d
===
یه پیج رسمی در تویئتر هم اگر راه بندازید عالیه ! :d سوالات و نظرسنجی هاتون رو اونجا هم میتوانید قرار بدید و موارد دیگه ای نظیر منتشر شدن پادکست شماره بعدی و یجورایی اطلاع رسانی و این دسته از حرف ها..
فیسبوک هم راه انداختید که این عالیه ! :d اگر هم بتونید Cover Album پادکست رو بر روی فایل های صوتی که منتشر میکنید بچسبونید بهتره و حالت رسمی تری به خودش میگیره، همین ! :d
3heeqjd2l6n4oslmcmkt.jpg

ممنون !

آخرین ویرایش:

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
من هم به آقای طالبیان و آقای کریمی طار جواب رو پیام خصوصی کردم. به احتمال 99 درصد درسته:)

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اینکه دربارش بحثی نیست. موضوع صحبت های ما قابلیت اسکرین شات بود که قراره در آینده اضافه بشه

مرسی از نظرتون
يك قسمت از پادكست گفته شد كه اين قابليت از همون ابتدا بر روي xbox one بوده (قابليت پخش آهنگ و ويديو)، در صورتي كه سه ماه اضافه شده به كنسول

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,278
نام
محمدرضا
حرف نداشت قسمت دوم چه از لحاظ محتوای صوتی، چه از لحاظ کیفیت شنیداری . خیلی ممنون که از وقتی کی میزارید برای تهیه این پادکست .
کسری کریمی طارش رو بیشتر کنید ! :D
موفق باشید .

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
خیلی خوب بود. همگی خسته نباشید.

یه پیشنهاد اینکه امکانش هست تو هر هفته مهمان هم بیارید ؟ از دوستان دیگه قطعا :D مثلا با یاشار در مورد Mortal Kombat X صحبت کنید و با سهیل در مورد ویچر 3 و کلا این مدل بحث حالا یا به صورت پیش نمایش مانند یا نظرخواهی اگه بشه عالیه.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,534
نام
کورش
هر دو رو گوش کردم عالی بودن. واقعا خسته نباشید.
این قضیه retro gaming رو که وعده دادین استقبال میشه بشرطی که هم بخش ثابت بازیکست باشه و هم واقعا retro باشه نه بازیهای 5 سال قبل:d
یک مورد که خیلی بهتر شده بود این قضیه تو حرف همدیگه اومدن و نامفهوم بودن جملات بود که در قست دوم خوشبختانه خیلی کمتر بود.
تنها نکته ای که یخورده اذیت میکرد یکی دو تا تلفظ بود مخصوصا کلمه evil. این رو اگه تو قسمت بعد بتونید تصحیحش کنید و اویل نگید ممنون میشم :d چون خودتون بهتر از من میدونید که تلفظ ایول صحیحتر هست.
اون گیری هم که رو مخفف نویسی دادین رو کاملا موافقم و خودم هم گاهی میمونم که طرف منظورش کدوم بازیه:d

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
واقعا عالی بود. کلا از ایده های جدید خوشم میاد و پادکست در مورد بازی به این صورت ندیده بودم.
یه پیشنهاد داشتم؛ فکر میکنم خیلی خوب بشه اگه حین گفتگو یه آهنگی به صورت پس زمینه و ولوم کم پخش شه.

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
دو قسمت رو گوش دادم ..كم نقص بود ....عالي بود ....ايشالله يه روز به صورت تصويري بتونيم اين برنامه رو دنبال كنيم مثل سايت هاي بزرگ گيم IGN و يا GameTrailers كه پروداكشن تصويري دارن ....
من اين دو قسمت رو تو گوشي دان كردم تو راه دانشگاه گوش ميدم و لذت مي برم ...واقعا وجود چنين چيزي به شدت جاي خاليش حس ميشد كه به لطف و همت دوستان اين قضيه داره انجام ميگيره .....
فقط اي كاش وقتي وارد بحث راجب يه گيم ميشيد بيشتر راجبش بحث كنيد از زواياي مختلف و روش قشنگ عميق شيد ....من دقت كردم خيلي سريع اطلاعات رو راجب يه بازي ميديد يه بحث مختصر هم ميكنيد راجبش بعد تمام گيم بعدي .... من دوست دارم به عنوان يه مخاطب ببينم راجب يه گيم كه مورد بحثتون قرار ميگيره بيشتر مكث كنيد و سريع ازش رد نشيد ....ضمنا يه بخش هم راجب ترك ها و موسيقي هاي زيبا بازي ها بزاريد و بازي هايي كه اهنگ هاي زيبا و به ياد ماندني داشتن رو بررسي كنيد و ترك شون رو پخش كنيد ....همچنين يه بخش top 10 هم بزاريد و در موردش بحث كنيد مثلا يه قسمت راجب top 10 نسل هفتم يه قسمت راجب top 10 بازي هايي كه منتظر اومد نشون در سال 2015 هستيد و ....

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
عالی بود عالی :D هنوز سر جمع دو قسمت بیشتر ندادین ولی احساس میکنم عاملا عادت کردم و باید هر هفته حتما گوش بدم :D خواهشا هرچی کیفیت صدا رو ببرید بالا بهتر :D مثلا قسمت دوم یه کیفیت HQ داشت که خیلی خوب بود :D

البته میدونم با چه سختی و امکانات کمی دارید اینکار رو میکنید :| ایشالا درست میشه :D

مثلا با یاشار در مورد Mortal Kombat X صحبت کنید و با سهیل در مورد ویچر 3 و کلا این مدل بحث حالا یا به صورت پیش نمایش مانند یا نظرخواهی اگه بشه عالیه.
یه پیشنهاد داشتم؛ فکر میکنم خیلی خوب بشه اگه حین گفتگو یه آهنگی به صورت پس زمینه و ولوم کم پخش شه.

این دو پیشنهاد رو هم خواهشا و حتما مد نظر داشته باشید :D بخصوص اون قسمت یاشار :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر