طرفداران psp

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آها پس دوران طلایی سونی تو کنسول دستی از دست دادی در اصل میشه گفت هر روز یه سورپرایز بزرگ بود

در حد اینکه psp تا 2013 حدود 80 میلیون کنسول فروخت دقیقا ps3 هم 80 میلیون کنسول فروخت

این یعنی ابهت psp در صورتی که psp میشه گفت میان نسلی بود هم آخر نسل هفت لانچ شد هم اول نسل هفت بود که کلی بازی مشترک با ps2 و همینطور بازیا مشترک با ps3 داره

هم خروجی tv و ..............
خودم اینا رو میدونم ولی هنوز دیر نشده من میتوانم بازی کنم و البته بگم بازی های شاخ رو بازی کردم تا یه حدی و بازی های فینال فانتزی 7 کریسیس کور و تکن و گاد اف وار و گاد ایتر و غیره
بازی کردم ولی نه زیاد چون ویتا هم در کنارش دارم یکمی باید برای هر دو تاش وقت بذارم
برهرحال ممنون دوست من همین طوری به معرفی بازی ها به پرداز مخصوصا اگر ژاپنی بود یا jrpg مرسی

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

Assassin%27s_Creed_Bloodlines.jpg

شخصیت این نسخه باز هم الطیر است که بسیاری از مارا خوشحال میکنه .

شما میتونید با وصل کردن psp تون به ps3 (در بازی AC 2 ) به بازی AC 2 شش سلاح جدید باز کنید !

داستان بازی هم بعد از وقایق نسخه ی اول بازی رخ میدهد.

گیم پلی بازی واقعا عالی کار شده و جای بحث ندارد .

این نسخه همه ی قابلیت های نسخه ی قبلی را که برای PS3 و X360 منتشر شده بعلاوه ی چند حرکت جدید دارد.

از حرکت های جدید بازی میتوان به انداختن سرباز ها از روی لبه ی بلندی ها اشاره کرد که بسیار کار آمد هم هست .

مثل نسخه ی قبلی میتوان از در و دیوار بالارفت و روی دیوار ها و هرجای دیگری پر از جای پا است و کمبودی ندارد.

مبارزات نیز مثل گذشته هستند. چند نفر شما را محاصره میکنند و شما باید با آنها بجنگید.

51Vl-PwMLbL.jpg

در بازی 3 اسلحه وجود دارد : شمشیر-خنجر و تیغی که از دست الطیر بیرون می آید.

هوش مصنوعی دشمنان هم خوب کار شده و قابل قبول است.

در آخر هر Memory Block یک غول تخیلی هم که دارای جان (خون) است وجوددارد که هرچه جلوتر بروید کشتن آنها سخت تر میشود.

ولی مشکی که خیلی آدم را آزار میدهد تکراری بودن بیش از حد بازی است شما فقط و فقط باید آدم بکشید و بس

میرسیم به گرافیک بازی که واقعا برای یک کنسول دستی شاهکار محسوب میشود ...

مناظر و دور نما های فوقالعاده ... طراحی بسیار زیبای کارکتر ها و صورت آنها ... طراحی فوقالعاده خود الطیر و ...

تنها مشکل قسمت گرافیک این است که کارکتر ها حالت عروسکی دارند و اندامشان حالت و اندازه ی مناسب و طبیعی ندارد که البته زیاد مهم نیست و میتوان از آن چشم پوشی کرد

دشمنان هم از تنوع خوبی برخوردارند (البته برای یک کنسول دستی.)

سایه پردازی های بازی هم جای بحثی باقی نمیگذارد ...

خوبی دیگر بازی این است که کاتسین های بازی همگی ریل تایم هستند.

در کل گرافیک بازی برای PSP واقعا عالی و بی نقص کار شده و ایرای نمیتوان از آن گرفت.

صدای کارکتر ها هم انگار از توی رادیو می آیند از بس که بی کیفیت هستند ولی در انتخاب لهجه خوب کار شده و افراد عربی با لهجه حرف میزنند .

افکت های بازی هم که همگی بی کیفیت و تکراری هستند.

در کل صدا گذاری بازی اصلا نیاز ها را بر آورده نمیکند و کاملا ناقص است.

این بازی روی هم رفته بازی بسیار عالی و جذابی برای یک کنسول دستی محسوب میشود که خرید آنرا به همه توصیه میکنم.

51alH0%2BUkEL.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

51GZCeT0bSL.jpg

این بازی در 2009 منتشر شد که یکی از بهترین بازی هایی است که تا به حال برای PSP ساخته شده .

در این بازی شما کنترل شخصیتی چینی به نام Houng را بدست میگیرید که پس از آمدن به Liberty City شمشیر اجدادی خانوادگی خود را که ارزش بسیاری نیز دارد گم میکند. عموی او زمانی که از این ماجرا خبر دار میشود به او میگوید که باید این شمشیر ارزشمند را هر طور که شده پیدا کنی و حالا این شمایید که باید با انجام دادن ماموریت های مختلف برای افراد مختلف این شمشیر را پیدا کنید .

گیم پلی بازی چیزیست که بازی را برای شما اعتیاد آور میکند .

بازی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است .

به عنوان مثال خرید و فروش مواد مخدر برای بدست آوردن پول .شما هنگامی که ماشینی را میخواهید از کنار خیابان بدزدید مجبورید آن را روشن کنید ولی چگونه ؟ در بعضی از ماشینها فقط با پیچ گوشتی برخی با چسباندن دو سیم به یکدیگر و بعضی دیگر با شکاندن کد امنیتی !در این بازی چیزی که فراوان است اینگونه کارها است که معمولا با آنالوگ و گاهی هم با دکمه ها انجام میشود .

8248.jpg

از وسایل نقلیه بازی هم میتوان به هلیکوپتر ، ماشین ، موتور و قایق اشاره کرد که تنوع خوب و قابل قبولی هم دارد.

سیستم فرار از پلیس هم تغییر کرده . شما باید به اندازه ی ستاره ی پلیس هایی که دنبالتان هستند ماشین پلیس خراب کنید تا از شر آنها خلاص شود .اسلحه های بازی نیز متنوع هستند .

گرافیک بازی بسیار زیبا و پر جرئیات است . شما در این بازی با دوربین از بالا مثل GTA II طرفید که البته به آن شکل هم نیست !

صدا گذاری بازی هم قابل قبول است .افکت های بازی خوب و متنوع هستند.

بازی از جذابیت بسیاری برخوردار است . ماموریت های متنوع و سرگرم کننده . داستان زیبا و درگیر کننده.نو آوری های بازی مانند خرید و فروش مواد ! و ... این بازی را به یک بازی اعتیاد آور تبدیل میکنند که بر خلاف GTA های قبلی که برای PSP آمده بود کاملا آسان و قبل بازی کردن و همچنین طولانی است .

در کل بازی کردن این بازی مهیج و اعتیاد آور رو به همه توصیه میکنم چون واقعا یک بازی درست و حسابی که آدم رو ساعت ها پای PSP میشونه.

8242.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

کنسول بازی
nintendo nes ( در ایران به میکرو شناخته میشه ) که وارد بازار جهانی شد یک انقلاب تو صنعت گیم دنیا بود شرکت نینتندو صنعت گیم از بازیا 4 پیکسلی به دنیا ماریو .متالگیر و ............. آورد.

شبیه ساز برای اجرای بازیا این کنسول روی پی اس پی معرفی کنم.

دانلود ۱۵۰ بازی قدیمی و برتر میکرو
Nintendo_nes حجم ۱۶ مگابایت

دانلود از سرور سایت(لینک مستقیم)

شبیه ساز برای پی اس پی:

NesterJ 1.12 Plus v0.80

NesterJ-1.12-Plus-0.80.jpg

حجم: ۱٫۱۲ مگابایت

+ لینک دانلود از سرور سایت (مستقیم)

نصب و اجرای برنامه

nesterp-install.png

پس از دانلود برنامه و خارج کردن آن از حالت فشرده پوشه برنامه NesterP را در مسیر PSP\Game کارت حافظه (مموری کارت) کپی کنید…

Roms-install.png

نصب بازی های میکرو

سپس ROMs بازی ها را از حالت فشرده خارج و به پوشه Roms در داخل پوشه برنامه NesterP کپی کنید.

Roms.png

nesterp.png

دسترسی به منو برنامه:جوی استیک آنالوگ را به سمت چپ فشار دهید.

با گرفتن دکمه های R و L می توانید سرعت اجرایبازی ها را کند و تند تر کنید… همچنین ذخیره مراحل بازی، اجرای بازی ها به صورتتمام صفحه تنها بخشی از امکانات فوق العاده خوب این برنامه است.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
باز هم یه تاپیک عالی و خاطره انگیز از آقا احسان گل
آفا احسان دمت گرم.واقعا که psp یه کنسول دستی تک بود...
من همه مدلاشو داشتم ولی متاسفانه فروختم ولی اکثر بازیاشونو بازی کردم... از مدل 1000 داشتم تا go
هنوز مزه GOW و رسیستنس زیر زبونمه...
والا هنوزم بعضی وقتا میزنه به سرم که دوباره بخرم ولی نمیدونم چرا بغیر از psp go چشم رو نمیگیره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یادش بخیر !
عحب کنسولی بود
حیف شد واقعا سونی به ویتا خوب نرسید
:(

آره صادق جان کنسول دستی خوب و قدرتمندی بود
آره متاسفانه :(

باز هم یه تاپیک عالی و خاطره انگیز از آقا احسان گل
آفا احسان دمت گرم.واقعا که psp یه کنسول دستی تک بود...
من همه مدلاشو داشتم ولی متاسفانه فروختم ولی اکثر بازیاشونو بازی کردم... از مدل 1000 داشتم تا go
هنوز مزه GOW و رسیستنس زیر زبونمه...
والا هنوزم بعضی وقتا میزنه به سرم که دوباره بخرم ولی نمیدونم چرا بغیر از psp go چشم رو نمیگیره

ممنون حمید رضا جان لطف داری
درسته داداش درکت میکنم و حسی که داری نم قبلا تجربه اش کردم
من فقط سری 1000 و psp street داشتم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بهترین psp کدومه به نظرتون ؟
مثل اینکه 3000 ها یکسری مشکلات تصویر دارند ؟ نه ؟
ممنون

بسته به سلیقه اس

بین سری 1000 و 2000 و 3000 مدل 3000 بهتره
اگر psp تاشو با حافظه داخلی دوست داری psp go بهتره تنها psp ی هست که بلوتوث داره و دسته ps3 اصلی هم بهش وصل میشه
psp street هم آخرین مدل psp ه که مزایا و معایبی داره

psp street از مدل 3000 کلفتره و یکمی از مدل 1000 لاغرتره -- دکمه ها کنترل پایینش نیمه لمسی شده - وای فایو توش حذف شده - برعکس 3000 که بدنه براق و فوق العاده حساس و خش پذیر داشت مدل street بدنه مات و مقاومتری داره - صفحه نماییشون در یه حده اما psp street صفحه نمایشش ضد پیکسل سوختیگه - و psp استریت بجا 2 اسپیکر 1 اسپیکر داره
از نظر قیمتی psp street خیلی کمتر از 3000 قیمت داره

Sonic-The-Hedgehog-Sonic-Skier-plush.jpg

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
psp دست دوم سالم سالم چنده؟ چه مدل ها psp هست؟ کپی خورش چجوریه و چقدر هزینه داره؟
بازی هاش چه تعداده؟ اکثر بازی هاش ژاپنیه یا نه؟ بازی هاشو از کجا باید گرفت؟
تو عکسی دیدم میشه psp به تلویزیون وصل کرد واقعا وصل میشه؟ کیفیت تصویرش روی تلویزیون چطوره؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
psp دست دوم سالم سالم چنده؟ چه مدل ها psp هست؟ کپی خورش چجوریه و چقدر هزینه داره؟
بازی هاش چه تعداده؟ اکثر بازی هاش ژاپنیه یا نه؟ بازی هاشو از کجا باید گرفت؟
تو عکسی دیدم میشه psp به تلویزیون وصل کرد واقعا وصل میشه؟ کیفیت تصویرش روی تلویزیون چطوره؟
بیا اول این دو تا تاپیک رو مطالعه کن
راهنمای استفاده
سوالات متداول و مهم قبل از خرید Psp (حتما خوانده شود!)
بعد سوالتون هم اینجا بپرس نه اینجا مرسی
سوالات و مشکلات PSP

• Like
Reactions: bazicon

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
Little Big Planet

psp از نظر بازی خیلی خوب تونسته عمل کنه -- سال 2004 لانچ شد و تا همین اواخر براش بازی اومد

به همین دلیل بازیا مشترک با ps2 و بازیا مشترک با psp هم داره + اینکه خودش کلی عنوان انحصاری هم داره + بازیا مولتی

از بازی هایی مثل Call Of Duty Road To Victory انحصاری تا Resistance - Locoroco و ...................

از نظر بازیا fps میشه گفت psp هم خوب عمل کرده هم ضعیف -- شاید بگید چطور؟ بازیا شوتری مثل Resistance - Medal of Honor Heroes 2 - 007From Russia With Love و ........ بازیا خیلی خوبی هستن که ارزش بازی کردن رو دارن اما بعضی از بازیا fps ش دوربین ازبالاه مثل بازیا اندرویدی 50cent bulletproof - Rainbow Six Vegas و .............

خوبی psp اینه که تنوع بازی بالایی داره و تو هر سبکی که بخواید چنتا بازی top سریع پیدا میکنید عنوان نمونه بازی Little Big Planet که اولین بار برای psp ساخته شد و بازی خیلی دوست داشتنیی هست

از نظر هک و اجرا بازی هم بازیا psp میشه دانلود کرد و ریخت تو مموری کارت مخصوصش ( مموری کارت هایگ کپی چینی ارزون قیمت ) و بازیا اجرا کرد چون psp هک نرم افزاری هست

و psp یه توانایی دیگه هم داره یه مدیا پلیر یا بهتر بگم مدیا سنتر هم هست یعنی فایلا موزیک و ویدیو و عکس اجرا میکنه اونم با کیفیت

بدون نیاز به شبیه ساز فقط با یه برنامه که آموزشش تو همین بخش هست میشه بازیا ps1 رو psp اجرا کرد

الان میشه یه psp دست دوم تمیز با 150 هزار تومن خرید

• Like
Reactions: bazicon

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر