جام فیفا 15 (پست اول خوانده شود)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
سلام حاج حسین گل:bighug:
اقا شما دلت برای اینوریا تنگ شده ما دلمون برای اونوریا:( خیلی از بچه های حرفه ای و گل رفتن روی نسله جدید که صادق چندتاشون گفت...حالا شما برو یکیشون پیدا کن ببین تا حالا اصلا اومده بگه من؟! دیگه تقریبا اینایی که همدیگه میشناسن حداقل چندبار باهم بازی کردن و دستشون اومده کی به کیه و با همدیگه چندچندن...و اصلا نیازی نیست بیاد بگهه من رستم دستانم:d...کلا هرطرفی بری از این دست ادما زیاد هست یعنی تا میبینه 1جمعی دارن بحث میکنن خودش میندازه وسط و درباره ی شاهنامه فردوسی و سرزمینهایی که فتح کرده میگه!:d حتی اگر در حد رستمم باشه بازم پیشه بقیه سطح خودش در حد تلخک دربار میاره پایین!:d پس باید همینجوری از کنارش رد بشی و 1لبخند بزنی تا 1دفعه ناراحت نشه و بهش برنخوره!....
خلاصه اونی که خوبه خودش نمیکشه تا به بقیه بفهمون خوبه,گرفتی که چی میگم؟!:d حالا روی 16که همه از اینطرف میایم اونطرف دیگه اونجا گلستون میشه,والا!:d
/
این مشکل نیست عزیزم،طرفداره رئال زیاده :d
شما میتونی یه تیم ۴.۵ ستاره برداری تا دیگه رئال رو نبینی ;)
حالا وجدانن خودت فکر می کنی 90% کسایی که توی سیزن رئال برمیدارن طرفداره رئالن یا طرفداره 1چیزه دیگه هستن توی بازی رئال؟!:d
/
منم بازی اولم با mersha_d انجام دادم...دقیقه45 گل چهارم خورد کلا از psn قطع شد...حالا خودش میگفت اینترنتم قطع شده! ولی دیگه اینقدر ناشیانه از بازی اومد بیرون که 1بچه 2ساله هم میفهمه عمدی بوده! لااقل میذاشتی بازی شروع بشه بعدش اینترنت قطع کنی نه بعد اینکه توپ رفت توی دروازه بزنی نت قطع کنی:| من با همه چی توی بازی کنار میام حتی اگر طرف فحش بده برام مهم نیست ولی اینکه بیای از بازی بیرون و فکر کنی طرف مثله خودت پشته گوشاش مخملیه و بچه بازی دربیاره دیگه نه!
حامد توی psn هم بهت گفتم جریان چیه...بازی برگشتم دیگه انجام نمیدم چون طرف dl کردم رفت! دیگه خوددانی...هرکی هم خواست بگه کلا میکشم کنار...

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلام حاج حسین گل:bighug:
اقا شما دلت برای اینوریا تنگ شده ما دلمون برای اونوریا:( خیلی از بچه های حرفه ای و گل رفتن روی نسله جدید که صادق چندتاشون گفت...حالا شما برو یکیشون پیدا کن ببین تا حالا اصلا اومده بگه من؟! دیگه تقریبا اینایی که همدیگه میشناسن حداقل چندبار باهم بازی کردن و دستشون اومده کی به کیه و با همدیگه چندچندن...و اصلا نیازی نیست بیاد بگهه من رستم دستانم:d...کلا هرطرفی بری از این دست ادما زیاد هست یعنی تا میبینه 1جمعی دارن بحث میکنن خودش میندازه وسط و درباره ی شاهنامه فردوسی و سرزمینهایی که فتح کرده میگه!:d حتی اگر در حد رستمم باشه بازم پیشه بقیه سطح خودش در حد تلخک دربار میاره پایین!:d پس باید همینجوری از کنارش رد بشی و 1لبخند بزنی تا 1دفعه ناراحت نشه و بهش برنخوره!....
خلاصه اونی که خوبه خودش نمیکشه تا به بقیه بفهمون خوبه,گرفتی که چی میگم؟!:d حالا روی 16که همه از اینطرف میایم اونطرف دیگه اونجا گلستون میشه,والا!.:d
درود بر آقا رضای گل...:d
اینایی که صادق گفتو قبلا همشونو داشتم ولی با سینا تا حالا بازی نکردم با اینکه تو فرندام بود...با عبدالله هم بازی کردم همش بنفیکا برمیداره آدم موذب میشه تیم خوب جلوش برداره:d
با علی هم بازی کردم لامصب عطش گل زدن داره با رئال دهنمو تو فیفا14 صاف کرد البته منم از خجالتشون در اومدم...:">
حسام هم که از فیفا13 با هم بازی میکردم از بچه های گل روزگاره...فقط آرین رو نمیشناسم البته شاید اسما نمیشناسم...در کل دمتون گرم اونارو ادد میکنم ولی منتظر شما میمونم چون بازی کردن با شما ها ی حال دیگه ای داره...

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
خوب من و دوست خوبم مهرشاد بازی رفت و برگشت انجام دادیم و بازی های من دیگه تموم شد
POUYAN_PERSIAN78 vs Mersha_d
بازی رفت 3 بر2 به نفع من یعنی POUYAN_PERSIAN78
بازی برگشت هم 4 بر3 به نفع من یعنی POUYAN_PERSIAN78

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بازی منو darkwarior
رفت ۷-۳ به نفع من (اولش 2-0 عقب بودما :d)
برگشت ۴-۲ به نفع من

------------------------

من همه ی بازی هامو انجام دادم:
8 بازی
5 برد
1 مساوی
2 باخت (با کمک داور :-")

16 امتیاز

35 گل زده
26 گل خورده
تفاضل 9

و حس میکنم با اقتدار به مرحله ی بعد صعود خواهم کرد :-" :d

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
برادر نیما من 6 تا 8 بودم هیچ ندایی نبود ... متاسفانه ساعت 12 شب نمی تونم آن شم ، برا فردا هم کلی کار دارم ولی با پوزش از حامد، فردا صبح هر جوری شده آن شو :D

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
ی وقتایی بعضی چیزا غیر قابل پیش بینی هستن من امروز ساعت 6 خواستم آن شم ک یهو دیدم شارژ ندارم تو کارتمم پولی نبود(جوونیه دیگه در ضمن تو ایران هم زندگی میکنیما آیفون 6 3/5م) ... خلاصه همین الان آن شدم
معذرت میخوام از بد قولیم دست من نبود یهو:x

- - -ویرایش - - -

برادر نیما من 6 تا 8 بودم هیچ ندایی نبود ... متاسفانه ساعت 12 شب نمی تونم آن شم ، برا فردا هم کلی کار دارم ولی با پوزش از حامد، فردا صبح هر جوری شده آن شو :D
:x:x:x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر