بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوستان wakefu چطوره ؟ ارزش دانلود داره ؟ حجمش چقدره ؟ کلن یه توضیح درموردش بین و اکه خوبه لطفا لبنک دانلود رو هم برام پ.خ کنید که به جمعتون بپیوندم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
آقا بلند شید بیاید c9 که رودست نداره .. :p ازنظر گیمپلی، اکشن، تنوع کلاس، هیچ بازی در سطحش ندیدم (چه آنلاین چه آفلاین چه پولی چه فری)
مشکلش فقط قسمت PVEـه که تنهایی و بدون همبازی خسته کننده میشه و لول آپ طول میکشه.. وگرنه حرف نداره این بازی.. بلند شید بیاید اینجا :p

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
دوستان wakefu چطوره ؟ ارزش دانلود داره ؟ حجمش چقدره ؟ کلن یه توضیح درموردش بین و اکه خوبه لطفا لبنک دانلود رو هم برام پ.خ کنید که به جمعتون بپیوندم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
قشنگه:d
حجمش 1/5 گیگ بیشتر نیست
من خیلی چیزا در موردش الان یاد گرفتم ولی زیاد توضبح دادنم خوب نیست ! ولی اگه دانلودش کنی ضرر نکردی چون واقعا ارزششو داره

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
قشنگه:d
حجمش 1/5 گیگ بیشتر نیست
من خیلی چیزا در موردش الان یاد گرفتم ولی زیاد توضبح دادنم خوب نیست ! ولی اگه دانلودش کنی ضرر نکردی چون واقعا ارزششو داره

Voice داری بیا Teamspeak توضیح بده :D !

Blackshadow00

کاربر سایت
Feb 19, 2013
73
نام
Arman
بچه ها این بازی ترانسفرمرز خیلی حال میده دانش کردم خیلی فاز میده! هم pvp خوبی داره هم pve خوبی! تازه کش شاپ و اینام توش اثر نزاشته! وخیزین بیاین! البته من برای محرم نیستم دارم میرم یزد! نمیتونم بازی کنم ولی شماها دانلود کنید برگشتم با هم میریم! خیلی فاز میده! مخصوصا اگه با اهنگ بازی کنی!:bighug:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
Voice داری بیا Teamspeak توضیح بده :D !
lol نگفتم که توضیح نوشتنم بده :d :|
کلا نمیتونم خوب توضیح بدم
1/5 گیگ که بیشتر نیست بیاین تو کم کم آشنا میشین
ولی در مورد یه کلاس OP که خیلی هنوز باید nerf اش کنن بگم اسمش Osamodas خیلی ها اینو میگیرن چون واقعا قویه البته خودش نه! یکی از اسپل های اصلیش op عه چون باحاش میتونه monster ها رو Tame یا اهلی کنه واسه خودش! البته نسبت به لول یا تعداد controll( تعداد monster هایی که میشه summon کرد ) مثلا اگه Osamadas لول 50 بشه میتونه 2 تا هیولا لول 25 احضار کنه یا مثلا یه لول 40 با یه لول 10 یا یدونه لول 50 فقط! ولی به چیزا دیگه هم مربوط میشه من کسایی رو دیدم که لول 80 بودن ولی 2 تا لول 50 احضار کردن ! تعداد ranking pvp رو اگه نگاه کنین مثلا از 30 نفر اول که بهترین score رو دارن 17 نفرشون osamodas
داشتن ولی یه خوبی البته واسه طرفی که مقابلشه داره اینه که کلا میتونه 5 بار توی هر fight از هیولا ها احضار کنه البته کشتن اون هیولا های لول بالایی که احضار میکنه کار آسونی نیست ولی خود osamodas به تنهایی هیچ کاری نمیتونه بکنه توی چند لحظه میشه راحت کشتش ! ولی امکان نداره تنها بشه واسه همین کلاس های assasin خیلی در برابر osamodas قوی هستن چون میتونن blink کنن یا invisible بشن و برن راحت osa رو بکشن که دومین کلاس op با این ویژگی های خاص Sram هستش که البته اینم باید یه nerf اساسی بکنن بخواطر ویژگی نامرئی شدن و blink کردنش خیلی راحت میتونه بدونه اینکه ضربه ای بخوره طرف رو بکشه :| فعلا که من ازش خیلی نفرت دارم
کلاس منم Sadida هستش فحش اینا تاحالا زیاد بهم دادن چون میشه گفت یکی از سخت ترین کلاس هاس ولی میتونه راحت با یه کفش پاشته 30 سانتی رو مخ طرف مقابلش راه بره ;) ویژگی op این کلاس هم summon کردن Doll هاست که بستگی به تعداد Controll که داره میتونه doll بیشتری summon کنه راستی یه چیز داشت یادم میرفت هر کلاس 3 نوع از 4 نوع elements رو دارن Fire Water Earth Air اینا elements های بازی هستن که بستگی به بیشترین دمیج و نوع بازی میشه اونا رو لول آپ کرد هر element به کلاس ها 5 نوع اسپل خاص و گوناگون اما وابسته به هم میده مثلا واسه کلاس Sadida سه نوع المنت ها Air Earth Water هستش که هر المنت 5 نوع اسپل تولید میکنن من بیشتر تمرکز کردم روی water و Air چون باحاش میتونم doll های بهتری summon کنم با earth میشه doll های tank احضار کرد که فعلا زیاد ارزش ندارن واسم
2 3 تا کلاس قوی دیگه هم هست شناخت زیادی روشون ندارم ولی بازم توی pvp ranking بهترین score رو دارن
مثل Xelor( کلاس نفر اولpvp) و lop و rogue و masguerider( که واسش ap معنی خاصی نداره ap for ever البته با crit و لول آپ کردن اسپل های اصلی )
ولی sadida به نظر من بعد osamodas و sram بهترینه واسه 1v1 تاحالا تعداد زیادی از کسایی که لولشون بالا تر از من بوده رو زدم very izi;)

YYwhiteYY

کاربر سایت
Apr 16, 2014
41
کلاس مورد علاقه منم Ecaflip( به خاطر Tarot:love:)بعد Sadida !
امروز بنا به دلایلی هیروم رو delete کردمLv.27 بود:(! از اول یدونه دیگه ساختم!

Blackshadow00

کاربر سایت
Feb 19, 2013
73
نام
Arman
lol نگفتم که توضیح نوشتنم بده :d :|
کلا نمیتونم خوب توضیح بدم
1/5 گیگ که بیشتر نیست بیاین تو کم کم آشنا میشین
ولی در مورد یه کلاس OP که خیلی هنوز باید nerf اش کنن بگم اسمش Osamodas خیلی ها اینو میگیرن چون واقعا قویه البته خودش نه! یکی از اسپل های اصلیش op عه چون باحاش میتونه monster ها رو Tame یا اهلی کنه واسه خودش! البته نسبت به لول یا تعداد controll( تعداد monster هایی که میشه summon کرد ) مثلا اگه Osamadas لول 50 بشه میتونه 2 تا هیولا لول 25 احضار کنه یا مثلا یه لول 40 با یه لول 10 یا یدونه لول 50 فقط! ولی به چیزا دیگه هم مربوط میشه من کسایی رو دیدم که لول 80 بودن ولی 2 تا لول 50 احضار کردن ! تعداد ranking pvp رو اگه نگاه کنین مثلا از 30 نفر اول که بهترین score رو دارن 17 نفرشون osamodas
داشتن ولی یه خوبی البته واسه طرفی که مقابلشه داره اینه که کلا میتونه 5 بار توی هر fight از هیولا ها احضار کنه البته کشتن اون هیولا های لول بالایی که احضار میکنه کار آسونی نیست ولی خود osamodas به تنهایی هیچ کاری نمیتونه بکنه توی چند لحظه میشه راحت کشتش ! ولی امکان نداره تنها بشه واسه همین کلاس های assasin خیلی در برابر osamodas قوی هستن چون میتونن blink کنن یا invisible بشن و برن راحت osa رو بکشن که دومین کلاس op با این ویژگی های خاص Sram هستش که البته اینم باید یه nerf اساسی بکنن بخواطر ویژگی نامرئی شدن و blink کردنش خیلی راحت میتونه بدونه اینکه ضربه ای بخوره طرف رو بکشه :| فعلا که من ازش خیلی نفرت دارم
کلاس منم Sadida هستش فحش اینا تاحالا زیاد بهم دادن چون میشه گفت یکی از سخت ترین کلاس هاس ولی میتونه راحت با یه کفش پاشته 30 سانتی رو مخ طرف مقابلش راه بره ;) ویژگی op این کلاس هم summon کردن Doll هاست که بستگی به تعداد Controll که داره میتونه doll بیشتری summon کنه راستی یه چیز داشت یادم میرفت هر کلاس 3 نوع از 4 نوع elements رو دارن Fire Water Earth Air اینا elements های بازی هستن که بستگی به بیشترین دمیج و نوع بازی میشه اونا رو لول آپ کرد هر element به کلاس ها 5 نوع اسپل خاص و گوناگون اما وابسته به هم میده مثلا واسه کلاس Sadida سه نوع المنت ها Air Earth Water هستش که هر المنت 5 نوع اسپل تولید میکنن من بیشتر تمرکز کردم روی water و Air چون باحاش میتونم doll های بهتری summon کنم با earth میشه doll های tank احضار کرد که فعلا زیاد ارزش ندارن واسم
2 3 تا کلاس قوی دیگه هم هست شناخت زیادی روشون ندارم ولی بازم توی pvp ranking بهترین score رو دارن
مثل Xelor( کلاس نفر اولpvp) و lop و rogue و masguerider( که واسش ap معنی خاصی نداره ap for ever البته با crit و لول آپ کردن اسپل های اصلی )
ولی sadida به نظر من بعد osamodas و sram بهترینه واسه 1v1 تاحالا تعداد زیادی از کسایی که لولشون بالا تر از من بوده رو زدم very izi;)

دادا میشه بگی سبک بازیش چه جوریه استراژیکه یا moba یا mmorpg ؟ چون عکساشو دیدم از بالاس! :/

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
دادا میشه بگی سبک بازیش چه جوریه استراژیکه یا moba یا mmorpg ؟ چون عکساشو دیدم از بالاس! :/
mmorpg هستش! هر بازی ای که از بالا باشه که فقط نباید moba یا استراتژیک باشه :| path of exile هم از بالاست ولی اونم mmorpg ــه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
mmorpg هستش! هر بازی ای که از بالا باشه که فقط نباید moba یا استراتژیک باشه :| path of exile هم از بالاست ولی اونم mmorpg ــه
فقط برای اصلاحیه، PoE به هیچ وجه MMO نیست. Action RPG هست با قابلیت های آنلاین شبیه به دیابلو که توی این سبک مورد استفاده هست. MMO کلا یه تعریف دیگه ای داره که PoE اصلا توی این تعریف نمی گنجه.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
فقط برای اصلاحیه، PoE به هیچ وجه MMO نیست. Action RPG هست با قابلیت های آنلاین شبیه به دیابلو که توی این سبک مورد استفاده هست. MMO کلا یه تعریف دیگه ای داره که PoE اصلا توی این تعریف نمی گنجه.
نمیدونستم! آخه تو لیست بازی های mmorpg بود ولی فقط عکساشو دیده بودم

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
کلاس مورد علاقه منم Ecaflip( به خاطر Tarot:love:)بعد Sadida !
امروز بنا به دلایلی هیروم رو delete کردمLv.27 بود:(! از اول یدونه دیگه ساختم!
راستی اگه خواستی اسمتو بذار پارتی بریم منم میخوام یه osa لول آپ کنم نمیتونم اون monster op های لول بالا رو همینجوری ول کنم و اهلیشون نکنم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر