بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
من که عاشق wakfu شدم :-* مدت ها بود دنبال یه بازی اینجوری مثله final fantasy tactics the war of the lion میگشتم که پیداش کردم:x@};-

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
من هنوز 1 گیگ از دانلود archeage مونده . اگه تمام شد و مشکلی نداشت ، لینکش رو با آموزش نصب همینجا میذارم تا دوستانی که با لانچر بازی مشکل دارن هم بتونن دانلود کنن
صفحه بازی زده نشد بریم اونجا ؟
اشکان بن شد :)) بش گفتما . باید پستش رو قبل از اینکه کسی میدید پاک میکرد :p

آخرین ویرایش:

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
من Archeage رو دانلود کردم ، توی دو تا سرور Kyprosa و Orchidna هم کاراکتر ساختم :d
حالا برای دوستانی که با دانلود از لانچر بازی مشکل دارن هم آموزش میدم تا استفاده کنن :-b
اول از همه برنامه Glyph که لانچر بازیه رو دانلود کنید و جایی نصب کنید که حداقل 25 گیگ خالی داشته باشین (لینک دانلود Glyph) و اکانت Glyph خودتون رو بسازید
بعد برنامه MegaDownloader رو دانلود کنید تا بشه با رسیوم از لینک های سرویس فایل شرینگ MEGA دانلود کنید (لینک دانلود برنامه)
حالا برنامه MegaDownloader رو اجرا کنید و این لینک رو کپی کنید :

https://mega.co.nz/#!7YYz2KDI!0o5RUi06SXKT8n8w2glDDAqjqbL2xTJgXuB0ySyKfRo

الان برنامه باید یه صورت اتوماتیک لینک رو بگیره و اگه گرفت شما فقط باید در قسمت (2) جایی که میخواین دانلودتون سیو بشه رو انتخاب کنید و بعد روی دکمه Add Links کلیک کنید (قسمت(1))

LXWm8T.png

اگه به صورت اتوماتیک نگرفت ، دکمه + (که توی تصویر 2 نشون دادم) رو کلیک کنید و لینک رو Paste کنید .

eDEKIq.png

وقتی دانلودتون تمام شد ، محل نصب Glyph رو بیارین و به \Glyph\Games رفته و محتویات فایل دانلودی (ArcheAge.rar) رو در اونجا اکسترکت کنید .

FzmpJ1.png

حالا لانچر رو اجرا کنید و با اکانت خودتون لوگین کنید (ممکنه بگه که اولین باره با این IP لوگین میکنی و یه کدی رو به ایمیلتون بفرسته که باید کد رو از ایمیلتون بگیرین و توی کادری که برای وارد کردن کد گذاشته بزنید)
اگه همه ی کار ها رو درست انجام داده باشین ، ازتون میخواد که یک آپدیت 155 مگابایتی آنجام بدین (البته تا تاریخ امروز ، ممکنه بعدا بیشتر هم باشه) حالا از گوشه سمت چپ بالای لانچر ، رجیون خود را بر روی Europe بگذارین و روی دکمه Play کلیک کنید

FDP9Qb.png

حالا آنتی چیت بازی باید خودش رو آپدیت کنه که زمان زیادی نمیبره و بعدش بازی اجرا میشه (برای من یخورده طول میکشید ولی نگران نباشید ، اجرا میشه :d) و میتونید لذت ببرید

Blackshadow00

کاربر سایت
Feb 19, 2013
73
نام
Arman
من Archeage رو دانلود کردم ، توی دو تا سرور Kyprosa و Orchidna هم کاراکتر ساختم :d
حالا برای دوستانی که با دانلود از لانچر بازی مشکل دارن هم آموزش میدم تا استفاده کنن :-b
اول از همه برنامه Glyph که لانچر بازیه رو دانلود کنید و جایی نصب کنید که حداقل 25 گیگ خالی داشته باشین (لینک دانلود Glyph) و اکانت Glyph خودتون رو بسازید
بعد برنامه MegaDownloader رو دانلود کنید تا بشه با رسیوم از لینک های سرویس فایل شرینگ MEGA دانلود کنید (لینک دانلود برنامه)
حالا برنامه MegaDownloader رو اجرا کنید و این لینک رو کپی کنید :

https://mega.co.nz/#!7YYz2KDI!0o5RUi06SXKT8n8w2glDDAqjqbL2xTJgXuB0ySyKfRo

الان برنامه باید یه صورت اتوماتیک لینک رو بگیره و اگه گرفت شما فقط باید در قسمت (2) جایی که میخواین دانلودتون سیو بشه رو انتخاب کنید و بعد روی دکمه Add Links کلیک کنید (قسمت(1))

LXWm8T.png

اگه به صورت اتوماتیک نگرفت ، دکمه + (که توی تصویر 2 نشون دادم) رو کلیک کنید و لینک رو Paste کنید .

eDEKIq.png

وقتی دانلودتون تمام شد ، محل نصب Glyph رو بیارین و به \Glyph\Games رفته و محتویات فایل دانلودی (ArcheAge.rar) رو در اونجا اکسترکت کنید .

FzmpJ1.png

حالا لانچر رو اجرا کنید و با اکانت خودتون لوگین کنید (ممکنه بگه که اولین باره با این IP لوگین میکنی و یه کدی رو به ایمیلتون بفرسته که باید کد رو از ایمیلتون بگیرین و توی کادری که برای وارد کردن کد گذاشته بزنید)
اگه همه ی کار ها رو درست انجام داده باشین ، ازتون میخواد که یک آپدیت 155 مگابایتی آنجام بدین (البته تا تاریخ امروز ، ممکنه بعدا بیشتر هم باشه) حالا از گوشه سمت چپ بالای لانچر ، رجیون خود را بر روی Europe بگذارین و روی دکمه Play کلیک کنید

FDP9Qb.png

حالا آنتی چیت بازی باید خودش رو آپدیت کنه که زمان زیادی نمیبره و بعدش بازی اجرا میشه (برای من یخورده طول میکشید ولی نگران نباشید ، اجرا میشه :d) و میتونید لذت ببرید

داداش اسمت تو بازی بگو ادد کنم! این سرورایی که رفتی خوبن!؟

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
Blackshadow00@ توی سرور kyprosa اسم کاراکترم Blackshaddow :p:d
توی سرور orchidna ، اسمم Rainingthunder
فرقی زیاد با هم ندارن ولی kyprosa شلوغ تره ، بعضی وقتا ممکنه مجبور شی توی صف وایسی

Blackshadow00

کاربر سایت
Feb 19, 2013
73
نام
Arman
Blackshadow00@ توی سرور kyprosa اسم کاراکترم Blackshaddow :p:d
توی سرور orchidna ، اسمم Rainingthunder
فرقی زیاد با هم ندارن ولی kyprosa شلوغ تره ، بعضی وقتا ممکنه مجبور شی توی صف وایسی

خب حالا تو کدوم بیشتر میای!؟ :/ منم تو دوتاییش کاراکتر دارم تو کومو بیشتر میری!؟ یه چیزی تو kyprosa هنوز نژاد انسان و الف نیمده فقط هارانی هست و فارنی حالا تو کدوم سرور بیشتر میری!؟ تنهایی حال نمیده!

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
خب حالا تو کدوم بیشتر میای!؟ :/ منم تو دوتاییش کاراکتر دارم تو کومو بیشتر میری!؟ یه چیزی تو kyprosa هنوز نژاد انسان و الف نیمده فقط هارانی هست و فارنی حالا تو کدوم سرور بیشتر میری!؟ تنهایی حال نمیده!

من kyprosa بیشتر میرم . برای اینکه تعداد الف و انسان خیلی زیاد شده بود توی اون سرور و هارانی و فیران خیلی کم بودند ، این کار رو کردن . من خودم فیران ساختم الانم لول 17 ام

Blackshadow00

کاربر سایت
Feb 19, 2013
73
نام
Arman
من kyprosa بیشتر میرم . برای اینکه تعداد الف و انسان خیلی زیاد شده بود توی اون سرور و هارانی و فیران خیلی کم بودند ، این کار رو کردن . من خودم فیران ساختم الانم لول 17 ام

اونوقت این سروره اروپاییه ؟ منم فعلا همینم ولی خیلی طول میکشه تا نوبتت شه! :| انقد جمعیت زیاده دباره میخان سرور بزارن :d

shaian4000

کاربر سایت
Jun 12, 2014
47
نام
شایان
اونوقت این سروره اروپاییه ؟ منم فعلا همینم ولی خیلی طول میکشه تا نوبتت شه! :| انقد جمعیت زیاده دباره میخان سرور بزارن :d

آره سرور اروپا ، از ساعت 8 شب تا طرفا صبح خیلی سروره شلوغه ... الان توی kyprosa لول چندی ؟ چه نژادی رو انتخاب کردی ؟ اسم کاراکترت هم بگو :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر