بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
من Archage رو دانلود کردم
این بازی فوق العادس، دیوانه موزیکشم
همه ایتمای تو شاپ رو هم که میشه با گلد بازی خرید دیگه چی از این بهتر :D

دقیقا... من که طلای اضافی رو توی سرور eruo تبدیل میکنم به کردیت! هم واسه پاترون هم آیتم ها و توی سرور آمریکا کاراکتر اصلیم هست... حتی پینگ آمریکاش خوبه میشه بازی کرد اونقدر بالا نیست نسبت به اروپا...

کلا 20$ واسه ماه اول پاترون (اونم تنبل بودم اگه نه دوستم صبر کرد با همون طلای بازی ماه اولش هم گرفت) خرج کردم از اون به بعد 2 تا اکانت پاترون رو 9 ماهه دارم 1 قرون هم ندادم!

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
دقیقا... من که طلای اضافی رو توی سرور eruo تبدیل میکنم به کردیت! هم واسه پاترون هم آیتم ها و توی سرور آمریکا کاراکتر اصلیم هست... حتی پینگ آمریکاش خوبه میشه بازی کرد اونقدر بالا نیست نسبت به اروپا...

کلا 20$ واسه ماه اول پاترون (اونم تنبل بودم اگه نه دوستم صبر کرد با همون طلای بازی ماه اولش هم گرفت) خرج کردم از اون به بعد 2 تا اکانت پاترون رو 9 ماهه دارم 1 قرون هم ندادم!

1 ماه پاترون هم با کردیت کارت خریدم که جون بگیرم :D

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
واسه labor گرفتن نیازه با کارکتر انلاین باشی یا اکانت؟

وقتی پاترونی دیگه نیاز به آنلاین بودن نیست... 10 تا لیبور هر 5 دقیقه میگیری آنلاین یا آفلاین لیبور NA هم از EU جداس اما پاترون یکیه... یعنی مثلا اگه تو لیبور رو تو اروپا مصرف کنی کاراکترت تو آمریکا هنوز لیبور داره میشه باهاش معدن چی کرد روزانه و توی آمریکا مثلا APEX بخری کردیت APEX به اکانت اضافه میشه واسه همین میشه توی اروپا استفاده اش کرد و طلای کاراکتر اصلی رو خرج نکرد... تنها فرق اکانت معمولی با پاترون همینه + داشتن زمین و پرداخت مالیات واسه حفظ زمین.... در کل روزانه 2880 لیبور هر اکانت پاترون میگیره حد اکثر لیبور هم 5000 تاس یعنی باید هر 2 روز یک بار حد اقل بیای مصرفش کنی.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
وقتی پاترونی دیگه نیاز به آنلاین بودن نیست... 10 تا لیبور هر 5 دقیقه میگیری آنلاین یا آفلاین لیبور NA هم از EU جداس اما پاترون یکیه... یعنی مثلا اگه تو لیبور رو تو اروپا مصرف کنی کاراکترت تو آمریکا هنوز لیبور داره میشه باهاش معدن چی کرد روزانه و توی آمریکا مثلا APEX بخری کردیت APEX به اکانت اضافه میشه واسه همین میشه توی اروپا استفاده اش کرد و طلای کاراکتر اصلی رو خرج نکرد... تنها فرق اکانت معمولی با پاترون همینه + داشتن زمین و پرداخت مالیات واسه حفظ زمین.... در کل روزانه 2880 لیبور هر اکانت پاترون میگیره حد اکثر لیبور هم 5000 تاس یعنی باید هر 2 روز یک بار حد اقل بیای مصرفش کنی.

بازی رو گرفتم از استیم ولی باید وی پی ان بزنم وصل بشه و دردسر داره اگر قطعش کنم فک کنم

راهی هست بشه به Glyph بشناسونمش ؟

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
بازی رو گرفتم از استیم ولی باید وی پی ان بزنم وصل بشه و دردسر داره اگر قطعش کنم فک کنم

راهی هست بشه به Glyph بشناسونمش ؟

نسخه استیم رو نمیدونم... ولی من با IP ایران میرم و از خود glyph گرفتم ایران بلاک نیست اصلا... تازه من تو سرور آمریکا هم بازی میکنم!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
نسخه استیم رو نمیدونم... ولی من با IP ایران میرم و از خود glyph گرفتم ایران بلاک نیست اصلا... تازه من تو سرور آمریکا هم بازی میکنم!

الان لنگم دنبال یه راهم وصلش کنم :D نسخه استیمش رو گرفتم

پ.ن : فکر کنم ردیف شد :D !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بازی رو شروع کردم :D لول 18 ـم از این بازیاس کلی چیز میز داره آدم مشغول بشه :D

فعلا که لول آپیم .. تا سیستم خونه و مزرعه و اینا رو یاد بگیریم

یه خلاصه کسی ازش بده ممنون می شیم !

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
بازی رو شروع کردم :D لول 18 ـم از این بازیاس کلی چیز میز داره آدم مشغول بشه :D

فعلا که لول آپیم .. تا سیستم خونه و مزرعه و اینا رو یاد بگیریم

یه خلاصه کسی ازش بده ممنون می شیم !

بسیار عالی...
فکر کنم یه تاپیک جدا بزنم که همه سوالات و مشکلات داخل بازی رو اونجا بپرسن (نه نحوه دانلود و از کجا بخریم :d!) واسه پلیر ها... همه جوره راهنمایی میکنم.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان جز این بازی زیر 15 گیگ یا 10 گیگ نیست؟ مهم نیست پولی با free باشه سبکش دوست دارم یه چیزی تو مایه های Dragon age و diablo 3 باشه

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان جز این بازی زیر 15 گیگ یا 10 گیگ نیست؟ مهم نیست پولی با free باشه سبکش دوست دارم یه چیزی تو مایه های Dragon age و diablo 3 باشه

البته سبک های da و diablo یکی نیس.. و اینکه جمعشون بستی شاید به این معنیه که دقیقا سبک خاصی مد نظرت نباشه
یه نگاهی به ویدئو های skyforge بنداز. حجمش حدودا 10-15 گیگه واسه دانلود.. تاپیک و توضیحاتش همینجا هست.. البته
لازمه بگم با wow و archage و rift و.. فرق داره از این لحاظ که به طور کامل open world نیست.. توضیحات کامل تو تاپیکش
هست اگه خواستی ببین.. چندتا ایرانی هم هستیم تو این بازی.. یه گروه تلگرام هم داریم

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
البته سبک های da و diablo یکی نیس.. و اینکه جمعشون بستی شاید به این معنیه که دقیقا سبک خاصی مد نظرت نباشه
یه نگاهی به ویدئو های skyforge بنداز. حجمش حدودا 10-15 گیگه واسه دانلود.. تاپیک و توضیحاتش همینجا هست.. البته
لازمه بگم با wow و archage و rift و.. فرق داره از این لحاظ که به طور کامل open world نیست.. توضیحات کامل تو تاپیکش
هست اگه خواستی ببین.. چندتا ایرانی هم هستیم تو این بازی.. یه گروه تلگرام هم داریم

اره سبکه DA و diablo یکی نیست منظورم ایتم بندیش مثله diablo باشه game play شبیه DA
حالا من archage رو اخراشه داره دانلود مشه ببینم چجوریه

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
اقا چند وقتیه دنبال یه mmo وقت پر کن و جذاب میگردم ، از swords man خیلی خوشم اومد که ایپی بن هست ..... چیز دیگه ای تو دست و بالتون هست فقط action باشه حتما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر