بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط LazaR AngeloV, ‏Sep 29, 2014.

1. Ashkan#90

کاربر سایت

نام:
    اشكان
    دقیقا... من که طلای اضافی رو توی سرور eruo تبدیل میکنم به کردیت! هم واسه پاترون هم آیتم ها و توی سرور آمریکا کاراکتر اصلیم هست... حتی پینگ آمریکاش خوبه میشه بازی کرد اونقدر بالا نیست نسبت به اروپا...

کلا 20$ واسه ماه اول پاترون (اونم تنبل بودم اگه نه دوستم صبر کرد با همون طلای بازی ماه اولش هم گرفت) خرج کردم از اون به بعد 2 تا اکانت پاترون رو 9 ماهه دارم 1 قرون هم ندادم!

2. ShadowFex

کاربر سایت

1 ماه پاترون هم با کردیت کارت خریدم که جون بگیرم :D

3. Ashkan#90

کاربر سایت

نام:
    اشكان
    یه کاراکتر تو آمریکا بساز labor اضافه شو خرج پاترون کن که طلای کاراکتر اصلیت دست نخوره... بیا Aranzeb توی haranya

4. ShadowFex

کاربر سایت

واسه labor گرفتن نیازه با کارکتر انلاین باشی یا اکانت؟

5. Ashkan#90

کاربر سایت

نام:
    اشكان
    وقتی پاترونی دیگه نیاز به آنلاین بودن نیست... 10 تا لیبور هر 5 دقیقه میگیری آنلاین یا آفلاین لیبور NA هم از EU جداس اما پاترون یکیه... یعنی مثلا اگه تو لیبور رو تو اروپا مصرف کنی کاراکترت تو آمریکا هنوز لیبور داره میشه باهاش معدن چی کرد روزانه و توی آمریکا مثلا APEX بخری کردیت APEX به اکانت اضافه میشه واسه همین میشه توی اروپا استفاده اش کرد و طلای کاراکتر اصلی رو خرج نکرد... تنها فرق اکانت معمولی با پاترون همینه + داشتن زمین و پرداخت مالیات واسه حفظ زمین.... در کل روزانه 2880 لیبور هر اکانت پاترون میگیره حد اکثر لیبور هم 5000 تاس یعنی باید هر 2 روز یک بار حد اقل بیای مصرفش کنی.

6. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    بازی رو گرفتم از استیم ولی باید وی پی ان بزنم وصل بشه و دردسر داره اگر قطعش کنم فک کنم

راهی هست بشه به Glyph بشناسونمش ؟

7. Ashkan#90

کاربر سایت

نام:
    اشكان
    نسخه استیم رو نمیدونم... ولی من با IP ایران میرم و از خود glyph گرفتم ایران بلاک نیست اصلا... تازه من تو سرور آمریکا هم بازی میکنم!

8. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    الان لنگم دنبال یه راهم وصلش کنم :D نسخه استیمش رو گرفتم

پ.ن : فکر کنم ردیف شد :D !

9. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    بازی رو شروع کردم :D لول 18 ـم از این بازیاس کلی چیز میز داره آدم مشغول بشه :D

فعلا که لول آپیم .. تا سیستم خونه و مزرعه و اینا رو یاد بگیریم

یه خلاصه کسی ازش بده ممنون می شیم !

10. Ashkan#90

کاربر سایت

نام:
    اشكان

بسیار عالی...
    فکر کنم یه تاپیک جدا بزنم که همه سوالات و مشکلات داخل بازی رو اونجا بپرسن (نه نحوه دانلود و از کجا بخریم :d!) واسه پلیر ها... همه جوره راهنمایی میکنم.

11. sbAL1REZA

کاربر سایت

دوستان جز این بازی زیر 15 گیگ یا 10 گیگ نیست؟ مهم نیست پولی با free باشه سبکش دوست دارم یه چیزی تو مایه های Dragon age و diablo 3 باشه

#431 sbAL1REZA, ‏Nov 24, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Nov 24, 2015
  12. ShadowFex

کاربر سایت

mmo مثل diablo فقط devilian
    مثل dragon age هم فقط Eso ولی حجمش زیاده

13. desprado

کاربر سایت

نام:
    محمد
    البته سبک های da و diablo یکی نیس.. و اینکه جمعشون بستی شاید به این معنیه که دقیقا سبک خاصی مد نظرت نباشه
    یه نگاهی به ویدئو های skyforge بنداز. حجمش حدودا 10-15 گیگه واسه دانلود.. تاپیک و توضیحاتش همینجا هست.. البته
    لازمه بگم با wow و archage و rift و.. فرق داره از این لحاظ که به طور کامل open world نیست.. توضیحات کامل تو تاپیکش
    هست اگه خواستی ببین.. چندتا ایرانی هم هستیم تو این بازی.. یه گروه تلگرام هم داریم

14. sbAL1REZA

کاربر سایت

اره سبکه DA و diablo یکی نیست منظورم ایتم بندیش مثله diablo باشه game play شبیه DA
    حالا من archage رو اخراشه داره دانلود مشه ببینم چجوریه

15. p30arman

کاربر سایت

نام:
    Kirito
    اقا چند وقتیه دنبال یه mmo وقت پر کن و جذاب میگردم ، از swords man خیلی خوشم اومد که ایپی بن هست ..... چیز دیگه ای تو دست و بالتون هست فقط action باشه حتما

برچسب ها: