NBA 2K15

به نام خدا
سلام.گفتم تاپیک بازی زده نشده من بزنم.کم کم داریم به تاریخ عرضه نزدیک میشیم

پ.ن
بازی NBA 2K15 در روز ۷ اکتبر (۱۵ مهر) برای پلتفرم های PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

lu4jx69l29wu0c2qc702.png
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من عاشقه بازیه ورزشیم یعنی میشه گفت بهترین بازی ورزشی دنیا همین nba اما چون بسکتباله طرفدار کم داره استقبال فوتبالو نداره... از سال 2009 که رو کاور بازی kevin garnet رفت از nba live دست کشیدم و اومدم سمته این بازی واقعا عالیه واقعا به جرات میشه گفت بهترین بازی ورزشی هرساله اما خوب طرفدارش کمه نسبته به فوتبال...هر سال بهتر قشنگتر گرافیک عالی انیمیشن و گیم پلی جیگر داره:d
میشه به جرات گفت بهترین بازی 2k هست عجیب انقلابی هم هست هر سال ....وقتی دو سال پیش میتونستی با چمبرلین تو سال های دهه 70 nba بازی کنی یا دهه 50 سیاه سفید میشد لذت میبردی وای که چقدر عالی روش کار میکنن...البته ی چیزی هم هست تعداد بازیکنای بسکتبال کم هستن تو زمین و ساختش راحتره تو بعضی زمینه ها...
شاهکاره شاهکار...ی کاری کرد که تا چند سال nba live تولید نشد.....
تنیس شرکت 2k هم که اسمش top spin بود نشون داد کلا بازی ورزشی خوب میسازه تو شبیه سازی کارشون عالیه...میشه گفت باید بازیش کرد اما کاش انقدر بازیا گران نبود =((
به جرات میشه گفت به راحتی تو هر سال پرفروشه و تو لیست 10 تا بازی برتر هر دو کنسول سونی و مایکروسافت تا اونجای که من هر سال دیدم...
کاش بسکتبال فراگیر بشه رفتیم 200 دادیم براش دوستان آشنایان نگن 200 برا بسکتبال دادی همشونم بعد از تماشاش میگن بهتر از فوتبال تولید شده اما بازیشو بلد نیستن حیف میمانی تنها با cpu

آخرین ویرایش:

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
ایشالا امسالام مثل سالای قبلش میترکونه.واقعا شرکت 2k معرکست کاش به دنبال بازی های دیگه هم بره مثلا تصور کنین با این امکانات یه بازی فوتبال بسازه واقعا که دو شرکت دیگه فکر نکنم بهش برسن

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
ks5b76dq0cz9fwkiyp9j.jpg
[/URL][/IMG]
bxli6gmnwl8htnpsbi8j.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

خب ی خبر خوب اینکه.با استفاده از دوربینهای کنسولهای نسل هشتم میتونید صورتتون تو بازی اسکن کنید

اگه خدا بخواد فکر کنم بازی شنبه تهران باشه

Last edited by a moderator:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
اگه خدا بخواد فکر کنم بازی شنبه تهران باشه

به جان خودم راحت قول میدم بهترین بازی ورزشی مثل هر سال.....
میدانی مثل 2012 بخش هایی مثله جردن اینا داره یا نه؟؟؟؟؟ شنیدم قراره راجبه LEBRON JAMES ی چیزایی داشته باشه آره؟؟؟؟؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوست دارم بخرمش من کلا بازی ورزشی بازی میکنم اینم که هرسال بهترین بازی ورزشی هست تو ساخت و دقته تولید... موندم بخرمش بازخورده خریدش ی طرفه تو دورو بری ها که رفته NBA خریده 200 و دردسر فروش بعدش ....به نظرتون راحت میخرنش 6 ماه دیگه خواستم بفروشمش؟؟؟ آخه من هرسال بازیش میکنم و طرفداره شدیده GAME بسکتبالم آخه واقعن شاهکاره تو همه چی...

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
دوستان سلام. من 2k14 رو همون اول که اومد خریدم هنوز هم دارمش . ولی متاسفانه چون خیلی ازش سر در نیاوردم (البته خودم هم واقعیت خیلی براش وقت نزاشتم) بازی رو گذاشتم کنار. میدونم بازی خیلی خوبیه ولی نمیدونم از کجا شروع کنم تا یه جورایی بازیشو یاد بگیرم . اگه کسی پیشنهادی داره ممنون میشم بگه. شاید باعث بشه 15 رو هم بگیرم.

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
دوستان سلام. من 2k14 رو همون اول که اومد خریدم هنوز هم دارمش . ولی متاسفانه چون خیلی ازش سر در نیاوردم (البته خودم هم واقعیت خیلی براش وقت نزاشتم) بازی رو گذاشتم کنار. میدونم بازی خیلی خوبیه ولی نمیدونم از کجا شروع کنم تا یه جورایی بازیشو یاد بگیرم . اگه کسی پیشنهادی داره ممنون میشم بگه. شاید باعث بشه 15 رو هم بگیرم.

اینم مثله فوتباله دیگه کم کم یاد میگیره آدم خودم کریرو بازی کردم همه چیرو یاد گرفتم بعد از مدتی

Sent from my Xperia P using Tapatalk

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
شاید با دستش کنار نیامدی سعی کن دستشو جوری کنی با شوک دریبل بزنیه شوت با مربع شوت بتونی بزنی سرعت و شوک راستو شوت کنی ی 9 ماهی هست بازی نکردمش بعد فروش 360 یادم رفته دستشو بگم رو چه حالتی بزاری بهتره... ..من تو نسل جدید نخریدم 14 اما تو 360 14 بازی میکردم عالی بود....
طرفدار کم داره اما هم هیجانش هم انیمیشناش هم تولیدش همه جوره راحت بهترین بازی ورزشی ...یکم دستشو شبیه فوتبال کن و اینکه تمام قوانیینو سر دربیار و اینکه بباز تا یاد بگیری... یاد بگیری از فوتبال کمتر خسته کننده میشه چون حرکات نمایشی و جذاب داره و بسکتبال ثانیه ای هست برات لذتش بیشتر میشه...تو شوت هم باید موقع خواستی دستتو از رو مربع یا شوک برداری تا توپ از دستش بهترین وقت جدا بشه دقیقا 2k تو topspin این رویه رو جلو برد که باید ضربه راکتو نگه میداشتی زمان خوب ول میکردی تا perfect بشوتی تو تنیس اینم ی جورایی شبیه اونه اما این یکم راحتره
بازیکنارو هم بشناس مثلا لبرون جیمز همه کاره هست 3 امتیازم میزنه گاهی اما مثله ری آلن این کاره نیست همرو بشناسی و دقت به خرج بدی حله...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
شاید با دستش کنار نیامدی سعی کن دستشو جوری کنی با شوک دریبل بزنیه شوت با مربع شوت بتونی بزنی سرعت و شوک راستو شوت کنی ی 9 ماهی هست بازی نکردمش بعد فروش 360 یادم رفته دستشو بگم رو چه حالتی بزاری بهتره... ..من تو نسل جدید نخریدم 14 اما تو 360 14 بازی میکردم عالی بود....
طرفدار کم داره اما هم هیجانش هم انیمیشناش هم تولیدش همه جوره راحت بهترین بازی ورزشی ...یکم دستشو شبیه فوتبال کن و اینکه تمام قوانیینو سر دربیار و اینکه بباز تا یاد بگیری... یاد بگیری از فوتبال کمتر خسته کننده میشه چون حرکات نمایشی و جذاب داره و بسکتبال ثانیه ای هست برات لذتش بیشتر میشه...تو شوت هم باید موقع خواستی دستتو از رو مربع یا شوک برداری تا توپ از دستش بهترین وقت جدا بشه دقیقا 2k تو topspin این رویه رو جلو برد که باید ضربه راکتو نگاه میداشتی زمان خوب ول میکردی تا perfect بشوتی تو تنیس اینم ی جورایی شبیه اونه اما این یکم راحتره

نه غفاری جان.اونجوریم که شما میگی طرفداراش کم نیست.تو خود امریکا خیلی طرفدار داره

- - -ویرایش - - -

دیگه صبرم تموم شده.پس چرا نمیاد

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
نه غفاری جان.اونجوریم که شما میگی طرفداراش کم نیست.تو خود امریکا خیلی طرفدار داره

- - -ویرایش - - -

دیگه صبرم تموم شده.پس چرا نمیاد
بله شکی نیست به قدری هم میخرنش که با فیفا تو لیست 10 تای خرید 1 ساله ی کنسول قرار میگیرن ...ایران کم میخرن با این وضعیت قیمت هم کمتر میخرنش ......

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
طرفدار کم داره اما هم هیجانش هم انیمیشناش هم تولیدش همه جوره راحت بهترین بازی ورزشی ...یکم دستشو شبیه فوتبال کن و اینکه تمام قوانیینو سر دربیار و اینکه بباز تا یاد بگیری... یاد بگیری از فوتبال کمتر خسته کننده میشه چون حرکات نمایشی و جذاب داره و بسکتبال ثانیه ای هست برات لذتش بیشتر میشه...تو شوت هم باید موقع خواستی دستتو از رو مربع یا شوک برداری تا توپ از دستش بهترین وقت جدا بشه دقیقا 2k تو topspin این رویه رو جلو برد که باید ضربه راکتو نگه میداشتی زمان خوب ول میکردی تا perfect بشوتی تو تنیس اینم ی جورایی شبیه اونه اما این یکم راحتره
بازیکنارو هم بشناس مثلا لبرون جیمز همه کاره هست 3 امتیازم میزنه گاهی اما مثله ری آلن این کاره نیست همرو بشناسی و دقت به خرج بدی حله...

دقیقا به نکته درستی اشاره کردی همین کار با دسته رو من خیلی دقیق نمیتونم درستش کنم . اگه بشه راحتترین تنظیمات رو داشته باشم که یه جورایی با فوتبال هم شبیه باشه فک کنم بشه از بازی لذت برد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر