Total War: Attila|PC

دقایقی پیش در مراسم EGX کمپانی SEGA و استدیو Creative Assembly از نسخه جدید فرنچایز محبوب Total War با نام Total War: Attila رونمایی کردند , SEGA گفته است بازی در سال 2015 برای PC و Mac منتشر خواهد شد

در قرن پنجم پس از میلاد به وقوع می‌پیوندد و روایت‌گر دوران تاریک و رو به زوال امپراتوری روم باستان است. دورانی که این امپراتوری، با یکی از هراس‌انگیزترین دشمنان خود رو در رو می‌شود.
بله، این بار با پادشاه قوم هون و میلیون‌ها تن از سواران وی که اروپا را دست‌خوش تاخت و تازهاى خونین قرار دادند، همراه خواهیم بود. هون‌ها مردمان زردپوست آسیایی بودند که به سرکردگی آتیلا، اروپاى خاورى و مرکزى را مورد تاخت و تاز قرار دادند. آتیلا، در زمان حیاتش بزرگ‌ترین امپراتوری را در اروپا، از رود اورال تا دانوب داشت. اگرچه پیروز در غارت و چپاول مردمان بالکان، آتیلا هیچ‌گاه موفق به تصرف قسطنطنیه نشد، و تلاش او در تسلط بر گال‌ها نیز با ناکامی مواجه شده و تنها توانست تا شهر Aurelianum به پیش آید.
آتیلا در نبرد شالون (که نبرد دشت کاتالونی نیز نامیده می‌شود) شکست خورد، اما نگذاشت که این شکست تاثیر زیادی بر وی و روحیه لشکریانش گذاشته و سد جاه‌طلبی‌هایش شود: او پس از غارت ایالات شمالی ایتالیا، قصد تصرف روم کرد. اما پیش از آن که بتواند روم را فتح کند، ظاهراً و بنا به روایتی به دلایل طبیعی فوت کرد.
از بحث داستان که بگذریم، لازم به ذکر است که در این عنوان، شاهد بازگشت دوباره بخش محبوب Family tree پس از حذف آن‌ در Rome II خواهیم بود. علاوه بر این، Creative Assembly قول گیم‌پلی و هوش مصنوعی بهبود یافته، و امکان به آتش کشیدن بناها را نیز داده است.

Total War: Attil هم‌اکنون در دست ساخت بوده و انتظار می‌رود، در فوریه 2015 برای PC و Mac منتشر شود.

در Total War: Attila بازیکنان قادر خواهند بود تا قلمرو تحت سلطه آتیلا را تا حدی که قادرند و بازی اجازه می‌دهد، گسترش دهند
با تشکر از Monsoon

تصاویر منتشر شده:

djk3y8x58mqsmio1dtjy.jpg

• Like
Reactions: kamyy

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
کسی با فکشن های بربر و چادرنشین بازی کرده؟؟اگر کسی هست لطفا یکمی در مورد سیستم مخاجرت و کوچ نشینی توضیح بدید.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب نسخه multi2 ITA-ENG - 3DM هم تو سایتا اومد ، گذاشتم برای دانلود ، خبرشو انشاالله میدم چند روز دیگه .

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
خوب ما هم بازیرو تجربه کردیم.
یه عنوان بشدت کم نقص از سری توتال وار و قوق العاده برای ما ایرانیها چون فکشن ساسانیان بگونه ای ساخته شدن که بدون شک یه سفر واقع گرایانه به اون زمان ایرانه واسه هممون......هوش مصنوعی دیوانه کننده سربازها چه هنگام جنگهای شهری و چه سرزمینی هوش از سرتون میپرونه.
جزئیات واقعا بالاست.
در کل با اینکه کرک بازی خیلی اذیت میکنه برای خیلیها و افت فریم میده واسه خیلیها اما بدونید بازی 10 برابر روم 2 بهینه هستش....تا تجربه نکنیدش متوجه نمیشید چی میگم!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
با اینکه میدونم نصب کردنش کار حضرت فیله، ولی باز دانلودش میکنم :d

- - -ویرایش - - -

اوه
من تازه فهمیدم دارم نسخه کرک 3DM رو میگیرم
زدم قطعش کردم، یعنی حتما باید اینترنت و استیم فعال باشه؟!!!

- - -ویرایش - - -

آقا همینو دانلود کنیم، اگه بعدا کرک اومد، میشه رو همین نسخه ریخت و کرکش کرد؟!

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا

حاجی من دیدم که میگم!
از کجاش دلت میخواهد برات بگم؟؟
اصن کلا پارتها تو روم 2 رو فراموش کنید که خیلی عجیب غریب بودن در مقابل ساسانیان تو بازی آتیلا!!!
وقتی کمانداران کرد میان.....وقتی واحد اسواران میان......وقتی سواره نظام پشتیگبان میان......وقتی پیاده نظام سغدیان میان.....وقتی هنگ جاویدان میان.... اگه 1 درصد تاریخ ساسانیان از همین ویکی بخونین اصن تو بازی دلتون میخواهد خودکشی کنید از خوشحالی:d.....انگار یه گروه ایرانی ساخت بازیرو چون اینقدر توجه نشده بود به ایران تو هیچ بازی!!!
خیلیها شاید مثل من با اسمهای ایرانیها تو روم 2 برای پارتها مشکل داشتن تو خوندنشون!!
اما اینجا واقعا حال مکینید وقتی اسمهای بهرام.....شاپور.....یزدگرد....سیاوش....و دختراتون تو بازی شیرین بانو.....بلقیس و خیلیهای دیگه!!!
تنها مشکلی که تو اسمهای بازی وجود داره واسه ساسانیان اینه که اسم آذرمیدخت اسم دختر بوده اون زمان اما تو بازی اسم پسره:|

دلم نمیخواهد زیاد واستون بازیرو شرح بدم که لذتش واستون بریزه اما بدونید درخت خانواده تو بازی واسه خودش دنیایی داره.....مخصوصا اگه اسکیل گیری یه کاراکتر رو بد انتخاب کنید که به زن و بچه اش خوب رسیدگی نکنه و یه جا دیگه خودشو خالی کنه و صاحب یه بچه حر*و*م*ز*ا*د*ه بشه:|
من بچه ام تو بازی اینقدر بهش سر کسب درجه و قدرت فشار آوردم یهو دیدم از 4تا بچه ای که بدنیا آورده 3تاش مشکل دارن!!:-s

تو بازی دیگه مثل قبل نیست که فکشنهای ساتراپتون بیخودی باشن و عینه امپرور ادیشن و حتی از اون بیشتر و بهتر لشکراشون تو مرزهاتون دفاع میکنن از امنیت....خدا نکنه مردم بخواهن شورش کنن چون جا در جا 1 یا 2 تا لشکر ساتراپاتون کنار شهر اردو میزنن سریع!!آدم خیلی وسوسه میشه که ساتراپ بیشتر داشته باشه چون واقعا رسیدگی میکنن به تمام مشکلات داخلی کشورتون.

درکل خیلی خیلی امیدوار شدم به آینده بازیهای روم یا سری توتال وار چون نشون دادن از این به بعد مطمنن بیشتر به ایران توجه میکنن!!

از همین الان دارم برا مدیوال 3 لحظه شماری میکنم چون واقعا بنظرم اونجا هم مثل آتیلا بی نقص هستن ایرانیا!!

مثلا قرار بود زیاد حرف نزنم....شرمنده8-|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
با اینکه میدونم نصب کردنش کار حضرت فیله، ولی باز دانلودش میکنم :d

- - -ویرایش - - -

اوه
من تازه فهمیدم دارم نسخه کرک 3DM رو میگیرم
زدم قطعش کردم، یعنی حتما باید اینترنت و استیم فعال باشه؟!!!

- - -ویرایش - - -

آقا همینو دانلود کنیم، اگه بعدا کرک اومد، میشه رو همین نسخه ریخت و کرکش کرد؟!

آقا این جواب سوال ما رو هم بدید، جای دوری نمیره ها :d

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
اینترنت فقط واسه بخش دايرة المعارف لازمه. اگه از این بخش استفاده نمیکنید, اینترنت هم نمیخواد. استیم هم که حالت افلاین داره.
فعلا معلوم نیست که کی کرک درست حسابی براش میاد.
سوال داشتید تشریف بیارید تاپیک مشکلات. :d

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
حاجی من دیدم که میگم!
از کجاش دلت میخواهد برات بگم؟؟
اصن کلا پارتها تو روم 2 رو فراموش کنید که خیلی عجیب غریب بودن در مقابل ساسانیان تو بازی آتیلا!!!
وقتی کمانداران کرد میان.....وقتی واحد اسواران میان......وقتی سواره نظام پشتیگبان میان......وقتی پیاده نظام سغدیان میان.....وقتی هنگ جاویدان میان.... اگه 1 درصد تاریخ ساسانیان از همین ویکی بخونین اصن تو بازی دلتون میخواهد خودکشی کنید از خوشحالی:d.....انگار یه گروه ایرانی ساخت بازیرو چون اینقدر توجه نشده بود به ایران تو هیچ بازی!!!
خیلیها شاید مثل من با اسمهای ایرانیها تو روم 2 برای پارتها مشکل داشتن تو خوندنشون!!
اما اینجا واقعا حال مکینید وقتی اسمهای بهرام.....شاپور.....یزدگرد....سیاوش....و دختراتون تو بازی شیرین بانو.....بلقیس و خیلیهای دیگه!!!
تنها مشکلی که تو اسمهای بازی وجود داره واسه ساسانیان اینه که اسم آذرمیدخت اسم دختر بوده اون زمان اما تو بازی اسم پسره:|

دلم نمیخواهد زیاد واستون بازیرو شرح بدم که لذتش واستون بریزه اما بدونید درخت خانواده تو بازی واسه خودش دنیایی داره.....مخصوصا اگه اسکیل گیری یه کاراکتر رو بد انتخاب کنید که به زن و بچه اش خوب رسیدگی نکنه و یه جا دیگه خودشو خالی کنه و صاحب یه بچه حر*و*م*ز*ا*د*ه بشه:|
من بچه ام تو بازی اینقدر بهش سر کسب درجه و قدرت فشار آوردم یهو دیدم از 4تا بچه ای که بدنیا آورده 3تاش مشکل دارن!!:-s

تو بازی دیگه مثل قبل نیست که فکشنهای ساتراپتون بیخودی باشن و عینه امپرور ادیشن و حتی از اون بیشتر و بهتر لشکراشون تو مرزهاتون دفاع میکنن از امنیت....خدا نکنه مردم بخواهن شورش کنن چون جا در جا 1 یا 2 تا لشکر ساتراپاتون کنار شهر اردو میزنن سریع!!آدم خیلی وسوسه میشه که ساتراپ بیشتر داشته باشه چون واقعا رسیدگی میکنن به تمام مشکلات داخلی کشورتون.

درکل خیلی خیلی امیدوار شدم به آینده بازیهای روم یا سری توتال وار چون نشون دادن از این به بعد مطمنن بیشتر به ایران توجه میکنن!!

از همین الان دارم برا مدیوال 3 لحظه شماری میکنم چون واقعا بنظرم اونجا هم مثل آتیلا بی نقص هستن ایرانیا!!

مثلا قرار بود زیاد حرف نزنم....شرمنده8-|

عاقا نمیگی شاید یکی قلبش ضعیف باشه این حرفا چیه میزنی اگه امشب مردم افتادم رو دستت اونوقت بایم دیمو بدی اااااااااا:d

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سیستم من روم دو رو خیلی بهتر اجرا میکرد یعنی الان مجبورم واسه روون تر شدن بازی یه گرافیک رو پایین تر انتخاب کنم از روم دو
سیاست بازی بهتر شده البته روم دو هیچی نداشت
جنگ ها و اطلاعات یونیت ها سرراست تر شده
و نکته مهم اینکه ساسانیان خیلی بهتر از پارت ها هستن پارت ها خیلی نااشنا بودن
بازی هم خیلی روون و راحت نصب و کرک شد بدون مشکل خاصی فقط استیم باید ران باشه حتی لوگین هم نکردین فقط ران باشه کافیه
به نظرم انیمیشنا بهتر شدن ولی گرافیک کمی کامپیوتریتر شده

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
سیستم من روم دو رو خیلی بهتر اجرا میکرد یعنی الان مجبورم واسه روون تر شدن بازی یه گرافیک رو پایین تر انتخاب کنم از روم دو
سیاست بازی بهتر شده البته روم دو هیچی نداشت
جنگ ها و اطلاعات یونیت ها سرراست تر شده
و نکته مهم اینکه ساسانیان خیلی بهتر از پارت ها هستن پارت ها خیلی نااشنا بودن
بازی هم خیلی روون و راحت نصب و کرک شد بدون مشکل خاصی فقط استیم باید ران باشه حتی لوگین هم نکردین فقط ران باشه کافیه
به نظرم انیمیشنا بهتر شدن ولی گرافیک کمی کامپیوتریتر شده

بابت گرافیک اصلا نگران نباش با اپدیت هایی که قراره بده بیرون بازی کاملا بهینه میشه و میتونید رو اخرین حد گرافیکی اجراش کنید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ملت دارن اتيلا و روم 2 بازي مي كنن من تازه برگشتم روم 1 ميزنم :|
ببين سيستم ضعيف كه چه كارها با ادم نمي كنه :|

الان با ديدن توضيحات ساسانيان ديگه روحم پرواز كرد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر