پورت شدن برنامه PS4 Remote Play برای تمام دستگاههای اندروید +4.0

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
بالاخره فرصت شد تا تستش کنم.
البته با تبلت اکسپریا زد 3.
اصلا خوشم نیومد. لگ داره.
مخصوصا اگه مجبور بشین هم کنسول و هم گوشی رو وایرلس به روتر وصل کنین.

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان این رو ببینید
آموزش استفاده از RemotePlay در گوشی های غیر از سونی
امتحان کنید اگه درست بود ما هم بریم تو کارش.
تو ویدیو میگه نیازی به روت نیست و دسته هم به راحتی متصل میشه.
مهدی جان ویدیوی قشنگی بود البته بازی با گوشی باحال هستش ولی روی تلوییزیون چهل اینج با کیفیت فول اچ دی بازی یه چیز دیگه هستش ولی بازم جالبه ممنون از خودت و آپارات

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
من دیروز سونی ZR خریدم.
برنامه رو نصب کردم و خودش رفت تو نت و یوزر نیم و پسورد PS4 رو بهش دادم با ایمیلم و اومدم تو برنامه و وقتی میخواد وصل بشه برنامه تو گوشی ارور 88001011 میده.مشکل چیه؟
همچنین از کجا برنامه برای اتصال لوکال تنظیم کنم؟

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دوستان قبلا یه نسخه ای اومده بود که کلی دستور العمل داشت و روی هر گوشی جواب نمیداد.ولی این نسخه هیچ کار خاصی نمیخواد و روی انواع گوشی های غیر سونی هم جواب میده

دانلود

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خدا بگم چي كارت كنه سوني :|
خو من چي كار كنم رفتم Z3C بخرم هيچ جا نبود تقصير منه :|

دوستان برنامه ايي كه براي استفاده روي گوشي هاي ديگه ساخته بودن ديگه جواب نميده :| :((:((:(( من باهاش كلي بازي كرده بودم :((:((:((
حالا فعلا" نفر اصلي ايي كه قبلاً براي گوشي هاي ديگه برنامه رو ويرايش كرده بود داره روش كار مي كنه تا درست بشه !!!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
برای ios نمیاد ؟

داداش اين برنامه رو از پايه سوني مختص براي Z3 و Z3C و چندتاي ديگه از گوشي هاي جديدترش رو اندرويد توسعه داده ! اون هم براي كار تبليغي گوشي هاي خودش !
الان هم براي اندرويد هاي ديگه يه بنده خداي خارجي اومد تغييراتي توي بيس برنامه ايجاد كرد تا برنامه فكر كنه همه گوشي هاي Z3 هستن !
الانم كه با اپديت 3 فعلا" از رده خارج شده و داره روش كار مي كنه تا دوباره درست شه

حالا شما مي گي سوني براي iOS اپل بياد همچين برنامه محدودي رو بزنه :| جواب ساده اش نه هست :|

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
داداش اين برنامه رو از پايه سوني مختص براي Z3 و Z3C و چندتاي ديگه از گوشي هاي جديدترش رو اندرويد توسعه داده ! اون هم براي كار تبليغي گوشي هاي خودش !
الان هم براي اندرويد هاي ديگه يه بنده خداي خارجي اومد تغييراتي توي بيس برنامه ايجاد كرد تا برنامه فكر كنه همه گوشي هاي Z3 هستن !
الانم كه با اپديت 3 فعلا" از رده خارج شده و داره روش كار مي كنه تا دوباره درست شه

حالا شما مي گي سوني براي iOS اپل بياد همچين برنامه محدودي رو بزنه :| جواب ساده اش نه هست :|
من موضوع تایپیک رو خوندم فکر کردم خود سونی اپلیکیشن داده صفحات قبل رو مطالعه نکرده بودم
اگر باعث رنجش خاطر شما شد عذر میخوام

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من موضوع تایپیک رو خوندم فکر کردم خود سونی اپلیکیشن داده صفحات قبل رو مطالعه نکرده بودم
اگر باعث رنجش خاطر شما شد عذر میخوام

نه داداش رنجش چيه من فقط خواستم اطلاعات كاملي بهت بدم يه كمي هم از دست اين كه اين راه فعلا" بسته شده ناراحت و عصباني بودم:|

فعلا" شخص اصلي ايي كه اين برنامه رو زده بوده داره دوباره روش كار مي كنه چون ملت donate اش كردن دوباره:d

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ويرايش
خوب يارو برنامه رو فيكس كرده ولي يه سري سيستم هاي كار نمي كنه :| مثلا" راهي براي شناسوندن دسته مثل قبل وجود نداره :(

بازم خبرهاش رو مي ذارم

اين هم لينك ورژن 3 برنامه ، خودم هنوز امتحانش نكردم
uptobox.com/b5r8801ogts6

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر