FIFA 15 Multiplayer

FIFA 15 Multiplayer (پست اول مطالعه شود)

سلام
لیست دوستانی که بازی رو به طور ارجینال تهیه کردن..
به تناوب آپدیت میشه (اولیش ایدی خودمه)
ViiiVAIRAN
Vahidking75
AnGrY-Vamp
Predatorsr71
nobodyvb
BEST40
alidishdang
avitaliux
D4rk_Ghost7
MJAZ
mori923
ROULYZASION
masoud908
parshansh
SS_SAMI_SS
akbar22
Sh_mr_x
koorosh22
8-RORSCHACH-8 (اسمش بین دوتا هشته :P)
DeFTPL
MehdiO2
aminghost
HolyKabal
N_LighTNinG_N
messiking810
aboskolo2
Amirhossein_imp
nuocamp_lover
King_Persian
mori923
abolfazl-es
iman4432
Mr-Nobody-cr7
HOSSEINVIC
SlimShady-IR
1367MAHDI1367
mohamad_e2
phantom1913
hassan_ramb0o0
shahroozTk
xerxes09
Death-To-Zionism

آخرین ویرایش:

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
آره.....ولی من سر فیفا 12 هم همینکار رو کردم و به راحتی اجرا شد....امروز میرم ویندوز رو عوض کنم ببینم چی میشه...

تو فیفا 14 این مشکلم داشتم. حدود 10 روز ناو گشتم تا راهی پیدا کنم ولی هیچکدوم جواب ندادن. آخرش بازی رو از اول دانلود کردم تا مشکلم حل شد

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
راستی دوستان نظرتون راجع به این ترکیب چیه؟
FUT | Danial FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
این یکی چطور
FUT | Danial 2 FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
کدوم بهتره به نظرتون؟یعنی از اول برم تو کار کدوم؟
اول بستگی داره سبک بازیت چطوریه .. دومی یکم به نظرم بهتره ولی باز میشه بهتر چید از ایتالیا با قیمت مناسب ... 4 تا دفاعت حتما سرعتشون خوب باشه .. پایین باشه قافیرو باختی .. الان ویدیچ یا الکس سرعتشون خیلی کمه مهاجمای حریف اگه ردت کنن دیگه محاله برسی ..

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
اول بستگی داره سبک بازیت چطوریه .. دومی یکم به نظرم بهتره ولی باز میشه بهتر چید از ایتالیا با قیمت مناسب ... 4 تا دفاعت حتما سرعتشون خوب باشه .. پایین باشه قافیرو باختی .. الان ویدیچ یا الکس سرعتشون خیلی کمه مهاجمای حریف اگه ردت کنن دیگه محاله برسی ..
مرسی....من معمولا از گوشه ها میام وسط.....من توی FiFa World 4-4-2 بازی می کردم ولی توی fifa 15 می خوام 4-3-3 ساده بازی کنم.....

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان من ویندوز رو عوض کردم بازی رو هم غیر از دیتا ها همه رو دوباره دانلود کردم ولی درست نشد.....الان دارم اوریجینو دوباره از یه جا دیگه دانلود کنم شاید شد......اگرم نشد با پشتیبانی Ea تماس میگیرم....

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام دوستان..
من تازه نسخه ارجینال بازی رو تهیه کردم یه مشکل دارم اصلا نمیتونه کسیو تو بخش Division online پیدا کنه و رسما من نمیتونم تو اولیتیمت تیم بازی کنم ولی تو بخش های دیگه راحت پیدا میکنه... اگر لطف کنید منو راهنمایی کنید ممنون میشم...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
اقا این بازی دیگه داره شورشو در میاره امروز بازی داشتم میکردم بازی که تموم شد یهو این ارور رو داد

دیگه هم درست نشده الان 15 دقیقه میگذره فقط هم برای ultimate team هست بقیه مشکلی ندارن

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
PC بازا کسی تو آنلاین این بازی مشکلی داره؟ مشکلات بسته بودن پورت یا ب سرور های EA وصل نشدن؟
چون رو کنسول های نسل 8 ک خیلی اذیت میکنه و نمیشه اصن ب سرور ها وصل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر