دومین دوره مسابقات The last of us

کدام مود را بگذاریم

• مجموع رای دهنده‌ها
    31
  • نظرسنجی بسته شده است .

ps3 with ps4

کاربر سایت
Feb 22, 2014
19
نام
Reza
بعضي ها كم ميارن بحث بازي هاي دوستانرو پيش ميكشن .بچه جون شما برو اون بازي كه خودم تكي همتون رو زدم تو مد survivor به همه بگو . بعد بيا بگو كه صندوق شون رو دقيقه ٩ باز كرديم

- - -ویرایش - - -

بعضي ها كم ميارن بحث بازي هاي دوستانرو پيش ميكشن .بچه جون شما برو اون بازي كه خودم تكي همتون رو زدم تو مد survivor به همه بگو . بعد بيا بگو كه صندوق شون رو دقيقه ٩ باز كرديم

- - -ویرایش - - -

براي چي دخالت مي كني؟

اولا بچه جون بچه جون نکن که فکر نکنم از نظر سنی از من بیشتر باشی بعضی ها زیادی اقا شنیدن فکر کردن خبریه ما به خیلی چیزها هم میگیم اقا بس خواهشا احترام نگه دار و بچه بچه نکن

دوما ما کم نیوردیم تیمی کم اورده که وقتی تو سوروایو اولی بد میخوره و غافل گیر میشه میره شاتگان میاره اره عزیزم برو به همه بگو کم اوردم شاتگان کشیدیم :)):))

در ضمن کسی که ادعا داره من هستم نمیبازم نباید این جوری ببازه اخه 9 دقیقه رو ولش میکنم 9 به هیچ باخت تو ساپلی رو کجای دلم بزارم

هی ما هیچی نمیگم میگیم تمومه بحث برای من بچه بچه میکنه برو عزیزم به بازیت برس

همین جا هم از بقیه بچه های تیم روبرو اقا محمد موسوی و اقا علیزاده و اقا سعید عذرخواهی میکنم من فقط منظورم الان به یه نفره هیچ کسه دیگه ای رو شامل نمیشه سو تفاهم نشه

king_of_persia

کاربر سایت
Oct 20, 2011
74
نام
رحیم
یه خورده به تیم برنده احترام بزارین من درک نمیکنم چرا فقط ما ها گیر دادیم به این که شاتگان باشه و یا نباشه مگه شاتگان جز اسلحه های بازی نیست ؟!
این حرفا همش الکی جو دادنه به بازیه
این همم جدی نگیرین بابا این همش یه بازیه الکی دعوا نندازین

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
یه خورده به تیم برنده احترام بزارین من درک نمیکنم چرا فقط ما ها گیر دادیم به این که شاتگان باشه و یا نباشه مگه شاتگان جز اسلحه های بازی نیست ؟!
این حرفا همش الکی جو دادنه به بازیه
بردن به چه قیمتی؟
خریدن شاتگان که از بیست متری یارو ول بدی با ارمور و هرچی داره داون میشه؟

king_of_persia

کاربر سایت
Oct 20, 2011
74
نام
رحیم
بردن به چه قیمتی؟
خریدن شاتگان که از بیست متری یارو ول بدی با ارمور و هرچی داره داون میشه؟
دوست من خوب من که شاتگان تو بازی جا سازی نکردم ناتی داگ گذاشته (البته من خودم اصلا از شاتگان خوشم نمیاد)

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi

چون فقط ایرانیا از شاتگان استفاده می کنن هیچ کدوم از خارجیا شاتگان نمیگرین دستشون

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
ببینید تیم ماهم باخت و من هم داخلش نبودم و نمیدونم یه نفر از کجا اومد رفت به جای من بازی کرد و ما هیچ چیزی هم نگفتیم بعد شما از جنبه حرف میزنید؟
امیر اقا از شاتگان استفاده کرده و تیم حریف ترک کردند ابن کجاش بی جنبه بودن رو نشون میده؟
اقا امیر اون دست رو عقب بودند و شاتگان برداشتند این بی جنبگی نیست؟

عزیزم اول این که پست بنده هیچ ربطی به شما نداره
دومن دلیل باختتون از بی توجهی خودتونه
سومن هم مقصر شاتگان زدن امیر کسی که مسابقه رو راه انداخته که قانون نذاشته + سرگروه ها که توافق نکردن

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
دوست من خوب من که شاتگان تو بازی جا سازی نکردم ناتی داگ گذاشته (البته من خودم اصلا از شاتگان خوشم نمیاد)
بله شاتگان تو بازی هست و بقیه هم بلدن شاتگان بردارن بزنن ولی وقتی گفتن نباید برداشت و از طرفی کسی که اینقدر ادعاش میشه میره برمیداره میزنه کیف هم میکنه چه معنی میده ؟!!

AMIR_LOLOo

کاربر سایت
Dec 15, 2013
7
اولن بازي برابر بود دومن شات گاني كه من زدم طرف با شات گان من نمرد سومن اخه من نميدونم شما چي فكر كردي كه اومدي خودتو مسول مسابقات كردي كه از هيچي خبر نداري پسر خوب

- - -ویرایش - - -

لطفا كسايي كه سر از ......... در نميارن نيان اينجا.......... بگن برن يه كم بازي ياد بگيرن

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
اولن بازي برابر بود دومن شات گاني كه من زدم طرف با شات گان من نمرد سومن اخه من نميدونم شما چي فكر كردي كه اومدي خودتو مسول مسابقات كردي كه از هيچي خبر نداري پسر خوب
باشه اصلا شما راست میگی.
شما خدای لست.
دیگه هم کشش ندید.
قوانین رو زیرپا گذاشتید دو قورت و نیمتون هم باقیه؟
انگار بدهکار هم شدیم.
شما برو شاتگانتو بردار ول بده دشمن رو بکش.

AMIR_LOLOo

کاربر سایت
Dec 15, 2013
7
اقا مهدي شما واسه چي نيومدي به ما بگي شات گان برنداريد دليلش ميدوني چيه؟ دليلش براي اين كه ما اشتباه كنيم كه مارو سر همين جفنگ بازي يا ببريد چون هيچ كس حريف ما نميشه همينو بسسسسسسسس

- - -ویرایش - - -

همين مونده بود يه سري ..........بيان مسابقه راه بندازن

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
اقا مهدي شما واسه چي نيومدي به ما بگي شات گان برنداريد دليلش ميدوني چيه؟ دليلش براي اين كه ما اشتباه كنيم كه مارو سر همين جفنگ بازي يا ببريد چون هيچ كس حريف ما نميشه همينو بسسسسسسسس
مگه من باید بیام به تک تک افراد بگم قانون رو؟
من از کجا بدونم بازی شما کی هست و مگه شما تو فرند های من هستید که بیام بگم؟
شما هم اگه خیلی بازی بلدید و میگید هیچ کس حریفتون نمیشه برید یه دور دیگه مسابقه بدید.
انقدر هم قپی نیاید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر