Parvaneh | PC

خوب والا دیدم هیچ تاپیک درست و درمونی نیست که نظرات و دیدگاهایه بچه ها رو بخونم

پروانه؛ میراث نگهبانان نور

139304271125196373234205.jpg

اعضای تیم BeardedBird به دنبال ساخت یک بازی در شأن بازیکن ایرانی‌ و مطابق با فرهنگ او بوده است و از این رو اقدام به طراحی و ساخت جهانی جدید تحت عنوان "گیتیما" نموده است. بازی «پروانه؛ میراث نگهبانان نور» در شهری به نام «ناریا» اتفاق می‌افتد. شخصیت اصلی بازی پسری نوجوان به نام «فادیا» است که در ابتدای بازی متوجه آلودگی آب‌ها و بازگشت مجدد آلودگی به شهر پس از مدت‌ها می‌شود. او در صحبت با پدرش و رائد (حکیم و بزرگ ناریا) متوجه می‌شود که فردی دچار بیماری رنگی‌شدن شده‌است و این مریضی موجب شیوع این آلودگی‌ها در شهر شده‌است.در این بین مسئولیت مهمی بر گردن فادیا افتاده و وی باید با تهیه افتیمون و پیدا کردن فرد بیمار به کمک رائد او را درمان کرده و پس از آن به پاکسازی شهر بپردازد.اما در این مسیر موانع بسیاری چون خزدک‌ها،کلاغ بیماری‌زا و خزغول وجود دارند که باید بر آن‌ها غلبه کرد.

wall_2_0.jpg

ناشر: موسسه فرهنگی‌هنری نشر اندیشه کاظمیون
سازنده : استودیو BeardedBird

052.jpg
gameplay-15.jpg

من امروز بازی رو گرفتم ، بازی فوق العاده افتخار آمیز بود .
خیلی لذت بردم وقتی دیدم سطح بازی سازی تو ایران اینقدر بالا اومده
بازی از لحاظ بصری عالی بود به اندازه یه بازی سطح اول هم جذاب بود
بخش وقایع نگاری خیلی خوب بود واقعا تو بازی لذت بخش بود
منو ها خیلی جذاب بود ، البته از فونت ها خوشم نیومد
طراحی npc ها هم خوب بود و سطح بالای کار رو نشون میدا

دیگه بعدا...

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
من خریدم ولی بعیده بازی کنم. اولین چیزی که خیلی تو ذوق میزنه اینه که داخل جعبه بازی به غیر از DVD هیچ چیز دیگه ای نیست. نه دفترچه ای نه کارتی هیچی. در حالی که یادمه بازی گرشاسپ هم خیلی ارزونتر از این بازی بود هم شکیل تر و هم محتوی پوستر و دفترچه راهنما. به نظرم میشد بازی رو سر راست کرد 10 تومن و یه بسته ای به مشتری داده میشد که احساس کنه بهش احترام گذاشته شده
خریدی و چون بسته بندیش قشنگ نبود بازی نمیکنی؟ :|
بازی های خارجی هم که برای PS4 میان اکثرا یه دونه دیسک بلوری توشونه و یه کاغذ که راهنمای دسته روشه/

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
خریدی و چون بسته بندیش قشنگ نبود بازی نمیکنی؟ :|
بازی های خارجی هم که برای PS4 میان اکثرا یه دونه دیسک بلوری توشونه و یه کاغذ که راهنمای دسته روشه/

نه سبک بازیشو کلاً حال نمیکنم فقط برای حمایت از تولید کننده هاش خریدم. اون کیفیت بسته بندی و دیسک اصلاً قابل مقایسه با این چیزی که تو ایران به عنوان محصول فرهنگی عرضه میکنن نیست. من که بسته بندی AC4 برای PS4 رو دیدم توش یه دفترچه خیلی شیک هم بود

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
نه سبک بازیشو کلاً حال نمیکنم فقط برای حمایت از تولید کننده هاش خریدم. اون کیفیت بسته بندی و دیسک اصلاً قابل مقایسه با این چیزی که تو ایران به عنوان محصول فرهنگی عرضه میکنن نیست. من که بسته بندی AC4 برای PS4 رو دیدم توش یه دفترچه خیلی شیک هم بود

گاهی دوستان جوری حرف میزنن که... کاش کمی آگاهی اجتماعی رو تقویت کنیم و با دشواریها و موانع (در خودِ زندگی، چه برسه با ساختنِ ویدئوگیم) در ایران آشناتر بشیم، تنها اون وقت میتوینم به خودمون اجازه بدیم از ذوقِ شخصی و خوشایند و بدآیند ذائقه درست حرف بزنیم... امان از قیاس مع الفارق! :|

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
گاهی دوستان جوری حرف میزنن که... کاش کمی آگاهی اجتماعی رو تقویت کنیم و با دشواریها و موانع (در خودِ زندگی، چه برسه با ساختنِ ویدئوگیم) در ایران آشناتر بشیم، تنها اون وقت میتوینم به خودمون اجازه بدیم از ذوقِ شخصی و خوشایند و بدآیند ذائقه درست حرف بزنیم... امان از قیاس مع الفارق! :|

بابا آگاهی اجتماعی! هر کسی که میره یه بازی ایرانی رو میخره قطعاً با همه این دشواریها و موانع آشناست وگرنه با 8 تومن میشه خیلی کارای دیگه انجام داد. قیاس اول من هم بین بسته بندی دو تا بازی ایرانی یعنی گرشاسپ و پروانه بود نه با بازی های خارجی. بسته بندی این بازی الان کوچکترین تفاوتی با یه کارتون دوبله درپیت که تو سوپر مارکت ها زیر شونه تخم مرغ میذارن نداره در حالی که قیمت اون 3 تومنه و این 8 تومن. صحبت من اینه که میشد قیمت بازی رو چند تومن بالاتر برد و به جاش یه بسته بندی در خور نام بازی و شخصیت سازنده هاش و شعور مشتری ارائه میشد.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان سبك بازي چيه ؟
ارزش داره بخرم ؟
بالاخره بازی رو خریدم
بازی برای سن پایین عالیه
توی این چند دیقه که بازی رو دیدم خیلی ازش خوشم اومده ( من سنم پایین نیست )
گرافیک خوبه و میتونم بگم خیلی خوبه و کاملا راضی کنندس طوریکه بچه خواهرم گفت مثل این بازی انگلیسی ها هستش :d
کرفتینگ هم به این صورته که شما میتونی در طول بازی پیشوه وری کنی و وسایل بسازی مثلا همین اول کار ( با حل یک معمای ساده ) یک شمشیر چوبی میسازی تا با همون لجن سبزا مقابله کنی
از نظر گیم پلی میتونی توی بازی وسایلی مثل گاری و... رو از سر راهت جابجا کنی یا اهرم هایی رو بکشی و...
سیر داستانی بازی رو نمیتونم نظری در موردش بدم چون خیلی باهاش جلو نرفتم اما در همین حد میگم که بازی یک چیزی توی مایه های فضای بازه و باید ماموریت بگیری و بری اون کارو انجام بدی
مثلا میگه برو سراغ فلانی بعد فلانی یک چیزی بهت یاد میده بعد میگه برو پیش اون یکی فلانی و...
الان یک بچه 12 ساله کنارم دارم که جونش داره برای بازی کردنش در میره :d
الان این شرح حال برای چند دقیقه اول بازیه که داره آموزش میده
فردا جلوتر میرم و اگر کسی تا اون موقع توضیحات کاملی نذاشت خودم میام توضیح میدم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من سنم پایین نیست

بابا سن بالا :>

مثل این بازی انگلیسی ها هستش :d

"بازی انگلیسی" دقیقا یعنی چه؟! :-/

بازی برای سن پایین عالیه

الان یک بچه 12 ساله کنارم دارم که جونش داره برای بازی کردنش در میره :d

پس بازی به درد ما سن بالاها نمیخوره. حیف شد... :((

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
بابا سن بالا :>
:d
"بازی انگلیسی" دقیقا یعنی چه؟! :-/
پس بازی به درد ما سن بالاها نمیخوره. حیف شد... :((
کلا بازی های خارجی منظورشه ، مخصوصا موبایل
از این بازی بیشتر از یک بازی موبایل نباید توقع داشت ، تقریبا در همون حده . داستانش برای همین سن های پایین خوبه .
کاش یک نفر پیدا میشد و ( هاروست مون ) رو روی PC درست میکرد .
البته همراهش یک شهر هم میذاشت و کلی امکانات برای کشاورزی!!!! چی میشد ;;)

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
خیلی زیبا بود.
بخش های سیناماتیک فوقالعاده، صداگذاری محشر و گیم چلی جذاب حتی برای افراد بالای 15 سال! :-b
در کل به بازی ساز های ایرانی تبریک میگم. در ضمن بازی هیچ قفلی نداره و اولش فقط خیلی محترمانه خواهش میکنه.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر