1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

اعلام بازی هایی که قصد نوشتن Guide برای آن ها را دارید(پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

گفتگو در 'Trophies Guide' ایجاد شده توسط Fëanor, ‏Sep 13, 2014.

1. Spirit of Fire کاربر سایت

نام:
    برهان
    درود

همون طور که ممکنه بارها به نام این تاپیک در بخش Xbox360 و PS3 برخورده باشید؛ تصمیم گرفتیم که در بخش PS4 تاپیکی با این محتوا ایجاد کنیم یا نظم و یکپارچگی بیشتری را برای نوشتن Guide بازی های انحصاری و حتی مولتی ایجاد کنیم. در این تاپیک نام بازی که قصد نوشتن آن را دارید و تاریخ تحویل دادن آن را حتما باید مشخص کنید و نهایتا 3 روز حق تاخیر دارید و پس از آن بازی به شخص دیگری واگذار خواهد شد. جهت بهبود روند کار قوانینی در زیر برای شما قرار خواهد گرفت بر طبق آن باید کارها را انجام دهید.

1- با توجه به قانون وضع شده اشخاص حق اعلام بازی که حداکثر 1 ماه و نیم به انتشار آن مانده است را دارا می باشند. ضمن اینکه اشخاص دارای صلاحیت قادر به انتخاب بازی مورد علاقه خود از دو ماه قبل از انتشار آن خواهند بود. در صورت اعلام نوشتن Guide برای یک بازی تا تایید نشدن آن توسط تیم مدیریت شخص موردنظر حق نوشتن Guide را نخواهد داشت و تنها با مشاهده اسم خود در پست بعدی که رزور بوده و به مرور آپدیت می شود می تواند شروع به کار کرده و کار خود را آماده کند.

2- تاپیک های مربوط به راهنما باید به صورت کامل و بدون نقص ارسال شود و در صورت مشاهده تخلف و یا ناقص بود بیش از حد تاپیک، مطلب مورد نظر توسط تیم مدیریت پاک خواهد شد. پس متن ارسالی توسط شما باید متن نهایی و کامل شده باشد و در صورت مشاهده نقص عواقب آن نظیر پاک شدن، تکرار تخلف، گرفتن اخطار و ..... به عهده خود کاربر می باشد.

همچنین برای نوشتن راهنماهای خود از قانون اصلی این بخش نیز باید پیروی کنید که برای مطالعه آن به لینک زیر مراجعه کنید.

http://forum.bazicenter.com/thread92315/

در پایان هم امیدوارم که در کنار هم بتونیم این بخش رو سر و سامون بهش بدیم و کیفیت راهنماها رو تا حد امکان افزایش بدیم. هر کمکی هم که از دست من بر بیاد به دوستان در این بخش خواهم کرد.

موفق باشیم

Last edited by a moderator: ‏Sep 15, 2014
  2. Spirit of Fire کاربر سایت

نام:
    برهان
    رزرو جهت بازی های اعلام شده از سوی متقاضیان!

3. کاربر سایت

نام:
    سعید
  4. کاربر سایت

نام:
    meyti
    سلام به همه گیمر ها ، آقا طبق سنت دیرینه خودم قصد نوشتن گاید واسه متالگیر 5 رو دارم ، تاپیکش رو میزنم که کسی نزنه، چون قبلیاشو زدم ( جز GZ ) گفتم اینم بزنیم

5. کاربر سایت

نام:
    Omid
    سلام.آقا چرا این بخش انقدر سوت و کوره الان خیلی وقته هیچ راهنمایی نوشته نشده

Ἁlireza این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    milad
    این بخش اصلا از کار افتاده کسی ترجمه نمیکنه

7. کاربر سایت

نام:
    milad
    لطفا به این بخش جون بدین خیلی به درد بخوره اما متاسفانه ترجمه نمیشن بازیا

8. M.O M.O

کاربر سایت

نام:
    محمد
    اقا بخش راهنمایی تروفی های GTA V نداریم ؟

9. کاربر سایت

کسی برا جی تی ای وی می خواد؟ :D
    چون خودم دارم میگیرم الان تسلط دارم اگه به درد میخوره گذاشتنش بگید :| :D

10. کاربر سایت

بعید میدونم Solid Gold baby رو گرفته باشی تو :| سخت ترین تروفی بازی هم اونه که تو آنلاین باید لول 100 برسی .

آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2017
    XboxLiveVirus این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

خب پروفایل یکیو ترنسفر میکنه که 100 باشه (تازه لول 100 دیگه چیزی نیست همه دارن :| )

این صفحه را به اشتراک بگذارید