آیفون 6 رونمایی شد (+عکس)

JMASON

عضو جدید
Sep 24, 2011
14
نام
MohammadReza
تجربه کردن هر گوشی و سیستم عاملی متفاوت است ونظر آخر برمیگرده به خوده فرد.من به شخصه با IOSمشکل دارم.به خاطر دریافت نرم افزارهاش.به جز این اگه تو هر کشور دیگه ای به جز ایران بودم انتخاب اولمiphoneبود.
اونایی که میگن سخت افزارش ضعیفه و رمش پایینه باید بدونن که اونقدر سیستم عامل و سخت افزار گوشی های اپل با هم سینک هستن که سرعت گوشی از خیلی از گوشی های آندرویدی بیشتره.(نتایج بنچمارک ها همه چی رو مشخص میکنه)
در ضمن کیفیت ساخت گوشی فعلا دسته اپله و رقیب اصلیش هم htcاست.حالا چون سامسونگ یه فریم فلزی گذاشته دور گوشی دلیل نمیشه که کیفیت ساختش هم یکدفعه بیشتر بشه.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سایت معروف AnandTech یه سری بنچمارکینگ اولیه روی دو گوشی iPhone 6 و iPhone 6 Plus انجام داده،
شخصا اعتقادی به بنچمارک ندارم، ولی باز هم ممکنه برای دوستان جالب باشه.

67831.png
67830.png
67829.png
67828.png
67827.png
67826.png
67825.png
67824.png
67823.png
67822.png
67821.png

این یه باتری تست ( Web Browsing)
67832.png

گفته که بنچمارک های دیگه و تست های بیشتر بعدا انجام میشه

AnandTech

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بالاخره ایفون 6 تو ایرانم اومد
به لطف اپل ما گوشی 6 میلیونی هم در ایران دیدیم :|
به خدا هر کسی با این قیمت بخره یک دیوانه تمام عیاره

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
6lمیلیون؟
کاملا منطقیه مگه نمیدونید گوشیا رو از ماه به تهران خود روح استیو جابز میاره؟
با دلار سه تومن و هزینه حمل نقل و شیپمنت از ماه و پولی که باید به دلیل کاملا "قانونی" وارد شدن ایفون به گمرک بدن صد در صد قیمتشون عالیه!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,572
و این منو آیفون 6
پشتش کلآ افتضاحه
جلوش ولی خوبه
دوربینش هم بهتر شده
ios8 خوبه
تصویر خوبه
ولی طراحیش و خواستن مثه 3g کنن ولی شبیه سامسونگ شد
در کل من 5s مو ترجیح میدم ارزرش این همه پولو وقت و نداره
تو ios8 هم چندتا گجت اضافه شده
اینم عکسای

88909145589237945455.jpg

63495618844951743071.jpg

دست درد نکنه یعنی ما دیوانه یم گوشی هم 3 -4 روز ه اومده نه امروز

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
و این منو آیفون 6
پشتش کلآ افتضاحه
جلوش ولی خوبه
دوربینش هم بهتر شده
ios8 خوبه
تصویر خوبه
اینم عکسای

88909145589237945455.jpg

63495618844951743071.jpg

اگه بهت برنمیخوره باید بگم آره. چون گوشی که دو ماه بعد میشه با 2200 خرید، 4 میلیون تومن پول دادن بهش دیوانگی محضه

- - -ویرایش - - -

این رم هم بخونید جالبه:

http://blog.alldigitall.ir/?p=19887
http://blog.alldigitall.ir/?p=19883

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
و این منو آیفون 6
پشتش کلآ افتضاحه
جلوش ولی خوبه
دوربینش هم بهتر شده
ios8 خوبه
تصویر خوبه
اینم عکسای

88909145589237945455.jpg

63495618844951743071.jpg

من به شخصه پایین هم نیاد پول مفت به جیب حرام خورنمیریزم یک..
اگر قراره پایین بیاد صبر میکنم بعد ...2 تومن اضافه ای که سنگینی میکنه تو جیبم رو میریزم به حساب بیماران سرطانی یا یه چی تو این مایه ها..نه جیب یه مشت مرده خود.

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
آقا فعلاً آیفون 6 و +6 نخرین.

پشتیبانی اپل: آیفون‌های خم شده پس از بازرسی فنی ظاهری شامل گارانتی تعویض می‌شوند

26678836fab55eea4bbf2403d2e8d759.jpg

http://www.zoomit.ir/articles/mobile/14220-support-bent-iphones-visual-inspection-warranty

SONY XPERIA Z2

درواقع آیفون 6+ هست که این مشکل رو داره و مشکل افتظاحی هم هست
ایفون 6 خیلی کم خم میشه و صفحش هم نمیشکنه
اما به هر حال من با وجود اینکه از اندروید بدم میاد ، ترجیح میدم تو این قیمت گلکسی نوت 4 یا گلکسی نوت اِدج بخرم
نوت ادج فوق العادست ، من اصلا نمیدونم چرا بقیه گوشی ها تولید میشن.!!!

74053583679629644334.jpg

اما به هر حال برای دوستداران آیفون باس بگم اصلا ایفون 6پلاس نخرن یا اگه خریدن توی جیبشون نزارن که راحت قسمت بالایش خم میشه و ال سی دیش هم میشکنه
از طرفی ایفون 6 (معمولی) هم کیفیت ساخت چندان خوبی نداره و واقعا طراحی چنین چیزی از اپی بعید بود
هرچند در نقط منصفانه باس بگم هرچقدر که ایفون جدید زشت شده ، ولی خوش دست ترِ
بعد این همه خبر بد واسه اپلیا یه خبر خوب هم هست که امروز یه آپدیت واسه آی او اس اومده و خیلی از نواقص ای او اس 8 رو از بین برده..

بزرگترین نقطه قوت آی او اس هشت توی هماهنگی خلاقانه بین دستگاهاش و توی استفاده بهینه و کامل از سخت افزار گوشی های 64 بیتی اپل
برای هماهنگی دستگاها باید مثال بزنم که مثلا اپل ادعا میکنه ؛
وقتی دارید با گوشی کار میکنید و میاید پیش مک بوکتون (لبتاب مخصوص اپل) ، بعد گوشی رو میزارید کنار و با مک کار میکنید
با هماهنگی و تعماملی که سیستم عاملاشون دارند توجیه میشن و اگر مثلا کسی به شما تماس بگیره خود به خود گوشه تصویر لبتابتون اطلاعات کسی که زنگ زده نمایش داده میشه و میتونید از همون جا تلفون رو جواب بدید (ینی لازم نیست برید پای گوشی) ، همین امر در مورد پیامک ها و باقی ناتیفیکیشن ها هم صدق میکنه..

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
درواقع آیفون 6+ هست که این مشکل رو داره و مشکل افتظاحی هم هست
ایفون 6 خیلی کم خم میشه و صفحش هم نمیشکنه
اما به هر حال من با وجود اینکه از اندروید بدم میاد ، ترجیح میدم تو این قیمت گلکسی نوت 4 یا گلکسی نوت اِدج بخرم
نوت ادج فوق العادست ، من اصلا نمیدونم چرا بقیه گوشی ها تولید میشن.!!!

74053583679629644334.jpg

اما به هر حال برای دوستداران آیفون باس بگم اصلا ایفون 6پلاس نخرن یا اگه خریدن توی جیبشون نزارن که راحت قسمت بالایش خم میشه و ال سی دیش هم میشکنه
از طرفی ایفون 6 (معمولی) هم کیفیت ساخت چندان خوبی نداره و واقعا طراحی چنین چیزی از اپی بعید بود
هرچند در نقط منصفانه باس بگم هرچقدر که ایفون جدید زشت شده ، ولی خوش دست ترِ
بعد این همه خبر بد واسه اپلیا یه خبر خوب هم هست که امروز یه آپدیت واسه آی او اس اومده و خیلی از نواقص ای او اس 8 رو از بین برده..

بزرگترین نقطه قوت آی او اس هشت توی هماهنگی خلاقانه بین دستگاهاش و توی استفاده بهینه و کامل از سخت افزار گوشی های 64 بیتی اپل
برای هماهنگی دستگاها باید مثال بزنم که مثلا اپل ادعا میکنه ؛
وقتی دارید با گوشی کار میکنید و میاید پیش مک بوکتون (لبتاب مخصوص اپل) ، بعد گوشی رو میزارید کنار و با مک کار میکنید
با هماهنگی و تعماملی که سیستم عاملاشون دارند توجیه میشن و اگر مثلا کسی به شما تماس بگیره خود به خود گوشه تصویر لبتابتون اطلاعات کسی که زنگ زده نمایش داده میشه و میتونید از همون جا تلفون رو جواب بدید (ینی لازم نیست برید پای گوشی) ، همین امر در مورد پیامک ها و باقی ناتیفیکیشن ها هم صدق میکنه..
متاسفانه اینطور نیست. این آپدیت 8.0.1 کلا مشکل داشته و خود اپل حذفش کرده. تاچ آیدی 6 و +6 رو از کار میندازه.
توی دیوایس های پایین تر مشکل No Service و لگ بسیار شدید و کاهش سرعت وایفای و تاخیر در اتصال تماس و از این قبیل مشکلات گزارش شده. متاسفانه اپل هم توی عرضه ی آیفون جدید و هم توی عرضه ی iOS جدید گند زد رفت......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر