کونامی شکست خورده بزرگ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
کونامی شکست خورده بزرگ فوتبال
یکسال انتظار به پایان رسید با اون همه هیاهو و سر وصدا و اخر سر هم دیدیم که همه ملت سر کاریم
بعد از اینکه مطالب زیادی در مورد بازی جدید کونامی قبل از انتشار اون میخوندیم با خودمون میگفتیم عجب بازی جالبی از اب در میاد اما بعد از گرفتن بازی و حدود یک هفته ای که از بازی اون میگذره باید اعتراف کنم که کونامی گند زد به هر چی فوتبال و همه سروصدای های قبل از انتشار هم همه دروغ محض بوده و بس.
با هم کمی از این موارد رو مرور میکنیم اگر جایی دوستان نظر داشتند حتما بگن
1. در مورد بازی باید بگم اولین چیزی که توش معلومه سنگین بودن بازی در حین اجرا هست و دیگه اون روانی سری قبل رو نداره من این بازی رو در روی یک سیستم جدید با رم یه گیگ و سی پی یو 3000 و گرافیک 512 امتحان کردم و باز هم بازی سنگین اجرا میشه
به عبارتی وقتی کونامی خواست تا از نظر گرافیک هم از فیفا جلو بزنه اینبار دیگه باید بگیم شکست خورد چرا چون که بازی روونش رو از دست داد ولی گرافیک چهره ها رو بهتر کرد در حالیکه اصل بازی به روانی اجرای اون هست
2. بر خلاف اون چیزهایی که میشنیدیم مبنی بر هوش بالای مصنوعی بازی باید بگم که بازیکنان کم هوش تر که شدم هیچ حتی از سری قبل هم گل زدن راحتتر شده
به راحتی میشه از کنار یه مدافع گذشت و گل زد بر خلاف نسخه قبلی که مدافعان واقعا سمج بودن
فقط تنها چیزی که به نظرم جالب اومد اینه که تیم کامپیوتر بیخودی دفع توپ نمیکنه و دیگه مثل سری قبل نمیره از کنار سانتر کنه بلکه از کنار زمین به سمت 18 قدم حریف میاد و با یه پاس رو به عقب گل میزنه
اما در کل بازی خیلی راحتتر شده از نظر گل زدن
3. قبلا میگفتند که کنفرانس مطبوعاتی و عکس گرفتن و امضا گرفتن تماشاچیان از بازیکنان رو داره اما اونها فقط به صورت عکس در مستر لیگ هست و فقط چند تا عکس گذاشتند که فکر نکنم کار شاقی باشه این کار و باز همه همه سر کار بودیم
4. هوش مدافعان به طور واقعا افتضاحی پایین هست به طوری که بهترین روش گل زدن و راحتترین روش سانتر از کنار هست و مدافع مثل اب خوردن ضربه مهاجم رو نگاه میکنه
5. داور بازی هم خیلی جالب هست حکایتش به طوری که در تمام بازی ها شاهد یک داور بیشتر نبودم بر خلاف نسخه قبلی که داورهای مختلف با درجه سخت گیریهای مختلفی داشت برای مثال در نسخه قبلی یک داور وجود داشت که هر چی تکل از پشت میزدی با اخراج جواب میداد اما داوری هم وجود داشت که اصلا کارت نمیداد و خیلی مدارا میکرد
6. بازی اصلا شاهد تنوع در قسمتهای انیمیشنی نیست و مثل مدلهای قبل شاهد یک فرم انیمیشن در مدال گرفتن و شروع بازی هستیم
فقط اومدن یه چند تا تماشاچی در قبل شروع بازی نشون میدن و همچنین نیمکت مربی رو نشون میده البته به شرط اینکه بازی رو در حالت توقف نگه داری یعنی در حین بازی نیمکت رو نشون نمیده
خلاصه با اون چیزهایی که میگفتند اصلا قابل مقایسه نیست و فقط هیاهو برای هیچ بوده
7. تفاوت بین بازیکنان اصلا احساس نمیشه به طوری که گل زدن با گودیانسن با گل زدن توسط رونالدینهو اصلا تفاوتی نداره و با هر دو مثل اب خورد میشه گل زد
جالب هست که دروازه بان از راه دور لایی نمیخورد که در این ورژن از فاصله 25 متری دروازه بان لایی میخوره
8. کونامی معلوم نیست بعد از این همه سال و فروش زیاد بالاخره نمیخواد بیاد و امتیاز تیمها رو بخره تا نیاز به برنامه های جانبی نباشیم
نه استادیومها اسم درست و حسابی دارن نه تیمها و نه بعضی از بازیکنان با توجه به اینکه در قرن بیست و یکم هستیم این نمونه کاره واقعا شاهکار هست که مثلا اسم علی دایی رو به صورت Dahoo مینویسه
بابا یکی نیست به این کونامی بگه تو اگر اسم علی دایی رو کامل بنویسی این بنده خدا ناراحت که نمیشه که هیچ کلی هم از این کار خوشش میاد نترس بابا ازت شکایت نمیکنه که اسمش رو درست نوشتی و حق کپی رایت ندادی
به نظر من دیگه داره گندش رو در میاره با این کاراش و درست نبودن اسامی
داره با شعور گیمر بازی میکنه
9. از اونجایی که از طرفدارهی شدید کونامی بودم و اصلا از فیفا خوشم نمیومده و نمیاد باید اعتراف کنم که دیگه دوران کونامی با این کاراش داره تومو میشه
من شخصا از گرافیک فیفا و قسمت منیجر و مربی گری اون خوشم میاد و انصافا حرف نداره شاید بازی فیفا رو گرفتم فقط به خاطر منیجرش نه گیم پلی بازی
یکسال انتظار برای کونامی کافی بود تا بازی بهتری به بازار بده اما من ایمان دارم که تمام این کارها عمدی بوده تا بازی زیاد عالی نباشه چون اگر بیان امسال تمام امکانات رو به بازی اضافی کنن سال دیگه دستشون خالی میشه و چیزی برای ارایه نخوهند داشت به عبارتی هر سال چند مورد رو به بازی اضافی میکنند و چند تای اون رو هم برای سال بعد میزارن
وگرنه ساختن یه بازی کامل کاری نداره اون هم با این همه امکاناتی که هست
من نظرم اینه که اصلا در حد انتظار نبود و میخوام برم همون مستر لیگ نسخه قبلی رو برم که خیلی هم باحالتر هست
مرسی از همه

GameMaker7

کاربر سایت
May 16, 2007
177
نام
ممد هستم
شما سلیقه ای عمل کردید... در هر صورت باید تا رنک گیمها در GS، IGN، GTS، و... وایستاد.
ته تهش Medicore میشه اونجور که شما میگید.:eek:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
اصلا موافق نیستم که کونامی شکست خورده . درسته که هوش مصنوعی واقعا اومده پایین ولی گرافیک فوق العاده کار شده به نظر من . بازی روی همه سیستم ها افت فریم داره ولی اصلا محسوس نیست . من با یک سیستم متوسط رو به پایین بازی رو اجرا کردم . به نظر من کونامی از این آزمون سربلند بیرون اومده شما برو توی گیم اسپات نقدهایی که کاربرا کردند رو بخون . فقط یک نفر به بازی 7 داده ، بقیه همه بالای 9 . چرا ؟
چون که کونامی متوجه شد استیل بازیش رو توی اروپا نمی پسندند . پس استیل رو عوض کرد .
تنها اشکالی که من می تونم از این نسخه بگیرم هوش مصنوعی پایین حریفه .
من فن بوی کونامی نیستم ولی به نظر من فیفا 08 افتضاحه . من 07 رو از یه ماه قبل از عرضه 08 بازی می کردم . موقع عرضه 08 با کلی ذوق رفتم گرفتمش ولی یک ضدحال بزرگ خوردم . بازی افتضاح شده بود .
کونامی با تغییر استیل بازیش جنگ بین دو فوتبال رو توی Pc حداقل راحت برد .

Siafu

کاربر سایت
Feb 14, 2007
66
همه چیزه بازی که گرافیک نیست ...

اگه اینجور باشه که میگین در اینده نزدیک باید شاهد یه ورژن جدید تر از PES باید باشیم چون کونامی همینجوری نمیشینه به فیفا نگاه کنه خداییش صاحب سبکه.

فرق اصلی Pes با فیفا در چیدن افراد تیم هست ( ارنج تیم ) که فیفا ضعیفه ولی PES خیلی امکانات داره البته فیفا 07 رو میگم 08 اون رو بازی نکردم چون فیفا باز نیستم ...

Morteza3SN

کاربر سایت
Nov 15, 2005
9
نام
مرتضي
من هم بعد از بازي كردن اين نسخه واقعا توي ذوقم خورد . و هر چي بيشتر ميگذره بيشتر مشكوك ميشم كه نكنه اين نسخه كه زودتر از موئد مقرر به بازار اومده نسخه اصلي بازي نباشه و چيزي مثل نسخه بتا يا آزمايشي و ... باشه ! خدا كنه كه اينطور باشه وگرنه بايد يك سال ديگه با 6 سر كنيم يا اصلا دور فوتبال رو خط بكشيم .
مسخره شدن گيم پلي ،‌ شوت بودن دروازه بان و مدافعين ،‌ جا موندن دوربين از شوتهايي كه به سمت دروازه زده ميشه در بعضي صحنه ها خود به تنهايي دليل كافي براي اين توي ذوق خوردن هست حالا هر چقدر هم كه گرافيك بازي و خوشگل كاري هاش بيشتر شده باشه !

از فيفا كه اصلا حرف نزنبد ، من 08 رو گرفتم ولي مثل هميشه از گيم پلي آن و ... خوشم نيومد ، در مقايسه با فيفا 08 پرو 2008 قابل تحمل تره ولي پرو 2008 در مقايسه با شماره هاي قبلي به خصوص پرو 6 يك شكست نا اميد كننده بيشتر نيست.

kitaro

کاربر سایت
Aug 16, 2007
20
من يه جا شنيدم اين نسخه اي كه زودتر اومده مال ايكس باكس هست و پايين بازي كليدهاي دسته بازي ايكس باكس هست.
تازه خيلي ها كه نسخه دمو رو بازي كرده بودند مي گفتند خيلي سخته و كلا زياد تعريف بازي رو كرده بودند ولي اينجور كه شما ميگيد...:confused:
به نظرم بايد صبر كرد تا نسخه pc بازي بياد اونوقت قضاوت كرد.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
میشه بگی که شما PES باز هستی یا Fifa ؟ چون اگه تا حالا PES بازی کرده باشی میفهمی که بازی تغییرات چشم گیری داشته و از نسخه های قبل هم روون تر شده نه سنگین تر. گیم پلی بازی بسیار بهتر شده و حرکات بازیکنان از جمله لیونل مسی و رونالدینهو کاملا الگو برداری شده است و مانند خودشان در زمین هستند.نکته ی دیگه اینه که شما بازی رو روی حالت اولیه بازی کرده اید(فرضی ) اما بدون اینکه بخوام دروغ بگم من خودم وقتی یه درجه بازی رو سخت تر کردم اصلا نتونستم گل بزنم.شما بهتره یه نگاه به بازی Fifa بندازی که میشه از وسط زمین به دروازه بان گل زد تا دیگه از PES ایراد نگیری...در ضمن اینطور که معلومه و شما میگین شما با نسخه ی ایکس 360 که تبدیل شده هست بازی میکنید که طبیعی هست که بازی سنگین اجرا میشه... در آخر هم به عرض شما دوست گرامی میرسانم که بنده به هیچ عنوان قصد بی احترامی را به شما ندارم..;) در کل بازی بازیه بسیار عالی هست و ارزش حتی یکبار بازی کردن رو داره.من فکر میکنم همیشه PES از Fifa یک قدم جلو تر بوده .این رو من نمیگم همه میگن.:love:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
ببخشيد نسخيهps2 هم اومده چون من همين امروز پايتخت بودم ولی نداشتن:blushing:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
گرافیکه بازیه شبیه به گرافیک PES2007 تو 360 و مشکل نداره طراحی بازیکن ها هم که عالیه فقط منوی اول بازی جالب نیست
یه چیز دیگه . بازیکن ها به نظرو بزرگتر شدن از نظر قد هیکل اول یه جوری میشه ادم ولی بعد 1.2 ساعت عادی میشه در کل خیلی بهتر از [Fifa08[PC بود

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
کونامی شکست خورده بزرگ فوتبال
یکسال انتظار به پایان رسید با اون همه هیاهو و سر وصدا و اخر سر هم دیدیم که همه ملت سر کاریم
بعد از اینکه مطالب زیادی در مورد بازی جدید کونامی قبل از انتشار اون میخوندیم با خودمون میگفتیم عجب بازی جالبی از اب در میاد اما بعد از گرفتن بازی و حدود یک هفته ای که از بازی اون میگذره باید اعتراف کنم که کونامی گند زد به هر چی فوتبال و همه سروصدای های قبل از انتشار هم همه دروغ محض بوده و بس.

با کمال احترام من نظر شما رو کاملاً رد میکنم.

1. در مورد بازی باید بگم اولین چیزی که توش معلومه سنگین بودن بازی در حین اجرا هست و دیگه اون روانی سری قبل رو نداره من این بازی رو در روی یک سیستم جدید با رم یه گیگ و سی پی یو 3000 و گرافیک 512 امتحان کردم و باز هم بازی سنگین اجرا میشه
به عبارتی وقتی کونامی خواست تا از نظر گرافیک هم از فیفا جلو بزنه اینبار دیگه باید بگیم شکست خورد چرا چون که بازی روونش رو از دست داد ولی گرافیک چهره ها رو بهتر کرد در حالیکه اصل بازی به روانی اجرای اون هست

اول اینکه این بازی پورت شده نسخه 360 ـه. دوم اینکه هیچگونه مشکلی در اجرا نداره. تازه کارت گرافیک من 320MB ـه :laughing:
تمام دنیا دارن میگن که این بار PES از همه نظر FIFA رو مغلوب کرده. از تمام ابعاد. این "روونش" یعنی چی الان؟ قرار بوده با روغن عرضه بشه؟

2. بر خلاف اون چیزهایی که میشنیدیم مبنی بر هوش بالای مصنوعی بازی باید بگم که بازیکنان کم هوش تر که شدم هیچ حتی از سری قبل هم گل زدن راحتتر شده
به راحتی میشه از کنار یه مدافع گذشت و گل زد بر خلاف نسخه قبلی که مدافعان واقعا سمج بودن
فقط تنها چیزی که به نظرم جالب اومد اینه که تیم کامپیوتر بیخودی دفع توپ نمیکنه و دیگه مثل سری قبل نمیره از کنار سانتر کنه بلکه از کنار زمین به سمت 18 قدم حریف میاد و با یه پاس رو به عقب گل میزنه
اما در کل بازی خیلی راحتتر شده از نظر گل زدن

گل زدن راحت تر شده ربطی به AI نداره. خود سیاباس گفته که ما بازی طوری طراحی کردیم که وقتی شما تمرکزتون رو روی دفاع از دست بدید فضای زیادی ایجاد میشه و این باعث میشه که گلهای بیشتری در بازی شاهد باشیم و نتایج کسالت آور 0 - 0 رو کمتر ببینیم. بعدشم بازی دارای درجات سختی متفاوت هست وقتی روی کمتر از Top Player باشه در مودهای تکنفره گل زدن مثل عمل نوشیدن آب میشه. اگر گلزدن برای شما راحت شده گل خوردن هم به همون اندازه راحت شده. البته بگذریم که خیلی مسترلیگ رو که میرن از همون اول همه بازیکناشون اوورالشون بالی 90 ـه. ماشاالله از همون اول یاور کریس رونالدو-کاکا-رونالدینیو-مسی-ممد-اصغر و خانواده و غیره رو استاد میکنن بعدش میشینن میگن بازی آسونه.
3. قبلا میگفتند که کنفرانس مطبوعاتی و عکس گرفتن و امضا گرفتن تماشاچیان از بازیکنان رو داره اما اونها فقط به صورت عکس در مستر لیگ هست و فقط چند تا عکس گذاشتند که فکر نکنم کار شاقی باشه این کار و باز همه همه سر کار بودیم

واقعاً چه فیچری رو از دست دادی... خیلی مهمه ...

4. هوش مدافعان به طور واقعا افتضاحی پایین هست به طوری که بهترین روش گل زدن و راحتترین روش سانتر از کنار هست و مدافع مثل اب خوردن ضربه مهاجم رو نگاه میکنه

:laughing::laughing::laughing:

5. داور بازی هم خیلی جالب هست حکایتش به طوری که در تمام بازی ها شاهد یک داور بیشتر نبودم بر خلاف نسخه قبلی که داورهای مختلف با درجه سخت گیریهای مختلفی داشت برای مثال در نسخه قبلی یک داور وجود داشت که هر چی تکل از پشت میزدی با اخراج جواب میداد اما داوری هم وجود داشت که اصلا کارت نمیداد و خیلی مدارا میکرد

درسته منم یک داور دیدم ولی کلاً قضاوتهاش خیلی controversial تره.. و بنظر من این به جذابیت بازی اضافه میکنه هرچی داور سختگیرتر بازی جذابتر...

6. بازی اصلا شاهد تنوع در قسمتهای انیمیشنی نیست و مثل مدلهای قبل شاهد یک فرم انیمیشن در مدال گرفتن و شروع بازی هستیم
فقط اومدن یه چند تا تماشاچی در قبل شروع بازی نشون میدن و همچنین نیمکت مربی رو نشون میده البته به شرط اینکه بازی رو در حالت توقف نگه داری یعنی در حین بازی نیمکت رو نشون نمیده
خلاصه با اون چیزهایی که میگفتند اصلا قابل مقایسه نیست و فقط هیاهو برای هیچ بوده

حالا مثلاً اینا ایراد شد؟! اولاً به لحاظ پیشرفت در انیمیشن بازیکنا کاملاً این پیشرفت مشهوده و من متوجه نمیشم منظور شما چیه. انتظارات شما گاهی اوقات آدم رو به خنده میندازه (بیشتر از گاهی اوقات).

و واقعاً برای من اینجا سوال و دوستدارم بدونم حالا نیمکت هم نشون بده الان چه تاثیری در گیم پلی بازی داره؟!
7. تفاوت بین بازیکنان اصلا احساس نمیشه به طوری که گل زدن با گودیانسن با گل زدن توسط رونالدینهو اصلا تفاوتی نداره و با هر دو مثل اب خورد میشه گل زد
جالب هست که دروازه بان از راه دور لایی نمیخورد که در این ورژن از فاصله 25 متری دروازه بان لایی میخوره

چندتا ازین replay هات بفرصت مام ببینیم مستفیض شیم.

8. کونامی معلوم نیست بعد از این همه سال و فروش زیاد بالاخره نمیخواد بیاد و امتیاز تیمها رو بخره تا نیاز به برنامه های جانبی نباشیم
نه استادیومها اسم درست و حسابی دارن نه تیمها و نه بعضی از بازیکنان با توجه به اینکه در قرن بیست و یکم هستیم این نمونه کاره واقعا شاهکار هست که مثلا اسم علی دایی رو به صورت Dahoo مینویسه
بابا یکی نیست به این کونامی بگه تو اگر اسم علی دایی رو کامل بنویسی این بنده خدا ناراحت که نمیشه که هیچ کلی هم از این کار خوشش میاد نترس بابا ازت شکایت نمیکنه که اسمش رو درست نوشتی و حق کپی رایت ندادی
به نظر من دیگه داره گندش رو در میاره با این کاراش و درست نبودن اسامی
داره با شعور گیمر بازی میکنه

اولاً لایسنس تیم ها رو از دکه روزنامه فروشی نمیخرن بلکه از فدراسیونهای مربوطه میخرن. ثانیاً گاهی اوقات تبصره های مندرجه در قرارداد با اسپانسر ها طوریه که ممکنه بخاطر اون مسئله موردی باشه ثالثاً خیلیهاشونم بخاطر نوع قراردادشون با EA لایسنس نمیتونن بدن چون لایسنس اونها دست EA هست مثل لیگ برتر. نگران اونم نباش بروبچز Gaming Access بزودی یه پچ کامل میدن همه این موارد برطرف میشه.

9. از اونجایی که از طرفدارهی شدید کونامی بودم و اصلا از فیفا خوشم نمیومده و نمیاد باید اعتراف کنم که دیگه دوران کونامی با این کاراش داره تومو میشه
من شخصا از گرافیک فیفا و قسمت منیجر و مربی گری اون خوشم میاد و انصافا حرف نداره شاید بازی فیفا رو گرفتم فقط به خاطر منیجرش نه گیم پلی بازی
یکسال انتظار برای کونامی کافی بود تا بازی بهتری به بازار بده اما من ایمان دارم که تمام این کارها عمدی بوده تا بازی زیاد عالی نباشه چون اگر بیان امسال تمام امکانات رو به بازی اضافی کنن سال دیگه دستشون خالی میشه و چیزی برای ارایه نخوهند داشت به عبارتی هر سال چند مورد رو به بازی اضافی میکنند و چند تای اون رو هم برای سال بعد میزارن
وگرنه ساختن یه بازی کامل کاری نداره اون هم با این همه امکاناتی که هست
من نظرم اینه که اصلا در حد انتظار نبود و میخوام برم همون مستر لیگ نسخه قبلی رو برم که خیلی هم باحالتر هست
مرسی از همه

در اینکه بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفتهای شایان، مشهود و قابل توجهی داشته شکی نیست. اما یک مسئله هست که آیا بهتر از این هم میتونسته باشه که جوابش میشه بله. اما کونامی همیشه با گیمپلی فوتبالش محبوب بوده نه با جزئیات که البته جزئیاتش پیشرفت داشته اما نه اونقدری که من انتظار داشتم. میتونست به مراتب بهتر باشه. اما گویا ملت کونامی یخورده تنبل هستن.

در کل محترمانه عرض میکنم که تا به اینجا ریویو هائی که از بازی خوندم تمام صحبتهای شما رو رد میکنه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
من الان دو روزه بازی رو گرفتم مشکل اصلی(البته تا این لحظه که بازی کردم) فقط افت فریم که اونم خیلی کم پیش میاد که آزار دهنده باشه
من فکر میکنم این مشکل افت فریم شماره بعدی به کلی درست میشه چون کنامی به بازی تغییرات زیادی داده از جمله گرافیک فوق العاده
در مورد اون مصاحبه و امضا گرفتن آقای shr 776 درست میگن وجود نداره یا من فعلا ندیدم البته اینم باید بگم که من هیچ تریلری از بازی ندیدم که از این چیزا توش باشه ولی عکس دیدم که فکر میکنم در این مورد نباید کنامی رو متهم کرد
راستی یه سوال کسی میدونه که چطوری میشه لباس بازیکنا رو کشید؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام
من الان دو روزه بازی رو گرفتم مشکل اصلی(البته تا این لحظه که بازی کردم) فقط افت فریم که اونم خیلی کم پیش میاد که آزار دهنده باشه
من فکر میکنم این مشکل افت فریم شماره بعدی به کلی درست میشه چون کنامی به بازی تغییرات زیادی داده از جمله گرافیک فوق العاده
در مورد اون مصاحبه و امضا گرفتن آقای shr 776 درست میگن وجود نداره یا من فعلا ندیدم البته اینم باید بگم که من هیچ تریلری از بازی ندیدم که از این چیزا توش باشه ولی عکس دیدم که فکر میکنم در این مورد نباید کنامی رو متهم کرد
راستی یه سوال کسی میدونه که چطوری میشه لباس بازیکنا رو کشید؟

نزدیک بازیکن صاحب توپ که باشی دکمه پاس یا چمدونم همون A رو بگیری (منظور روی کنترلر 360) یا هرچی که خودت تنظیم کردی. پیراهن طرف رو مورد کشیدن قرار میده.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
وقتی میکشه برای من پیرن یارو کش نمیاد برای شما میاد ؟؟؟(مثل چنتا عکسی که دیده بودم)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
وقتی میکشه برای من پیرن یارو کش نمیاد برای شما میاد ؟؟؟(مثل چنتا عکسی که دیده بودم)

والا من رو زاویه واید بازی میکنم از اون زاویه بکشه هم معلوم نمیشه ولی فکر کنم نشون میده که میکشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر