آموزش اتصال DS4(دسته ی PS4) به PC

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
هیچ نیازی به اون کار نیست دوست عزیز من این خودش درایور هست هیچ ربطی به اون نداره

این نرم افزار دسته ps4 رو به عنوان دسته xbox شبیه سازی میکنه
پس برای این که ویندوز و بازی ها دسته رو به عنوان دسته xbox بشناسن باید درایورش رو نصب داشته باشید
من خودم همین مشکل رو داشتم و با این کار حل شد....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
پس برای این که ویندوز و بازی ها دسته رو به عنوان دسته xbox بشناسن باید درایورش رو نصب داشته باشید

اگر میتونید لینکی ازش برام بفرستید . خیلی ممنون بابت پاسخ

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما

دوست عزیز من اصلا این کار رو نکردم
نسخه های قبلی نرم افزار بود که اصلا تنظیماتش ماله ایکس باکس
درایور چیه باید یه نرم افزار باز کردن اینجوری نمیشه که دو نرم افزار باز کرد
الان همه دارن استفاده میکنن از این نرم افزار بدون درایور خودش درایور رو نصب میکنه به قدم اول نگاه کنید برای نصب درایور هست

• Like
Reactions: Adroit

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اگر میتونید لینکی ازش برام بفرستید . خیلی ممنون بابت پاسخ

خدمت شما.بسته به نوع ویندوزتون دانلود کنید
http://www.microsoft.com/hardware/en-us/d/xbox-360-controller-for-windows

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من اصلا این کار رو نکردم نسخه های قبلی نرم افزار بود که اصلا تنظیماتش ماله ایکس باکس درایور چیه باید یه نرم افزار باز کردن اینجوری نمیشه که دو نرم افزار باز کرد الان همه دارن استفاده میکنن از این نرم افزار بدون درایور خودش درایور رو نصب میکنه به قدم اول نگاه کنید برای نصب درایور هست
دو نرم افزار چیه دیگه عزیز؟درایور XBOX که نرم افزار نیست! درایور XOBX که نصب شد بعد باید از طریق همین برنامه دسته رو فعال کرد قدم اول درایور دسته DS4 رو نصب میکنه نه ایکس باکس رو شما یه نگا به مراحل نصب که تو خود نرم افزاره بنداز تو مرحله 11 خودش ذکر کرده 1. Run ScpDriver.exe from Virtual Bus Driver folder 2. Click install 3. Should show that Bus Device and Bus Driver are installed 4. Connnect your Dualshock 4 controller through bluetooth or USB (works with default windows driver from microsoft) 5. Start ScpServer.exe 6 It should be started automaticaly when you launch the tool 7. in your devices and printers Xbox 360 Controller should show up 8. You can stop/start the X360 controllers from the tool 9. Supports up to 4 controllers 10. If controller is found it should show up in the list on top. 11. You might have to download and install official X360 Controller drivers, .Net Framework 4, DirectX Runtime 12. Seems the tool is not comppatible with bluetooth drivers that do not use Microsoft Stack (Toshiba, CSR, etc)

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
دو نرم افزار چیه دیگه عزیز؟درایور XBOX که نرم افزار نیست! درایور XOBX که نصب شد بعد باید از طریق همین برنامه دسته رو فعال کرد قدم اول درایور دسته DS4 رو نصب میکنه نه ایکس باکس رو شما یه نگا به مراحل نصب که تو خود نرم افزاره بنداز تو مرحله 11 خودش ذکر کرده 1. Run ScpDriver.exe from Virtual Bus Driver folder 2. Click install 3. Should show that Bus Device and Bus Driver are installed 4. Connnect your Dualshock 4 controller through bluetooth or USB (works with default windows driver from microsoft) 5. Start ScpServer.exe 6 It should be started automaticaly when you launch the tool 7. in your devices and printers Xbox 360 Controller should show up 8. You can stop/start the X360 controllers from the tool 9. Supports up to 4 controllers 10. If controller is found it should show up in the list on top. 11. You might have to download and install official X360 Controller drivers, .Net Framework 4, DirectX Runtime 12. Seems the tool is not comppatible with bluetooth drivers that do not use Microsoft Stack (Toshiba, CSR, etc)

خب پس دیگه واسه چی باید برید یه درایور دیگه دانلود کنید خودتون دارید میگید که درایور داره دیگه خودش نصب میکنه

• Like

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
خب پس دیگه واسه چی باید برید یه درایور دیگه دانلود کنید خودتون دارید میگید که درایور داره دیگه خودش نصب میکنه
بالا توضیح دادم این نرم افزار دسته XBOX رو شبیه سازی میکنه و برای اینکه ویندوز دسته رو به عنوان دسته XBOX بشناسه نصب درایور دسته XBOX الزامیه

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
بالا توضیح دادم این نرم افزار دسته XBOX رو شبیه سازی میکنه و برای اینکه ویندوز دسته رو به عنوان دسته XBOX بشناسه نصب درایور دسته XBOX الزامیه

پس چطور من بدون نصب درایور دانلودی استفاده کردم؟
من فقط درایور خودش رو ریختم و کاملا هم کار کرد

• Like

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
پس چطور من بدون نصب درایور دانلودی استفاده کردم؟ من فقط درایور خودش رو ریختم و کاملا هم کار کرد
شما حتما قبلا از دسته های دیگه روی پی سیت استفاده کردی اونا خودشون اتوماتیک درایور دسته xbox رو نصب میکنن مثلا دسته ps3 با استفاده از نرم افزار Motion Joy خودش درایور xbox رو نصب میکنه اصلا من یه سوال از شما میپرسم وقتی دسته ps4 رو وصل میکنی تو قسمت Devises and Printers تو Control Panel عکس دسته ایکس باکس رو میبینی یا نه؟ اگه آره که یعنی درایورش رو نصب داری اگه نه یعنی شما اصلا تو بازی ها نمیتونی از دسته استفاده کنی

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
شما حتما قبلا از دسته های دیگه روی پی سیت استفاده کردی اونا خودشون اتوماتیک درایور دسته xbox رو نصب میکنن مثلا دسته ps3 با استفاده از نرم افزار Motion Joy خودش درایور xbox رو نصب میکنه اصلا من یه سوال از شما میپرسم وقتی دسته ps4 رو وصل میکنی تو قسمت Devises and Printers تو Control Panel عکس دسته ایکس باکس رو میبینی یا نه؟ اگه آره که یعنی درایورش رو نصب داری اگه نه یعنی شما اصلا تو بازی ها نمیتونی از دسته استفاده کنی

والا فک نکنم بعد از ویندوز عوض کردنم دسته وصل کرده باشم
تست میکنم بهت میگم

• Like

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
خدمت شما.بسته به نوع ویندوزتون دانلود کنید
Software Downloads: Xbox 360 Controller for Windows

- - -ویرایش - - -

درست شد . باید این درایور رو نصب میکردم . هرکی مشکل من رو داشت ( فقط Touchpad دتسش کار میکرد ) درایوری که علی آقا لینکش رو گذاشته نصب کنه روی PC و همه چیز درست میشه .

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
درست شد . باید این درایور رو نصب میکردم . هرکی مشکل من رو داشت ( فقط Touchpad دتسش کار میکرد ) درایوری که علی آقا لینکش رو گذاشته نصب کنه روی PC و همه چیز درست میشه .

خب دوست عزیز فعلا تنها کسی که این مشکل رو داشته شماو آقا علی بودید
لینک آقای علی رو سیو میکنم برایه نفر بعدی
ممنون از آقا علی

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
آقا من بار اول هیچ مشکلی نداشتم...
ولی تا الان هروقت وصل میکنم کلا سیستم freez میکنه حتما باید پاور رو نگه دارم تا خاموش شه!!

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دوستان این روش یک روش اصولی و تنها راه استفاده هست که براحتی جواب میده ، تنها ایرادش اینه که ارتباط توسط بلوتوث فقط در ویندوز8 و 8.1 جواب میده ، اون هم نه هر ویندوزی !! سایر ویندوزها باید با کابل usb وصل بشن

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
آقا من بار اول هیچ مشکلی نداشتم...
ولی تا الان هروقت وصل میکنم کلا سیستم freez میکنه حتما باید پاور رو نگه دارم تا خاموش شه!!

دوست عزیز من هم اینم مشکل رو داشتم
دسته رو قبل از این که نرم افزار رو باز کنید به کامپیوتر وصل نکنید
وقتی نرم افزار رو بوت کردید بعدا دسته رو به PC متصل کنید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر