هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این تفنگ رو بعضی از تلویزیون های قدیمی کارایی داره خود تفنگ ps2شبیعه تفنگ sega dremcast که محدودیت داره رو بعضی از تلویزیونها هدفش فعال میشه خودم که یه بار امتحان کردم جواب نداد رو lcd شاید رو تلویزیونهای قدیمی کار بکن این تفنگ .برای.بازیهایی مثل تایم کریسس وغیره.کارایی داره. البته ps2 موس کیبورد داره که به وسیله یه تبدیل اجرا میشن میتونی linox رو ps2 نصب کنی واستفاده بکنی..

View attachment 94519[/QUOTEساده ترین راه برای بازی بدون دیسک رو ps2 چیه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
برای اجرای بازیهای ps2 بدون دیسک 3 روش مختلف هست ..1_استفاده از usb و هک فری مک بوت.
2_ استفاده از نتوورک ادابتور ps2 فت ..3 _ shirng کردن ps2 با pc با استفاده از کابل lan که بازیها رو میتونی داخل هارد pc بریزی فرقی نداره تو هر درایوی اون درایو shirng کن ..iso گیمها رو داخل
پوشه dvd بریز با برنامه usbutle ps2 با pc برنامه opl تو ps2 اجرا کن برو قسمت eth games یه جستجو بزن فایل ها ی بازی داخل هارد pc شناسایی میکن.سرعت لود بازیها عالی موقع اجرا..آموزش کاملش تو یوتیوب موجود..برای تمام ps2 ها

opl-0.9-theme3.jpg

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
برای اجرای بازیهای ps2 بدون دیسک 3 روش مختلف هست ..1_استفاده از usb و هک فری مک بوت.
2_ استفاده از نتوورک ادابتور ps2 فت ..3 _ shirng کردن ps2 با pc با استفاده از کابل lan که بازیها رو میتونی داخل هارد pc بریزی فرقی نداره تو هر درایوی اون درایو shirng کن ..iso گیمها رو داخل
پوشه dvd بریز با برنامه usbutle ps2 با pc برنامه opl تو ps2 اجرا کن برو قسمت eth games یه جستجو بزن فایل ها ی بازی داخل هارد pc شناسایی میکن.سرعت لود بازیها عالی موقع اجرا..آموزش کاملش تو یوتیوب موجود..برای تمام ps2 ها

View attachment 94520
راستش من با usb دیدم کلی دنگ فنگ داشت اینا که بدترن فکر کنم که دیگه باید ps2م بزارم دکور چون بعد 7.8 سال لنزش دیگه خیلی ضعیف شده هیچوقت خاطرات این افسانه رو فراموش نمی کنم:D

• Like
Reactions: silent ops

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام
حدود 8 سال پیش یه ps2 slim داشتم زیرش باکس هارد میخورد.ورودی ide بود..
بله اسم این باکسی که می‌گید hd combo هست. مخصوص سری 7000x.
اون مدلی که داشتید یادتون هست از روی هارد بوت می‌شد؟ یا دیسک؟
یه مدل دیگه هم هست به اسم hd pro که به همه مدل ها می‌خوره حتی 9000x.

1c7765e48acc9c3bd012355564fc29a6.jpg

اطلاعات هارد رو از طریق مودچیپ مخصوصی که داره به ps2 منتقل می‌کنه.

برای اجرای بازیها از طریق هارد ربطی به مود چیپ نداره.مود چیپم نداشته باشه اجرا میشه

فک می‌کنم تو اجرای بازی ها از هارد مود چیپ فقط اجازه می‌ده که کپی HDLoader نسخه غیر رایگانش رو نصب کنی درسته؟

2_برای فرمت کردن هارد که ps2 تشخیص بده .اول hd loader نصب کن یا toxis از طریق فری مک بوت ulaunchelf رو اجرا کن فایل elf برنامه hd loader رواجرا کن میپرس هارد فرمت کنم yes رو بزن تا فرمت شروع بشه باید اول از همه هارد ps2 تشخیص داده باشه.اتصالات لحیم کاری درست باشه..وقتی فرمت شد پارتیشن قسمت گیم ظاهر میشه.میشه از طریق خود ps2 بازی رو داخلش نصب کرد ولی وقت گیر..یا از طریق برنامه winhllp.هارد فرمت کن .که میشه با این برنامه از طریق تبدیل ide به pc بازی داخلش نصب کرد..
برای برقرا کردن ftp ps2 که فایل بازی رو از طریق lan کپی کنی اول ulaunchelf آخرین ورژنش دانلود کن یا opl .برو قسمت تنظیمات برنامه آدرس ide ps2 lan یاداشت کن.برنامه opl manger دانلود کن روی pc نصب کن ادرس لینک ps2 وارد کن برو قسمت پوشه گیم فایل های iso game انتقال بده البته این برنامه کاربردهای فراوانی داره انتقال چیت کاور گیم وغیره..حتمأ آخرین ورژنش دانلود کن..
یا حق..

این قسمت توضیحتون رو خوب متوجه نشدم. من اتصالات هارد رو وصل کردم. با برنامه winhiip هارد رو توی پی سی فرمت کردم و چندتا بازی پلی ۲ هم ریختم. هارد به ps2 وصل کردم. یه مموری کارت که روش fmcb از قبل نصب بوده گذاشتم که یه opl هم نصب داره. مخصوص اجرای بازی از فلشه ولی خوشبختانه هارد رو هم ساپورت می‌کنه. الان ps2 من لنز نداره ولی با همین مموری کارت تونستم بازی از روی هارد بیارم و اجرا کرد. حالا اگه بخوام HDLoader نصب کنم باید چیکار کنم؟ بازم تاکید می‌کنم که ps2 من لنز نداره. ممنون

• Like

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
اینم هک osd برای ps2 خودم خیلی وقت پیش از این استفاده میکردم کارایش خیلی زیاد البته این هک قسمت browser ps2 آبدیت میکن که حتی بدون مموری فری مک بوت هارد تشخیص میده..قسمت تنظیمات ps2 میفت.کنار مموری تمام برنامه های مورد نیاز داخلش..امکان اتصال هارد ظرفیت بی نهایت البته مال خودم sata خور ورودی هاردش.نام گذاری و دسته بندی پوشه های گیم درست کردن پوشه برای انتقال سیو به هارد بی نهایت وغیره
البته خودم این کار رو ps2 فت انجام دادم خیلی عالی شاید رو اسلیم جواب بده..
View attachment 94276

View attachment 94277

خیلی تلاش کردم رو اسلیم جواب نداد.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
بله اسم این باکسی که می‌گید hd combo هست. مخصوص سری 7000x.
اون مدلی که داشتید یادتون هست از روی هارد بوت می‌شد؟ یا دیسک؟
یه مدل دیگه هم هست به اسم hd pro که به همه مدل ها می‌خوره حتی 9000x.

1c7765e48acc9c3bd012355564fc29a6.jpg

اطلاعات هارد رو از طریق مودچیپ مخصوصی که داره به ps2 منتقل می‌کنه.

فک می‌کنم تو اجرای بازی ها از هارد مود چیپ فقط اجازه می‌ده که کپی HDLoader نسخه غیر رایگانش رو نصب کنی درسته؟

این قسمت توضیحتون رو خوب متوجه نشدم. من اتصالات هارد رو وصل کردم. با برنامه winhiip هارد رو توی پی سی فرمت کردم و چندتا بازی پلی ۲ هم ریختم. هارد به ps2 وصل کردم. یه مموری کارت که روش fmcb از قبل نصب بوده گذاشتم که یه opl هم نصب داره. مخصوص اجرای بازی از فلشه ولی خوشبختانه هارد رو هم ساپورت می‌کنه. الان ps2 من لنز نداره ولی با همین مموری کارت تونستم بازی از روی هارد بیارم و اجرا کرد. حالا اگه بخوام HDLoader نصب کنم باید چیکار کنم؟ بازم تاکید می‌کنم که ps2 من لنز نداره. ممنون

سلام
بازیها رو از طریق هارد اجرا میکرد اسمش modbo4 بود ..خودش منو تنظیمات داشت ..دگمه دایره ومثلث قبل از روشن شدن ps2 میگرفتی چند ثانیه وقتی ps2 روشن میشد یه منو بالا میومد اسم مود چیپ matrix بود .مخصوص اسلیم..البته یه ps2 fat دارم که اونم مود چیپ matrix داره..این مود چیپ حافظه داخلی داره که هارد بوت میکن ....البته با مموری کارت هم جواب میده hd loader..برای ps2 که بازیها اجرا بشه ..
2_ در اصل مود چیپ کارش این که بازیهای کپی از طریق لنز اجرا بشه ..البته نوعهای مختلف داره...مودچیپ matrix حافظه داخلی داره برای hd loader بیشتر به کار میاد که هارد مچ کن..که زمان قدیم کاربرد داشت..الان دیگه با فری مک بوت راحت میشه تمام loader ها رو اجرا کرد opl و غیره..hd loader تنها خوبی که داره اگه ps2 لنزش سالم باشه میتونی بازی رو کپی کنی داخل با خود ps2 .ولی با pc راحت تر کپی کردن بازی..

3_کار خاصی نداره برای نصب hd loader فایل elf hd loader رو دانلود کن تو مموری یا usb بریز وقتی که لود شد تمام بازیها رو پیدا میکن مثل opl تو opl بازیهای هارد پیدا بشه داخل hd loader هم پیدا میشه..

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
درست البته سریع hd pro تمام ps2 های اسلیم رو ساپورت میکن حتی خودم ۲ سال پیش یه اسلیم ادابتور داخلی دیدم که زیرش hd pro بود هارد داخلش بود ...ولی قسمت باکس هاردش آدابتور نداشت گم شده بود..میگفت 400 تومن فروش..
البته کیت ساتا خورش اومد اسیم که نصبش راحت تر روی ps2 ولی پیدا نمیشه..

new7whdl (1).jpg

7whdl5.jpg

• Like

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یه قطعه جانبی هست برای ps2 slim که هارد شبیه سازی میکن به وردی lan ps2 وصل میشه اسمش ps2 net box خیلی کمیاب ورودیش sata هست فقط برای opl به کارمیاد بازیها قسمت ETH games میفت با سرعت زیاد..
ps2isops2netbox_1515997890_15dbff7a.jpg

• Like

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
درست البته سریع hd pro تمام ps2 های اسلیم رو ساپورت میکن حتی خودم ۲ سال پیش یه اسلیم ادابتور داخلی دیدم که زیرش hd pro بود هارد داخلش بود ...ولی قسمت باکس هاردش آدابتور نداشت گم شده بود..میگفت 400 تومن فروش..
البته کیت ساتا خورش اومد اسیم که نصبش راحت تر روی ps2 ولی پیدا نمیشه..

View attachment 94575

View attachment 94574

هیچ جای دنیا پیدا نمی‌شه فقط تو چین شاید پیدا شه

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
علاوه بر تایمکریسیس بازی رزیدنت اویل هم ساپورت میکنه یو اس بی موس و.... . من خودم قصد داشتم یک تفنگ بگیرم ولی.....بدرد نمیخورد.البته تو بازی vampire night خیلی حال میده...
هیچ جای دنیا پیدا نمی‌شه فقط تو چین شاید پیدا شه
ببین میتونی از یه سری سایت ها از چین سفارش بدی
و دوستان پی اس 2 های 90000 و 70000 میتونید یه چیزی شبیه رسیور وصل کنین (combo box) اکثر هکر های پی اس 2 در یوتیوب اینو گذاشتن که مثل پایه وصل میشه و کیت هارد هستش

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر