هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
1._ بازیها رو با برنامه usb utill کپی کن تو هارد باید فرمت هارد فت 32 باشه ..من خودم بیشتر با نتوورک آدابتور فت کار میکنم نه usb ..سریع تر ..
دستت درد نکنه بابت جوابت . دقیقا همین کارو کردم ولی بازم نشد
2-اگه میشه فایلش رو برام بزار چون واقعا برای یکی از برنامه هام احتیاج دارمم خواهش میکنم بزارش
3- اونیموشا 3 و سایلنت هیل 4 و دویل می کرای 1 و رزیدنت اویل 4 رو دانلود کردم حال کردم ! دستت درد نکنه

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
یه منوی عجیبی داره برنامه ای که دادی من چی بزنم اموزششو دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
من خودم یه بار امتحان کردم با هارد 1 ترا جواب داد حتی usb 3 ولی در کل فلش بهتر.. هارد بیشتر برق مصرف میکن هنگام اجرا بازی..فشار میاره رو Ps2 .

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام به همه
silents ops ازت ممنونم بابت پاسخ هایی که دادی
با هزار بدبختی تونستم از هارد 1 ترام که فعلا 5 گیگ فایل دارم ، گیم اجرا کنم.فقط داغ کنه هارد مشکلی نیست؟؟؟
با swap magic زیاد راحت نبودم و نتونستم به خوبی اجرا کنم . راستی چیزی به نام slide card میخواد!
بازی هایی که پیشنهاد کردی واقعا حرف نداشتن و من به عمق رفتم!
کلا ممنونم ازت

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام
خیر مشکلی پیش نمیاره برای هارد .فقط موقع خاموش شدن کنسول هارد جدا کن یا وصل کن ..تا خدایی نکرده نسوزه...
Ps2 فت یا اسلیم.؟ برای swap من خودم از این برنامه استفاده نکردم..احتمالأ برای اسلیم slide لازم نداره موقع بوت شدن دیسک .جا به جا کن دیسک .تا اجرا بشه..چند تا دیگه برنامه شبیع این هست برای اجرای دیسک خیلی یادم نمیاد اسمشون...
خاهش میکنم قابلی نداشت .اینا هم عنواین برتر Ps2 هستند..حیف ps2 داشته باشی ..بازیشون انجام ندی ......role of rose__clock tower 3__fahrenheit__alone in the dark new nightmare ps2_darkwatch_ _soul reaver 2 ps2.._legacy of kain.._terminater..ps2 godhand .. Kill zone ..
evil dead boomstick......_def jam ..guitar hero 1234 ..contra ps2.buffy vampire ps2..
Haunting Ground.. Siren1 2..
fatal frame ps2..امیدوارم لذت ببری..البته بیشتر از اینا ps2 شاهکار داره.حظور ذهن ندارم خیلی..

• Like
Reactions: H.K.Z05

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دستت درد نکنه واقعا ممنون از ترس مرده بودم#:-S
برای فت . من فت رو به تازگی خریدم و فقط موفق شدم cd آهنگ پیانو آرام رو روش اجرا کنم . برنامه گزینه های متفاوت داره . مثلا من همین کار هایی که تو یوتیوب گفت رو انجام دادم ولی دوباره تو browser برگشت . برنامه های دیگه هم مثل همین هستن البته یک نفر توی اسلیم با kloader برنامه اجرا کرد راحت ولی من لینکشو گیر نیاوردم.
خاهش میکنم قابلی نداشت .اینا هم عنواین برتر Ps2 هستند..حیف ps2 داشته باشی ..بازیشون انجام ندی ......role of rose__clock tower 3__fahrenheit__alone in the dark new nightmare ps2_darkwatch_ _soul reaver 2 ps2.._legacy of kain.._terminater..ps2 godhand .. Kill zone ..
evil dead boomstick......_def jam ..guitar hero 1234 ..contra ps2.buffy vampire ps2..
Haunting Ground.. Siren1 2..
fatal frame ps2..امیدوارم لذت ببری..البته بیشتر از اینا ps2 شاهکار داره.حظور ذهن ندارم خیلی..
واقعا دستت درد نکنه . از عناوین کیلزون و فاتال فریم خوشم میاد و قصد دارم در آینده ای نزدیک بازی kingdom heart رو تجربه کنم و بازی پر رمز و راز monster rancher 4 . از بابت بازی هایی که گفتی بینهایت سپاسگزارم;););)

• Like
Reactions: silent ops

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
سلام دوستان عزیز

من دارم یه مدل 70004 رو از طریق ide به هارد وصل می‌کنم. 7000x اولین مدل از سری اسلیم هست. آی سی شبکه روی بوردش پورت ide رو ساپورت می‌کنه و فقط باید بر اساس نقشه‌ سیم های ide روی بورد لحیم بشه.

e4eb39f3885a8586083806f7a443dd49.jpg

تقریبا ۴۰ سیم! البته به لحیم کاری تسلط دارم و مشکلی نیست فقط از دوستانی که با اجرای بازی از هارد آشنایی دارن می‌خوام کمک کنن که این پروژه رو انجام بدیم.

من از هارد ide لپ تاپ می‌خوام استفاده کنم چون کوچیکتره و قشنگ تو جای درایو می‌شه نصبش کرد و از کیس ps2 بیرون نمی‌زنه.

چرا هارد اکسترنال به usb وصل نمی‌کنم؟ دلیلش اینه که یو اس بی ps2 ورژن یکه و سرعتش از ide خیلی کمتره. در واقع سرعتش از درایو dvd هم حتی کمتره و برای من سرعت لود بازی مهمه.

چیپ کپی دستگاه من M7 هست. من از این چیپ خوشم میاد چون بازی های ps1 رو هم میاره حالا سوال اینجاس که اجرای بازی از روی هارد ارتباطی به آی سی کپی داره یا نه؟ اگه داره کدومشون خوبه؟ مثلا modbo5 ؟

سوال دوم اینکه ریختن بازی روی هارد از طریق کابل شبکه ممکنه؟ چه برنامه هایی نیاز هست؟

سوم اینکه برای اجرای بازی ها از روی هارد کلا چه مراحلی باید انجام بشه. منظورم اینه که هارد رو باید اول وصل کنم به کامپیوتر؟ روی ps2 باید برنامه نصب کنم؟

ممنون می‌شم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن. به امید خدا این کار که کامل انجام شد مراحل، برنامه های مورد نیاز و نتیجه کار رو به صورت یه پست مجزا می‌زاریم.

خواهش می‌کنم کمک کنید بازم ممنون.

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام
حدود 8 سال پیش یه ps2 slim داشتم زیرش باکس هارد میخورد.ورودی ide بود..البته برای تبدیل کردنش به ساتا روشهای ب مختلف زیادی داره ..که برای xbox orginal هم کاربرد داره ..یکیش این تبدیل ..
post-134642-0-34683100-1313952119.gif
sku_116907_1.jpg

1_بله اجرای بازیهای ps1 از طریق لنز ربط به آیسی کپی داره.البته نوع هاش مختلف....

برای اجرای بازیها از طریق هارد ربطی به مود چیپ نداره.مود چیپم نداشته باشه اجرا میشه

2_برای فرمت کردن هارد که ps2 تشخیص بده .اول hd loader نصب کن یا toxis از طریق فری مک بوت ulaunchelf رو اجرا کن فایل elf برنامه hd loader رواجرا کن میپرس هارد فرمت کنم yes رو بزن تا فرمت شروع بشه باید اول از همه هارد ps2 تشخیص داده باشه.اتصالات لحیم کاری درست باشه..وقتی فرمت شد پارتیشن قسمت گیم ظاهر میشه.میشه از طریق خود ps2 بازی رو داخلش نصب کرد ولی وقت گیر..یا از طریق برنامه winhllp.هارد فرمت کن .که میشه با این برنامه از طریق تبدیل ide به pc بازی داخلش نصب کرد..
برای برقرا کردن ftp ps2 که فایل بازی رو از طریق lan کپی کنی اول ulaunchelf آخرین ورژنش دانلود کن یا opl .برو قسمت تنظیمات برنامه آدرس ide ps2 lan یاداشت کن.برنامه opl manger دانلود کن روی pc نصب کن ادرس لینک ps2 وارد کن برو قسمت پوشه گیم فایل های iso game انتقال بده البته این برنامه کاربردهای فراوانی داره انتقال چیت کاور گیم وغیره..حتمأ آخرین ورژنش دانلود کن..
یا حق..

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
اینم هک osd برای ps2 خودم خیلی وقت پیش از این استفاده میکردم کارایش خیلی زیاد البته این هک قسمت browser ps2 آبدیت میکن که حتی بدون مموری فری مک بوت هارد تشخیص میده..قسمت تنظیمات ps2 میفت.کنار مموری تمام برنامه های مورد نیاز داخلش..امکان اتصال هارد ظرفیت بی نهایت البته مال خودم sata خور ورودی هاردش.نام گذاری و دسته بندی پوشه های گیم درست کردن پوشه برای انتقال سیو به هارد بی نهایت وغیره
البته خودم این کار رو ps2 فت انجام دادم خیلی عالی شاید رو اسلیم جواب بده..
ps2_hdd.jpg

PS2-HDD.jpg

آخرین ویرایش:

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
اینم هک osd برای ps2 خودم خیلی وقت پیش از این استفاده میکردم کارایش خیلی زیاد البته این هک قسمت browser ps2 آبدیت میکن که حتی بدون مموری فری مک بوت هارد تشخیص میده..قسمت تنظیمات ps2 میفت.کنار مموری تمام برنامه های مورد نیاز داخلش..امکان اتصال هارد ظرفیت بی نهایت البته مال خودم sata خور ورودی هاردش.نام گذاری و دسته بندی پوشه های گیم درست کردن پوشه برای انتقال سیو به هارد بی نهایت وغیره
البته خودم این کار رو ps2 فت انجام دادم خیلی عالی شاید رو اسلیم جواب بده..
94276

94277
[/QUOT
خیلی عالی و جامع! کاشکی برای ده هزار فت هم میشد این کار رو کرد . کاشکی یک نفر تو شهرمون لاقل چیپ نصب میکرد (چه فایده یک عده خنگ که مموری 8 مگ میگن کارت 8 گیگ!!).راستی سایلنت آپ میتونی رو opl بخصوص نسخه 2018 تم نصب کنی فقط باید پوشه THM رو درست کنی.
چرا هارد اکسترنال به usb وصل نمی‌کنم؟ دلیلش اینه که یو اس بی ps2 ورژن یکه و سرعتش از ide خیلی کمتره. در واقع سرعتش از درایو dvd هم حتی کمتره و برای من سرعت لود بازی مهمه.
نه اتفاقا من gu format x64 رو گرفتم فرمت هارد رو فت 32 کردم الان 36 تا بازی توپ با کمک silent ops ریختم و مثل نور اجرا میشه
کدومشون خوبه؟ مثلا modbo5 ؟
میتونی از محسن تو ایسام بخری . آیسی مودبو چن ماه پیش 10 تومخن بود که میگفت خوبه
سوال دوم اینکه ریختن بازی روی هارد از طریق کابل شبکه ممکنه؟ چه برنامه هایی نیاز هست؟
اصلا برنامه opl یه بخشی داره به اسم network game

• Like
Reactions: che-jaleb

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
سلام بر دوستان !
امروز من یک سوال توی ذهنم برام پیش آمده و اونم اینکه آیا میشه بازی هایی که تکنولوژی GunCon2 درشون بکار رفته رو با موس بازی کرد؟؟؟ چون من یک رزیدنت اویل dead aim دارم و پشت کاور نوشته GunCon 2 USB mouse . اگه میشه راهنمایی کنید تا عکسشو بعدا بزارم (تفنگ گان کان نامکو)

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
سلام بر دوستان !
امروز من یک سوال توی ذهنم برام پیش آمده و اونم اینکه آیا میشه بازی هایی که تکنولوژی GunCon2 درشون بکار رفته رو با موس بازی کرد؟؟؟ چون من یک رزیدنت اویل dead aim دارم و پشت کاور نوشته GunCon 2 USB mouse . اگه میشه راهنمایی کنید تا عکسشو بعدا بزارم (تفنگ گان کان نامکو)

این تفنگ رو بعضی از تلویزیون های قدیمی کارایی داره خود تفنگ ps2شبیعه تفنگ sega dremcast که محدودیت داره رو بعضی از تلویزیونها هدفش فعال میشه خودم که یه بار امتحان کردم جواب نداد رو lcd شاید رو تلویزیونهای قدیمی کار بکن این تفنگ .برای.بازیهایی مثل تایم کریسس وغیره.کارایی داره. البته ps2 موس کیبورد داره که به وسیله یه تبدیل اجرا میشن میتونی linox رو ps2 نصب کنی واستفاده بکنی..

PS2-LIGHT-GUN-X2-g-con-2-BUNDLE-_1.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر