هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
بچه ها یه بازی فوتبال پلی2 بود من توی کلوپ ها بازی میکردم که سرعت شوت بازی خیلی بالا بود؛ انگار بازی رو دستکاری کرده بودن از وسط زمین هم میشد گل زد /
کسی بازیش کرده ؟ اسمش رو نمیدونید چی بود ؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سلام دوستان ps1 جا نداشت سوالمو بپرسم اونجا ببخشید
از این کنسول های فت ps1 اکبند که تو بازار هست ارزش داره بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟میخوام یه مدت باهاش بازی های کلاسیک رو انجام بدم میدونم با پی اس 2 یا 3 یا pc هم میشه اما رو خودش بیشتر میچسبه واینکه میخوام تا اخر نگه دارم
و اینکه مشکلاتی براشون پیش میاد یا نه چون میخوام بازی رایتی استفاده کنم

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام دوستان ps1 جا نداشت سوالمو بپرسم اونجا ببخشید
از این کنسول های فت ps1 اکبند که تو بازار هست ارزش داره بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟میخوام یه مدت باهاش بازی های کلاسیک رو انجام بدم میدونم با پی اس 2 یا 3 یا pc هم میشه اما رو خودش بیشتر میچسبه واینکه میخوام تا اخر نگه دارم
و اینکه مشکلاتی براشون پیش میاد یا نه چون میخوام بازی رایتی استفاده کنم
اگر آکبند می خواید انتخاب دیگه ای ندارید! باید همین هائی که داخل بازار موجود هستن رو تهیه کنید!
احتمالش خیلی کمه که مشکل ساز بشن! من خودم یه PS1 slim دارم، هنوز داره کار می کنه!
کم پیش میاد کنسول خراب بشه. مگر اینکه صحیح ازش استفاده نکنید!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
اگر آکبند می خواید انتخاب دیگه ای ندارید! باید همین هائی که داخل بازار موجود هستن رو تهیه کنید!
احتمالش خیلی کمه که مشکل ساز بشن! من خودم یه PS1 slim دارم، هنوز داره کار می کنه!
کم پیش میاد کنسول خراب بشه. مگر اینکه صحیح ازش استفاده نکنید!
ممنون نه اخه این مدلی که من میخوام ریفر یا منتاژ شده توسط وطنی های عزیز 110 تومن میخوام بخرم میترسم خراب در اد
و الا کنسولی که خوب دراد تا اخر هم جواب میده

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
ممنون نه اخه این مدلی که من میخوام ریفر یا منتاژ شده توسط وطنی های عزیز 110 تومن میخوام بخرم میترسم خراب در اد
و الا کنسولی که خوب دراد تا اخر هم جواب میده

سلام
رو خود ps1 یه چیز دیگس بازی انجام بدی حتی از ps2 pc بهتر تو اجرا بازی توسط شبیعه ساز بعضی از بازیها فقط رو ps1 خوب اجرا میشن ..رو املاتور یا صدا نداره یا آهنگهای بازی حذف میشه ..مثل بازی پلنگ صورتی ps1 یا درایور ۱ یا بازیهای دیگه ..در کل خود کنسول خیلی عالی خاصتی بگیری ps1 اسلیم بگیر خیلی توپ اجرا بازی مشکل پیش نمیاره:Psbutton:

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سلام
رو خود ps1 یه چیز دیگس بازی انجام بدی حتی از ps2 pc بهتر تو اجرا بازی توسط شبیعه ساز بعضی از بازیها فقط رو ps1 خوب اجرا میشن ..رو املاتور یا صدا نداره یا آهنگهای بازی حذف میشه ..مثل بازی پلنگ صورتی ps1 یا درایور ۱ یا بازیهای دیگه ..در کل خود کنسول خیلی عالی خاصتی بگیری ps1 اسلیم بگیر خیلی توپ اجرا بازی مشکل پیش نمیاره:Psbutton:
ممنون دادش اسلیم نمیدونم از کجا گیر بیارم

• Like
Reactions: che-jaleb

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
ممنون دادش اسلیم نمیدونم از کجا گیر بیارم

یه نگاه تو دیوار بنداز گیر میاری 50 الا 60 تومن شایدم کمتر.فقط لنزش مشکلی نداشته باشه ..با یه بازی resident evil 3 تست کن اجرا شد سالم مشکلی نداره

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
یه نگاه تو دیوار بنداز گیر میاری 50 الا 60 تومن شایدم کمتر.فقط لنزش مشکلی نداشته باشه ..با یه بازی resident evil 3 تست کن اجرا شد سالم مشکلی نداره
باشه ممنون اصلا همین بازی سنتر درخواست میدم
دیوار یا شیپور اصلا معتبر نیست یارو پی اس پی رو 500 تومن میزاره

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام

تو این مقاله میخوام توضیح کوتاهی درباره ps2 بدم و درباره eyetoy صحبت کنم

اکثر ما گیمر ها با کنسول معروف محبوب و پرفروش ps2 آشنایی داریم این کنسول اوایل نسل 6 بود و تا اوایل نسل هست تولید شد و بازی ها متنوعی در هر سبکی برای این کنسول اومد
از سال 2000 که لانچ شد تا آخر 2013 تولید شد و تا 2014 الی 2015 هم براش تک و نتوک بازی اومد
به این نتیجه میرسیم ps2 حدود 3 سنل بازی داره هم بازی ها نسل 6 رو داره و هم بازی ها نسل 7 و اوایل نسل هشت

ps2 در 2 مدل اصلی فت و اسلیم عرضه شد
رو ps2 درگاه 2 تا usb وجود داره که وسایل مختلفی بهش متصل میشد
مثل دوربین eyetoy . گیم های کامپکت یه قطعه کوچیکی به نام SBox بود که باید به USB وصل می شد و وقتی که PS2 روشن می شد اونم چشمک می زد و کار می کرد

و حتی

میشه هاردیسک ( با مبدل ) و کیبرد نصب کرد .
و حتی روش لینوکس نصب کرد !! :love:

دیگه مگه چی میشه از کنسول انتظار داشت آخه واقعا sony و کنسول هاش بهترینن تو کل صنعت گیم بخصوص ps2 که رکورد دار فروش هست با 155 میلیون فروش کنسول

در اینجا میخوام به معرفی eyetoy بپردازم
800px-EyeToy.png

eyetoy یک دوربین دیجیتال رنگی USB برای PlayStation ۲ هست.
این دوربین در اکتبر 2003 عرضه شد.

کاربرد eyetoy به این صورت است که گیمر به وسیله حرکات بدن خودش بازی کنترل میکنه و گیمر مستقیم در بازی درگیر میشه.

بازی هایی EyeToy از دید کامپیوتری برای پردازش تصاویر می شود استفاده می کنند. این به بازیکن اجازه می دهد بازی را توسط حرکت، و صدای که توسط میکروفون درون EyeToy گرفته می شود کنترل کند.

این دوربین توسط Logitech ساخته شده است، اگر چه EyeToy های جدید تر توسط Nam Tai تولید می شوند. دوربین اساسا برای بازی کردن بازی های EyeToy که توسط سونی و دیگر شرکت ها تولید شده اند استفاده می شود و برای استفاده به عنوان یک دوربین عادی PC طراحی نشده است اگر چه عده ایی درایور های غیر رسمی برای آن ایجاد کرده اند.

تاریخچه
فکر این وسیله ابتدا به ذهن Dr Richard Marks، که می خواست یک web camera را به PlayStation ۲ وصل کند و با آن بازی کند رسید. البته ایده استفاده از دوربین در بازی ها جدید نیست، و قبلا در بسیاری از بازی های Arcade و اسباب بازی هایی مانند Game Boy Camera استفاده شده است، اما با دقت دوربین های جدید و قدرت پردازشی PS۲ کارهای جدید بسیاری می توان کرد. این ایده توسط بخش سرگرمی های سونی در لندن دریافت شد و در سال ۲۰۰۲ آنها پنج بازی نمایشی از EyeToy به نمایش گذاشتند. این ایده موفق شد و سخت افزار با اولین بازی واقعی به نام EyeToy: Play در ژوئیه ۲۰۰۳ در اروپا پخش شد.

طراحی

EyeToy دارای یک طراحی فشرده است که قصدش قرار گرفتن راحت آن بر روی کنسول یا تلویزیون است. دوربین بر روی یک مفصل نصب شده است، که اجازه تنظیم موقعیت و فوکاس دقیق را می دهد. فوکاس دوربین توسط چرخاندن حلقه دور لنز صورت می گیرد. دوربین دارای دو چراغ در جلو می باشد. یک چراغ آبی که وقتی PS۲ روشن است، روشن می شود که نشان می دهد آماده استفاده است، و یک چراغ قرمز که وقتی نور کافی در اتاق وجود ندارد روشن می شود. همچنین یک میکروفون داخلی وجود دارد، که برای ضبط یک پیام کوتاهی ویدیویی می توان از آن استفاده کرد.

محدودیت های تکنیکی
به علت نیاز دوربین به دیدن بازیکن وقتی که او بازی می کند، دوربین می تواند نسبت به نور اتاق بسیار حساس باشد. بازی های مختلف نیاز به میزان نورهای متفاوتی برای بازی دارند که در بین آنها EyeToy: Antigrav بیشترین نور را نیاز دارد. همانگونه که گفته شد چراغ قرمز برای نشان دادن عدم وجود نور کافی بر روی این دوربین تعبیه شده است.

در پاسخ به این محدودیت سونی یک حق اختراع برای کنترلر به نام wand با قابلیت پخش نورهای مختلف توسط LED برای برقراری ارتباط و ارسال مکان کنترلر و دستورات ساده به دوربین ثبت کرده است.

اطلاعات تکنیکی
هنگام اتصال به پورت USB کامپیوتر به عنوان وب کم Logitech تشخیص داده می شود که برای استفاده از آن به عنوان دوربین کامپیوتر باید درایور های لازم را نصب کنید.

Cameo
این نام سیستمی و برنامه ایی است که به بازیکنان اجازه می دهد عکس های خودشان را در بازی های دیگر استفاده کنند و حتی کاراکتر های بازی را بر اساس قیافه خودشان بسازند. بازی های که از این قابلیت پشتیبانی می کنند دارای برنامه پیچیده اسکن سر و صورت می باشند که می تواند برای ساخت مدل های ۳ بعدی سر بازیکنان مورد استفاده قرار گیرد. یک بار که این مدل بر روی مموری کارت ذخیره شد، سپس برای استفاده در کلیه بازی هایی که از Cameo پشتیبانی می کنند موجود می باشد.

تعداد نفرات که ساپورت میشن
eyetoy تا 4 نفر همزمان تشخیص میده و میشه بازی گروهی با یک دوربین انجام داد

بازیایی مثل eyetoy play که چند نسخه داره هر نسخه خودشون مجموعه ای از بازی ها متنوع و جالب و زیبا دارن و تعداد بازی ها شامل میشن

Eye%20Toy%20USB%20Web%20Cam.jpg

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
با اتصال این دوربین به playstation 2 نیاز به دسته ( گیم پد ) نیست
و برخلاف ps3 نیاز به move نداره ( همه کارا با دوربین انجام میشه )

ایده کینکت xbox 360 از این دوربین گرفته شده و حتی eyetoy یه بازی داره به اسم EyeToy: Kinetic که سال 2005 معرفی شده

dqfu_eyetoy_kinetic.jpg

با نصب درایور مخصوص میشه به عنوان وبکم کامپیوتر ازش استفاده کرد

ndgb_eyetoykinetic2.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر