هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان
من جدیدا با ps2 میخواستم بازی کنم منتها الان که دیسک بازی پیدا نمیشه در نتیجه بازی ها رو میخواستم دانلود کنم اما نکته اینجاست که نمیدونم چطوری باید با ps2 اجراش کنم! دیدم که هم میشه با فلش اجرا کرد هم اینکه بازی رو رایت کرد. حالا میخواستم بدونم راحت ترین راه برای اجرای بازی های ps2 چیه؟
توی فروم مطالب به صورت کامل توضیح داده شده با لینک های دانلود
در هنگام نصب اگر مشکلی داشتید همینجا مطرح کنید
ممنونم. اما میخواستم بدونم کدوم روش بهتره. بخوام از روی فلش اجرا کنم یا دی وی دی؟ فکر میکنم فلش سرعت کمتری داشته باشه
از فلش بازی کردن این خوبی رو داره که لنز استفاده نمیشه و استهلاک نداره
ولی ممکنه بعضی بازی ها مشکل داشته باشن یا با سرعت کم اجرا بشن
انتخاب بین dvd و فلش سلیقه ای
من چون ps2 فت دارم و لنز نداره از هارد و فلش بازی میکنم نمیگم عالیه ولی بد نیست حداقل کیفیت لودر ها مثل xbox کلاسیک نیست
مرسی .

آخرین ویرایش:

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام دوستان
من جدیدا با ps2 میخواستم بازی کنم منتها الان که دیسک بازی پیدا نمیشه در نتیجه بازی ها رو میخواستم دانلود کنم اما نکته اینجاست که نمیدونم چطوری باید با ps2 اجراش کنم! دیدم که هم میشه با فلش اجرا کرد هم اینکه بازی رو رایت کرد. حالا میخواستم بدونم راحت ترین راه برای اجرای بازی های ps2 چیه؟
توی فروم مطالب به صورت کامل توضیح داده شده با لینک های دانلود
در هنگام نصب اگر مشکلی داشتید همینجا مطرح کنید

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام دوستان

ممنونم. اما میخواستم بدونم کدوم روش بهتره. بخوام از روی فلش اجرا کنم یا دی وی دی؟ فکر میکنم فلش سرعت کمتری داشته باشه
من چون ps2 فت دارم و لنز نداره از هارد و فلش بازی میکنم نمیگم عالیه ولی بد نیست حداقل کیفیت لودر ها مثل xbox کلاسیک نیست

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلامی دوباره
من میخواستم بازی سایلنت هیل اوریجینز رو بازی کنم روی ps2. اول رایت کردم روی دی وی دی و بازی رو که گذاشتم تو ps2 اومد بالا اما گیر میکرد ، هنگ میکرد و خلاصه مشکل داشت(درصورتی که مثلا بازی مدال افتخار رو دارم و همون موقع ها هم خریدم بدون مشکل اجرا میشه و لنز دستگاه گمان نمیکنم خراب شده) در نتیجه گفتم برم از طریق فلش اجرا کنم. از این روش رفتم(اجرای بازی از USB و هارد با PS2 تست شده توست خودم) اما موقعی که میخوام برم قسمت mass فریز میشه و وارد نمیشه. حالا پیشنهادتون چیه؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دوستان این مودچیپ پیدا میشه؟
اگه اره یه قیمت بهم بدید

سلام
بین تمام mod chip های ps2 دو نوعش بهترین که اگه گیر بیاد
یکیش crystals mod chip ..منو ps2 این شکلی میشه هنگام لود .که کاربرد خودش داره..
cc20sle_big.jpg

mod.jpg

theme_config.jpg

Mod chip کنسول خودم که فت matrix infinty 1/99 که وقتی لود میشه منو تنظیمات داره که کاربرد خودش داره....
4uy0vl.jpg

goeasily$104111228.jpg

25163-ps2-modchip-matrix-infinity-1-93-99-1.jpg

Attachments

• 25163-ps2-modchip-matrix-infinity-1-93-99-1.jpg
    25163-ps2-modchip-matrix-infinity-1-93-99-1.jpg
    16.3 KB · مشاهده: 9

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
ic ماتریکسه؟

بازی با فلش بهتره چون فشار به لنز نمیاد , لنز پلی 2 اسلیم بازم درجه 2 ش هست 16 هزاره درجه 35 هزار
لنز پلی 2 فت 40 تا 45 هزاره

بازی با فلش محدودیت هایی داره

البته اگر ps2 اسلیم داری میتونی با شبکه کردن بازی کنی که بازی ها بیشتری اجرا میکنه و تیک نمیزنه
اگر با فلش میخوای بازی کنی با فلش ها usb نسخه 3.0 سرعت بالا بازی کن تیک نمیزنه بازی تو دمو ها

در خدمتم

درسته

کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)
عکس از مراحل مشکل دار بگیرید بزارید

چیپ modbo 5.0 خوبه
بوت کنسول میفرسته رو usb

بله mod chip matrix این مزیت داره که بوتش میتونی اتومات
کنی رو hd loader یا برنامه های دیگه..

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بازی با فلش بهتره چون فشار به لنز نمیاد , لنز پلی 2 اسلیم بازم درجه 2 ش هست 16 هزاره درجه 35 هزار
لنز پلی 2 فت 40 تا 45 هزاره

بازی با فلش محدودیت هایی داره

البته اگر ps2 اسلیم داری میتونی با شبکه کردن بازی کنی که بازی ها بیشتری اجرا میکنه و تیک نمیزنه
اگر با فلش میخوای بازی کنی با فلش ها usb نسخه 3.0 سرعت بالا بازی کن تیک نمیزنه بازی تو دمو ها
خیلی ممنونم.حالا اگه فکر میکنید دلیل گیر کردن بازی با دیسک ( از اون جهت که خودم رایت کردم) به لنز مربوطه نه رایت بد یا فایل خراب که از طریق فلش یا شبکه امتحان میکنم. چون از طریق دیسک خوبیش اینه راحته لازم نیست کار خاصی انجام بدی.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
این تصویر که قرار دادی مود چیپ نمیدونم ps2 یا game cube ..
ولی برای وصل کردن هارد درایو ide به game cube باید این هاب
داشته باشی تو ژاپن موجود ..به وصیله این هاب میتونی برای game cube بوت loader مخصوص قرار بدی اونم از طریق یه
سیدی بوت hd loader مخصوصgame cube ..به قسمت جای مموری وصل میشه..سیدی قرار میدی هر وقت هاردلود شد درب کنسول بازی میکنی بازیها از طریق فرمت iso اجرا میشن توهارد .یا میتونی از طریق خود game cube کپیشون کنی .توهارد.85 درصد بازیها رو میتونه اجرا کنه تو هارد محدودیت داره ..درکل کمیاب .بیخیال
. case-final.jpg

300px-Ide-exi-gc.jpg

ide-exi.jpg

icon_xl.jpg

gc-hddloader.jpg

gcos_1x_big.jpg

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
این تصویر که قرار دادی مود چیپ نمیدونم ps2 یا game cube ..
ولی برای وصل کردن هارد درایو ide به game cube باید این هاب
داشته باشی تو ژاپن موجود ..به وصیله این هاب میتونی برای game cube بوت loader مخصوص قرار بدی اونم از طریق یه
سیدی بوت hd loader مخصوصgame cube ..به قسمت جای مموری وصل میشه..سیدی قرار میدی هر وقت هاردلود شد درب کنسول بازی میکنی بازیها از طریق فرمت iso اجرا میشن توهارد .یا میتونی از طریق خود game cube کپیشون کنی .توهارد.85 درصد بازیها رو میتونه اجرا کنه تو هارد محدودیت داره ..درکل کمیاب .بیخیال
.View attachment 80799

View attachment 80800

View attachment 80801

View attachment 80802

View attachment 80803

View attachment 80804
روش ساختش با همین مودچیپه:D

• Like
Reactions: alisantori

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
:))
دوستان به سوالی دارم من قبلا یه بر ps2 خراب شد ) از صبح تا شب باهاش بازی کردم ) خاک برداری کردم درست شد ولی از اون به بعد با هر dvd سازگار نشد کنسول یعنی لنزش ایراد داره ؟؟؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
:))
دوستان به سوالی دارم من قبلا یه بر ps2 خراب شد ) از صبح تا شب باهاش بازی کردم ) خاک برداری کردم درست شد ولی از اون به بعد با هر dvd سازگار نشد کنسول یعنی لنزش ایراد داره ؟؟؟

احتمالأ لنزش عمر خودش کرده.. عوضش کن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر