هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام دوستان میخواستم بدونم رو ps2 شبیه ساز ps1 هست؟
اگر میخواید از طریق USB بازی های PS1 را اجرا کنید نیاز به شبیه ساز خواهید داشت و طبق تجربه شخصیم این شبیه ساز یک افتضاح کامل است! اگر درست یادم مونده باشه یکی از توسعه دهندگان اصلی آن در همون انجمن معروف مربوط به Open PS2 Loader و اینجور چیزها گفت:

کد منبع آن مبتنی بر یک نسخه قدیمی از شبیه ساز ePSXe است و طی گذشت زمان به دلیل کد نویسی بد و غیر اصولی شبیه ساز وضعیت بسیار بدی پیدا کرده به طوریکه الان بعضی باگ ها و مشکلات را میتوان حل کرد ولی حل اونها یک مشکلات و باگ های دیگری به وجود می آورد، تنها چاره کار توسعه یک شبیه ساز از اول است که اینکار هم به منابع مالی و انسانی نیاز دارد که ما نداریم!

شبیه سازشون واقعا آشغاله! روی اندروید یا PC بدون دردسر با یک شبیه ساز خوب بازی کنید، خودتونو علاف و گرفتار این شبیه ساز نکنید.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
اگر میخواید از طریق USB بازی های PS1 را اجرا کنید نیاز به شبیه ساز خواهید داشت و طبق تجربه شخصیم این شبیه ساز یک افتضاح کامل است! اگر درست یادم مونده باشه یکی از توسعه دهندگان اصلی آن در همون انجمن معروف مربوط به Open PS2 Loader و اینجور چیزها گفت:

شبیه سازشون واقعا آشغاله! روی اندروید یا PC بدون دردسر با یک شبیه ساز خوب بازی کنید، خودتونو علاف و گرفتار این شبیه ساز نکنید.

.
سلام
دوست عزیز اون شبیه ساز که میگی افتضاح است اسمش pops
که بازیها رو از طریق usb اجرا میکن که تقریبأ 85 درصد بازیها رو خوب اجرا میکن من خودم برای اجرا بازیps1. از این استفاده میکنم در کل ازش راضی هستم خوب جواب میده ..چون ps2 فت قدیمی دارم لنز نداره..درکل خود کنسول ps1 یه چیز دیگس..
دیگه pc اندروید بمونه.

• Like
Reactions: residen

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
.
سلام
دوست عزیز اون شبیه ساز که میگی افتضاح است اسمش pops
که بازیها رو از طریق usb اجرا میکن که تقریبأ 85 درصد بازیها رو خوب اجرا میکن من خودم برای اجرا بازیps1. از این استفاده میکنم در کل ازش راضی هستم خوب جواب میده ..چون ps2 فت قدیمی دارم لنز نداره..درکل خود کنسول ps1 یه چیز دیگس..
دیگه pc اندروید بمونه.
نه، اون شبیه سازی که منظور من بود، نامش هست PS2PSXe
اینی که شما میگی رو تا حالا استفاده نکردم.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام دوستان ببخشید می خواستم بدونم بازی PES2011 را برای PS2 از کجا می شه تهیه کرد
سلام ، اسم هر بازیی که میخوای رو کنار اسم کنسول مورد نظرت به صورت انگلیسی ( مثلا : Download iso PES2011 For PS2 )
در گوگل سرچ کن تا چیزی که میخوای رو پیدا کنید .

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان بین CALL OF DUTY 2 و CALL OF DUTY1 برای PS2 کدام بهتره؟ و اینکه چرا دیگه کسی تو تاپیک های PS2 فعالیت نمی کنه؟؟؟؟؟x-(x-(x-(x-(x-(
Call of Duty یک و دو برای پلی استیشن 2 منتشر نشدند چون در حد توان کنسول نبودند، فقط چندتا عناوین فرعی برای این کنسول منتشر شدند.

در مورد فعالیت هم به اندازه کافی در این تاپیک فعالیت شده، الان در صفحه 60 هستیم، شما اول این 60 صفحه را بخون بعدن اعتراض کن!

• Like
Reactions: nimaazmayesh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر