هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
پی اس پی هم داشتم. همه بازیارو میاورد gba gbc nes snes ps1 segaحالا به نظرت psp بگیرم یا ds ؟ نمیدونم. 3ds هم که اونطوری شد مدل جدید داره میاد صلاح نیست دوباره بگیرم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بچه ها عالی بود من خودم یه بیگ فن سونی هستم ps2 یادش یخیر من آرشیو کامل بازیهاشو دارم همش ارجینال.کنسول های سونی همش خوبه

قربونت عزیز به جمع ما خوش اومدی :bighug:

چه عالی دمت گرم من چنتا بازی پلمپ ps2 داشتم بخاطر بعضی مسائل فروختم هنوز تو کفشونم یکیشون کیلزون

ps2 یه یز اسطوره ای و تکرار نشدنیه

پی اس پی هم داشتم. همه بازیارو میاورد gba gbc nes snes ps1 segaحالا به نظرت psp بگیرم یا ds ؟ نمیدونم. 3ds هم که اونطوری شد مدل جدید داره میاد صلاح نیست دوباره بگیرم.

psp که خودت داشتی دیدی

اینم لیست بازیا ds خودت ببین بازیاشو

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_DS_games

بسیار عالی. سونی همیشه سرآمد و مقتدر است :d

ممنون داداش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اگه الان ps2 داشتم به xbox360 دست نمیزدم فقط ps2 و بازی god of war که خیلی عالی بود

قیمتی نداره ps2 میتونی راحت بخری یا حتی با شبیه ساز روی pc بازی کنی

با قدیم فرق کرده ps2 میتونه بازیا با فلش مموری اجرا کنه به لنزم نیازی نداره روش برنامه کاربردی . شبیه ساز و ..... هم نصب میشه eyetoy هم بخری دیگه محشر میشه

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
سلام ممنون بابت مقاله
ps2 کنسول نبود سوپر ابر کنسول بود :x
چه بازی های فوق العاده ای داشت چه بازی هایی که خیلی مشهور نمیشدن چه اونایی که صنعت گیم رو تکون میدادن مثل re4
الان دیگه سازنده ها کمتر همچین بازی هایی میسازن تازه اون دوره یه جورایی اوج کار سازنده های third party ژاپنی هم بود

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام ممنون بابت مقاله
ps2 کنسول نبود سوپر ابر کنسول بود :x
چه بازی های فوق العاده ای داشت چه بازی هایی که خیلی مشهور نمیشدن چه اونایی که صنعت گیم رو تکون میدادن مثل re4
الان دیگه سازنده ها کمتر همچین بازی هایی میسازن تازه اون دوره یه جورایی اوج کار سازنده های third party ژاپنی هم بود

مرسی عزیز

حرف قشنگی زدی :x

موافقم با تک تک حرفات

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
ممنون برای زمقاله زیبات.یاد و خاطراتمون زنده شد..
یه زمانی بود یه کانال ماهواره ای بود به اسم GAME ONE که تبلیغ PS2 و بازیهاشو میکرد..همش ارزو میکردم که PS2 داشته باشم تا اینکه سال 2004 یکی گرفتم.
دیگه شب و روز نداشتم.شب ها که همه خواب بودن میومدم توی پذیرایی و روشنش میکردم و بازی RE4 و METAL GEAR 2 بازی میکردم.
الان PS3 و PS4 دارم ولی اون ذوق واشتیاقی که موقع خریدن و بازی کردن با PS2 داشتم بهم نمیدن.
یادش بخیر و نامش جاودانه

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون برای زمقاله زیبات.یاد و خاطراتمون زنده شد..
یه زمانی بود یه کانال ماهواره ای بود به اسم GAME ONE که تبلیغ PS2 و بازیهاشو میکرد..همش ارزو میکردم که PS2 داشته باشم تا اینکه سال 2004 یکی گرفتم.
دیگه شب و روز نداشتم.شب ها که همه خواب بودن میومدم توی پذیرایی و روشنش میکردم و بازی RE4 و METAL GEAR 2 بازی میکردم.
الان PS3 و PS4 دارم ولی اون ذوق واشتیاقی که موقع خریدن و بازی کردن با PS2 داشتم بهم نمیدن.
یادش بخیر و نامش جاودانه

فدات داداش

ااا یادم نبود اصلا دمت گرم یادم انداختی GAME ONE واقعا توب بود اگه اشتباه نکنم یه ری س ی و ر داشتیم مارکش یورو استار بود قول بود اندازه اش همیشه میزدم GAME ONE یادش بخیر

آره واقعا ps2 تکه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من که توی زمان پلی2 زیاد بازی نکردم
(البته gow رو به قول دوستان جویدم ) اما حالا بعد مدت ها متوجهه شدم چه عناوین عالی و چه کنسول کاملی بوده !!
من براش دوربین خریدم و تست کردم و متوجه شدم که چقدر عالی و توی بسیاری از موارد بی نقص هست
بازی های پارتی مثل سینگ استار هم داره که واقعا" عالی هست از نظر کیفیت هم چنین یه بازی داره به نام buzz (احتمالا" درست نوشتم ) که یه چیزی مثل سوالات 4 گزینه ای هست و کنترل مخصوص داره که من بررسی کردم گویا دسته بی سیم برای ps3 هم دادن !!
تازه اینکه یه پلیر قوی هست کنسول و داشتن درگاه صدای با کیفیت و.........
این کنسول واقعا" محشر هست
ممنون از مقاله خوبتون !!
اگه میشه در مورد لوازم جانبی و بازی های خاص هم چیز هایی بنویسید

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من که توی زمان پلی2 زیاد بازی نکردم
(البته gow رو به قول دوستان جویدم ) اما حالا بعد مدت ها متوجهه شدم چه عناوین عالی و چه کنسول کاملی بوده !!
من براش دوربین خریدم و تست کردم و متوجه شدم که چقدر عالی و توی بسیاری از موارد بی نقص هست
بازی های پارتی مثل سینگ استار هم داره که واقعا" عالی هست از نظر کیفیت هم چنین یه بازی داره به نام buzz (احتمالا" درست نوشتم ) که یه چیزی مثل سوالات 4 گزینه ای هست و کنترل مخصوص داره که من بررسی کردم گویا دسته بی سیم برای ps3 هم دادن !!
تازه اینکه یه پلیر قوی هست کنسول و داشتن درگاه صدای با کیفیت و.........
این کنسول واقعا" محشر هست
ممنون از مقاله خوبتون !!
اگه میشه در مورد لوازم جانبی و بازی های خاص هم چیز هایی بنویسید

ps2 انقدر خوب هست که من وقتی ps2 فروختم دوباره رفتم یه ps2 خریدم

عملکرد دوربینش واقعا بی نقصه و تجربه لذت بخشیه

من buzz چهارتایی آکبند دارم آرشیو کردم

آره هم فیلم dvd پخش میکنه هم میتونی موزیک پخش کنی هم میتونی بازیا ps1 اجرا کنی و .....

مرسی عزیز

چشم مینویسم اولین چیز از لوازم جانبی درباره دوربین eyetoy بود و بقیه هم مینویسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر